Open Procurement Albania

Graphical display of results by local government entities

Summary results

Seller authority no. Economic operator no. No. of announced auctions Total initial value of auctions (in ALL, without VAT) No. of auctions declared with winner Total initial value of auctions declared by winner (in ALL, without VAT) Awarded total value (in ALL, without VAT)
47 84 407 186,044,449 170 85,156,730 85,681,606

Auctions list

Auction Object Initial value ALL Seller authority Auction Status
Shitje e prodhimeve tė tjera pyjore e jo pyjore - Loti I : Berishė-Bytyē 22,050 Local Unit Tropojė Ankand i shpallur
Shitje e prodhimeve tė tjera pyjore e jo pyjore - Loti II: Lugina e Tropojės 119,740 Local Unit Tropojė Ankand i shpallur
Shitje e prodhimeve tė tjera pyjore e jo pyjore - Loti III: Lugina e T'Planit 30,950 Local Unit Tropojė Ankand i shpallur
Shitje e prodhimeve tė tjera pyjore e jo pyjore - Loti IV: Lugina e Kolgecaje 37,410 Local Unit Tropojė Ankand i shpallur
Shitje e prodhimeve tė tjera pyjore e jo pyjore - Loti V: Lumi i Gashit 156,000 Local Unit Tropojė Ankand i shpallur
Materiale Skrap tė dala nga pėrdorimi Local Unit Rrogozhinė Njoftuar fituesi
Sherbim i linjes se rregullt Rrethqytetase Xhafzotaj-Durres-Xhafzotaj per transportin publik 18,400 Local Unit Shijak Ankand i shpallur
Shitje Skrap 2,808,000 Local Unit Tiranė Lidhur kontrata
Nxjerrja ne ankand e 31580 kg material per skrap 821,080 Local Unit Lezhė Lidhur kontrata
Shitje hekur skrap i pėrftuar nga nxjerrja jashtė pėrdorimit tė makinerive dhe paisjeve. 320,640 Local Unit Durrės Njoftuar fituesi
Dhenie prone pyjore me qera per veprimtari turistike, kampingje Local Unit Klos Ankand i shpallur
Loti 1 - Shitje prodhimet e dyta pyjore; Ekonomia pyjore: Ep Malesia Peqin, Lloji i bimes: Dege te gjelbera xine pa lule per buqeta. 81,000 Local Unit Peqin Anuluar ankandi
Loti 2 - Shitje prodhimet e dyta pyjore; Ekonomia pyjore: Ep Malesia Peqin, Lloji i bimes: Dege te gjelbera mersine pa lule per buqeta. 72,000 Local Unit Peqin Anuluar ankandi
Marrje me qera ambiente per zyra administrate pėr Bashkinė Shijak 1,200,000 Local Unit Shijak Njoftuar fituesi
Marrje me qera ambiente per vend roje te zyrave te Bashkise Shijak 120,000 Local Unit Shijak Njoftuar fituesi
Shėrbim i kryerjes sė linjės rreth qytetėse tė transporti publik pėr territorin e Bashkisė Shijak 18,400 Local Unit Shijak Njoftuar fituesi
Vjeljen e Grumbullim I Prodhime tė dyta Pyjore : Fruta Geshtenje: Loti II, Ekonomia Pyjore Lugina e Kirit, 1562.3 kv 319,959 Local Unit Shkodėr Anuluar ankandi
Vjeljen e Grumbullim I Prodhime tė dyta Pyjore : Fruta Geshtenje: Loti IV, Ekonomia Pyjore Lugina e shalės ne sasi prej 400.2 kv 81,961 Local Unit Shkodėr Anuluar ankandi
Vjeljen e Grumbullim I Prodhime tė dyta Pyjore : Bime MET , loti V, Ekonomitė Pyjore Rosek Rrjoll, Rosek Drisht, Lugina e Kirit, sherbele dhe trumze 400 kv 14,746 Local Unit Shkodėr Anuluar ankandi
Vjeljen e Grumbullim I Prodhime tė dyta Pyjore : Loti VIII, Grumbullim Boēe Pishe, ekonomia Pyjore Prruemos Shėldi nė sasi prej 205 kv 16,794 Local Unit Shkodėr Anuluar ankandi

Privacy Policy

Except when otherwise defined, all data & information offered in Open Procurement Albania is available under the licenses: This material is Open Data