Open Procurement Albania

Open Procurement Albania - Local government

Last data

Auction
Loti II: Fillimi i procedurave per dhėnien me qira tė dhėnen me afat 5 (pese vjeēar) tė siperfaqen kullosore totale prej 0.26 ha,nga kėto nė numrat e Pasurisė nr.22,zk,1100,vol,faqe 179 me Ēertifikatė pronėsisie nr.444817, nė siperfaqe prej 0.06 ha ,si dhe nr. pasurie 30,zk,1100,vol,faqe 179 me Ēertifikatė pronėsie nr.444818 nė siperfaqe prej 0.2 ha me objekt: Pėr qėllime pushimi,argėtimi” .
Ēmimi dysheme i fillimit tė konkurrimit ėshtė 23 600 lekė nė vit nė Kullotė, e pėrllogaritur sipas VKM nr. 1064, datė 22.10.2010, shtojca 2.pika 5/4. “Pėr disa ndryshime nė vendimin numėr 391, datė 21.6.2006 tė Kėshillit tė Ministrave “Pėr pėrcaktimin e tarifave nė sektorin e pyjeve dhe tė kullotave”.

Hekur Skrap.
Prerjen, transportin dhe shitjen e materialit drusor tė shkulur dhe tė thyer nga dėbora por i perdorshem nė kembe dhe tė rrezuar dhe materialit drusor tė sekuestruar".

Loti II: "Shitja e materialit drusor tė sekuestruar", me vlerė fillestare 575 310 (Peseqind e shtatedhjete e pese mije e treqind e dhjete) lekė.

Prerjen, transportin dhe shitjen e materialit drusor tė shkulur dhe tė thyer nga dėbora por i perdorshem nė kembe dhe tė rrezuar dhe materialit drusor tė sekuestruar".

Loti I: "Prerjen, transportin dhe shitjen e materialit drusor tė shkulur dhe tė thyer nga dėbora por i perdorshem nė kembe dhe tė rrezuar", me vlerė fillestare i llogaritur sipas Vendimit tė Kėshillit tė Ministrave Nr. 1064 datė 22.12.2010, "Pėr disa ndryshime nė Vendimin e Keshillit te Ministrave Nr.391, datė 21.06.2006, "Pėr caktimin e tarifave nė sektorin e pyjeve dhe kullotave", tė jetė 269 719 (Dyqind e gjashtedhjete e nente mije e shtateqind e nentembedhjete) lekė.

Materiali skrap ėshtė pėrfituar nga nxjerja jashtė pėrdorimit e mjeteve motorrike tė bashkisė si dhe materiale tė ndryshme ( te konvertuara ne skrap metalik) tė magazinuara nė bashki me njė peshė totale 8920 kg.
more
Malësi e Madhe Shkodër Tropojë Has Vau i Dejës Fushë-Arrëz Pukë Kukës Mirditë Lezhë Dibër Mat Kurbin Klos Krujë Bulqizë Tiranë Kamëz Vorë Shijak Durrës Kavajë Rrogozhinë Peqin Elbasan Librazhd Prrenjas Cërrik Belsh Lushnje Divjakë Fier Patos Roskovec Urë Vajgurore Kuçovë Gramsh Pogradec Pustec Maliq Devoll Korçë Skrapar Poliçan Berat Mallakastër Vlorë Selenicë Memaliaj Këlcyrë Përmet Kolonjë Tepelenë Libohovë Gjirokastër Himarë Sarandë Delvinë Finiq Konispol Dropull

Privacy Policy

Except when otherwise defined, all data & information offered in Open Procurement Albania is available under the licenses: This material is Open Data