Open Procurement Albania

Number of Results 2125

A Red Flag is a fact, event, or set of circumstances, or other information that may indicate a potential legal compliance concern for illegal or unethical business conduct, particularly with regard to corrupt practices and non-compliance with anti-corruption laws.

Tenders with redflags

Title Procuring Authority / Buyer Estimated / Ceiling Value ALL without VAT
Sherbim i Ruajtjes se Sigurise Fizike per Ambjentet nen administrimin e Ujesjelles Kanalizimeve Mat Qeverisja Vendore Mat 18 374 295.00
Rikonstruksion rruga E ardhmja e Kombit Qeverisja Vendore Durrės 14 998 866.00
Mirėmbajtja e banesave sociale Qeverisja Vendore Durrės 2 472 000.00
Blerje kamionēin vetshkarkues Qeverisja Vendore Vau i Dejės 1 666 667.00
Blerje telajo metalike per kazanet Qeverisja Vendore Tiranė 1 410 500.00
Rehabilitim i sinjalistikes horizontale dhe vertikale Qeverisja Vendore Mat 2 437 970.00
Ndertim K.U.Z Fshati Trestenik Qeverisja Vendore Devoll 7 967 999.00
Mobilim i salles se Teatrit Bylis, Fier Qeverisja Vendore Fier 7 499 600.00
Blerje uniforma dhe veshje tė tjera speciale Qeverisja Vendore Tiranė 1 246 300.00
Blerje tuba ēeliku, saraēineska, rakorderi etj Qeverisja Vendore Tiranė 7 909 200.00
Mirembajtje dimerore e rrugeve rurale, Bashkia Diber, 2018-2019 Qeverisja Vendore Dibėr 5 833 333.00
Rikonstruksion i godines se kopshtit nr.2 dhe sistemimi i ambienteve te jashtme Qeverisja Vendore Tropojė 4 518 380.00
Mirembajtje, riparim automjetesh Qeverisja Vendore Malėsi e Madhe 2 529 792.00
Rikualifikimi urban dhe krijimi i ambjenteve te rekreacionit ne fshatin Samatice Qeverisja Vendore Urė Vajgurore 6 739 990.00
Rikonstruksion i godinave ne pronesi te Njesive te Qeverisjes Vendore per Strehim Social, Bashkia Diber. Qeverisja Vendore Dibėr 5 683 540.00
"Inspektim,pastrim dhe zhbllokim kolektori me dimensione 500Ų÷Ų2200 mm" Qeverisja Vendore Durrės 7 800 000.00
Blerje Asfaltobeton dhe bitum Qeverisja Vendore Elbasan 2 175 000.00
Studim projektim per dy objekte Hamallaj dhe Lagja nr 1 Sukth Qeverisja Vendore Durrės 6 332 000.00
Rikonstruksioni i segmenteve rrugore ne fshatrat Shelcan dhe Bratilė Gramsh. Qeverisja Vendore Gramsh 1 667 000.00
Ndėrtim Shtesė Kati Biblioteka Kuēovė " Qeverisja Vendore Kuēovė 6 053 502.00
Loti 2: Shėrbim mirėmbajtje eskavatorė Qeverisja Vendore Maliq 1 762 157.00
Pėrmirėsim furnizimi me ujė nė rrugėn ”Thoma Koxhaj” Qeverisja Vendore Tiranė 37 919 546.00
Rikualifikim Urban Blloqe Banimi “Qemal Draēini", (tek Sahati) Qeverisja Vendore Shkodėr 23 800 080.00
Rruga Montekarlo + Rruga Kosova + Zgjatimi i rruges Monarkia Shqiptare. Qeverisja Vendore Kamėz 74 427 800.00
Ndertim i ujesjellesit fshati Goricaj, Lagja Senėz, Njesia Administrative Gradishtė, Bashkia Divjake Qeverisja Vendore Divjakė 1 686 308.00
Rikonstruksion Rruga "Lodėrtune Qeverisja Vendore Shkodėr 10 475 890.00
Loti 1: Blerje automjete dhe motorra Qeverisja Vendore Fier 8 800 000.00
REABILITIM I KANALIT UJITĖS KODĖR - LUME NJA SHTIQĖN Qeverisja Vendore Kukės 1 839 300.00
Ndertim prite gjatesore me gabiona per rehabilitim rruga e Shese, Lagja Poda, Bashkia Librazhd . Qeverisja Vendore Librazhd 2 592 590.00
Mbikqyrje objekti: Rikonstruksion i shkollės 9 vjeēare "Besėlidhja", qyteti Ballsh Qeverisja Vendore Mallakastėr 1 217 265.00
"Ndėrtimi i linjės sė transmetimit dhe depos sė ujit nė fshatin Drenovė " Qeverisja Vendore Korēė 24 000 000.00
Blerje mjete dy rrotak elektrikė tė balancuar pėr Policinė Bashkiake pėr vitin 2018 Qeverisja Vendore Tiranė 3 317 770.00
Blerje dru zjarri per vitin 2018. Qeverisja Vendore Gramsh 5 502 400.00
Platforma multifunksionale e informacionit pėr turistėt dhe qytetarėt pėrmes Web, Infokiosk Qeverisja Vendore Durrės 4 961 200.00
Blerje kamioncine Qeverisja Vendore Tiranė 1 230 667.00
Blerje ushqimesh per Kopshte dhe Ēerdhe Qeverisja Vendore Kukės 5 833 300.00
Rikonstruksion i kanalit vadites fshati Snosem Njesia administrative Kukur. Qeverisja Vendore Gramsh 833 000.00
Sistemim asfaltim rruga Lagja Gjeologu, Bashkia Bulqize Qeverisja Vendore Bulqizė 13 333 333.33
Rikonstruksion i rruges Rrethrrotullimi "Vajza Myzeqare"- Marine, Faza I Qeverisja Vendore Roskovec 20 398 072.00
Rikonstruksion kati perdhe, ish Hotel Sporti Shkoder Qeverisja Vendore Shkodėr 4 697 468.00
Rehabilitimi i rrjetit tė ujėsjellėsit nė zona nė Lagjeve Nr.1, Nr.4, Nr.5, Nr.8, Nr.18, Bashkia Durrės Qeverisja Vendore Durrės 18 180 775.00
Mirmbajtje e rrugeve rurale gjate periudhes se dimrit Qeverisja Vendore Devoll 10 170 978.00
Supervizim i objektit Rikonstruksion i shkollės 9 vjeēare Meleq Gostinishti. Qeverisja Vendore Patos 961 128.00
Blerje Dru Zjarri per Ngrohje Qeverisja Vendore Devoll 7 359 000.00
Sistemim Asfaltim i rruges se fshatit Jagodine (vazhdim) Qeverisja Vendore Roskovec 15 401 636.00
Mirėmbatje e thellė nė banesat sociale Qeverisja Vendore Tiranė 20 068 027.00
Blerje pajisje orendi zyre Qeverisja Vendore Tiranė 2 377 000.00
Furnizim vendosje dritare dhe dyer duralumini Qeverisja Vendore Tiranė 34 383 238.00
Servis dhe Pjese Kembimi Qeverisja Vendore Devoll 2 155 750.00
Blerje pjesė kėmbimi Qeverisja Vendore Tiranė 4 960 700.00
Ndėrtim impianti klorinimi dhe rikonstruksion deposh nė Qytetin e Tiranės Qeverisja Vendore Tiranė 30 113 596.00
Loti i tretė: Blerje Radio komunikimi deri nė 5 km, 3 copė pėr Bashkinė Tiranė pėr vitin 2018” Qeverisja Vendore Tiranė 35 500.00
Loti i dyte: Blerje Stacion Total – Instrumenti matės me rreze lazėr mbi 1000 m, 2 copė pėr Bashkinė Tiranė pėr vitin 2018” Qeverisja Vendore Tiranė 3 240 000.00
Loti i pare: ”Blerje GPS – Instrumenti pėr rrjetet kordinative, 2 copė pėr Bashkinė Tiranė pėr vitin 2018” Qeverisja Vendore Tiranė 8 732 667.00
Blerje dru zjarri dhe pelet Qeverisja Vendore Durrės 9 439 000.00
Rikonstruksion rruga "Kacelej”. Qeverisja Vendore Shkodėr 5 895 474.00
Rikonstruksion Rruga "Bashej". Qeverisja Vendore Shkodėr 6 878 484.00
Shėrbime tė pastrimit dhe gjelbėrimit Qeverisja Vendore Maliq 139 642 150.00
Blerje matėsa uji Qeverisja Vendore Vlorė 16 910 000.00
Blerje pajisje pėr kopshte dhe ēerdhet Qeverisja Vendore Durrės 9 506 000.00
Rikonstruksion i ujesjellesit te Fshatit Prevalle, Njesia Administrative Lunik Qeverisja Vendore Librazhd 1 326 797.00
Rikonstruksion rruga Dars Qeverisja Vendore Klos 3 333 333.00
Shėrbimi i pastrimit, mbledhjen dhe transportimit tė mbetjeve urbane nė Bashkinė Kuēovė. Qeverisja Vendore Kuēovė 5 077 615.00
Rikon.i rruges kalaja Petralb, Rikon. rruga Gurre e vogel dhe ndertim ure Lela-Arriku Qeverisja Vendore Klos 6 500 000.00
Ndėrtimi i rrugėve "Migjeni' dhe "Kadri Roshi" nė Njėsinė Administrative Kashar, Faza II. Qeverisja Vendore Tiranė 39 839 629.48
Grumbullimi i vendburimeve ujore per furnizimin me uje te fshatit Berzeshte, Bashkia Prrenjas. Qeverisja Vendore Prrenjas 10 134 523.00
Rehabilitimi i Kanalit Ujitės Dobrove, Peshkopi Qeverisja Vendore Dibėr 2 500 000.00
Rikonstruksion i plote i pallatit te sportit "Arjana Arapi" Rreshen Qeverisja Vendore Mirditė 58 831 909.00
"Rikonstruksion i rrugeve rurale ne Bashkine Librazhd per vitin 2018" Qeverisja Vendore Librazhd 13 165 266.00
Blerje pllaka betoni dhe materiale te tjera per shtrim rrugesh dhe trotuaresh Qeverisja Vendore Kukės 2 000 000.00
Loti i VI : Mbikqyrja e punimeve pėr objektin: Sistemim-asfaltim i rrugės Mallkuē Fushė-Mallkuē Kodėr, Nj.A. Bubq Qeverisja Vendore Krujė 224 717.00
Shpenzime pėr siguracionin e mjeteve tė transportit Qeverisja Vendore Tiranė 1 526 816.00
Blerje dru zjarri, per nevojat e Bashkise Rrogozhine Qeverisja Vendore Rrogozhinė 2 797 000.00
Ndertim kanalesh te ujrave te zeza Bejne Qeverisja Vendore Klos 2 083 333.00
Loti I: Mbikqyrje e objektit "Rehabilitimi i shkolles se mesme Muharrem Ēollaku Pogradec" Qeverisja Vendore Pogradec 990 612.00
Rikonstruksion i lulishtes "Vaso Kadia Qeverisja Vendore Shkodėr 5 804 029.00
Blerje pemė dhe lule dekorative pėr gjelbėrimin e ambienteve tė qytetit Qeverisja Vendore Mallakastėr 5 033 324.00
"Pėrmirėsimi i objekteve shkollore nė varėsi tė Bashkisė Kėlcyrė" Qeverisja Vendore Kėlcyrė 5 383 505.00
Loti I: Mbikqyrja e punimeve pėr objektin: “Ndėrtime rrjet shpėrndarės Ujėsjellėsi ne rrugėn "Gani Toptani" Qeverisja Vendore Tiranė 177 053.00
Ndėrtim rrjet ujėsjellėsi dhe kanalizime nė zonėn e Lanabregasit, Faza II Qeverisja Vendore Tiranė 64 369 208.00
Loti i tretė: “Supervizioni i punimeve pėr objektin: “Ndėrtim Stacionesh pompimi dhe Deposh nė Ujėsjellėsa Rajonal, Faza II” Qeverisja Vendore Tiranė 877 443.00
Loti i katėrt: “Supervizioni i punimeve pėr objektin: “Ndėrtim impianti klorinimi dhe rikonstruksion deposh Qytetet” Qeverisja Vendore Tiranė 728 749.00
Loti i Parė: “Supervizioni i punimeve pėr objektin: “Ndėrtim rrjet ujėsjellėsi dhe kanalizime nė zonėn e Lanabregasit, Faza II” Qeverisja Vendore Tiranė 1 338 853.00
Rikonstruksion sheshi nė ambientet e Impiantit tė Trajtimit tė Ujėrave tė Ndotura Qeverisja Vendore Durrės 11 154 528.00
Pastrimi i Kanalit te krahut te majte Kallafet Qeverisja Vendore Vlorė 4 166 667.00
Materiale ndertimi per ripaimin e objekteve per sherbimin e MNZ Belsh Qeverisja Vendore Belsh 940 651.00
Blerje pajisje fikėse zjarri Qeverisja Vendore Tiranė 6 174 000.00
Rehabilitim i banesave te komuniteteve te pafavorizuara Qeverisja Vendore Lushnje 16 664 881.00
Blerje Materiale per Asfaltim Rruge Rurale 2018 (Segmenti rruga Perlat-Rrushkull) Qeverisja Vendore Durrės 9 999 492.00
Rikonstruksion i katėr linjave tė transmetimit Dj 426mm celik nga Hec Lanabregas - takimin me Tub. Dn 700 mm celik Qeverisja Vendore Tiranė 49 106 150.00
Mbikqyrje punimesh per tenderin me objekt:Rikonstruksion i shkolles se mesme te bashkuar 10 Korriku dhe ambjenteve sportive Dushk Qeverisja Vendore Lushnje 1 113 247.00
Sistemim asfaltim i rrugeve te Bashkise Permet dhe te Njesive Administrative Qeverisja Vendore Pėrmet 79 450 853.00
Blerje vula per matesat e abonenteve Qeverisja Vendore Sarandė 1 000 000.00
Rikonstruksion i rruges me nr.Pasurie 1/100 ne lagjen Abaze Qeverisja Vendore Krujė 743 400.00
Loti 1: Blerje material per ngrohje , dru zjari Qeverisja Vendore Maliq 2 856 250.00
Loti i IV: Mbikqyrja e punimeve pėr objektin: Sistemim-asfaltim i rrugės Krujė-Picrragė (Faza I-rė). Qeverisja Vendore Krujė 264 496.00
Sherbim projektim ujesjellesi Qeverisja Vendore Shkodėr 3 638 250.00
Blerje materiale elektrike per nevojat e shoqerise Qeverisja Vendore Sarandė 2 000 000.00
Loti II: Mbikqyrja e punimeve pėr objektin: “Rikonstruksion rrjet Kanalizimi nė Rrugėn "Qazim Vathi“ Qeverisja Vendore Tiranė 553 055.00
Ndertim i Kopeshtit te Femijeve qyteti Rreshen Qeverisja Vendore Mirditė 52 200 497.00
Blerje dru zjarri per ngrohje Qeverisja Vendore Shkodėr 8 000 400.00
Rikonstruksion i Trotuareve Shetitorja nr. 2 Kavaje Qeverisja Vendore Kavajė 70 441 537.00
Rikonstruksioni i shkollės 9 vjeēare "Bardhyl Popa" Qeverisja Vendore Elbasan 52 733 871.00
Mbikqyrje e objekteve shkollore Qeverisja Vendore Mirditė 1 800 412.00
Blerje pjese nderrimi automjetesh, per nevojat e Bashkise Bulqize Qeverisja Vendore Bulqizė 2 077 500.00
Blerje rroba pune Qeverisja Vendore Vlorė 1 608 800.00
Shpenzime ne fondin kullosor, pyjor Publik Qeverisja Vendore Has 1 250 000.00
Rikonstruksion i rrugės sė lagjes Metushaj, fshati SUK I Qeverisja Vendore Roskovec 14 645 111.00
Rikonstruksioni i shkolles 9-vjecare "Abdyl Bajraktari" dhe i kopeshtit ne Koplik. Qeverisja Vendore Malėsi e Madhe 64 700 422.00
Rikonstruksion i nje godine ekzistuese ne Tamare, Malesi e Madhe, per strehim social, Faza e dyte Qeverisja Vendore Malėsi e Madhe 3 298 057.00
Rikualifikimi i Sheshit ne Gruemire Qeverisja Vendore Malėsi e Madhe 4 163 121.00
Mirembajtje dhe riparim automjetesh Qeverisja Vendore Urė Vajgurore 1 463 300.00
Blerje baze materiale Qeverisja Vendore Shkodėr 577 187.00
Blerje kamioni pėr nevojat e Bashkisė Bulqizė Qeverisja Vendore Bulqizė 2 833 333.00
Blerje Lėndė Djegėse Pellet Pėr Ngrohje Qeverisja Vendore Tiranė 6 150 964.00
Rikonstruksion i rruges "Gogallaret", L=890 ml rrugės sė Varrezave, Lagjia Qender, L=280 ml, fshati Ngjeqar. Qeverisja Vendore Roskovec 5 625 133.00
Blerje Materiale Pastrimi Qeverisja Vendore Tiranė 4 889 417.00
Blerje makina pastrimi. Qeverisja Vendore Elbasan 5 000 000.00
Sistemim - Asfaltim Rruga Paralel me Autostradėn, Qendėr Vorė - Xhami, qyteti Vorė Qeverisja Vendore Vorė 28 031 803.00
Zėvendėsimi i ndriēuesve tė dėmtuar (dekorativ & zinkat) dhe Shtesė ndriēuesish tek shtyllat ekzistuese nė rrugėn "Martin Camaj” Qeverisja Vendore Shkodėr 2 438 912.00
Furnizime me automjete pėr mbledhjen e mbeturinave dhe konteniere Qeverisja Vendore Tiranė 4 183 333.00
Per nevojat e rikonstruksionit te shkolles Melcan. Qeverisja Vendore Korēė 0.00
Ndėrtim i palestrės sė shkollės "Nėnė Tereza" , Lezhė (Faza II ) Qeverisja Vendore Lezhė 26 666 667.00
Ndertim i kopshtit lagja : "Beslidhja" Qeverisja Vendore Lezhė 43 318 135.00
Rezervuari Goraj Qeverisja Vendore Malėsi e Madhe 4 865 706.00
Sistemim asfaltim Rruga ne Gruemire Qeverisja Vendore Malėsi e Madhe 8 333 333.00
Sistemim asfaltim Rruga e Kaldrunit Qeverisja Vendore Malėsi e Madhe 8 333 333.00
Sistemim asfaltim Rruga e Ducajve Qeverisja Vendore Malėsi e Madhe 9 999 988.00
Shėrbimi, Pastrimit, Gjelbėrimit, Varreza, Dekorit, nė territorin e Bashkisė Rrogozhinė Qeverisja Vendore Rrogozhinė 180 000 000.00
Blerje Fadrome dhe Rimorkjator pėr nevojat e Bashkisė Bulqizė Qeverisja Vendore Bulqizė 5 333 333.00
Sistemim Asfaltim i rrugės "Rrethrrotullimi - Yzedin Hatillari" Qeverisja Vendore Roskovec 17 577 083.00
Rikonstruksion i shkollės sė mesme "5 Tetori" Qeverisja Vendore Kuēovė 43 528 333.00
Loti 4 - Mbikqyrje punimesh ne objektin Mirembajtje kanale ujitese dhe kulluese Qeverisja Vendore Berat 71 173.00
Blerje karburant, Naftė, pėr Bashkinė Mirditė Qeverisja Vendore Mirditė 5 188 608.00
" Rikonstruksion ēatie Vatra e Kultures Gline" Qeverisja Vendore Dropull 948 118.00
Supervizim i objektit “Rikonstruksion i rrugės “Koli Marku" Qeverisja Vendore Patos 1 203 333.00
Permiresimi i kushteve te banimit per Komunitete te pafavorizuara ne Bashkine Devoll Qeverisja Vendore Devoll 13 477 369.16
Vazhdim punimesh nė objektin "Rikualifikimi i bllokut tė banesave kufizuar nga rrugėt "Bulevardi Ismail Qemali", "Rruga Hasan Kushta", "Rruga Gjergj Araniti" dhe "Bulevardi Gjergj Kastrioti" Qeverisja Vendore Vlorė 17 000 000.00
Sistemim Blloku tek ish Ferma, Loti I Qeverisja Vendore Pogradec 103 117 457.00
Blerje materiale hidraulike Qeverisja Vendore Vlorė 31 086 929.00
Rindertim i shkolles 9-vjecare Muharrem Dollaku, Shijak Qeverisja Vendore Shijak 65 888 761.00
Projekte per permiresimin e kushteve te banimit per komunitete te pafavorizuara, Bashkia Vau Dejes Qeverisja Vendore Vau i Dejės 21 947 251.00
Rikonstruksion zyra e keshillit Qeverisja Vendore Klos 2 500 000.00
Sistemim Asfaltim i rrugės "Haxhi Brari" Qeverisja Vendore Tiranė 11 666 659.40
Ndertim i Sheshit te Bashkise Malesi e Madhe Qeverisja Vendore Malėsi e Madhe 6 376 167.00
Blerje dru zjari per ngrohje Qeverisja Vendore Pėrmet 1 232 000.00
Rikonstruksioni i rruges Xhokallaret, fshati Strum Qeverisja Vendore Roskovec 9 464 332.00
Rikonstruksion i rruges se Varrezave, fshati Velmish Qeverisja Vendore Roskovec 3 492 683.00
Ruajtja e godinės dhe e ambienteve rrethuese tė godinės sė institucionit me roje private Qeverisja Vendore Poliēan 2 079 047.00
Studim Projektim, Rikualifikimi i Parkut Industrial ( Ish-Tec Ndėrtim Montim ) Qeverisja Vendore Kuēovė 5 206 250.00
Rikonstruksion i shkollės “Balil Pelari” Qeverisja Vendore Vlorė 25 000 000.00
Blerje karburanti Qeverisja Vendore Shijak 4 500 000.00
Rikonstruksion dhe shtese anesore shkolla e Mesme e Bashkuar “ Isa Alla”, fshati Zgosht , NJ.A Lunik Qeverisja Vendore Librazhd 47 060 671.00
Blerje e dy automjeteve tė pėrdorura pėr nevojat e UK.KO Sh.A Qeverisja Vendore Korēė 4 000 000.00
Sinjalistika Turistike Qeverisja Vendore Malėsi e Madhe 6 008 933.00
Rehabilitimi urban i zones perreth fushes se Sportit, Librazhd Qeverisja Vendore Librazhd 9 569 723.00
Rikonstruksion shkolla "Asim Vokshi", Bajram Curri Qeverisja Vendore Tropojė 63 926 811.00
Rehabilitim i ambienteve sportive + palester shkolla Alush Grepcka". Qeverisja Vendore Roskovec 47 824 279.00
Rikonstruksion i shkolles se mesme te bashkuar 10 Korriku dhe ambjenteve sportive Dushk Qeverisja Vendore Lushnje 82 776 670.22
Blerje materiali per mirembajtje rruge. Qeverisja Vendore Mat 2 500 000.00
Permiresimi i kushteve te banimit per komunitete te pafavorizuara ne Bashkine Librazhd Qeverisja Vendore Librazhd 22 499 729.00
Riparim ēatia e godinės sė Bashkisė Shkodėr Qeverisja Vendore Shkodėr 3 285 021.00
Riparim transformatori 2500 kva Qeverisja Vendore Shkodėr 3 340 000.00
Asfaltim i rrugės kryesore sė fshatit Velmish. Qeverisja Vendore Roskovec 11 802 344.00
Rrugė tė brendshme me beton dhe ndriēim nė fshatin Gjashtė Qeverisja Vendore Sarandė 5 200 000.00
Rikonstruksion i shkollės 9-vjecare Qytet i ri, Bulqize Qeverisja Vendore Bulqizė 66 017 951.00
Rahabilitim i rrugėve lagje Peka dhe Pazari i Vjetėr, Bashkia Has. Qeverisja Vendore Has 46 942 988.00
Rikonstruksion Unaza Perėndimore Krastė Faza II, Bashkia Bulqize Qeverisja Vendore Bulqizė 7 285 543.00
Blerje e dy makinerive minieskavator Qeverisja Vendore Durrės 13 977 690.00
Rikonstruksion i rruges se Beqallareve, fshati Mbers Qeverisja Vendore Roskovec 1 316 176.00
Loti 1 -“Blerje fruta perime” Qeverisja Vendore Elbasan 212 843.00
Loti 2 - “Blerje Produkte Ushqimore” Qeverisja Vendore Elbasan 430 237.00
Loti 3 - “Blerje Bulmet” Qeverisja Vendore Elbasan 452 283.00
Loti 4 - “Blerje Mish” Qeverisja Vendore Elbasan 441 108.00
Blerje Rakorderi Qeverisja Vendore Kavajė 2 934 150.00
Sherbime mirembajtje automjeteve tranportit Qeverisja Vendore Has 1 416 600.00
Blerje Pajisje Kompjuterike pėr Nevoja tė Shoqėrisė Qeverisja Vendore Tiranė 9 199 361.00
Rrethimi I varrezave publike tek reparti rr. Konferenca e Mukjes Babrru koder tek Tunelet & rruge Qeverisja Vendore Kamėz 26 503 287.00
Rehabilitimi i banesave tė komunitetit rom dhe egjiptian Qeverisja Vendore Elbasan 11 875 705.00
Shpenzime per mirmbajtjen e rrugeve te brendshme te qytetin Bulqize Qeverisja Vendore Bulqizė 2 496 711.00
Sinjalistike vertikale Tabela Qeverisja Vendore Sarandė 1 500 000.00
Rikonstruksion i Shkolles 9-vjeēare Mamez Qeverisja Vendore Kukės 20 523 636.00
Blerje e dy kamionēinave vet-shkarkuese Qeverisja Vendore Vlorė 3 000 000.00
Blerje materiale elektrike per nevojat e shoqerise Qeverisja Vendore Sarandė 2 000 000.00
Asfaltimi i objekteve tė investimeve dhe mirėmbajtjes sė rrjetit UKT sha Qeverisja Vendore Tiranė 14 885 745.00
Rikonstruksion i shkolles artistike Jakov Xoxa Fier Qeverisja Vendore Fier 34 070 544.00
Shėrbimi i dekorit nė Bashkinė Vlorė Qeverisja Vendore Vlorė 2 917 112.00
Blerje artikuj te ndryshem ushqimor per nevojat e Institucioneve te Varesise se Bashkise(Shkolla Speciale) Qeverisja Vendore Shkodėr 2 136 382.00
Mirembajtje e zakonshme e objekteve arsimore Qeverisja Vendore Shkodėr 2 499 800.00
Blerje artikuj te ndryshem ushqimor per nevojat e Konvikteve Qeverisja Vendore Shkodėr 4 712 596.00
Rikonstruksion i trotuarėve dhe rrugės “Hoxha Tahsim” dhe “Xhanfize Keko” Qeverisja Vendore Tiranė 100 590 970.08
Investim treg i hapur Qeverisja Vendore Mat 17 771 829.00
Rikonstruksion i rrjetit te brendshem te ujesjellsit Kote, Brataj ,Sevaster Qeverisja Vendore Selenicė 14 130 961.00
Rehabilitim, Pastrim i kanaleve kulluese Qeverisja Vendore Malėsi e Madhe 5 115 462.00
Blerje shėrbimi pėr projektin Fillo me njė ide-Fito njė intership nė Bashkinė e Tiranės, Qeverisja Vendore Tiranė 1 243 193.00
Ndėrtim shkolla 9 vjeēare, Lagjja Frutikulturė, Kamėz Qeverisja Vendore Kamėz 161 559 675.00
Ndėrtim trotuari pėrgjatė rrugės Nacionale Fier-Berat (nė fshatin Zharrės) si dhe ndėrtimi i dy urave pėr kėmbesorė nė krah tė urės sė automjeteve Qeverisja Vendore Patos 5 563 624.00
Blerje pajisje elektronike Qeverisja Vendore Shijak 1 247 300.00
Blerje materiale per sherbime per shkollat , kopshtet dhe ēerdhet e Bashkise Bulqize per vitin 2018 Qeverisja Vendore Bulqizė 4 166 667.00
Shfrytezim i parceles ne ngastren 82/a,Fan -Xhuxhe,per prodhim te lendeve drusore dhe blerje e tyre ne bashkine Mirdite Qeverisja Vendore Mirditė 2 125 271.00
Blerje solari Qeverisja Vendore Tiranė 4 166 667.00
Blerje materiale ndertimi Qeverisja Vendore Pogradec 782 541.00
Loti 5 - “Blerje Bukė” Qeverisja Vendore Elbasan 136 000.00
Marrje me qera te skenes dhe ndricimit - Loti II Qeverisja Vendore Librazhd 166 667.00
Blerje Materiale Elektrike dhe Mekanike Qeverisja Vendore Tiranė 2 797 942.00
Rikonstruksioni i kopshtit nr 1 Qeverisja Vendore Kuēovė 6 903 243.00
Furnizim me materiale tė buta pėr 3 kopshtet dhe ēerdhen e qytetit Lezhe Qeverisja Vendore Lezhė 1 317 420.00
Blerje uniformash per Policine Bashkiake dhe MZSH-ne Qeverisja Vendore Shijak 829 296.00
Mirembajtje rruge (riparim asfalti) Qeverisja Vendore Pogradec 1 216 601.00
Ruajtja e objekteve te Sh.A UK Vlore me roje private te sigurise fizike Qeverisja Vendore Vlorė 32 947 278.00
Shėrbim Interneti pėr UKT Qeverisja Vendore Tiranė 3 800 000.00
Rikonstruksioni i shkolles se mesme Shtiqen Qeverisja Vendore Kukės 17 842 990.00
Blerje vajra Qeverisja Vendore Tropojė 150 000.00
Rehabilitim dhe risistemim i Merkatos Rus(faza e dyte) Qeverisja Vendore Shkodėr 1 210 749.00
Mirmbajtje automjetesh, Bashkia Bulqize Qeverisja Vendore Bulqizė 1 000 000.00
Rikonstruksion i Shkolles se Mesme 70 Vjetori i Pavaresise ne Fushe-Arrez. Qeverisja Vendore Fushė-Arrėz 57 189 910.00
Rikonstruksion i Shkolles 9-vjeēare Iballe Njesia Administrative Iballe. Qeverisja Vendore Fushė-Arrėz 18 131 244.00
Investime ndriēim rrugė dytėsore Qeverisja Vendore Shkodėr 4 977 443.00
Lyerje e ambjenteve tė Konvikteve tė Shkollave tė Mesme pėr vitin 2018 Qeverisja Vendore Tiranė 3 642 312.00
Blerje dru zjarri per nevojat e Institucioneve Arsimore, Bashkia Diber, 2018. Qeverisja Vendore Dibėr 10 500 000.00
Mirembajtje Shkollash Qeverisja Vendore Himarė 4 166 666.00
Mbikqyerje tė Rindėrtim i shkollės 9- vjeēare, fshati Letaj, Has Qeverisja Vendore Has 500 000.00
Rikonstruksion i shkolles Zeqo Dermyshi, fshati Mashan, Njesia Administrative Kodovjat. Qeverisja Vendore Gramsh 3 333 333.00
Rikonstruksioni i Kopeshtit Borsh Qeverisja Vendore Himarė 5 414 167.00
Blerje materiale pastrimi Qeverisja Vendore Shkodėr 1 563 560.00
Riparime e disa automjeteve te Bashkise Skrapar Qeverisja Vendore Skrapar 785 700.00
Ambjente Sportive dhe Rikonstruksion i Shkolles se Mesme te Bashkuar "Shaban Sheshori" godina 1, Preze Qeverisja Vendore Vorė 41 063 240.00
Rikonstruksion i rrugeve te brendshme Qeverisja Vendore Libohovė 1 196 666.00
Loti III - Blerje bojėra Qeverisja Vendore Patos 552 070.00
Loti II - Materiale hidraulike dhe elektrike Qeverisja Vendore Patos 1 016 994.00
Furnizim vendosje e dy pompava per repartin e KUZ dhe nje pompe dozimi per repartin e klorit Qeverisja Vendore Vlorė 1 373 900.00
Rikualifikim Urban blloqe banimi "Tepe" (tek Vasiejt) Qeverisja Vendore Shkodėr 6 276 854.00
Furnizim me baze materiale per mirembajtjen e shkollave per vitin 2018 Qeverisja Vendore Lezhė 10 832 706.00
Blerje kamion veteshkarkues per Agjensine e Puneve Publike Qeverisja Vendore Librazhd 3 750 000.00
Permiresimi i kushteve te banimit te komuniteteve te pafavorizuara. Qeverisja Vendore Roskovec 9 184 121.00
Blerje paisje per aparatin e Bashkise Berat Qeverisja Vendore Berat 1 057 418.00
Blerje Materiale Elektrike per nevojat e Bashkise Diber, 2018. Qeverisja Vendore Dibėr 1 250 000.00
Blerje materiale hidraulike , elektrike e ndertimi per Arsimin Qeverisja Vendore Gramsh 1 200 600.00
Rikonstruksioni i rrugės “Dhimitėr Shuteriqi” Qeverisja Vendore Tiranė 44 962 272.00
Loti 3 Mbikqyrje punimesh ne objektin Restaurim i mureve te Kalase Berat Qeverisja Vendore Berat 109 383.00
Rikonstruksion i kanaleve vaditese, njesite administrative Qukės, Rrajcė, Stravaj Bashkia Prrenjas. Qeverisja Vendore Prrenjas 4 583 283.00
Mirmbajtje tė software Qeverisja Vendore Tiranė 7 992 000.00
Shpenzime per mirembajtje te trotuareve, rrugeve rurale, veprave ujore, rrjete etj Qeverisja Vendore Librazhd 3 165 460.00
Blerje automjet 4x4 me kalueshmėri tė lartė Qeverisja Vendore Tiranė 2 460 000.00
Ndertim Rruge (Veli Dede & Xhorxh Martini & Prengaj & Zigur Lelo ) Babrru Qeverisja Vendore Kamėz 28 974 945.00
Rruga " Arras" & Rr.'Horizonti'' & Rruga " Kaltersia"( Vazhdimi & Rruga " Bulqiza" & Rruga " Segment Rruga Arberit Qeverisja Vendore Kamėz 12 507 744.00
Nd.Rruga "Myslim Shyri & Serafin Kodra" Babrru Qendėr Qeverisja Vendore Kamėz 5 589 458.00
Blerje Mish i fresket per nevojat e Kopshteve dhe Ēerdheve, Bashkia Diber, 2018. Qeverisja Vendore Dibėr 1 268 167.00
Shpenzime pėr qeramarrje aparate dhe pajisje teknike, makineri etj Qeverisja Vendore Tiranė 826 200.00
Blerje pjesė kėmbimi pėr pompat shumėshkallėshe tė Stacionit tė Pompave tė ujit tė pijėshėm Turan. Qeverisja Vendore Korēė 1 550 000.00
Blerje Materiale Hidraulike dhe Sanitare Qeverisja Vendore Devoll 832 925.00
Blerje minibus pėr kl.e shumėsporteve Qeverisja Vendore Durrės 2 666 667.00
Loti II: Blerje materiale ndriēimi pėr Bashkinė Tiranė Qeverisja Vendore Tiranė 767 353.00
Rikonstruksion i Rrugės sė Varrezave, fshati Marinėz (Asfaltim ) Qeverisja Vendore Roskovec 5 749 476.00
Shėrbimi mirėmbajtjes tė varrezave publike dhe tė dėshmorėve tė Bashkisė Vlorė Qeverisja Vendore Vlorė 7 703 178.00
Blerje automjeti VAN per nevoja te bashkise Qeverisja Vendore Finiq 2 500 000.00
Ndėrtim i shkarkuesve katastrofikė nė rezervuare Qeverisja Vendore Shijak 1 408 066.00
Azhornim per rregjistrim fillestar te zones kadastrale te fshatit Qarrishte, Nj.A.Qendre Qeverisja Vendore Librazhd 2 063 550.00
Programe inxhinierike pėr Bashkinė Tiranė Qeverisja Vendore Tiranė 3 749 980.00
Blerje shtylla ndriēimi dhe ndriēues Qeverisja Vendore Vlorė 4 000 000.00
Blerje materiale hidraulike per Bashkine Kruje Qeverisja Vendore Krujė 1 250 000.00
Rikonstruksioni i shkollės 9-vjeēare “Refat Keli” Qeverisja Vendore Poliēan 37 077 693.00
Blerje materiale pastrimi Qeverisja Vendore Peqin 958 000.00
Blerje Automjete zjarrfikėse pėr sektorin e SHMZSH Qeverisja Vendore Elbasan 16 750 000.00
Rikonstruksion i Ujesjellesit lagjia Gere fshati Iballe Qeverisja Vendore Fushė-Arrėz 4 001 617.00
Blerje karburant pėr nevojat e Bashkisė Sarandė Qeverisja Vendore Sarandė 5 000 000.00
Rikonstruksioni i rruges se lagjes Kurtaj,fshati Kurtaj,fshati Ngjeqar-faza 1 Qeverisja Vendore Roskovec 14 903 982.00
Blerje paisje elektrike & aksesoret Qeverisja Vendore Fier 8 387 470.00
Blerje Gazoil D1 Qeverisja Vendore Urė Vajgurore 1 375 996.00
Ndėrtimi i Parkut Rekreativ, Lagjia nr. 2, tek Ish-Ushtria , Faza I-rė Qeverisja Vendore Kavajė 57 800 015.00
Blerje ujė i pijshėm pėr punonjėsit e Bashkisė Tiranė pėr vitin 2018. Qeverisja Vendore Tiranė 1 404 957.00
Rikonstruksion i shkolles 9-vjeēare ‘’Koli Baba” Qeverisja Vendore Gramsh 10 833 000.00
Rikonstruksioni i rrugės Automobilistike Dumberas, Njesia Administrative Kushove. Qeverisja Vendore Gramsh 2 083 000.00
FV Gjelbėrim nė qytet Qeverisja Vendore Durrės 16 655 000.00
Rikostruksion i Urės nė Qendėr tė Qytetit Kėlcyrė Qeverisja Vendore Kėlcyrė 4 166 666.00
Rikonstruksion i Ujesjellesit te fshatit Krume dhe Zahrisht, punime shtese Qeverisja Vendore Has 16 631 341.00
Blerje pajisje audiovizuale pėr pallatin e kulturės Qeverisja Vendore Durrės 700 000.00
Mbikqyrje e punimeve te objektit “Rikonstruksion i Ujesjellesit te fshatit Krume dhe Zahrisht, punime shtese Qeverisja Vendore Has 280 000.00
Blerje Ushqimesh Qeverisja Vendore Mat 4 840 000.00
Blerje elektropompa pėr nevoja tė Shoqėrisė Qeverisja Vendore Tiranė 11 600 000.00
Blerje Materiale Elektroda, Oksigjen pėr Nevoja tė Shoqėrisė Qeverisja Vendore Tiranė 7 930 000.00
Ndėrtimi i rrjetit shpėrndarės i furnizimit me ujė tė qytetit tė Poliēanit, rikonstruksioni i stacionit tė pompimit dhe linjės sė dėrgimit Qeverisja Vendore Poliēan 78 570 295.00
Rikonstruksion i poligonit te qitjes Qeverisja Vendore Tiranė 4 166 667.00
Instalimi i sistemit ujėmatės Elektromagnetik nė Depot e Tiranės (Faza I) Qeverisja Vendore Tiranė 47 227 442.00
Furnizim vendosje peme dekorative dhe te ndryshme Qeverisja Vendore Fier 6 660 600.00
Rikonstruksion i Terraces se Shkolles Haxhi Hajdari te fshatit Golem Qeverisja Vendore Shkodėr 1 703 608.00
Rikonstruksion i ēatisė sė shkollės Veli Tela Muriqan Qeverisja Vendore Shkodėr 2 018 461.00
Logu i Bjeshkeve Qeverisja Vendore Malėsi e Madhe 1 250 000.00
Sistemim asfaltim i Rruges Qender Stajkė-Varreza, faza e dytė Qeverisja Vendore Vau i Dejės 15 833 333.00
Rikonstruksioni I Rruges se vorrezave te fshatit Sasaj (Vazhdim ) Qeverisja Vendore Himarė 10 000 000.00
Blerje gaz te lengshem per ngrohje Qeverisja Vendore Shkodėr 2 014 650.00
Blerje materjale objekti: "Rehabilitim i bllokut urban L.Braho" Qeverisja Vendore Roskovec 3 699 179.00
Loti i V-tė: “Shėrbime riparimi ura auto e Boksit nė Plan-Gjuraj” Qeverisja Vendore Shkodėr 446 204.00
Punime rinovimi te rrethimit te dy shkollave ne Gorre dhe rinovimi instalimeve elektrike H/Sanitare te shkolles 9 vjeēare (mesme), Bashkia Kurbin Qeverisja Vendore Kurbin 4 884 518.00
Rul me disqe Qeverisja Vendore Tiranė 3 580 000.00
Blerje Kancelari dhe Bojra pėr vitin 2018 pėr Bashkinė, QKR, Agjensia e Pyjeve dhe SHMZSH Qeverisja Vendore Elbasan 5 391 933.00
Blerje pajisje makineri Qeverisja Vendore Durrės 19 600 000.00
Zgjerimi kapaciteti tė Backup-It nė Primary site dhe Krijimi njė Disaster Recovery (DR) SITE. Qeverisja Vendore Tiranė 17 946 850.00
Shpenzime pėr mirėmbajtjen e rrugėve, vepra ujore, rrjet hidrik, elektrik, telefonik, ngrohje, etj Qeverisja Vendore Tiranė 4 999 692.00
Loti i II-tė: “Mirėmbajtje rruga Qafethore-Thethe-Nderlysaj” Qeverisja Vendore Shkodėr 802 680.00
Loti i IV-tė: “Mirėmbajtje dhe riparime nė rrugėn Ura e Mesit-Prekal” Qeverisja Vendore Shkodėr 388 965.00
Pastrimi dhe permiresimi i parcelave pyjore nė NJA Shale, Shosh Qeverisja Vendore Shkodėr 849 931.00
Shpenzime pėr mirėmbajtjen e rrugėve rurale Qeverisja Vendore Kuēovė 7 572 460.00
Mirėmbajtje e skemės ujitėse Qeverisja Vendore Shkodėr 5 824 367.00
Rikonstruksion i pjesshem i kopshtit "Ismet Sali" Bruēaj Qeverisja Vendore Shkodėr 2 280 833.00
Blerje makinė me rul Qeverisja Vendore Pogradec 1 333 333.00
Mirembajtje ujesjelles, rikontruksioni i linjes se ujesjellesit Kostren 1 dhe vepres se marjes Qeverisja Vendore Berat 4 166 587.00
Ndertim Ēezma Qeverisja Vendore Tepelenė 1 383 642.00
Blerje automjete nė funksion tė administratės Qeverisja Vendore Shkodėr 3 330 000.00
Blerje karburant gazoil pėr automjetet e Agjencisė sė Mbrojtjes sė Konsumatorit Qeverisja Vendore Tiranė 1 500 000.00
Loti 1: “Shėrbim mirėmbajtje mjetet e tjera” Qeverisja Vendore Maliq 1 770 540.00
Qira objekti per stacionimin e mjeteve te Bashkise Qeverisja Vendore Malėsi e Madhe 1 274 880.00
Faqe interneti per publikim te dhenash 360 grade (Tur virtual) Qeverisja Vendore Malėsi e Madhe 1 333 333.00
Mallra ushqimore pėr kopshtin me drekė Qeverisja Vendore Roskovec 2 294 909.00
Hidroizolim tarraca e Qendrės Kulturore Qeverisja Vendore Pogradec 3 251 760.00
Sinjalistikė pėr korsi biēikletash Qeverisja Vendore Tiranė 54 545 000.00
Mbrojtje e tokes bujqesore ne Bashkine Librazhd per vitin 2018" Qeverisja Vendore Librazhd 6 666 208.00
Blerje materiale hidraulike per nevojat e Ujėsjellėsh sh.a Bulqizė Qeverisja Vendore Bulqizė 1 500 000.00
Ndėrtim urash nė fshatrat Lugu i Tropojes, Shumice e Zogaj Qeverisja Vendore Tropojė 3 835 029.00
Blerje automjet me goma dhe zinxhir Qeverisja Vendore Selenicė 11 000 000.00
Blerje minibus pėr PLM Qeverisja Vendore Durrės 2 250 000.00
Mirėmbajtje Prodhimi (Mekanike) Qeverisja Vendore Tiranė 1 000 000.00
Blerje Materiale Ndėrtimi (ēimento, rėrė, granil, tuba etj) Qeverisja Vendore Tiranė 1 666 660.00
Shėrbime tė tjera, shėrbim pėr pastrimin me makineri i algave dhe shkurreve te liqenit Qeverisja Vendore Tiranė 1 666 667.00
Rikonstruksion i Kopshtit Lagja e Re, Bashkia Bulqize Qeverisja Vendore Bulqizė 16 666 667.00
Blerje dhe instalim soba me pellet Qeverisja Vendore Tiranė 12 499 653.00
Furnizim dhe vendosje pompa per depo Lekures Qeverisja Vendore Sarandė 5 005 688.00
Blerje goma per makineritė e ASHP-sė. Qeverisja Vendore Elbasan 1 000 000.00
Blerje pajisje kompjuterike dhe informatike. Qeverisja Vendore Durrės 7 998 000.00
Blerje materiale elektrike Qeverisja Vendore Peqin 1 250 000.00
Blerje tuba betoni Qeverisja Vendore Peqin 904 296.00
Blerje pllaka varresh (kostume varresh) Qeverisja Vendore Kamėz 1 581 655.00
Blerje pjese nderrimi, goma dhe bateri per mjetet e bashkise Qeverisja Vendore Roskovec 5 954 420.00
Rikonstruksion I Fasadave ne lagjen Murat Ēelebiu " Qeverisja Vendore Berat 37 589 184.00
Rikonstruksion i rrugės “Fatmir Haxhiu” Qeverisja Vendore Tiranė 29 156 454.00
Rikonstruksion i rrjetit te ndriēimit rrugor ne fshatrat e Bashkise Konispol Qeverisja Vendore Konispol 10 172 348.00
Ndertim stacioni i pompimit tek lagja "Baba Rexhepi" Qeverisja Vendore Sarandė 4 140 323.00
Karburant pėr Automjete Qeverisja Vendore Kėlcyrė 8 839 562.00
FV: Pulti i komandimit i sistemit tė ndriēimit pėr P.Kulturės A.Moisiu Qeverisja Vendore Durrės 1 750 000.00
Blerje Fruta-Perime per nevojat e Kopshteve dhe Ēerdheve, Bashkia Diber, 2018 Qeverisja Vendore Dibėr 2 780 600.00
Blerje pajisje pėr detektimin e rrjedhjeve tė ujit Qeverisja Vendore Korēė 13 230 000.00
Pritat e lumenjve (Lumi Verdove) Qeverisja Vendore Pogradec 2 512 867.00
"Ndėrtim trotuari Rruga "PASHTRIKU" , dhe rehabilitime pjesore nė rrugica e trotuare tė brendeshme nė Qytetin Krumė Qeverisja Vendore Has 2 195 050.00
Pjesė kėmbimi pėr mjetet e transportit pėr vitin 2018 Qeverisja Vendore Mallakastėr 5 416 667.00
Botim i Gazetės Almanak tė Bashkisė Elbasan pėr vitin 2018 Qeverisja Vendore Elbasan 640 000.00
Furnizim dhe vendosje Matesa Uji Qeverisja Vendore Vau i Dejės 2 500 000.00
Lyerje dhe mirėmbajtje e objekteve tė Arsimit dhe Kulturės tė Bashkisė Librazhd dhe Njėsive Administrative Qeverisja Vendore Librazhd 3 279 552.00
Blerje mjet zjarrfikes Qeverisja Vendore Maliq 3 333 300.00
Rikonstruksion I rrugės sė Varrezave, fshati Strum, L=229m Qeverisja Vendore Roskovec 2 421 897.00
Rikonstruksion rrjet Kanalizimi nė Rrugėn: "Qazim Vathi" Qeverisja Vendore Tiranė 22 300 628.00
Ndėrtim rrjet Ujėsjellėsi nė Shkozėn e sipėrme dhe Ndėrtim Depo uji Qeverisja Vendore Tiranė 19 522 224.00
Riparim dhe Ndryshim Katit te Trete te Stadiumit Himare Qeverisja Vendore Himarė 7 949 997.00
Zhvillime shtese, licensa si dhe sherbimi i mirembajtjes Qeverisja Vendore Berat 6 700 000.00
Blerje automjete zjarrfikese pėr Sektorin SHMZSH Qeverisja Vendore Finiq 5 000 000.00
Rikonstruksion i linjės sė ujėsjellėsit Kronjza - Rezervuaret Ujėmbledhės Leskovik, Bashkia Kolonjė (faza e dytė) Qeverisja Vendore Kolonjė 2 487 500.00
Blerje asfaltobetoni Qeverisja Vendore Lushnje 8 330 000.00
Sistemim i sheshit te qendres se fshatit Tatzat Qeverisja Vendore Delvinė 1 250 000.00
Blerje e njė makinerie profesionale pėr pastrimin e mbetjeve nė parqe si dhe 50 koshave tė pastrimit Qeverisja Vendore Tiranė 7 881 683.00
Shėrbimi i pastrimit, mbledhjen dhe transportimit tė mbetjeve urbane nė Bashkinė Kuēovė Qeverisja Vendore Kuēovė 5 215 445.00
Sherbim privat per ruajtjen dhe sigurine fizike te objekteve te Shoqerise Qeverisja Vendore Tiranė 4 268 713.00
Blerje Karburant Qeverisja Vendore Tiranė 15 166 660.00
Blerje Gaz pėr gatim Qeverisja Vendore Durrės 1 908 000.00
Ndėrtim rrjet shpėrndarės ujėsjellėsi nė rrugen Gani Toptani Qeverisja Vendore Tiranė 7 139 250.00
Blerje Sinjalistike Rrugore Horizontale-Vertikale 2018 Qeverisja Vendore Durrės 2 100 000.00
Blerje tubacione dhe materiale te tjera per bordin e kullimit Qeverisja Vendore Pėrmet 1 664 158.00
Blerje materiale per riparimin e ndertimin e kazaneve per vitin 2018-2019 Qeverisja Vendore Tiranė 2 483 502.00
Transport i mbetjeve urbane nga Librazhdi nė Inceneratorin Elbasan pranė Metalurgjikut Qeverisja Vendore Librazhd 5 739 551.00
Blerje pjesė kėmbimi dhe shpenzime pėr shėrbimin dhe mirėmbajtjen e automjeteve tė Bashkisė Dibėr, 2018 Qeverisja Vendore Dibėr 3 300 000.00
Blerje materiale pėr ndriēimin publik Qeverisja Vendore Tiranė 45 161 710.00
Rikonstruksion I rruges"LagjiaToska, fshati Suk, (Rruga Lime dheHyrkaj) L=1437 ml Qeverisja Vendore Roskovec 5 415 092.00
Rikonstruksion i rruges "Likallaret", fshati Vlosh (vazhdim) Qeverisja Vendore Roskovec 5 342 302.00
Linja unazore e ujit Potam Qeverisja Vendore Himarė 2 750 000.00
Shpenzime per aktivitete social-kulturore dhe sportive te vitit Qeverisja Vendore Roskovec 4 166 667.00
Riparim- shėrbimi i automjeteve Qeverisja Vendore Korēė 2 802 200.00
Rikualifikim Urban- Kendi i lojrave Qeverisja Vendore Cėrrik 3 000 000.00
Blerje Karburanti, Nafte dhe Benzine Qeverisja Vendore Tiranė 4 166 666.00
Rehabilitimi i rrugės Yzberisht-Kashar Qeverisja Vendore Tiranė 166 666 005.94
Kėnde lojrash dhe rehabilitim sheshesh nė Ksamil Qeverisja Vendore Sarandė 3 637 500.00
Blerje Nafte per vitin 2018 ne Bashkine Fushe-Arrez. Qeverisja Vendore Fushė-Arrėz 4 347 750.00
Blerje tabela pėr sinjalistikėn rrugore Qeverisja Vendore Elbasan 979 314.00
Rikualifikimi i Sheshit ne Koplik Siperm Qeverisja Vendore Malėsi e Madhe 8 330 210.00
Ndertim dhe mirembajtje urash Qeverisja Vendore Urė Vajgurore 3 371 014.00
Shėrbim me qera autobot dhe furnizim me ujė Qeverisja Vendore Tiranė 1 050 000.00
Blerje ekskavator Qeverisja Vendore Memaliaj 3 750 000.00
Loti VIII: Kolaudim pėr shėrbimin Shpenzime e mirėmbajtje rruge e rrjete tė ndryshme Qeverisja Vendore Tropojė 28 936.00
Sistemim asfaltim i lagjes “85” Qeverisja Vendore Gramsh 54 520 000.00
Karburant 10 pmm (gazoil dhe benzol) Qeverisja Vendore Vlorė 10 083 333.00
Blerje materiale per lyerjen e shkollave, (hidromat, boje vaji, etj.) Qeverisja Vendore Dibėr 584 000.00
Blerje materiale kancelari & tonera fotokopje dhe printerash per nevojat e Bashkise Bulqize Qeverisja Vendore Bulqizė 1 678 399.00
Loti i I-re” Blerje bazė materiale pėr shėrbime riparimi tė rrugėve” Qeverisja Vendore Shkodėr 1 331 028.00
Shėrbimi i Dekorit Qeverisja Vendore Kuēovė 7 870 000.00
Blerje ndriēuesash Qytet dhe Njėsi Administrative Qeverisja Vendore Korēė 8 333 300.00
Loti VII: Mbikqyrja e punimeve pėr objektin: “Rikonstruksioni dhe rrethimi i depove ne Ujesjellesat Rajonal (Faza I)” Qeverisja Vendore Tiranė 1 468 637.00
"Blerje Automjete" Qeverisja Vendore Tiranė 18 833 333.00
Blerje karburanti gazoil 10 ppm USLD Qeverisja Vendore Durrės 20 000 000.00
Mirembajtja e Varrezave publike dhe ato te deshmoreve Qeverisja Vendore Korēė 3 518 039.00
Furnizim me artikuj ushqimore pėr Konviktin e Shkolles tė Mesme, Ēerdhe e Kopshte. Qeverisja Vendore Lezhė 5 384 830.00
Blerje autobuz pėr nevoja tė shkollės Luigj Gurakuqi, Tiranė Qeverisja Vendore Tiranė 4 666 666.00
Blerje Tuba dhe Rakorderi Qeverisja Vendore Tiranė 67 323 117.00
Blerje Karburant dhe Vaj Qeverisja Vendore Tiranė 10 080 640.00
Rikonstruksion i shkolles “Jonuz Ēarēiu”, fshati Gjergjovine, Njesia Administrative Pishaj Qeverisja Vendore Gramsh 1 250 000.00
Blerje Sinjalistike Rrugore Qeverisja Vendore Tiranė 923 000.00
Depo Uji Skore dhe lidhja me rrjetin e ujit Qeverisja Vendore Dropull 2 083 308.00
Loti VI: Kolaudim i punimeve per objektet: Rikonstruksion i rruges Rosuje - Selimaj, NJA Bujan, faza e pare, Rikonstruksion i rruges Lekbibaj - Vrane, NJA Lekbibaj dhe Ndertim urash ne fshatrat Lugu i Tropojes, Shumice e Zogaj Qeverisja Vendore Tropojė 42 909.00
Blerje materiale elektrike per mirmbajtjen e institucionit, ndricimi rrugor Qeverisja Vendore Krujė 1 333 182.00
Blerje benzinė pa plumb Qeverisja Vendore Tiranė 4 405 100.00
Blerje diesel ( gazoil) Qeverisja Vendore Tiranė 37 083 750.00
Rikonstruksione ne vepra vaditese ne Njesite Administrative te Bashkise Fushe-Arrez Qeverisja Vendore Fushė-Arrėz 3 333 324.00
Blerje pajisje pėr ngrohje Qeverisja Vendore Kuēovė 900 000.00
Blerje materiale per lyerjet e shkollave Qeverisja Vendore Devoll 1 666 100.00
Depo uji Koshovice dhe lidhja me rrjetin e ujit. Qeverisja Vendore Dropull 2 498 139.00
Shėrbim dhe ruajtje me roje private e objekteve tė Bashkisė Bulqizė dhe institucioneve nė varėsi Qeverisja Vendore Bulqizė 10 000 000.00
Loti 2: Blerje automjeti ATP fuoristrade pick up Qeverisja Vendore Durrės 3 166 500.00
Loti 1: Blerje 2 autovetura sedan Qeverisja Vendore Durrės 3 666 500.00
Blerje Materiale tė ndryshme pėr Sektorin e Sherbimeve Publike Qeverisja Vendore Vorė 805 300.00
Blerje Benzine pa plumb Qeverisja Vendore Durrės 134 083.50
Rikonstruksioni i varrezave publike Peshkopi Qeverisja Vendore Dibėr 3 725 685.00
Ndėrtim rrjet ujėsjellėsi nė Rrugėn e Kavajės dhe nė Rrugėn Muhamet Gjollesha (Faza I) Qeverisja Vendore Tiranė 40 442 796.00
Loti 1: ”Projekt restaurimi Kisha e “Shen Kollit” nė Kurjan Qeverisja Vendore Roskovec 3 969 153.00
Kryerja e shėrbimit tė pastrimit nė qytetin e Elbasanit Qeverisja Vendore Elbasan 37 536 132.10
Blerje elektropompė zhytėse Qeverisja Vendore Peqin 2 800 000.00
Loti 1 - Kamion me 4 akse Qeverisja Vendore Cėrrik 2 500 000.00
Loti 4 - Traktor per korrje bari mbi 17 CV Qeverisja Vendore Cėrrik 933 000.00
Blerje autobot pėr thithjen e ujėrave tė zeza Qeverisja Vendore Tiranė 6 500 000.00
Blerje mjetesh pėr Drejtorinė e Mirėmbajtjes sė Rrugėve Rurale Qeverisja Vendore Gramsh 8 880 000.00
Rikonstruksion i fasades se pallatit nr.12, Bashkia Librazhd Qeverisja Vendore Librazhd 2 572 363.00
Sistemim asfaltim i Rruges, Rruga Nacionale Mjedė-Kaēe Qeverisja Vendore Vau i Dejės 8 106 725.00
Sistemim asfaltim rruga e varrezave Guras Qeverisja Vendore Pogradec 24 242 123.00
Blerje materiale pėr sinjalistikė rrugore Qeverisja Vendore Tiranė 70 415 900.00
Shtesė kontrate objekti : "Sistemimi varrezave publike Guras" Qeverisja Vendore Pogradec 1 124 570.00
Shtesė kontrate objekti : "Sistemim rruga e varrezave Blacė" Qeverisja Vendore Pogradec 1 182 942.00
Ndėrtim sinjalistike nė qytet - faza e parė Qeverisja Vendore Roskovec 36 120 953.00
Rikonstruksioni i rrugėve tė brendeshme tė fshatrave tė Bashkisė Qeverisja Vendore Dropull 12 749 949.00
Pajisje elektronike Qeverisja Vendore Korēė 1 815 667.00
Blerje karburant per nevojat e Shoqerise Qeverisja Vendore Pogradec 6 123 670.00
Rikonstruksion i shkollės 9- vjecare Asllan Shahini Qeverisja Vendore Gramsh 45 854 152.00
Loti V: Kolaudim i punimeve nė objektet: Ndėrtim ujėsjellesi i fshatit Tropojė e Vjetėr dhe rrethina, NJA Tropoje Fshat, faza e tretė, Ndėrtim ujėsjellėsi i fshatit Luzhe, NJA Llugaj, faza e parė dhe Rikonstruksion i kanaleve ujitėse, bashkia Tropojė Qeverisja Vendore Tropojė 129 675.00
Pjesė kembimi Qeverisja Vendore Pogradec 990 927.00
Blerja e materialeve pėr funksionimin e pajisjeve tė zyrės Qeverisja Vendore Tiranė 3 748 695.00
Ofrimi i shėrbimit tė gjelbėrimit nė Bashkinė e Shkodrės Qeverisja Vendore Shkodėr 96 269 797.00
Blerje Matėsa Uji dhe vula pėr nevoja tė shoqėrisė Qeverisja Vendore Tiranė 49 199 845.00
Implementim i modulit tė Faturės Online, Konfigurim dhe implementim i lecensave pėr Leximet me Mobile (PDA) pėr lexuesit, Trajnimi i pėrdoruesėve dhe Fillimi i procesit tė mirėmbajtjes Qeverisja Vendore Lushnje 5 200 000.00
Sisteme ujitėse dhe impiante furnizimi (ndėrtim - montim) Qeverisja Vendore Tiranė 3 980 325.00
Blerje materiale (tubacione) pėr kanalet vaditėse Qeverisja Vendore Librazhd 12 840 240.00
Blerje materiale ndihmėse pėr pregatitjen e asfaltit tė ftohtė dhe me ngjyrė Qeverisja Vendore Tiranė 17 760 000.00
Blerje materiale objekti “Ndėrtim trotuari & Ndriēim nga xhamia SUK 1 - karburanti “Agacaj”. Qeverisja Vendore Roskovec 3 705 205.00
Blerje betoni Qeverisja Vendore Tiranė 5 249 790.00
Pastrimi dhe Rehabilitimi i Kanaleve kulluese nė territorin e bashkisė Vorė Qeverisja Vendore Vorė 16 666 666.00
Blerje makine kosh Qeverisja Vendore Pogradec 2 333 333.00
Motokorrėse, motosharra, motoseka pėr lartėsi, motokrasitėse bordurash, elektropompa, trapan, gurė fresibėl, aparat thithės gjethesh Qeverisja Vendore Tiranė 2 083 333.00
Blerje matėsa uji 1/2 me rekorderi Qeverisja Vendore Sarandė 11 974 500.00
Blerje tubo betoni tė armuara Qeverisja Vendore Fier 10 000 000.00
F.V Kufizues shpejtėsie (bumpe gome) Qeverisja Vendore Shkodėr 1 995 000.00
Rikonstruksion I ujesjellesit Lagjia e Qoleve, Njesia Administrative Ishem, Bashkia Durres Qeverisja Vendore Durrės 8 093 203.34
Ndėrtim K.U.N Rruga Orikum Qeverisja Vendore Kamėz 1 399 150.00
Blerje pjesė kėmbimi pėr automjete Qeverisja Vendore Durrės 12 897 257.07
Linja e re e ujėsjellėsit Piqeras-Shkalle Qeverisja Vendore Himarė 8 750 000.00
Rikonstruksion i rrugės kryesore, fshati Mbėrs, Loti II Qeverisja Vendore Roskovec 13 084 460.00
Asfaltim i rrugėve tė qytetit, Roskovec Qeverisja Vendore Roskovec 15 656 314.00
Blerje dru zjarri Qeverisja Vendore Pogradec 9 268 000.00
Blerje kamion me vinē pėr transport skelerie Qeverisja Vendore Tiranė 7 080 000.00
Mirėmbajtje e Sistemit tė Integruar tė Zyrės me Njė Ndalesė, Sistemit tė Integruar tė Tarifave dhe Taksave Vendore Qeverisja Vendore Shkodėr 1 049 999.00
Loti 2: Blerje bordura provizore varri Qeverisja Vendore Tiranė 4 378 020.00
Rinovim trotuari nė qytetin e Laēit Qeverisja Vendore Kurbin 8 270 628.00
Blerje karburant diesel pėr ngrohje 0.1% Qeverisja Vendore Tiranė 49 387 735.00
Blerje Autoveture Qeverisja Vendore Urė Vajgurore 2 750 000.00
Zgjerim, Rrethim dhe Sistemim Varreza fshati Dardhe Qeverisja Vendore Fushė-Arrėz 2 916 666.00
Blerje materiale pėr rrethim tė jashtem, lyerje & pankina pėr fushėn e sportit , Loti I Qeverisja Vendore Librazhd 1 105 532.00
Blerje kamioni pėr Bashkinė Fushė-Arrėz. Qeverisja Vendore Fushė-Arrėz 2 500 000.00
Blerje Karburant Gazoil ( 10 ppm ULSD ) Qeverisja Vendore Gjirokastėr 2 230 800.00
Shėrbime mirėmbejtje automjetesh Qeverisja Vendore Finiq 2 500 000.00
Punime, ndėrtime, rehabilitime dhe mirėmbajtje e Kanaleve Ujitėse, 2018 Qeverisja Vendore Dibėr 9 992 079.00
Blerje Gazoil D1 Qeverisja Vendore Urė Vajgurore 6 352 500.00
Mirembajtje kanale ujitese dhe kulluese Qeverisja Vendore Berat 3 801 667.00
Blerje tubo plastik pėr kanalet vaditėse Qeverisja Vendore Gramsh 2 475 000.00
Blerje shėrbimi tė zhvillimi tė mirėmbajtjes sė Programit tė Taksave dhe Tarifave Vendore dhe Webservice-ve. Qeverisja Vendore Tiranė 5 590 666.00
Blerje materiale dekori Qeverisja Vendore Kurbin 1 208 300.00
Blerje Inerte Qeverisja Vendore Tiranė 51 781 333.00
Rikonstruksioni i muzeut historik Sinje Qeverisja Vendore Berat 8 446 818.00
Zbulimi, gėrmimi, shkrifėrimi, pėrpunimi, ngarkimi dhe transporti i rėrės bituminoze Qeverisja Vendore Fier 9 846 646.00
Mirėmbajtje e rrugės Xibrake - Xherije Qeverisja Vendore Cėrrik 1 399 999.00
Loti II - Blerje Vaj Qeverisja Vendore Tiranė 6 000 000.00
Loti 3: “Mbikqyrje e punimeve nė objektin “Pastrimi i kanaleve kulluese” Qeverisja Vendore Vorė 366 667.00
Shpim i pusit dublant Nr.19 Kafaraj Qeverisja Vendore Fier 2 335 806.00
Mirėmbajtje e rrjetit tė ujit tė pijshėm dhe tė ujrave tė zeza me materiale hidraulike. Qeverisja Vendore Sarandė 5 000 000.00
Shpenzime pėr qeramarrje mjeti transporti Qeverisja Vendore Tiranė 2 450 880.00
Pastrim tė kanaleve Ujitėse me krahė pune Qeverisja Vendore Vlorė 936 666.00
Rehabilitimi i Trotuareve tė Rrugės "Demokracia", Faza e 2-tė Qeverisja Vendore Vlorė 3 184 936.00
Asfalto Beton & Prajmer Qeverisja Vendore Vlorė 1 757 577.00
Meremetime me asfal tė rrugėve tė brendshme Qeverisja Vendore Sarandė 4 166 666.00
Prodhim i Lėndės Drusore Qeverisja Vendore Tiranė 13 986 090.00
Boje Fosforishente & Dyliente Qeverisja Vendore Vlorė 1 233 333.00
Lyerje e Institucioneve Arsimore, Bashkia Kurbin Qeverisja Vendore Kurbin 6 666 662.00
Blerje produkte Bulmeti pėr nevojat e Kopshteve dhe Ēerdheve Qeverisja Vendore Dibėr 2 266 083.00
Blerje makineri paisje (automjete). Qeverisja Vendore Tiranė 43 200 000.00
Blerje pjesė kėmbimi, goma, bateri dhe filtra Qeverisja Vendore Tiranė 1 065 160.00
Mirėmbajtje dhe riparim me tė tretėt pėr elektropompa Qeverisja Vendore Tiranė 6 400 000.00
Rikonstruksion i kanalit ujitės kryesor (Ferras Harvaleas KV2 Funar) dhe rikonstruksioni i kanalit ujitės sekondar Ferras, N.Panxhi Harvaleas, Polis - Tudan Qeverisja Vendore Elbasan 1 628 373.00
Blerje makine teknologjike pastrimi Qeverisja Vendore Kukės 4 166 667.00
KUZ Lagja te ish-Komuna Kuman-Faza III. Qeverisja Vendore Roskovec 6 259 227.00
Punime pėr mirėmbajtjen e rrugėve Qeverisja Vendore Tropojė 15 000 000.00
Furnizim vendosje tė pjesėve tė kėmbimit dhe riparim shėrbimi tė mjeteve motorike. Qeverisja Vendore Vlorė 17 905 000.00
Ndėrtimi dhe konfigurimi I sistemit tė leximit nė distancė tė matėsave elektromagnetik ABB dhe SIEMENS tė ujėsjellėsit Sarandė Qeverisja Vendore Sarandė 2 594 250.00
Ndėrtimi i linjės shpėrndarėse nė lagjen nr.13, Rr."Apulia", Rr."Tefik Skilja" dhe Rr."Taranto" Qeverisja Vendore Durrės 4 208 851.00
Blerje Automjet, Autoveturė 4 Qeverisja Vendore Tiranė 1 402 896.00
Mirembajtja e automjeteve dhe makinerive te Ndermarjes» Qeverisja Vendore Sarandė 2 500 000.00
Blerje materiale pėr mirėmbajtjen e rrugėve,veprave ujore dhe rrjeteve hidraulike Qeverisja Vendore Finiq 14 100 000.00
Blerje materiale pėr ndėrtimin e rrjetit tė brendshėm fshati Verlen-Perparimaj Qeverisja Vendore Devoll 2 478 697.00
Blerje grejderi pėr Bashkinė Divjakė Qeverisja Vendore Divjakė 2 500 000.00
Blerje pjesė ndėrrimi automjetesh Qeverisja Vendore Tiranė 16 602 308.33
Mirėmbajtje e thellė nė objekte arsimore Qeverisja Vendore Tiranė 44 329 953.00
Blerje pjesė kėmbimi pėr makineritė e rėnda tė ASHP Qeverisja Vendore Elbasan 1 500 000.00
Blerje Shtypshkrime pėr vitin 2018 pėr Administratėn e Bashkisė Elbasan dhe Drejtorinė e SHMZSH-sė Qeverisja Vendore Elbasan 1 126 260.00
Ndėrtim linje kryesore furnizimi me ujė tė depos tė fshatit Shėn Vlash Qeverisja Vendore Durrės 14 246 133.00
Rikonstruksion i Kanaleve Vaditėse nė Bashkinė Librazhd pėr vitin 2018 Qeverisja Vendore Librazhd 19 850 768.00
Rikonstruksion e ndertime te urave ne fshatrat Kutal, Vercisht dhe Zhepe Qeverisja Vendore Pėrmet 3 166 666.00
Shėrbimi i ruajtjes dhe sigurisė fizike me roje private pėr Sh.a Ujėsjellės Kanalizime Lushnje pėr vitin 2018 Qeverisja Vendore Lushnje 16 100 715.00
Blerje mjete didaktike dhe kancelarike ne funksion te projektit "Bejme detyrat e shtepise " dhe mjete kancelarike per nevojat e QEZHEF. Qeverisja Vendore Tiranė 2 004 271.00
Blerje diesel Qeverisja Vendore Kavajė 2 751 200.00
Vijėzime rrugėsh pėr parking publik dhe tabela parking Qeverisja Vendore Kamėz 1 028 360.00
Furnizim vendosje pjese kembimi per mjetet e N.P.P-se dhe mjetet e renda Qeverisja Vendore Lushnje 7 743 333.00
Furnizim me ujė i lagjes Semes (Babje) Qeverisja Vendore Librazhd 2 412 680.00
Furnizim me Karburant Gazoil D1 ( 10 ppm ULSD ) pėr nevoja tė Bashkisė Memaliaj dhe Njėsive administrative tė saj Qeverisja Vendore Memaliaj 1 135 680.00
Loti 7: Blerje Kamioncine pėr Pyjet Qeverisja Vendore Devoll 1 416 667.00
Loti 6: Blerje Rimorkiator pėr Shėrbimet Publike Qeverisja Vendore Devoll 1 666 667.00
Loti 5: Blerje Kamionēinė pėr Shėrbimet Publike Qeverisja Vendore Devoll 1 416 667.00
Loti 3: Blerje Automjet pėr Administratėn Qeverisja Vendore Devoll 1 666 667.00
Loti 2: Blerje Kamion me tre Akse Qeverisja Vendore Devoll 4 166 667.00
Loti 1: Blerje Fadrome pėr Shėrbimet Publike Qeverisja Vendore Devoll 4 166 667.00
Blerje Artikuj pėr bashkinė Vorė Qeverisja Vendore Vorė 2 942 000.00
Shėrbime e riparime tė makinerisė sė rėndė, automjeteve zjarrfikse, mjeteve tė transportit dhe automjeteve tė bashkisė Lezhė pėr vitin 2018 Qeverisja Vendore Lezhė 3 478 722.00
Blerje materiale tė ndryshme elektrike, hidraulike etj. & shpenzime pėr mirėmbajtjen, funksionimin e pajisjeve tė zyrės dhe pajisjeve speciale Qeverisja Vendore Librazhd 1 526 510.00
Prerje drush pėr nevojat e Bashiksė Bulqizė dhe institucioneve nė varėsi tė saj. Qeverisja Vendore Bulqizė 4 838 400.00
Blerje autobuz pėr transport udhėtaresh Qeverisja Vendore Finiq 4 166 666.00
Blerje karburant pėr shoqėrinė Ujėsjellės Sha Patos Qeverisja Vendore Patos 3 499 927.00
Blerje Gazoili dhe Vaj Qeverisja Vendore Kuēovė 18 501 684.00
Blerje materiale ndėrtimi Qeverisja Vendore Kolonjė 1 666 667.00
Blerje automjete zjarrėfikse pėr Sektorin e SHMZSH Qeverisja Vendore Elbasan 16 750 000.00
Rikonstruksioni i ish-godinės sė riparimit tė mjeteve tė rėnda dhe magazinės sė rikuperove pranė parkut tė naftės Qeverisja Vendore Kuēovė 21 792 283.00
Rikonstruksion i rruges Lekbibaj - Vrane Qeverisja Vendore Tropojė 3 624 932.00
Blerje pllakash trotuari dhe materiale pėr shtrim trotuari Qeverisja Vendore Lushnje 3 332 010.00
Loti 17: Mbikqyrje e punimeve nė objektin "Rikonstruksion shkollės 9 -vjeēare “Asllan Shahini”. Qeverisja Vendore Gramsh 488 859.00
Loti 6: Mbikqyrje e punimeve nė objektin "Rikonstruksion i rrugės nė fshati Dumberas", NJA Kushovė Qeverisja Vendore Gramsh 54 575.00
Blerje Kimikate pėr UKT sha Qeverisja Vendore Tiranė 89 795 578.00
Blerje rakorderi HDPE 10 ATM tė ndryshme pėr nevojat e Shoqėrisė pėr vitin kalendarik 2018. Qeverisja Vendore Lushnje 2 772 900.00
Shėrbimi i Ruajtjes me Rojeve Private Qeverisja Vendore Vlorė 3 297 500.00
Linja e ndriēimit rrugor me llampa ekonomike Qeverisja Vendore Himarė 8 333 333.00
Blerje kancelarie pėr Bashkinė Divjakė Qeverisja Vendore Divjakė 2 381 995.00
Mirmbajtje rrugėsh Qeverisja Vendore Krujė 4 915 812.00
Blerje makine Qeverisja Vendore Kamėz 4 750 000.00
Loti 3 - Blerje gazi Qeverisja Vendore Prrenjas 26 494.00
Loti 1 Blerje gazoil Qeverisja Vendore Prrenjas 4 192 467.00
Loti i parė: “Blerje buke pėr Konviktet e Shkollave tė Mesme” Qeverisja Vendore Tiranė 2 362 500.00
Rikonstruksion i Godinės shtesė kati Bashkisė Bulqizė Qeverisja Vendore Bulqizė 29 166 666.00
Blerje artikuj ushqimorė Qeverisja Vendore Shkodėr 13 998 511.00
Blerje Buke pėr nevojat e Kopshteve dhe Ēerdheve Qeverisja Vendore Dibėr 1 089 600.00
Loti 4: Blerje Automjet pėr Policinė Bashkiake Qeverisja Vendore Devoll 1 416 667.00
Blerje ēimento Qeverisja Vendore Skrapar 1 250 000.00
Blerje kompjuterash pėr pėrdorim nga administrata Qeverisja Vendore Lezhė 1 250 000.00
Blerje materiale higjeno-sanitare pėr Bashkinė Librazhd dhe Njėsitė e Varėsisė Qeverisja Vendore Librazhd 1 266 636.00
Blerje pajisje lojrash aktive, pajisje pėrshtatshmėrie PAK, pajisje ushtrimesh Qeverisja Vendore Tiranė 8 302 342.00
Prodhim, transport dhe stivim dru zjarri nė fushėn e bashkisė Qeverisja Vendore Prrenjas 6 664 612.00
Rikonstruksion i bllokut tė banimit midis rrugės “Tafil Buzi dhe rrugės Bilbilenjte" Qeverisja Vendore Tepelenė 4 166 667.00
Blerje karburanti pėr vitin 2018 Qeverisja Vendore Libohovė 3 408 913.00
Dezinfektim, dezinsektim, deratizim ambientesh Qeverisja Vendore Tiranė 1 000 000.00
Rikonstruksion per rrethim te jashtem, depozite uji & mure, Fusha e sportit, Loti I Qeverisja Vendore Librazhd 2 468 278.00
Nivelim i fushes se futbollit “ Sopoti”, Loti II Qeverisja Vendore Librazhd 2 032 000.00
Shpenzime pėr mirėmbajtjen e mjeteve tė transportit (Riparim mjetesh) Qeverisja Vendore Tiranė 1 153 500.00
Blerje materiale elektrike pėr ASHP Qeverisja Vendore Elbasan 5 833 311.00
Sherbim nga shtypshkronjė pėr prodhimin vjetor tė faturave tė ndėrmarrjes Qeverisja Vendore Sarandė 900 000.00
Blerje mjet teknologjik pėr pastrim tė mbetjeve urbane Qeverisja Vendore Vau i Dejės 8 666 667.00
Loti 2 - Benzinė Qeverisja Vendore Pogradec 525 000.00
Loti 1 - Naftė Qeverisja Vendore Pogradec 7 975 000.00
Rikonstruksion shkolla: "Oso Kuka", Faza e II-tė Qeverisja Vendore Shkodėr 5 143 955.00
Loti 1 - Blerje vegla pune, materiale pune pėr gjelbėrim Qeverisja Vendore Tiranė 2 725 000.00
Loti 3 - Materiale specifike Qeverisja Vendore Tiranė 1 833 333.00
Loti II - Blerje artikuj bulmetorė Qeverisja Vendore Divjakė 467 542.00
Blerje pjesė kėmbimi tė automjeteve tė administratės sė bashkisė dhe sektorėve vartės Qeverisja Vendore Gramsh 2 573 824.00
Loti i I - Blerje gazoil deri nė 10 pmm dhe benzinė pa plumb pėr nevoja tė Bashkisė Pėrmet pėr vitin 2018 Qeverisja Vendore Pėrmet 6 453 572.00
Shpim i tre puseve dublan ne Libofshe Qeverisja Vendore Fier 7 162 304.70
Shėrbimet e siguracionit tė mjeteve tė transportit tė Bashkisė Tiranė pėr vitin 2018. Qeverisja Vendore Tiranė 2 212 697.00
Marrje me qera, tenda, stola, tavolina, stenda, struktura druri dhe metalike Qeverisja Vendore Korēė 954 167.00
Mirėmbajtje varreza publike dhe tė dėshmorėve nė Qytet dhe nė NjA Qeverisja Vendore Shkodėr 25 199 967.00
Blerje pjesė kėmbimi, goma dhe pjesė pėr riparimin e motorrit tė mjetit Reno Midliner S160 pėr mjetet e SHMZSH-sė Qeverisja Vendore Elbasan 872 624.00
Rehabilitimi i Tregut tė Gjėse sė Gjallė Qeverisja Vendore Rrogozhinė 3 814 044.00
Shtesė uji (pus shtesė) pėr Ujėsjellsin Rajonal nė Bashkinė Vorė Qeverisja Vendore Vorė 54 166 667.00
Ndėrtim KUN Kamėz Qeverisja Vendore Kamėz 25 250 193.00
Ndriēimi i rrugės Fermentim - Ura e Bardhajve Qeverisja Vendore Shkodėr 6 016 116.00
Loti 10: Mbikqyrje e punimeve ne objektin “Shtesė uji (pus shtese) pėr Ujėsjellsin Rajonal nė Bashkinė Vorė, Njėsia Administrative Prezė, Bashkia Vorė”. Qeverisja Vendore Vorė 1 222 090.00
Blerje bojėra (tonera) pėr printera Qeverisja Vendore Patos 836 220.00
Shpenzime pėr mirėmbajtjen e objekteve specifike Qeverisja Vendore Tiranė 2 625 814.00
Blerje programi Qeverisja Vendore Durrės 999 700.00
Punime shtesė pėr objektin "Rikonstruksion i rrugės Unazė Grizė Velaj" Qeverisja Vendore Patos 1 663 517.00
Sinalistikė nė Shėtitoren : "Republika" Qeverisja Vendore Patos 7 333 333.00
Blerje makine Tip Kamionēinė Qeverisja Vendore Sarandė 916 667.00
Blerje karburant naftė pėr nevoja tė UKT Qeverisja Vendore Tepelenė 1 666 652.00
Rrethim varreza Qeverisja Vendore Korēė 6 666 603.00
Rikonstruksion i rrugės: Rosuje Selimaj Qeverisja Vendore Tropojė 4 031 271.00
Transport i sportisteve Qeverisja Vendore Shijak 1 568 500.00
Blerje Gazoil D1 10 ppm pėr automjete Qeverisja Vendore Tiranė 2 100 051.00
Blerje Stabilizant dhe Ēakull Qeverisja Vendore Fier 9 032 500.00
Loti 3 - Blerje fara lule Qeverisja Vendore Tiranė 833 333.00
Loti 2 - Blerje farė bari Qeverisja Vendore Tiranė 833 334.00
Loti 1 - Blerje pleh organik & humus Qeverisja Vendore Tiranė 3 458 234.00
Loti 5 - Blerje Pesticide Qeverisja Vendore Tiranė 458 333.00
Loti 4 - Blerje plehra kimike Qeverisja Vendore Tiranė 333 333.00
Blerje pjesė kėmbimi dhe shėrbime pėr mjetet e transportit Qeverisja Vendore Berat 6 390 833.00
Shpenzime pėr praktika mėsimore Qeverisja Vendore Korēė 958 333.00
Marrje me qera tė njė kamioni pėr transport dherash Qeverisja Vendore Lushnje 2 499 365.00
Blerje fadrome pėr Drejtorinė e Shėrbimeve Publike Qeverisja Vendore Berat 8 333 333.00
Blerje materiale mirėmbajtje Qeverisja Vendore Tiranė 48 333 333.00
Blerje Benzine pa plumb Qeverisja Vendore Durrės 1 209 028.00
Matėsa Uji Qeverisja Vendore Kavajė 3 000 000.00
Blerje nafte Qeverisja Vendore Klos 6 554 166.00
Blerje kancelarie Qeverisja Vendore Himarė 2 500 000.00
Blerje Makina tė Pėrdorura Qeverisja Vendore Himarė 5 833 333.00
Loti 1: “Mbikqyrje punimesh ne objektin " Punime tė nevojshme pėr mirėmbajtjen dhe riparimin e Kopshtit dhe Ēerdhes 2 dhe 3 Barrikadė ne lagjen Murat Celebiu Qeverisja Vendore Berat 48 012.00
Loti II - Blerje vajra lubrifikantė pėr nevoja tė Bashkisė Pėrmet pėr vitin 2018 Qeverisja Vendore Pėrmet 445 833.00
Punime rehabilituese nė rrjetin ujitės Drashovicė - Armen dhe Shkozė, Sevaster Qeverisja Vendore Selenicė 11 176 780.00
Rikonstruksion e mirėmbjatje Kanale vaditėse tė Bashkisė Klos Qeverisja Vendore Klos 3 340 833.00
Blerje Tonera dhe Kancelari Qeverisja Vendore Fier 2 183 580.00
Plehra kimike, furnitura veterinare, farėra, fidane, lule sezonale Qeverisja Vendore Tiranė 17 150 000.00
Loti I: Blerje materiale kancelarie pėr Bashkinė e Tiranės pėr vitin 2018, Qeverisja Vendore Tiranė 11 148 366.00
Mirėmbajtje dhe shėrbim i riparimit tė automjeteve dhe makinerive Qeverisja Vendore Kukės 5 398 700.00
Loti 1: “Mbikqyrje e punimeve ne objektin “Ndėrtim i depos 600m3 nė Kodėr -Bėrxullė, Njėsia Administrative Bėrxull, Bashkia Vorė” Qeverisja Vendore Vorė 207 065.00
Loti II: Blerje materiale pėr funksionimin e pajisjeve tė zyrės pėr Bashkinė e Tiranės pėr vitin 2018 Qeverisja Vendore Tiranė 11 981 535.00
Materiale ndėrtimi Qeverisja Vendore Korēė 11 775 700.00
Pastrimi dhe largimi i mbetjeve urbane tė Fushė-Krujės Qeverisja Vendore Krujė 14 166 655.00
Blerje kamionēinė 1.2 deri 1.5 ton Qeverisja Vendore Tiranė 4 166 000.00
Loti 7: “Mbikqyrje e punimeve ne objektin Ndėrtim i rrjetit tė K.U.Z, Lagjia Elez dhe Domje Kodėr, Njėsia Administrative Bėrxull, Domje, Bashkia Vorė” Qeverisja Vendore Vorė 314 473.00
Shėrbimi i ruajtjes sė pronės me subjekte private tė objekteve tė Sh.a Ujėsjellės-Kanalizime Fier, qendrave nė varėsi tė tij dhe shoqėrim vlerash monetare Qeverisja Vendore Fier 5 169 936.00
Shėrbim i Sigurisė dhe i Ruajtjes Fizike Qeverisja Vendore Tiranė 3 280 054.00
Loti II: Blerje Nafte (Eurodiesel) Qeverisja Vendore Tiranė 64 255 500.00
Riparime nė kanale ujitėse Qeverisja Vendore Delvinė 5 731 791.00
Blerje karburant (gasoil) pėr mjetet ( ngrohje shkolle) Qeverisja Vendore Maliq 15 639 162.00
Punime rikonstruksioni nė varezat e dėshmoreve Qeverisja Vendore Delvinė 2 083 333.00
Blerje karburant (gasoil 10 ppm) pėr Bashkinė Krujė Qeverisja Vendore Krujė 10 285 226.00
Blerje autobot uji Qeverisja Vendore Roskovec 2 916 000.00
Blerje Karburanti Qeverisja Vendore Belsh 6 666 666.00
Blerje goma & Pjesė xhenerike pėr Bashkinė Librazhd dhe Njėsitė e Varėsisė Qeverisja Vendore Librazhd 2 415 900.00
Blerje Materiale Ndėrtimore Qeverisja Vendore Fier 2 500 000.00
Blerje Nafte Qeverisja Vendore Bulqizė 3 333 333.00
Blerje automjet Qeverisja Vendore Shkodėr 1 001 666.00
Loti III Blerje bukė thekre dhe integrale Qeverisja Vendore Tiranė 8 112 175.00
Loti 7: Blerje Fruta , Perime Qeverisja Vendore Korēė 1 219 016.00
Shėrbim dizifektimi Qeverisja Vendore Tiranė 1 662 333.00
Blerje Kamion Qeverisja Vendore Malėsi e Madhe 3 333 333.00
Loti V Blerje fruta, zarzavate Qeverisja Vendore Tiranė 39 193 120.00
Loti II Blerje bulmet, qumėsht, kos, djathė, gjizė Qeverisja Vendore Tiranė 58 523 041.00
Sistemim asfaltim Rruga "Dod Ēarri" Qeverisja Vendore Shkodėr 10 918 569.00
Blerje e kazaneve tė mbetjeve Urbane Qeverisja Vendore Vau i Dejės 7 833 333.00
Blerje shėrbimi tė konsulencės ligjore Qeverisja Vendore Vau i Dejės 1 833 333.00
Mirėmbajtje e sistemeve tė parkimit Qeverisja Vendore Tiranė 3 140 000.00
Loti I Blerje mish viēi, mish pule dhe vezė Qeverisja Vendore Tiranė 39 415 714.00
Furnizim dhe vendosje sahat uji pėr fshatrat Pustec, Leska, Shulin Qeverisja Vendore Pustec 1 666 357.00
Loti 1: Blerje Buke Qeverisja Vendore Korēė 219 900.00
Loti 3: Blerje Djathė i bardhė lope, Gjalp Qeverisja Vendore Korēė 1 748 250.00
Loti 4: Blerje Vezė Qeverisja Vendore Korēė 750 152.00
Blerje karburanti Qeverisja Vendore Finiq 9 500 000.00
Investime pėr rikonstruksione nė ambientet e konviktit si dhe terrene sportive Qeverisja Vendore Sarandė 3 477 398.00
Rikonstruksion i Bibliotekės sė Qytetit nr.5 Qeverisja Vendore Tiranė 2 916 557.00
Blerje Vegla Pune pėr Nevoja tė Shoqėrisė Qeverisja Vendore Tiranė 3 332 072.00
Blerje karburanti pėr Bashkinė Patos, Ndėrmarrjet vartėse, MNZ, Ujitje Kullim dhe ngrohje shkolla Zhani Ciko Qeverisja Vendore Patos 9 048 377.00
Blerje karburant pėr nevojat e Bashkisė Dibėr pėr vitin 2018 Qeverisja Vendore Dibėr 8 000 000.00
Rikonstruksion i rrugės nė fshatin Tunjė e Re Qeverisja Vendore Gramsh 3 666 841.00
Loti IV - Blerje artikuj ushqimorė Qeverisja Vendore Tiranė 29 388 144.00
Blerje matėsa uji Qeverisja Vendore Patos 4 729 400.00
Rikonstruksion i Rrugės sė Varrezave Beltojė Qeverisja Vendore Shkodėr 8 283 311.00
Shpenzime pėr shėrbime interneti Qeverisja Vendore Vau i Dejės 980 000.00
Blerje karburanti pėr mjetet e Bashkisė dhe institucionet vartėse Qeverisja Vendore Prrenjas 4 349 992.00
Rikonstruksion i sheshit publik para hyrjes sė portit, F III Qeverisja Vendore Durrės 66 562 200.00
Uniforma dhe veshje speciale Qeverisja Vendore Tiranė 3 450 000.00
Blerje preparate pėr mirėmbajtjen e ujit tė pishinės Qeverisja Vendore Durrės 2 166 433.00
Shpenzime qeramarrje aparate, pajisje teknike, makineri (foni, pajisje ndriēimi, videoprojektor) Qeverisja Vendore Tiranė 4 722 000.00
Blerje mjet transporti Qeverisja Vendore Shkodėr 1 830 000.00
Shėrbimi i gjelbėrimit nė Bashkinė Lushnje Qeverisja Vendore Lushnje 15 173 545.86
Blerje ushqime pėr kopshtet dhe ēerdhet Qeverisja Vendore Sarandė 5 591 666.00
Blerje kancelari dhe tonera Qeverisja Vendore Tiranė 1 800 000.00
Furnizim kolektorėsh tė ndryshėm Qeverisja Vendore Cėrrik 6 251 380.00
Blerje artikuj ushqimorė pėr nevojat e kopshteve dhe ēerdheve nė varėsi tė Bashkisė Dibėr. Qeverisja Vendore Dibėr 4 462 805.00
Vijėzime dhe Vendosje Tabelash pėr Parkimin e Rezervuar me Kontratė Qeverisja Vendore Tiranė 2 999 664.00
Pjesė Kėmbimi, Goma, Bateri Qeverisja Vendore Vlorė 833 333.00
Furnizim dhe shėrbime pėr mencat Qeverisja Vendore Tiranė 2 346 607.00
Shėrbimi i Pastrimit tė Qytetit pėr largimin dhe transportin e mbetjeve urbane pėr Qytetin e Elbasanit Qeverisja Vendore Elbasan 6 051 604.37
Shėrbimi i mirėmbajtjes sė pajisjeve tė printimit, fotokopjimit dhe skanimit Qeverisja Vendore Tiranė 3 666 600.00
Mjete Transporti Qeverisja Vendore Tiranė 50 000 000.00
Blerje Produkte Ushqimore dhe Materiale Pastrimi Qeverisja Vendore Kuēovė 19 291 112.00
Blerje Dru zjarri te sharruara Qeverisja Vendore Kuēovė 3 542 000.00
Blerje kapakė ngjyrė gri RAL 7016 dhe tė verdhė RAL 1018 Qeverisja Vendore Tiranė 3 546 666.00
Ruajtja e godinės me roje private Qeverisja Vendore Durrės 1 230 114.00
Blerje printer, fotokopje dhe pajisje kompjuterike Qeverisja Vendore Vau i Dejės 1 600 000.00
Blerje Materiale Ndėrtimi Qeverisja Vendore Himarė 1 656 503.00
Blerje ushqimesh pėr konvitkin e shkollės sė mesme Qeverisja Vendore Skrapar 1 319 126.00
Sigurimi i automjeteve, sigurimi i shėndetit nė udhėtim, sigurimi i aktiveve afatgjata tė UKKO Sh.A, si dhe sigurimi nga aksidentet personale Qeverisja Vendore Korēė 1 760 046.00
Shpenzime pėr Mirėmbajtjen e aparateve, pajisjeve teknike dhe veglave tė punės Qeverisja Vendore Tiranė 16 660 000.00
Blerje ushqime pėr vitin 2018 Qeverisja Vendore Vlorė 2 690 000.00
Shėrbimi i pastrimit dhe grumbullimi i mbetjeve urbane Qeverisja Vendore Lushnje 138 707 838.96
Blerje materiale dhe pajisje elektrike Qeverisja Vendore Durrės 49 762 913.30
Sigurim i automjeteve Qeverisja Vendore Durrės 1 235 154.00
Loti 2: Blerje Benzin pa plumb Qeverisja Vendore Fier 1 992 748.00
Shėrbime mirėmbajtje pėr automjete e Bashkisė Kurbin. Qeverisja Vendore Kurbin 1 250 000.00
Shėrbim i Printimit tė Njoftim Detyrimeve pėr vitin 2018 Qeverisja Vendore Tiranė 6 477 387.00
Blerje kamion vetėshkarkues dhe autoagregat pėr NSHK Qeverisja Vendore Durrės 5 416 666.00
Shėrbim me roje Qeverisja Vendore Shkodėr 1 810 000.00
Shpenzimet e Siguracionit tė Mjeteve tė Transportit Qeverisja Vendore Tiranė 1 660 000.00
Furnizime dhe materiale tė tjera zyre (vegla pune) Qeverisja Vendore Tiranė 3 650 000.00
Blerje peleti pėr nevojat e kopshteve ēerdheve dhe shkollave tė Bashkisė Bulqizė Qeverisja Vendore Bulqizė 1 000 000.00
Loti 5: “Blerje ushqime koloniale pėr vitin 2018” Qeverisja Vendore Vlorė 4 998 900.00
Loti 4: “Blerje mish dhe nėnprodukte tė tij pėr vitin 2018” Qeverisja Vendore Vlorė 8 225 200.00
Loti 3: “Blerje fruta, perime pėr vitin 2018” Qeverisja Vendore Vlorė 3 900 520.00
Loti 2: “Blerje vezė, qumėsht dhe nėnprodukte tė tij pėr vitin 2018” Qeverisja Vendore Vlorė 6 107 980.00
Loti 1: “Blerje bukė pėr pėr vitin 2018” Qeverisja Vendore Vlorė 2 046 000.00
Shėrbim i ruajtjes sė objekteve me rojeve private Qeverisja Vendore Shkodėr 18 130 566.00
Blerje mjet zjarrfikės Qeverisja Vendore Maliq 3 333 300.00
Pyllėzime Qeverisja Vendore Roskovec 1 921 250.00
Blerje ushqimesh pėr ēerdhen dhe kopshtin me drekė Qeverisja Vendore Shijak 1 502 661.00
Blerje lėnde ngrohėse pėr shkollat, konviktin e shkollės Profesionale Ndre Mjeda dhe pėr Qendrėn Sociale Besa, Barbullush Qeverisja Vendore Vau i Dejės 3 600 000.00
Pastrimi evadimi i mbetjeve urbane nė Bashkinė e Korēės Qeverisja Vendore Korēė 10 458 958.00
Blerje automjete Qeverisja Vendore Finiq 5 000 000.00
Loti 4 - Blerje mishi dhe nėnprodukte tė tij pėr nevojat e kopėsht, ēerdheve dhe konviktit Qeverisja Vendore Lushnje 2 648 970.00
Shėrbimi i sigurimit dhe i ruajtjes fizike tė objekteve tė shoqerisė UK Elbasan sha Qeverisja Vendore Elbasan 26 638 741.00
Largimi i mbeturinave tė ITUN Qeverisja Vendore Korēė 840 000.00
Rikonstruksioni i Rrugės sė varrezave Sasaj ( vazhdim ) Qeverisja Vendore Himarė 10 000 000.00
Rikonstruksioni I Rrugės hyrėse fshati Nivice Qeverisja Vendore Himarė 10 000 000.00
Blerje karburanti (Gazoil D1) Qeverisja Vendore Belsh 1 500 000.00
Ndėrtim ujėsjellėsi i fshatit Luzhe, NJA Llugaj, faza e parė Qeverisja Vendore Tropojė 3 428 055.00
Ndėrtim ujėsjellėsi i fshatit Tropojė e Vjetėr dhe rrethina, NJA Tropoje Fshat, faza e tretė Qeverisja Vendore Tropojė 7 615 555.00
Rikonstruksion i kanaleve ujitėse, Bashkia Tropojė Qeverisja Vendore Tropojė 6 501 570.00
Shpenzime pėr tė tjera materiale dhe shėrbime operative Qeverisja Vendore Tiranė 3 027 889.00
Blerje detergjentėsh dhe pajisje pastrimi Qeverisja Vendore Tiranė 1 000 000.00
“Shtesė kontrate pėr Mbikqyrje punimesh pėr objektin: ”Rehabilitimi dhe Instalimi i Sistemit tė Ngrohjes nė shkollėn 9-vjeēare ”Vasil Shanto” Qeverisja Vendore Tiranė 134 956.00
Rikonstruksion dhe shtrim i rrugės bujqesore tė fushės sė fshatit "Pal” Qeverisja Vendore Sarandė 76 573 764.00
Sistemi i ujitjes, sistemimi dhe mbjellja e fushės me bar Qeverisja Vendore Tropojė 4 047 759.00
Blerje karburanti pėr nevoja tė Bashkisė Kolonjė Qeverisja Vendore Kolonjė 3 211 485.00
Matesa uji dhe xhama matesi Qeverisja Vendore Librazhd 1 950 000.00
Blerje autolarės pėr NSHK Qeverisja Vendore Durrės 1 250 000.00
Blerje Hipoklor Kalciumi dhe Hipoklor Natriumi per nevojat e Sh.a Ujesjelles Kanalizime Lushnje per vitin 2018 Qeverisja Vendore Lushnje 2 260 000.00
Loti 2 - Blerje dhe vendosje pjesė kėmbimi pėr makinat e shėrbimit tė ASHP Qeverisja Vendore Elbasan 1 200 000.00
Blerje ushqime pėr vitin 2018 Qeverisja Vendore Vlorė 1 917 000.00
Loti 5 - Projekti Rikualifikim urban lagja nr. 2 blloku nr. 2 Qeverisja Vendore Cėrrik 214 134.00
Loti 6 - Projekti Rehabilitim kanale kullues Qeverisja Vendore Cėrrik 181 237.00
Shėrbim Siguracion Makinash Qeverisja Vendore Tiranė 2 999 792.00
Blerje automjeti Qeverisja Vendore Peqin 1 300 000.00
Rehabilitimi i aksit Mbikalim-Kombinat Qeverisja Vendore Tiranė 248 074 496.38
Loti i parė: Mbikqyrja e punimeve pėr objektin: Rehabilitimi i aksit Mbikalim-Kombinat. Qeverisja Vendore Tiranė 1 804 742.00
Lot 2 - Blerje fruta, perime, zarzavate, vezė Qeverisja Vendore Sarandė 615 795.00
Shpenzime tė tjera qeraje Qeverisja Vendore Tiranė 3 093 333.00
Shpenzime pėr qeramarrje (pėr grumbullimin e lėndės drusore) Qeverisja Vendore Tiranė 5 500 000.00
Blerje stufa Zjarri, stufa pėr gatim, lavatriēe Qeverisja Vendore Librazhd 2 563 559.70
Shėrbimi i Pastrimit tė Zonės Tirana III Qeverisja Vendore Tiranė 494 683 652.00
Karburant (Diezel) Qeverisja Vendore Mallakastėr 12 208 333.00
Blerje karburanti pėr administraten e bashkisė Qeverisja Vendore Gramsh 2 583 333.00
Blerje Materiale pėr pastrim, dezinfektim, ngrohje dhe ndriēim Qeverisja Vendore Kolonjė 985 000.00
Lot 3 - Blerje bukė gruri Qeverisja Vendore Sarandė 304 000.00
Loti 4 - Projekti Rikualifikim Urban Rikonstruksion i zyrave tė zjarrfikėses Qeverisja Vendore Cėrrik 288 857.00
Blerje Gas i lėngėt Qeverisja Vendore Tiranė 7 557 099.00
Loti 2 - Projekti Rikualifikim Urban (Ndertim i lapidarit tė batalionit tė Dumresė) Qeverisja Vendore Cėrrik 125 996.00
Loti i dytė: “Blerje ushqime koloniale pėr Konviktet e Shkollave tė Mesme” Qeverisja Vendore Tiranė 3 494 558.00
Blerje kancelarish dhe tonera per Aparatin, Pallatin e Kultures, Arsimin dhe Shume Sportet, Bashkia Kurbin Qeverisja Vendore Kurbin 2 988 333.00
Riparim dhe mirėmbajtje mjetesh transporti Qeverisja Vendore Korēė 5 249 333.00
Loti 1 - Furnizim me ushqime pėr vitin 2018 Qeverisja Vendore Librazhd 3 543 055.00
Loti 2 - Furnizim me mish pėr vitin 2018 Qeverisja Vendore Librazhd 1 935 500.00
Loti 2 - Shtylla betoni Qeverisja Vendore Korēė 500 000.00
Blerje produkte ushqimore Qeverisja Vendore Fier 5 412 148.00
Blerje kamionēina pėr UKT sh.a Qeverisja Vendore Tiranė 19 900 000.00
Rehabilitim dhe risistemim i Merkatos Rus Qeverisja Vendore Shkodėr 9 505 401.00
Ruajtja e objekteve tė Ujėsjellės Kanalizime Korēė Sh.A me punonjės shėrbimi, sistem alarmi dhe kamera Qeverisja Vendore Korēė 14 900 000.00
Grumbullimi dhe pastrimi i mbetjeve urbane pėr 2018 Qeverisja Vendore Dropull 4 060 310.00
Loti 2: Blerje Benzine pa plumb pėr ASHP Qeverisja Vendore Elbasan 378 543.00
Blerje ekskavator pėr nevoja tė Bashkisė Tepelenė Qeverisja Vendore Tepelenė 2 916 667.00
Shėrbimi i pastrimit, grumbullimit, transportit tė mbeturinave pėr qytetin Memaliaj, dhe transportin e mbeturinave nė Fshat Memaliaj, Lulezim,Toē, Qesarat, Iliras dhe Vasjar (Agjensi e Luftinjes) Qeverisja Vendore Memaliaj 3 245 039.00
Gaz i lėngshėm pėr ngrohje Qeverisja Vendore Korēė 1 063 213.00
Shėrbimi i Pastrimit tė Zonės Tirana I Qeverisja Vendore Tiranė 521 961 531.00
Loti i tretė: Mbikqyrja e punimeve pėr objektin: Ndėrtimi i rrugėve Migjeni dhe Kadri Roshi nė Njėsinė Administrative Kashar Faza I. Qeverisja Vendore Tiranė 1 931 794.00
Sigurim i kazaneve pėr Eco Tirana sh.a pėr vitin 2018 Qeverisja Vendore Tiranė 5 700 000.00
Loti II - Furnizim me ushqime Koloniale Qeverisja Vendore Poliēan 1 074 833.00
Loti I - Furnizim me Perime dhe buke Qeverisja Vendore Poliēan 826 667.00
Loti 2 : Blerje Benzin pa plumb Qeverisja Vendore Pukė 385 958.00
Loti 1 : Blerje Gazoil deri ne 10 ppm Qeverisja Vendore Pukė 4 286 667.00
Ndėrtim i shėrbimit me njė ndalesė (One Stop Shop ) dhe Salla e Kėshillit ,Bashkia Patos Qeverisja Vendore Patos 24 378 063.00
Blerje Kazanė pėr Shėrbimin e Pastrimit Qeverisja Vendore Shkodėr 7 433 300.00
Blerje gaz i lėngshėm Qeverisja Vendore Korēė 1 250 000.00
Ruajtja dhe siguria fizike me roje private dhe shoqėrimi i vlerave monetare pėr UKT sh.a Qeverisja Vendore Tiranė 36 213 956.00
Blerje panele lėshimi dhe mbrojtje pėr elektropompa centrifugale 440 kw, pėr UKT sha Qeverisja Vendore Tiranė 6 988 333.00
Mirėmbajtje e pompave KSB tė Stacionit tė ujrave tė zeza, pompat e ujėsjellėsit nė tė gjithė territorrin e Ndėrmarrjes Qeverisja Vendore Sarandė 3 500 000.00
Blerje Produkte Ushqimore pėr QEA pėr vitin 2018 Qeverisja Vendore Elbasan 13 819 500.00
Shėrbimi i ruajtjes dhe sigurisė fizike me Roje Private Qeverisja Vendore Tiranė 54 734 925.00
Blerje kontenieresh, Bashkia Kurbin. Qeverisja Vendore Kurbin 1 500 000.00
Blerje karburanti Qeverisja Vendore Bulqizė 6 000 000.00
Rikonstruksion Rruga "Dhimitėr Frangu" Qeverisja Vendore Shkodėr 7 866 280.00
Blerje mish pėr kafshėt e Parkut Zoologjik Qeverisja Vendore Tiranė 5 206 650.00
Blerje kazanė pėr material tė riciklueshėm dhe kazanė pėr material tė pariciklueshėm Qeverisja Vendore Tiranė 6 955 000.00
Transporti i ekipit tė parė tė Klubit tė Futbollit dhe Akademisė, Lushnje Qeverisja Vendore Lushnje 1 142 505.00
Hartim Projekt - Preventiv pėr Qendrėn Komunitare Poshnje Qeverisja Vendore Urė Vajgurore 1 083 333.00
Rikonstruksion shkollash Qeverisja Vendore Malėsi e Madhe 41 259 921.00
Blerje Nafte Qeverisja Vendore Kukės 1 585 000.00
Transporti i fėmijėve tė shkollės Luigj Gurakuqi, Tiranė Qeverisja Vendore Tiranė 1 485 303.00
Rikonstruksion dhe Instalim i Sistemit tė ngrohjes nė Shkollėn e mesme ”Ismail Qemali’’ Qeverisja Vendore Tiranė 109 796 282.00
Rehabilitim dhe investim me pompa tė reja, Stacioni Pompimit Ēuke Qeverisja Vendore Sarandė 4 550 079.00
Loti 5 - Blerje Bukė Qeverisja Vendore Elbasan 343 360.00
Loti 4 - Blerje Mish Qeverisja Vendore Elbasan 924 167.00
Loti 3 - Blerje Bulmet Qeverisja Vendore Elbasan 212 500.00
Loti 2 - Blerje Produkte Ushqimore Qeverisja Vendore Elbasan 333 175.00
Blerje dru zjarri Qeverisja Vendore Pogradec 9 268 000.00
Ruajtja e Objekteve tė administruar nga Sh.a Ujėsjellės-Kanalizime Krujė me roje private Qeverisja Vendore Krujė 789 106.00
Shėrbimi i Pastrimit tė Zonės Tirana I Qeverisja Vendore Tiranė 51 196 961.00
Blerje Fruta Perime - Vezė pėr QEA pėr vitin 2018 Qeverisja Vendore Elbasan 3 746 850.00
Blerje Mish Viēi pėr QEA pėr vitin 2018 Qeverisja Vendore Elbasan 3 900 000.00
Blerje Bulmet pėr QEA pėr vitin 2018 Qeverisja Vendore Elbasan 3 116 500.00
Loti I - “Blerje mish viēi, mish pule dhe vezė” Qeverisja Vendore Tiranė 9 376 890.00
Loti II -“Blerje bulmet, qumėsht, kos, djathė, gjizė” Qeverisja Vendore Tiranė 14 250 879.00
Loti IV -“Blerje artikuj ushqimor” Qeverisja Vendore Tiranė 7 013 047.00
Loti V - “Blerje fruta, zarzavate” Qeverisja Vendore Tiranė 9 784 718.00
Shėrbimi i Pastrimit tė Zonės Tirana III Qeverisja Vendore Tiranė 46 831 397.00
Blerje materiale elektrike pėr linjat e ndriēimit publik Qeverisja Vendore Vorė 7 527 600.00
Blerje varisku mbi 12 Ton Qeverisja Vendore Klos 3 916 666.00
Blerje dhe furnizim me dru zjarri pėr QEA dhe njėsitė administrative pėr vitin 2018 Qeverisja Vendore Elbasan 7 665 668.00
Rikonstruksion i Rrugės sė Spitalit, Lagjja Mustafa Matohiti-Patos Qeverisja Vendore Patos 7 416 498.00
Blerje kapakė ngjyrė gri RAL 7016 dhe tė verdhė RAL 1018 Qeverisja Vendore Tiranė 3 546 666.00
Blerje autobot uji Qeverisja Vendore Mallakastėr 2 500 000.00
Blerje instalim elektropompa dhe panele elektrike Qeverisja Vendore Shkodėr 3 697 000.00
Sistemim asfaltim dhe kthimi nė gjendjen fillestare tė segmenteve rrugore pas ndėrhyrjes nė rrjetin e Ujėsjellėsit dhe Kanalizimeve ne Qytetin e Tiranes pėr vitin 2017 Qeverisja Vendore Tiranė 15 073 326.00
Rehabilitimi I Skemės Ujitėse tė Rezervuarėve - Kėlcyrė dhe Varipop. Qeverisja Vendore Kėlcyrė 16 005 490.00
Blerje baze materiale rruga: "Xhemal Lamo“, fshati Kuman Qeverisja Vendore Roskovec 2 115 870.00
Blerje baze materiale objekti "Rruga kompleksi blegtorial“. Qeverisja Vendore Roskovec 7 999 115.00
LOTI 6: Mbikqyrja e punimeve pėr: "Mbrojtje nga Pėrroi i Muēanit, tė tokės bujqėsore Fshati Muēan" Qeverisja Vendore Elbasan 18 777.00
Zhvillimi dhe pasurimi i fondit tė bibliotekės, blerje libra (Dega Ekonomike e Kultures) Qeverisja Vendore Shkodėr 900 000.00
Blerje karburanti Qeverisja Vendore Maliq 850 000.00
Blerje sistem biletarie pėr pikat e reja tė UKT sh.a Qeverisja Vendore Tiranė 12 925 000.00
Internet dhe Intranet pėr Bashkinė e Tiranės dhe pėr Institucionet e Varėsisė Qeverisja Vendore Tiranė 5 367 169.00
Furnizim Vendosje me makineri e pajisje mekanike e tė tjera i ambienteve / godinave tė Tirana Olimpik Park Qeverisja Vendore Tiranė 153 421 354.00
Parkimi Nėntokėsor te Sheshi Italia Qeverisja Vendore Tiranė 346 567 091.00
Rikonstruksione tė linjave tė brendshme tė rrjetit tė ujėsjellėsit tė Sh.a.UKC Qeverisja Vendore Cėrrik 7 387 169.00
Loti 3: Mbrojtje nga Pėrroi Vrrushės tė tokės bujqėsore fshati Kryezjarr, Njėsia Administrative Shirgjan, Elbasan Qeverisja Vendore Elbasan 1 215 736.00
Implementimi i dokumentacionit tė integruar i qendėrzuar pėr tė gjith Bashkinė Shkodėr nė platformėn Microsoft 365, Azure Active Directory dhe Mail Server bazuar nė Cloud Qeverisja Vendore Shkodėr 833 333.00
Studim projektimi i objekteve pėr Bashkinė Devoll Qeverisja Vendore Devoll 3 248 888.00
Ndėrtim muresh nė rrugėt e Bashkisė Qeverisja Vendore Klos 3 161 379.00
Blerje karburanti pėr nevoja tė Shoqėrisė UKS sh.a Qeverisja Vendore Sarandė 4 200 000.00
Shėrbimi i pastrimit pėr Bashkinė Devoll Qeverisja Vendore Devoll 99 988 225.00
Blerje karburanti Qeverisja Vendore Shkodėr 5 293 929.00
Blerje zhavorri Qeverisja Vendore Peqin 2 247 124.00
Blerje paisje tė teknologjisė sė informacionit dhe komunikimit TIK pėr nevojat e Bashkise dhe Institucioneve tė Varėsisė sė Bashkisė (Blerje e Pėrqendruar) Qeverisja Vendore Shkodėr 6 019 617.00
Blerje radio stacionare pėr sallėn operative dhe radio dore komunikimi pėr Policinė Bashkiake, Bashkia Tiranė pėr vitin 2017 Qeverisja Vendore Tiranė 2 494 467.00
Sistemim i pėrroit tė hapur nė Rr.”Dashamir Fagu”. Qeverisja Vendore Tiranė 9 524 569.00
Blerje zbukurime pėr qytetin pėr festat e fundvitit Qeverisja Vendore Divjakė 1 500 000.00
Rruga Ura e Zhajes- Zagore Qeverisja Vendore Malėsi e Madhe 37 500 000.00
Blerje kimikate per dizenfiktimin e ujit te pishem dhe aksesor Qeverisja Vendore Shkodėr 4 056 629.00
Blerje automjet (furgon) pėr Qendren Sociale Balashe Qeverisja Vendore Elbasan 1 416 667.00
Mirėmbajtja dhe zhvillimi i sistemit tė faturimit Al-Billing Qeverisja Vendore Tiranė 4 472 200.00
Blerje valvul DN 1200 pėr UKT sha Qeverisja Vendore Tiranė 4 991 667.00
Devijimi i ujrave tė zeza nga tubacioni d=400mm me presion, nė tubacion d=800mm me rrjedhje tė lirė Qeverisja Vendore Sarandė 1 313 488.00
Ndėrtimi i dhomės mbrojtėse nė hyrje (Inlet), tė I.T.U.N Qeverisja Vendore Sarandė 1 138 500.00
Shėrbim i mirėmbajtjes dhe pastrimit tė rrugėve nga dėbora Qeverisja Vendore Kukės 9 000 000.00
Blerje materiale inerte Qeverisja Vendore Durrės 4 995 700.00
Loti II: Blerje benzinė pa plumb pėr automjetet e transportit tė Bashkisė Tiranė, pėr vitin 2017 Qeverisja Vendore Tiranė 277 600.00
Loti I: Blerje gazoil (Bludiesel) pėr automjetet e transportit tė Bashkisė Tiranė, pėr vitin 2017 Qeverisja Vendore Tiranė 3 888 378.00
Pjesė kėmbimi & vaj Qeverisja Vendore Malėsi e Madhe 2 154 753.00
Shtesė Kontrate: “Shėrbimi i Ruajtjes dhe Sigurisė Fizike me Roje Private” Qeverisja Vendore Tiranė 3 630 318.00
Shtesė Kontrate: “Shėrbimi i Ruajtjes dhe Sigurisė Fizike" Qeverisja Vendore Tiranė 323 836.00
Shtesė Kontrate: "Shėrbimi i rojeve" Qeverisja Vendore Korēė 3 622 800.00
Shtesė Kontrate: "Shėrbimi i Sigurimit me roje fizik dhe me sistem elektronik tė objekteve nė administrim tė Bashkisė Elbasan dhe institucioneve tė varesisė sė saj". Qeverisja Vendore Elbasan 1 631 838.00
Shtesė kontrate: "Shėrbim Interneti" Qeverisja Vendore Tiranė 117 960.00
Shtesė kontrate: ”Rikonstruksion i kopshtit Nr. 18, Rruga ”Mihal Grameno” Qeverisja Vendore Tiranė 3 228 381.00
Shtesė kontrate pėr Mbikqyrje punimesh: Rikonstruksion i kopshtit Nr. 18, Rruga ”Mihal Grameno" Qeverisja Vendore Tiranė 65 800.00
Shtesė kontrate: Shėrbimi i pastrimit, grumbullimit, transportit tė mbeturinave urbane tė Qytetit Memaliaj dhe grumbullim, transport mbeturinash nė Fshatin Memaliaj Qeverisja Vendore Memaliaj 712 980.00
Shtesė Kontrate: “Blerje shėrbim interneti pėr Bashkinė e Tiranės” Qeverisja Vendore Tiranė 1 416 766.00
Shtesė kontrate: Blerje e Shėrbimit tė Sigurisė dhe Ruajtjes me Roje Private Qeverisja Vendore Sarandė 265 550.00
Shtesė kontrate: Blerje artikuj ushqimor (perime, fruta, zarzavate, vezė) Qeverisja Vendore Sarandė 87 160.00
Shtesė kontrate: Blerje artikuj ushqimor (mish ,bulmet, prodhime deti) Qeverisja Vendore Sarandė 208 012.00
Shtesė kontrate: Blerje artikuj ushqimor (ushqime koloniale) Qeverisja Vendore Sarandė 101 990.00
Shtesė kontrate: Blerje artikuj ushqimor (bukė gruri) Qeverisja Vendore Sarandė 28 560.00
Shtesė kontrate: Shėrbim Pastrimi pėr sheshet mbi dhe nėn tokė dhe Terminalet Qeverisja Vendore Tiranė 1 153 772.00
Blerje materiale pastrimi dhe shpėrndarje nė objektet shkollore dhe parashkollore Qeverisja Vendore Tiranė 10 833 265.00
Realizimi i projektit te instalimit tė 20 kv nė hidrovorin e Porto Romanos Qeverisja Vendore Durrės 5 907 000.00
Shėrbim me kancelari dhe shtypshkrime pėr administratėn e Bashkisė Durrės Qeverisja Vendore Durrės 5 096 000.00
Nderhyrje emergjente per furnizimin dhe menaxhimin e ujit te pijshem ne shetitoren e qytetit Koplik Qeverisja Vendore Malėsi e Madhe 11 912 155.00
Makinė frigoriferike pėr Thertoren Publike Qeverisja Vendore Tiranė 3 480 000.00
Shtesė Kontrate: “Blerje mish pėr kafshėt e Parkut Zoologjik" Qeverisja Vendore Tiranė 358 832.00
Shtesė Kontrate: “Blerje bukė, fruta e perime pėr kafshėt e Parkut Zoologjik" Qeverisja Vendore Tiranė 214 864.00
Blerje Aparate frymarrje AP3 pėr punonjėsit e MZSH (Drejtoria e Mbrojtjes nga Zjarri dhe Shpetimit) Qeverisja Vendore Shkodėr 1 193 280.00
Ndėrtim KUN Frutikulturė (Rr.Donald Tramp deri te Rruga Skenderbeu L-1070 ml) Qeverisja Vendore Kamėz 13 468 669.00
Blerje materiale hidraulike pėr nevojat e Ujėsjellės-Kanalizime Krujė Qeverisja Vendore Krujė 11 870 000.00
Blerje automjet kamionēinė Qeverisja Vendore Tiranė 6 333 000.00
Rikonstruksion i pjesshėm i godinės sė Bashkisė Laē (pjesa I) Qeverisja Vendore Kurbin 10 190 600.00
Rikualifikim urban i qendrės sė qytetit B. Curri (Lagjja “ Gushti“) dhe ndėrtimi i tregut tė punimeve artizanale, Bashkia Tropojė, Faza II-tė Qeverisja Vendore Tropojė 2 933 500.00
Blerje pellet druri pėr nevoja tė shkollės Luigj Gurakuqi, Tiranė Qeverisja Vendore Tiranė 833 333.00
Blerje automjete tip vinē Qeverisja Vendore Selenicė 2 900 000.00
Blerje skrep me kove para dhe mbas Qeverisja Vendore Selenicė 3 500 000.00
Shtesė Kontrate: “Ruajtje dhe sigurimi fizik i objekteve tė UKE sha, me roje private pėr plotesim tė nevojave tė fillimit te vitit 2018, pėr periudhėn 01 Janar 2018 - 20 Shkurt 2018" Qeverisja Vendore Elbasan 3 201 566.00
Ndėrtim KUN Rruga Kukėsi Qeverisja Vendore Kamėz 7 084 175.00
Shtesė kontrate pėr objektin: ”Ndėrtim shkolle 9-vjeēare tek ish-Kombinati Tekstil (Faza I)" Qeverisja Vendore Tiranė 38 648 665.00
Shtesė kontrate pėr Mbikqyrje punimesh: ”Ndėrtim shkolle 9-vjeēare tek ish-Kombinati Tekstil (Faza I)" Qeverisja Vendore Tiranė 395 800.00
Prodhim tė dokumentacionit specifik (karta rezidenti) Qeverisja Vendore Tiranė 10 335 600.00
Servis dhe Pjesė Kėmbimi pėr mjetet e Bashkisė Devoll Qeverisja Vendore Devoll 1 297 600.00
Blerje ekskavator Qeverisja Vendore Fier 3 333 333.00
Shtesė Kontrate: “Pjesė Kėmbimi" Qeverisja Vendore Gjirokastėr 144 000.00
Furnizim dhe vendosje drurė dekorativ nė zonėn industriale Kamėz - Kashar Qeverisja Vendore Tiranė 278 192 684.00
Sistemim Gjelberim I Lumit te Tiranes (Ana e Bashkise Kamez) Paskuqan Qeverisja Vendore Kamėz 31 430 418.00
Rikonstruksion rruga "Draēin"(faza dytė), (ndėrtim muri mbajtės) Qeverisja Vendore Shkodėr 2 261 968.00
Vendosje ujėmatėsash nė kolektorėt Dn-1200 mm, Dn-1000 mm dhe Dn-700 mm Qeverisja Vendore Tiranė 7 545 254.00
Shtesė kontrate : ”Ndėrtimi i Shkollės sė mesme ”Hoxha Tahsim” (Faza e I) Qeverisja Vendore Tiranė 30 859 231.00
Shtesė kontrate pėr Mbikqyrje punimesh: ”Ndėrtimi i Shkollės sė mesme ”Hoxha Tahsim” (Faza e I) Qeverisja Vendore Tiranė 341 000.00
Blerje tė 3 elktropompave dhe 1 pompe Qeverisja Vendore Vlorė 7 367 000.00
Loti II : Blerje JCB 4 x XT me goma ose ekuivalent i tij/saj Qeverisja Vendore Pogradec 5 000 000.00
Fishekzjarre pėr festat e fundvitit Qeverisja Vendore Tiranė 2 082 500.00
Blerje autoveture pėr administratėn e Bashkisė Qeverisja Vendore Gramsh 2 083 333.00
Blerje pajisje tė Teknologjisė sė Informacionit dhe Komunikimit (TIK) Qeverisja Vendore Durrės 2 248 000.00
Rikonstruksion rruga "Sami Repishti" Qeverisja Vendore Shkodėr 8 236 362.00
Rikonstruksion rruga "Pjetėr Spani" Qeverisja Vendore Shkodėr 9 203 617.00
Hartim i Projekt Preventivave pėr Qėndrat e Mbetura pa Projekt ( Qėndrat e Fshatrave) Qeverisja Vendore Urė Vajgurore 1 250 000.00
Rikostruksion i shkollės 9 vjeēare Floq , Njėsia Orenje Qeverisja Vendore Librazhd 6 195 446.00
Prishja e shkolles se vjeter ne Fushe Mamurras, Bashkia Kurbin Qeverisja Vendore Kurbin 833 008.00
Blerje materiale per ndricimin publik Qeverisja Vendore Tiranė 18 331 470.00
Rehabilitim i kanalit ujitės dalje tuneli Malaj 1-Tene (Ujėmbledhėsi Malaj-1) Qeverisja Vendore Mirditė 17 073 741.00
Sistemim asfaltim, ndriēimi i rrugės "Rinia'' me gjatėsi 139ml & 6ml nė ''Rrugėn M.Barleti" dhe Rikonstruksioni i tregut tė lirė me pakicė pėrgjate kėsaj rruge Qeverisja Vendore Cėrrik 7 136 790.00
Rikonstruksion i kanalit ujitės 17-S2 (Lugjeve) Qeverisja Vendore Sarandė 13 885 628.00
Blerje bimė dekorative, drurė, shkurre Qeverisja Vendore Tiranė 6 639 583.00
Blerje prajmeri (emulsion bituminoz) Qeverisja Vendore Tiranė 848 333.00
Kryerja e shėrbimit tė pastrimit nė qytetin e Elbasanit pėr periudhėn 16.12.2017-31.01.2018 Qeverisja Vendore Elbasan 9 182 048.10
Mbrojtje nga lumi Zmeja e Madhe nė qytetin Rrėshen Qeverisja Vendore Mirditė 21 580 345.00
Blerje Karburanti Diesel D1 dhe Benzinė pėr mjetet e DPN1 Qeverisja Vendore Tiranė 30 466 000.00
Investime ndriēimi rrugė dytėsore, (faza e dytė) Qeverisja Vendore Shkodėr 3 347 397.00
F.V. e konstruksionit piramid me xhame nė hyrje tė kinemasė nėntoke nė parkun qendror, Fier Qeverisja Vendore Fier 4 602 645.00
Loti II: Blerje fancoil Qeverisja Vendore Tiranė 2 600 826.00
Loti I: Blerje kondicionerė Qeverisja Vendore Tiranė 1 225 832.00
Dhėnie me qera me anė tė konkurrimit tė siperfaqes me pėrberje shkurre, ngasra pyjore NR 80d nė ekonominė pyjore Dukaj-Luzat Qeverisja Vendore Tepelenė 0.00
Rikonstruksion i pjesshėm i shkollės sė mesme tė pėrgjithshme Andon Z. Ēajupi Qeverisja Vendore Tiranė 123 503 662.00
Shpenzime Karburant dhe Lubrifikant Qeverisja Vendore Vau i Dejės 23 532 663.00
Blerje shtylla sinjalistike alumini Qeverisja Vendore Tiranė 11 634 390.00
Blerje pjesė kėmbimi, goma, bateri dhe filtra Qeverisja Vendore Tiranė 2 208 256.00
Rikonstruksion rruge tė brendshme, Bashkia Konispol Qeverisja Vendore Konispol 1 747 632.00
Blerje paisje dhe materiale elektrike, pėr nevojat e Bashkisė Rrogozhinė Qeverisja Vendore Rrogozhinė 5 870 700.00
Blerje materiale pėr mirėmbajtjen e objekteve ndėrtimore Qeverisja Vendore Tiranė 948 090.00
Blerje uniforma dhe veshje speciale Qeverisja Vendore Tiranė 1 500 467.00
Sistemim rrugėsh blloku tek Stadiumi Qeverisja Vendore Pogradec 78 906 342.00
Mirėmbajtje e Rrugėve Auto Rurale pėr Vitin 2017 nė Bashkinė Fushė-Arrėz Qeverisja Vendore Fushė-Arrėz 5 279 945.00
Linearizimi i menaxhimit tė aseteve nė institucionet e varėsisė tė Bashkisė Tiranė. Qeverisja Vendore Tiranė 44 640 000.00
Sistemi elektronik i inventarizimit, rregjistrimit dhe pėrdorimit tė aseteve tė Bashkisė Tiranė. Qeverisja Vendore Tiranė 44 020 000.00
Shtesė kontrate: “Blerje karburant pėr nevoja tė Bashkisė Finiq" Qeverisja Vendore Finiq 2 208 000.00
Rrethimi Pike Grumbullimi ne Valias Qeverisja Vendore Kamėz 456 050.00
Blerje mjete transporti Qeverisja Vendore Tiranė 48 132 099.00
Korsi Biēikletash nė rrugėn e Kavajės dhe rrugėn e Dibrės. Qeverisja Vendore Tiranė 29 924 246.60
Riparim dhe Vendosje Saracineske Qeverisja Vendore Krujė 916 625.00
Autofshirėse pėr ambientet e qytetit Qeverisja Vendore Mallakastėr 1 250 000.00
Blerje karburanit pėr zjarrfikėsen Qeverisja Vendore Kukės 4 166 666.00
Blerje traktor me goma i pajisur me agregat me krahė tė manovrueshėm pėr pastrimin e rrugėve Qeverisja Vendore Mallakastėr 1 666 666.00
Loti i parė: “Mbikqyrja e punimeve pėr objektin: ”Rikonceptim i parkut tė lojrave tė fėmijėve dhe parkim publik 2 kate nėn tokė nė rrugėn e Elbasanit” Qeverisja Vendore Tiranė 2 336 368.00
Elbasani Virtual Tour 360 Qeverisja Vendore Elbasan 1 250 000.00
Blerje dhe Mbjellje Pemesh & Shkurresh (F.V), pėr nevojat e Bashkisė Rrogozhinė Qeverisja Vendore Rrogozhinė 6 430 933.00
Furnizim Vendosje Zbukurime Dekori nė Bashkinė Vore pėr festen e vitit tė Ri dhe Design dhe Printim Kalendare e kartolina Qeverisja Vendore Vorė 2 416 000.00
Rikontruksion i ambienteve higjenike nė shkolla Qeverisja Vendore Sarandė 1 256 084.00
Pajisje me rafte pėr biblioteken e Bashkisė Mirditė Qeverisja Vendore Mirditė 1 011 014.00
Blerje automjeti dhe paisje zjarrfikėse Qeverisja Vendore Urė Vajgurore 4 166 666.00
Sistemim dhe ndėrtim I rrugėve tė brendshme Shelegar Qeverisja Vendore Sarandė 2 500 000.00
Shėrbimi i pėrmirėsimit dhe mirėmbajtjes sė sistemit tė faturimit. Qeverisja Vendore Vlorė 2 470 000.00
Blerje rroba pune Qeverisja Vendore Vlorė 1 619 000.00
Rehabilitim i kanalit ujites Gusmar Qeverisja Vendore Tepelenė 16 906 652.00
Rehabilitim kanali ujites Llixha- Brezhdan Kander dhe kanalit Gurra Venisht, Bashkia Dibėr Qeverisja Vendore Dibėr 11 313 306.00
Loti 2 - Hidrant vaditės Qeverisja Vendore Korēė 499 924.00
Blerje Materiale tė ndryshme pėr Sektorin e Shėrbimeve Publike Qeverisja Vendore Vorė 1 833 334.00
Rikonstruksion kopshti Sotir Noka Qeverisja Vendore Durrės 12 499 000.00
Shėrbim Vijėzimi dhe Vendosje Tabelash pėr Parkimin me Pagesė, Kontratė, Taksitė dhe Rezidentin Qeverisja Vendore Tiranė 15 202 017.00
Blerje Dru Zjarri Qeverisja Vendore Kukės 7 500 000.00
Sistemim asfaltim i rrugėve tė lagjes Dedaj, dhe Karrametaj fshati Barbullush, Njėsia Administrative Bushat Qeverisja Vendore Vau i Dejės 9 333 333.00
Rikonstruksion i rrugės Ashtė-Kosmaē, NJ.A Bushat Qeverisja Vendore Vau i Dejės 12 963 085.00
Rikostruksioni i rrugės hyrėse pranė Lokaleve nė Grykė tė Kėlcyrės Qeverisja Vendore Kėlcyrė 1 249 827.00
Skema ujitėse me rehabilitimin e kanaleve sekondare tė Shtodrit Qeverisja Vendore Malėsi e Madhe 12 500 000.00
Mirėmbajtje e Sistemeve tė Parkimit nė Sheshe dhe Terminale Qeverisja Vendore Tiranė 893 881.00
Blerje Kamion Teknologjik pėr mbetjet, Kontejnerė 1100 litra , Aksesorė Kontejnerėsh Qeverisja Vendore Has 2 500 000.00
Ndėrtim Trotuari fshati Bushat (faza e tretė) Qeverisja Vendore Vau i Dejės 2 833 333.00
Rehabilitimi i ujėlėshuesit tė ujėmbledhėsit Malaj 1 Qeverisja Vendore Mirditė 16 673 528.00
Rikonstruksion i shkollės sė mesme “Halim Xhelo”, Vlorė Qeverisja Vendore Vlorė 60 644 928.00
Puse uji pėr vaditje Qeverisja Vendore Durrės 3 749 600.00
Sistemim asfaltim rruga e Xhamisė Bushat, NJAD Bushat Qeverisja Vendore Vau i Dejės 2 300 040.00
Sistemim asfaltim rruga e varrezave Bushat, NJAD Bushat Qeverisja Vendore Vau i Dejės 4 166 667.00
Studim Projektim pėr rrjetin e infrastrukturės rrugore tė Njėsisė Administrative Bubq Qeverisja Vendore Krujė 1 548 000.00
Rehabilitimi i ushqyesit tė rezervuarit Fajza, Bashkia Has. Qeverisja Vendore Has 6 391 667.00
Avolzhim tė elktropompave Qeverisja Vendore Vlorė 1 200 000.00
Ndėrtim rruga Faik Hoxha Qeverisja Vendore Kamėz 23 436 373.00
Shėrbim Riparimi tė Automjetit Audi Q7 Qeverisja Vendore Vorė 1 499 442.00
Pastrimi i pjesės Lindore - 1 tė Qytetit tė Tiranės Qeverisja Vendore Tiranė 21 111 478.00
Realizimi i dekorit nė Bashkinė Vlorė me rastin e festave tė fundvitit 2017 Qeverisja Vendore Vlorė 7 365 000.00
Blerje materiale hidraulike pėr nevojat e Ujėsjellės SHA Bulqizė Qeverisja Vendore Bulqizė 1 249 975.00
Blerje dhe furnizim dru zjarri pėr objektet arsimore tė Bashkisė Peqin Qeverisja Vendore Peqin 3 150 000.00
Rehabilitim i pjesshem i rrjetit ne zonen Suk 1 Roskovec . Qeverisja Vendore Roskovec 12 479 277.00
Administrimi, shėrbimi i mirmbajtjes sė dekorit tė qytetit Lezhė Qeverisja Vendore Lezhė 13 000 000.00
Ndertim i urave Galush dhe Babluc Qeverisja Vendore Peqin 1 603 536.00
Ndėrtim i urės sė kullajve nė fshatin Pajove dhe tė tombinove nr.1 dhe 2. nė pėrroin e fshatit Bishqem, Njėsia Administrative Pajove. Qeverisja Vendore Peqin 1 215 776.00
Blerje dru zjarri pėr vitin 2017 Qeverisja Vendore Gramsh 5 736 000.00
Mirembajtje te segmenteve Postribe , Berdice, Rrethina, Dajē (Drejtoria e Sherbimeve Bujqesore dhe Pyjore) Qeverisja Vendore Shkodėr 5 824 171.00
Riparim Asfalti nė Rrugėt e Bashkisė Kurbin Qeverisja Vendore Kurbin 1 383 172.00
Blerje fuoristrade me karroceri per MNZ Qeverisja Vendore Mallakastėr 1 416 667.00
Blerje autovetura cope 2 Qeverisja Vendore Mallakastėr 2 500 000.00
Shpenzime per mirembajtje rruge rurale, Bashkia Bulqize. Qeverisja Vendore Bulqizė 3 741 991.00
Rezervuari Frangovisht & Hykollaret Qeverisja Vendore Pogradec 8 123 028.28
Ndėrtimi i infrastrukturės sė Telekomunikacionit pėr Bashkinė Elbasan (fibėr optike dhe Wi-Fi) Qeverisja Vendore Elbasan 79 852 469.00
Blerje dru zjarri (Drejtoria Ekonomike e Arsimit) Qeverisja Vendore Shkodėr 11 159 802.00
Krijimi i sipėrfaqeve tė gjelberta nė Njėsitė Administrative Qeverisja Vendore Shkodėr 1 665 222.00
Ndėrtim ure varrezave Fatishe Qeverisja Vendore Peqin 833 333.00
Blerje Dekori 2017 Qeverisja Vendore Durrės 3 980 000.00
Blerje Boje Printeri, Aksesore, Kompjuter, Kancelari, per nevojat e Bashkise Rrogozhine Qeverisja Vendore Rrogozhinė 4 174 050.00
Kryerja e shėrbimit tė printimit dhe zarfimit tė faturės mujore tė ujit Qeverisja Vendore Tiranė 21 000 000.00
Blerje goma per mjete transporti Qeverisja Vendore Fier 1 300 000.00
Shtesė kontrate: "Rikonstruksion i rrugės Muēo Yzeiraj Rreres” Qeverisja Vendore Patos 1 217 824.00
Mbikqyrje e punimeve per objektin Rikonstruksion i Shkolles se Bashkuar Borizane dhe Palester. Qeverisja Vendore Krujė 821 948.00
Blerje tuba ēeliku me diametėr tė ndryshėm dhe saraēineska Qeverisja Vendore Tiranė 4 830 193.00
Loti i parė: Blerje pjesė kėmbimi Qeverisja Vendore Tiranė 8 982 953.00
Blerje minieskavator Qeverisja Vendore Roskovec 2 916 667.00
Blerje tubash pėr ujėsjellesat e Bashkisė Klos dhe Blerje tubash pėr kanalet vaditese Qeverisja Vendore Klos 3 550 426.00
Riparim i shtresave tė rrugėve tė asfaltuara nė Bashkinė Vorė dhe ndėrtim muri mbajtės nė fshatin Marikaj Qeverisja Vendore Vorė 4 166 562.00
Blerje kontenjere pastrimi Qeverisja Vendore Mat 886 500.00
Prerje , transport dru zjarri Qeverisja Vendore Libohovė 1 707 400.00
Blerje materiale hidrualike Qeverisja Vendore Shkodėr 9 945 352.00
Ndėrtimi Linjės sė Ujėsjellėsit (Depo -Tharėse) Fshati Mursi Qeverisja Vendore Konispol 8 371 120.00
Loti 1: Rishikim/Hartim tė planit tė mbarėshtrimit tė ekonomise pyjore Shpat Qeverisja Vendore Elbasan 3 400 623.00
Loti 2: Rishikim/Hartim tė planit tė mbareshtrimit tė ekonomise pyjore Fushkuqe- Zavaline. Qeverisja Vendore Elbasan 2 174 850.00
Blerje mjeti zjarrėfikėse Qeverisja Vendore Kėlcyrė 3 333 333.00
Blerje Dru Zjarri Qeverisja Vendore Durrės 6 400 000.00
Kanali ushqyes i Pepelit & 200m3 beton Qeverisja Vendore Dropull 3 083 394.00
Blerje bazė materiale (Kripė e Zezė) Qeverisja Vendore Shkodėr 1 200 000.00
Shėrbim i ruajtjes sė objekteve me roje private Qeverisja Vendore Shkodėr 9 672 665.00
Riparim i shkarkuesve (zevendesim i saracineskave te kontrollit) te rezevuarit ne fshatin Sharge dhe Palaq dhe pastrimi i segmentit te kanalit kullues ne Ahmetaq Qeverisja Vendore Vorė 1 829 833.00
Sigurimi i mjeteve tė transportit pėr DPN2PQ Qeverisja Vendore Tiranė 1 346 628.00
Shtesė kontrate: " Blerje dhe furnizimi me bukė tė ēerdheve dhe kopshteve nė administrim tė Qendrės Ekonomike tė Arsimit , pėr periudhėn 02.11.2017 deri nė 31.12.2017" Qeverisja Vendore Elbasan 245 000.00
Blerje dru zjarri, pėr nevojat e Bashkisė Rrogozhinė Qeverisja Vendore Rrogozhinė 2 520 000.00
Blerje materialesh elektrike per mirembajten dhe ndricimin publik per vitin 2017. Qeverisja Vendore Dibėr 1 666 350.00
Blerje materiale pėr semaforėt led Qeverisja Vendore Tiranė 12 483 104.00
Blerje dru zjarri pėr ēerdhet, kopshtet dhe shkollat e Bashkisė Prrenjas dhe njėsive nė varėsi tė saj Qeverisja Vendore Prrenjas 5 040 000.00
Ndėrtim pusi i ri nė Shkallnur, Njėsia administrative Rrashbull, Bashkia Durrės Qeverisja Vendore Durrės 3 489 567.00
Pastrim pusesh Qeverisja Vendore Durrės 5 970 600.00
Blerje Dru Zjari Qeverisja Vendore Devoll 5 702 400.00
Blerje materiale pastrimi Qeverisja Vendore Shkodėr 1 557 991.00
Mirėmbajtje e automjeteve te Bashkisė Kolonjė Qeverisja Vendore Kolonjė 1 202 234.00
Dhėnie me qera tė sipėrfaqes me pėrberje shkurre, ngasra pyjore me nr 1 nė ekonominė pyjore Dukaj-Luzat, Njėsia Administrative Qendėr, pronė e Bashkisė Tepelenė. Qeverisja Vendore Tepelenė 0.00
Blerje materiale pėr Rikostruksionin e fushės sė Sportit nga Ndėrmarrja e Shėrbimeve Qeverisja Vendore Librazhd 5 333 329.00
Rikonstruksion ambienti pėr krijim dhoma zhveshjeje, dushe dhe Tualeteve pėr fushėn stėrvitore nė Gurėz Qeverisja Vendore Kurbin 2 009 365.00
Riparime tė N.H.S Shkolla Arif Sulaj Mamurras, Bashkia Kurbin Qeverisja Vendore Kurbin 2 649 572.00
Blerje Makinė Pastrimi pėr Agjensinė e Shėrbimeve Publike Qeverisja Vendore Elbasan 4 166 667.00
Blerje materiale ndėrtimi pėr UKT sh.a. Qeverisja Vendore Tiranė 23 056 008.00
Ndėrtimi i fushave tė sportit pranė stadiumit, Durrės Qeverisja Vendore Durrės 11 545 000.00
Rehabilitim, pastrim i kanalave kulluese Qeverisja Vendore Malėsi e Madhe 4 202 835.00
Blerje Solar per Ngrohje Qeverisja Vendore Tiranė 2 917 500.00
Blerje materiale tė ndryshme hidraulike, elektrike pėr Konviktet e Shkollave tė Mesme Qeverisja Vendore Tiranė 2 333 287.00
Riparim varreza e ēezma Qeverisja Vendore Selenicė 2 926 870.00
Riparimi I shtresave asfaltike (Faza e II-tė) Qeverisja Vendore Shkodėr 1 847 115.00
Mirėmbajtje kanale dhe rezervuare pėr vaditje Qeverisja Vendore Fushė-Arrėz 1 338 209.00
Sistemim argjinaturė kanali nr. 2 Qeverisja Vendore Korēė 1 616 547.00
Riparim i Pompave te Hidrovorit te Qytetit Qeverisja Vendore Vlorė 1 905 000.00
Autoveture per Administraten Qeverisja Vendore Malėsi e Madhe 2 750 000.00
Blerje pelet briket pėr nevojat e Qendrės Ekonomike tė Arsimit dhe Njėsive Administrative pėr periudhėn 15 Nėntor 31 Dhjetor 2017 Qeverisja Vendore Elbasan 1 435 825.00
Prodhim i lėndės drusore Qeverisja Vendore Tiranė 12 335 088.00
Sistemim, Asfaltim Rruga Palvar- Pikza Qeverisja Vendore Malėsi e Madhe 6 166 353.00
Rivitalizimi I Rruges : "Blv Blu" Urbane Kamėz Qeverisja Vendore Kamėz 86 818 451.00
Shėrbim GPS pėr automjetet pėr UKT sha Qeverisja Vendore Tiranė 3 500 000.00
Ndėrtim I linjės sė ndriēimit Qazim Pali - Borsh, Loti II Qeverisja Vendore Himarė 7 000 000.00
Rikonstruksioni i ambienteve te brendshme te stadiumit Qeverisja Vendore Lushnje 4 997 876.00
Ndėrtim ure qė lidh fshatin Qeha me fshatrat Shytaj, Hekal dhe Kryezi Qeverisja Vendore Tiranė 11 746 801.00
Studimi pėr pėrcaktimin e pėrhapjes sė valės pėr Liqenin e Bovillės dhe Liqenin Artificial tė Tiranės Qeverisja Vendore Tiranė 3 500 000.00
Shėrbim pėr mirėmbajtje tė zkonshme, objekte tė ndryshme, Bashkia Pėrmet 2017 Qeverisja Vendore Pėrmet 6 371 670.00
Blerje pajisje pėr zyrat pėr Bashkinė e Tiranės pėr vitin 2017 Qeverisja Vendore Tiranė 4 999 348.00
Blerje materiale pėr Rehabilitimin e sinjalistikės rrugore Qeverisja Vendore Tiranė 12 480 658.00
Blerje karburanti per mirembajtje kanalesh Qeverisja Vendore Libohovė 1 194 050.00
Blerje tuba rakorderi dhe aksesor tė tjerė pėr UKT sha Qeverisja Vendore Tiranė 19 838 681.00
Blerje elektropompa pėr nevojat e shoqėrisė Qeverisja Vendore Tiranė 5 794 583.00
Rikonstruksion i rrugės Kodėr Rrėshen -Valcė, Bashkia Mirditė Qeverisja Vendore Mirditė 1 249 896.00
Blerje tonera dhe kancelari pėr nevoja tė Bashkisė Kolonjė Qeverisja Vendore Kolonjė 982 580.00
Blerje Automjeti per Administraten Qeverisja Vendore Tiranė 1 249 333.00
Rehabilitim I rrugėve Karbunar - Peshkepi dhe urave, Bashkia Selenicė Qeverisja Vendore Selenicė 8 524 541.00
Blerje materiale hidraulike, pėr nevojat e Bashkisė Rrogozhinė Qeverisja Vendore Rrogozhinė 4 794 288.00
Rikonstuksioni dhe asfaltimi i rrugės kodėr e ullirit, Bashkia Peqin Qeverisja Vendore Peqin 26 500 000.00
Ndriēimi i rrugės Dr.Ali Spahija Qeverisja Vendore Shkodėr 2 080 818.00
Rehabilitim i rrugės sė Kishės Selenicė Qeverisja Vendore Selenicė 14 999 980.00
Shtesė kontrate : “Rikualifikim urban i rrugėve nė bllokun e pallateve “Selitė”, tė kufizuar nga Rr. “Hamdi Pepa”, Rr. “Ilia Dilo Sheperi”, Rr. “Visarion Xhuvani” dhe Rr. “Leka i Madh” Nj. Administrative Nr. 5” Qeverisja Vendore Tiranė 20 651 303.50
Rikonstruksioni i infrastrukturės rrugore tė bllokut qė kufizohet nga rruga Qemal Stafa - rruga e Dibrės dhe rruga Bardhyl Qeverisja Vendore Tiranė 164 527 509.00
Rikonstruksion i Shkollės sė Mesme tė Bashkuar Zejmen Qeverisja Vendore Lezhė 38 203 590.00
Zhvendosja dhe kalimi nė linje kabllore i linjės 35 kV Metalurgjik 1 Qeverisja Vendore Elbasan 2 720 702.00
Shtrimi I pjesėve tė Vėshtira tė Rrugėve Rurale dhe Pėrmirėsimi i Kėmbėve tė Urave me Beton Qeverisja Vendore Kėlcyrė 14 166 666.00
blerje kamioncine Qeverisja Vendore Peqin 2 000 000.00
Blerje FV mbrojtėse metalike pėr sistemin rrugor Qeverisja Vendore Finiq 1 666 666.00
Blerje fadrome Qeverisja Vendore Peqin 3 000 000.00
Pistona dhe bllokues statik Qeverisja Vendore Tiranė 1 778 750.00
Rikonstruksion objekte rekreative, sanitare, Info Point, objekte shėrbimi Qeverisja Vendore Tiranė 8 238 410.00
Rikualifikimi i qendrės Bajze Kastrati, Loti I-rė. Qeverisja Vendore Malėsi e Madhe 83 324 785.00
Loti I - Blerje automjetesh pėr nevojat e Bashkisė dhe ndėrmarrjet nė varėsi Qeverisja Vendore Prrenjas 5 833 333.00
Loti II - Blerje mjeti zjarrėfikės Qeverisja Vendore Prrenjas 1 666 666.00
Shėrbim mirėmbajtje pėr mjetet e transportit Qeverisja Vendore Tiranė 833 310.00
Ndėrtimi i Pedonaleve dhe Korsive tė Biēikletave, Performanca dhe Realizimi i Veprave tė Artit Liqeni Belsh Qeverisja Vendore Belsh 10 519 030.00
Kryerja e shėrbimit tė pastrimit nė qytetin e Elbasanit pėr periudhėn 01.10.2017 -30.11.2017 Qeverisja Vendore Elbasan 12 325 527.25
Blerje mish, vezė, qumėsht dhe nėnproduktet tė tij pėr kopshte dhe ēerdhe Qeverisja Vendore Sarandė 1 050 833.00
Grumbullimi, transporti, i mbetjeve urbane, selektimi i mbetjeve tė riciklueshme, depozitimi i mbetjeve tė pariciklueshme ne landfill nė Zonėn Balldre, Kallmet, Dajē, Blinisht dhe Ungrej (Zona e III-tė) e bashkisė Lezhė Qeverisja Vendore Lezhė 50 563 304.00
Blerje Karburant Gazoil D1 dhe Benzinė Qeverisja Vendore Fier 7 074 182.64
Shėrbimi i pastrimit tė territorit tė Bashkisė Devoll dhe Institucioneve nė varėsi tė saj Qeverisja Vendore Devoll 5 805 002.00
Blerje Kontenier Qeverisja Vendore Malėsi e Madhe 2 500 000.00
Blerje automjeti pėr nevojat e shoqėrisė Qeverisja Vendore Gramsh 1 000 000.00
Riparim Elektromotorėsh TU, TM dhe Transformatorėsh Qeverisja Vendore Fier 4 400 000.00
Blerje e 2 automjeteve pėr inspektoriatin e mbrojtjes territorit (IMTV) Durrės Qeverisja Vendore Durrės 4 166 000.00
Ndėrtim Rrugė e re (Devijim) segmenti Tobėl-Metaliaj Qeverisja Vendore Has 2 000 000.00
Ndėrtim i ri i shkollės 9-vjeēare S.Maēi Qeverisja Vendore Tiranė 233 309 164.00
Korsitė e biēikletave “Bulevardi Zogu i Parė” Qeverisja Vendore Tiranė 9 230 558.90
Shėrbimi i gatimit dhe shpėrndarjes sė ushqimit pėr nxėnėsit e konviktit tė shkollės sė mesme profesionale Qeverisja Vendore Elbasan 48 571 737.00
Akomodim nė hotel pėr grumbullimin e futbollistėve tė FK Erzeni Qeverisja Vendore Shijak 1 075 556.00
Blerje boje hidromat pėr lyerje muresh Qeverisja Vendore Peqin 2 083 332.00
Sistemim Asfaltim Rruga e Sigurimeve Qeverisja Vendore Malėsi e Madhe 10 000 000.00
Ndėrtimi i rrjetit rugor ”Unaza e Pogonit” faza I Qeverisja Vendore Dropull 116 666 666.00
Ndėrtim Kuz Dukas Qeverisja Vendore Patos 904 938.00
Blerje dru zjarri Qeverisja Vendore Korēė 8 296 666.00
Sigurimi i objekteve nė vartėsi tė Qendrės Ekonomike tė Arsimit, Bashkia Elbasan Qeverisja Vendore Elbasan 3 900 000.00
Blerje pjesė kėmbimi dhe Shėrbime pėr mjetet e transportit pėr Bashkinė Berat. Qeverisja Vendore Berat 3 037 474.00
Rikonstruksion ish kopshtit nė “Lagje e Re” nė banesa sociale, Bashkia Patos Qeverisja Vendore Patos 17 032 283.30
Rrethime tė ndryshme (kangjella, gardhe tė ndryshme) Qeverisja Vendore Tiranė 8 148 807.00
Paraqitja e konceptit sė sondazheve arkeologjike pėr projektin Ndėrtimi i shkollės Marie Kaēulini Qeverisja Vendore Durrės 1 335 000.00
Blerje materiale kancelarie pėr nevojat e Bashkisė Bulqizė Qeverisja Vendore Bulqizė 1 084 525.00
Blerje nafte pėr mjetet e rrugėve Qeverisja Vendore Klos 1 101 173.00
Loti 2 - Dekori nė Bashkinė Vlorė Qeverisja Vendore Vlorė 2 336 799.00
Rehabilitimi i fushės sportive pranė stadiumit " Selman Stermasi" Qeverisja Vendore Tiranė 1 250 600.00
Blerje materiale pastrimi Qeverisja Vendore Berat 1 264 818.00
Blerje pjesė kėmbimi dhe mirėmbajtje pėr automjetet e Bashkisė Shkodėr Qeverisja Vendore Shkodėr 2 196 867.00
Blerje automjet pėr transport punonjėsish Qeverisja Vendore Malėsi e Madhe 1 000 000.00
Blerje Autoveture Qeverisja Vendore Malėsi e Madhe 833 333.00
Blerje Fuoristradė Qeverisja Vendore Malėsi e Madhe 1 166 667.00
Blerje Karburanti Qeverisja Vendore Vlorė 3 917 500.00
Blerje tuba tė brinjėzuar Qeverisja Vendore Tiranė 3 482 827.00
Pastrimi i Kanaleve Kulluese Qeverisja Vendore Dropull 2 983 879.00
Rikonstruksion i Shkollės 9-vjeēare Krutje Qeverisja Vendore Lushnje 53 150 081.00
Riveshjet e rrugėve kryesore Sarandė Qeverisja Vendore Sarandė 2 996 503.00
Merimetime dhe mirėmbajtje pėr ambientet e Bashkisė dhe institucionet arsimore Qeverisja Vendore Prrenjas 3 962 062.00
Rikonstruksion i rrugės pas H.B Qeverisja Vendore Sarandė 5 524 980.00
Ndėrtim Kun zgjatimi Abdi Bej Toptani, Ndėrtim Kun Kujtesa , Ndėrtim Kun Harku I Triumfit Qeverisja Vendore Kamėz 24 944 330.00
Blerje Karburanti Qeverisja Vendore Tiranė 1 232 833.00
Lyerje dhe Mirėmbajtje tė objekteve shkollore, Bashkia Mirditė Qeverisja Vendore Mirditė 1 666 596.00
Ruajtja dhe siguria fizike me roje private dhe shoqėrimi i vlerave monetare pėr Njėsinė Vorė Qeverisja Vendore Tiranė 5 305 645.00
Blerje bazė materiale pėr rikonstruksionin e rrugėve tė brendshme nė Njėsine Administrative Zharrėz Qeverisja Vendore Patos 14 460 333.30
Blerje Goma Qeverisja Vendore Tiranė 4 950 500.00
Mjete pėr punime pėr realizimin e kontratės “Blerje bazė materiale pėr rikonstruksionin e rrugėve tė brendshme nė Njėsinė Administrative Zharrėz”, Bashkia Patos Qeverisja Vendore Patos 2 134 667.00
Mbikqyrja e punimeve: "Rikualifikimi urban i Parkut Qendror Rinia" Qeverisja Vendore Elbasan 2 866 666.00
Rikonstruksioni dhe sistemimi i shesheve tė pallateve 648/1, 648/2, 648/3, 648/4 Qeverisja Vendore Elbasan 8 561 207.00
LOTI 4 - Mbikqyrja e punimeve pėr : Rikonstruksion i konviktit (vajza & djem). Qeverisja Vendore Elbasan 80 000.00
LOTI 6 - Mbikqyrja e punimeve pėr : Rikonstruksioni dhe sistemimi i sheshit tė pallateve 413, 414. Qeverisja Vendore Elbasan 26 667.00
Rikonstruksioni i linjes furnizuese ne depon Nr.3 Arapaj, Rr. “Shkolla Arapaj”, Njėsia Adm. Rrashbull Qeverisja Vendore Durrės 10 550 846.00
Blerje karburanti -Loti 3 : " Blerje karburanti pėr mjetet e rėnda tė Bashkisė" Qeverisja Vendore Roskovec 2 984 000.00
Ndėrtim i linjės sė ujėsjellėsit Shahinaj -Likesh Qeverisja Vendore Shijak 2 322 539.00
Supervizim punimesh pėr objektin “Ndėrtimi i linjės sė jashtme tė ujėsjellėsit rajonal Mallakastėr” Qeverisja Vendore Mallakastėr 1 661 031.00
Shtesė Blerje nafte pėr nevoja tė Bashkisė Tepelenė Qeverisja Vendore Tepelenė 2 162 500.00
Mirėmbajtje e objekteve ndėrtimore ( lyerja me bojė) Qeverisja Vendore Shkodėr 1 074 942.00
Sistemim me beton nė rrugėt e brendeshme tė Cukės (pranė shkollės) Qeverisja Vendore Sarandė 3 675 000.00
Rikonstruksion i Rrugės Unaze - Grize Velaj Qeverisja Vendore Patos 22 464 816.00
Ndriēim rrugor i Rrugės sė Varrezave, Magaze, Fushe Krujė Qeverisja Vendore Krujė 1 666 667.00
Blerje materiale elektrike Qeverisja Vendore Devoll 3 366 870.00
Shėrbim i supervizimit pėr Rikualifikimin urban i qendrės sė qytetit Libohovė Qeverisja Vendore Libohovė 1 088 355.00
Blerje e materialeve per punimet e mirembajtjes se zakoshme te shkollave dhe cerdheve Qeverisja Vendore Sarandė 1 383 660.00
Furnizimi me ujė i disa fshatrave Shupenze, rrjetat shpendarėse, faza e dytė, Bashkia Bulqizė Qeverisja Vendore Bulqizė 78 022 076.00
Supervizim punimesh per objektin “Furnizimi me ujė i disa fshatrave Shupenze, rrjetat shpendarėse, faza e dytė, Bashkia Bulqizė" Qeverisja Vendore Bulqizė 1 434 063.00
Loti 1 - Mirėmbajtja e varrezave tė deshmoreve & varrezave publike tė qytetit Vlorė Qeverisja Vendore Vlorė 7 663 292.00
Sigurimi pasurive tė paluajteshme, inventari ekonomik dhe paisje e instalime Qeverisja Vendore Durrės 2 102 000.00
Rikonstruksion i kanalit vaditės, fshati derjan (i pjesshėm) Qeverisja Vendore Mat 16 666 666.00
Blerje karburant - Loti II: Blerje benzinė (PREMIUM UNL 10 PPM) Qeverisja Vendore Pogradec 166 667.00
Rehabilitimi i terrenit sportiv, fusha Gurėz, Bashkia Kurbin Qeverisja Vendore Kurbin 2 779 699.00
Mirėmbajtje e pajisjeve tė zyrave pėr Bashkinė e Tiranės, pėr vitin 2017 Qeverisja Vendore Tiranė 2 495 480.00
Blerje baze materiale pėr ndėrhyrjet nė objektet shkollore tė Bashkia Lezhė Qeverisja Vendore Lezhė 7 931 515.00
Supervizim punimesh pėr objektin: " Shtesė Uji pėr qytetin Bajram Curri" Qeverisja Vendore Tropojė 1 301 652.00
Blerje e dy mjeteve Qeverisja Vendore Lezhė 3 333 333.00
Pastrimi i pjesės Lindore - 1 tė Qytetit tė Tiranės Qeverisja Vendore Tiranė 21 319 892.00
Rikonstruksion i rrugėve nė Njėsinė Administrative Pogon Qeverisja Vendore Dropull 6 666 667.00
Loti II: Supervizim i objektit: “ Qendra e qytetit te ri,sheshi para ish Keshillit te Rrethit ,Bashkia Bulqizė Qeverisja Vendore Bulqizė 332 306.00
Blerje gazoil 10 ppm pėr nevojat e Bashkisė Shijak Qeverisja Vendore Shijak 6 666 667.00
Qendra e qytetit tė ri, sheshi para ish Kėshillit tė Rrethit, Bulqizė Qeverisja Vendore Bulqizė 20 334 523.00
Blerje materiale pėr riparimin e kanaleve vaditėse tė Njėsive Administrative nė Bashkinė Librazhd Qeverisja Vendore Librazhd 3 333 180.00
Shpenizme pėr mirėmbajtje Mjete transporti & eskavatorė Qeverisja Vendore Finiq 1 666 666.00
Ndėrtim urash nė Bashkinė Divjakė dhe nė Njėsitė Administrative tė saj Qeverisja Vendore Divjakė 2 250 000.00
Rikonstruksion i Konviktit tė Shkollės sė Mesme Rrėshen Qeverisja Vendore Mirditė 46 958 504.00
Rikonstruksion i shkollės 9-vjecare : "Qybra Sokoli" Qeverisja Vendore Prrenjas 37 494 442.00
Rikonstruksion i Shkollave dhe Kopshteve nė Bashkinė Vorė Qeverisja Vendore Vorė 15 416 600.00
Pastrimi i pjesės Pėrendimore - 1 tė Qytetit tė Tiranės Qeverisja Vendore Tiranė 31 388 297.00
Materiale pėr Lyerje tė Shkollave Qeverisja Vendore Devoll 2 497 300.00
Ndėrtimi i linjės sė ndriēimit tė rrugės "Qazim Pali", Borsh (Loti I) Qeverisja Vendore Himarė 7 500 000.00
Riparime tė shkollave nė Bashkinė Himarė Qeverisja Vendore Himarė 2 500 000.00
Rikonstruksion i Kopshtit Himarė Qeverisja Vendore Himarė 7 500 000.00
Shėrbim transport nxėnės dhe mėsuės nė NJ.A. tė Bashkisė Dibėr pėr vitin 2017 Qeverisja Vendore Dibėr 9 583 333.00
Blerje riparim shėrbime, pjesė kėmbimi dhe vajra pėr mjetet e Ndėrmarjes sė Pasurive Publike Lushnje Qeverisja Vendore Lushnje 2 062 500.00
Lyerje, sherbetim, pėr shkollat, kopshtet e Njėsive Administrative Qeverisja Vendore Librazhd 2 866 146.00
Blerje kontenierė mbetjesh urbane pėr nevojat e Bashkisė Dibėr Qeverisja Vendore Dibėr 5 428 500.00
Rehabilitimi i magazinės sė Agjencisė sė Shėrbimeve Funerale Qeverisja Vendore Tiranė 7 499 899.00
Mirėmbajtje ndėrtese Qeverisja Vendore Pogradec 6 150 922.00
Sistemim Asfaltim Rruga e Drogovojes Qeverisja Vendore Malėsi e Madhe 20 833 333.00
Rikonstruksioni i fushės sė futbollit tė F.K. LUSHNJA 1930, Lushnje Qeverisja Vendore Lushnje 2 951 440.00
Blerje Karburant (Naftė dhe Benzinė) Qeverisja Vendore Tiranė 1 269 200.00
Shėrbimet e pėrmiresimit dhe mirėmbajtjes sė software-ve Qeverisja Vendore Durrės 9 990 000.00
Vendosje e sinjalistikės rrugore Qeverisja Vendore Urė Vajgurore 2 317 967.00
Trajtimi i mbetjeve urbane vend depozitimi Gerhot 2017-2018 Qeverisja Vendore Gjirokastėr 2 083 333.00
Rikonstruksion I disa objekteve arsimore 2017 Qeverisja Vendore Elbasan 1 895 417.00
Kryerja e shėrbimit tė pastrimit nė qytetin e Elbasanit pėr periudhėn 12.08.2017-30.09.2017 Qeverisja Vendore Elbasan 10 554 360.00
Blerje materiale kancelarie pėr nevojat e Bashkisė dhe tė Institucioneve tė Varėsisė sė Bashkisė. (Procedurė e pėrqėndruar me Numėr Reference: REF-04593-04-10-2017) Qeverisja Vendore Shkodėr 408 316.00
Blerje materiale kancelarie pėr nevojat e Bashkisė dhe tė Institucioneve tė Varėsisė sė Bashkisė. (Procedurė e pėrqėndruar me Numėr Reference: REF-04593-04-10-2017) Qeverisja Vendore Shkodėr 41 652.00
Rikonstruksioni i rrugės nacionale Gostimė - Tregan, loti I Qeverisja Vendore Elbasan 121 666 667.00
Rikonstruksion shkolla Burimas, Faza 1 Qeverisja Vendore Maliq 4 870 044.00
Ndėrtim K.U.Z Lagjia “B.Visha” dhe Sistemim - Asfaltim i Rrugės sė " Pepeve ” Qeverisja Vendore Krujė 2 103 964.00
Rehabilitimi I kanaleve tė rezervuarit tė Cinit Qeverisja Vendore Libohovė 13 017 300.00
Rikonstruksion i shkollės artistike " Jakov Xoxa", Fier Qeverisja Vendore Fier 90 458 341.00
Loti i I - Shėrbime tė riparimit tė shtresave asfaltike tė rrugėve rurale e lokale Qeverisja Vendore Shkodėr 8 152 100.00
Gjelbėrimi i mjediseve publike tė Bashkisė Vau Dejės Qeverisja Vendore Vau i Dejės 79 750 000.00
Blerje dru zjarri.
Fondi limit pėr Ēerdhet ėshtė 332000 leke pa tvsh Fondi limit pėr Kopshtet ėshtė 748000 leke pa tvsh Burimi i financimit: Buxheti i Bashkisė viti 2017.
Qeverisja Vendore Shkodėr 1 080 000.00
Rikonstruksion i shkollės 9-vjeēare “Ramiz Kadiu”, Bejne Qeverisja Vendore Klos 51 202 927.00
Rikonstruksion i shkollės sė C.U. Reth Kale , NJ.A. Muhur, Bashkia Dibėr Qeverisja Vendore Dibėr 3 903 304.00
Rikonstruksion Rruga Plet, Lagjia Uragji, Bashkia Pukė Qeverisja Vendore Pukė 1 376 555.00
Punime rehabilituese-ndėrtimore nė vend-depozitimin e mbetjeve tė Bashkisė Pukė Qeverisja Vendore Pukė 1 656 763.00
Blerje materiale elektrike pėr nevpja tė Bashkisė Lezhė dhe tė institucioneve vartėse tė saj Qeverisja Vendore Lezhė 2 246 833.00
Blerje shėrbim interneti pėr Bashkinė Tiranė pėr vitin 2017 Qeverisja Vendore Tiranė 7 543 139.00
Rikonstruksion i rrugės kthesa - ura e Suhes (loti 1) Qeverisja Vendore Libohovė 58 563 083.00
Rehabilitim i shkollės 9 -vjeēare Podgorie dhe rijetėzimii terreneve sportive tė shkollės, NJ.A, Vreshtas Qeverisja Vendore Maliq 23 141 246.00
Qera ambienti Qeverisja Vendore Malėsi e Madhe 1 274 880.00
Ndėrtim i rrjetit shpėrndares tė ujėsjellėsit tė fshatrave Dorez, Gizavesh, Librazhd Katund dhe Librazhd Qendėr (faza e dytė) Qeverisja Vendore Librazhd 82 650 427.00
Riparime tė mjeteve tė Bordit tė Ujitje Kullimit dhe tė Rrugėve Rurale, Bashkia Divjakė Qeverisja Vendore Divjakė 1 467 000.00
Zėvendėsimi i linjės kryesore tė amortizuar tė ujėsjellėsit nė segmentin e fshatit Marqinet, Bashkia Vorė Qeverisja Vendore Vorė 1 666 666.00
Rikonstruksioni I Sheshit dhe Fushave Sportive tek Shkollat “Gaqi Karakashi dhe 28 Nentori" Qeverisja Vendore Kuēovė 18 593 109.00
Mbrojtje nga pėrroj i ferrave lagje Jakaj, Bashkia Mirditė Qeverisja Vendore Mirditė 2 223 436.00
Blerje gazoil 10 ppm pėr nevojat e Bashkisė Selenicė Qeverisja Vendore Selenicė 6 666 667.00
Shėrbimi i Sigurimit me roje fizik dhe me sistem elektronik tė objekteve nė administrim tė Bashkisė Elbasan dhe institucioneve tė varesisė sė saj pėr periudhėn 01.08.2017 -30.09.2017 Qeverisja Vendore Elbasan 6 035 447.00
Sistemim asfaltim i rrugėve tė fshatit Fushė-Arrėz lagjia Fushaxhi Qeverisja Vendore Fushė-Arrėz 47 059 071.00
Shėrbime mirėmbajtje nė infrastukturėn e Bashkisė Vorė Qeverisja Vendore Vorė 5 833 333.00
Studim projektim Rikualifikim i qendrės sė Qytetit Ēorovodė (Faza e Dytė) Qeverisja Vendore Skrapar 4 166 666.00
Sistemim, Asfaltim i Rrugės Rrupaj Qeverisja Vendore Lushnje 30 603 011.20
Rikonstruksion i Sheshit Publik para Hyrjes sė Portit, Faza- II Qeverisja Vendore Durrės 124 993 000.00
Blerje mjetesh dhe makinerish Qeverisja Vendore Kukės 12 500 000.00
Sistemim Asfaltim Rruga Llazan Autostrade Qeverisja Vendore Malėsi e Madhe 8 333 222.00
Sistemim-asfaltim i rrugės sė Grumbullimit, Tapizė, Krujė Qeverisja Vendore Krujė 3 334 828.00
Ndėrtim i Urės nė Kozhnje Qeverisja Vendore Malėsi e Madhe 9 016 578.00
Pastrim Kolektori Qeverisja Vendore Kamėz 1 847 909.00
Blerje tubo plastmasi per fshatin Sojnik Qeverisja Vendore Gramsh 803 246.00
Blerje kancelari Qeverisja Vendore Tiranė 1 096 760.00
Botim i Gazetės Almanak tė Bashkisė Elbasan pėr vitin 2017 Qeverisja Vendore Elbasan 1 280 000.00
Blerje UPS Qeverisja Vendore Tiranė 2 497 364.00
Shtesė kontrate: ”Mbikėqyrje pėr objektin: Furnizim me ujė i fshatrave, Dorez, Gizavesh, Librazhd Katund dhe Librazhd Qendėr”. Qeverisja Vendore Librazhd 324 464.00
Blerje materiale kancelarie pėr nevojat e Bashkisė dhe tė Institucioneve tė Varėsisė sė Bashkisė. (Procedurė e pėrqėndruar me Numėr Reference: REF-04593-04-10-2017) Qeverisja Vendore Shkodėr 166 562.00
Sistemim-asfaltim i bllokut nr.6 nė qytetin Fushė Krujė Qeverisja Vendore Krujė 11 392 154.00
Rikonstruksion i rrugės Klos - Xhuxhe - Margjeqaj, Bashkia Mirditė Qeverisja Vendore Mirditė 1 248 354.00
Ndėrtim K.U.Z pranė shkollės 9-vjeēare, Fshat F-Krujė, Bashkia Krujė Qeverisja Vendore Krujė 1 092 058.00
Ndėrtim K.U.Z Lagja Paloka, Fushė Krujė Qeverisja Vendore Krujė 1 381 850.00
Blerje materiale kancelarie pėr nevojat e Bashkisė dhe tė Institucioneve tė Varėsisė sė Bashkisė. (Procedurė e pėrqėndruar me Numėr Reference: REF-04593-04-10-2017) Qeverisja Vendore Shkodėr 166 562.00
Rikonstruksion i linjės sė ujėsjellėsit Kronjza - Rezervuaret Ujėmbledhes Leskovik, Bashkia Kolonjė (faza e parė) Qeverisja Vendore Kolonjė 2 500 000.00
Blerje tė 1 elktropompe centrifugale horizontale shumėshkallėshe, pėr stacionin e pompimit tė fshatit Kaninė, Vlorė Qeverisja Vendore Vlorė 1 876 000.00
Rikonstruksion i rrugės sė Pastiēerisė, Roskovec Qeverisja Vendore Roskovec 4 259 879.00
Blerje materiale kancelarie pėr nevojat e Bashkisė dhe tė Institucioneve tė Varėsisė sė Bashkisė. (Procedurė e pėrqėndruar me Numėr Reference: REF-04593-04-10-2017) Qeverisja Vendore Shkodėr 916 643.00
Rehabilitim i fushės sė mbetjeve urbane tė Bashkisė Dibėr Qeverisja Vendore Dibėr 4 022 549.00
Shėrbimi i Ruajtjes sė Objekteve dhe Rojeve Private Qeverisja Vendore Vlorė 1 580 942.00
Blerje materiale kancelarie, letėr, bojra pėr printera, fotokopje dhe plotera pėr Bashkinė e Tiranės pėr vitin 2017 Qeverisja Vendore Tiranė 15 052 388.00
Blerje dhe montim pjėsė kėmbimi, goma dhe bateri pėr automjetet e Bashkisė Dibėr Qeverisja Vendore Dibėr 4 924 000.00
Rikonstruksioni i Rrugės Kthesė e Pilurit ( Himarė ) - Vumblo Qeverisja Vendore Himarė 139 137 617.00
Ndėrtim Depo Uji 600 m3, fshati Domje, Bashkia Vorė Qeverisja Vendore Vorė 7 376 381.00
Blerje materiale ndėrtimi, viti 2017. Qeverisja Vendore Vlorė 3 040 000.00
Blerje materiale kancelarie pėr nevojat e Bashkisė dhe tė Institucioneve tė Varėsisė sė Bashkisė Qeverisja Vendore Shkodėr 9 967 712.00
Rikonstruksion rruga Ibrahim Buzhiqi dhe 17 Janari Qeverisja Vendore Durrės 16 666 000.00
Rikonstruksioni i shkollės 9- vjeēare: "Ali Agjahu" Qeverisja Vendore Elbasan 47 844 418.00
Zbatimi i projektit pėr ndėrtimin e leres sė ujit kullota nė NJ.A Qeverisja Vendore Shkodėr 833 333.00
Ndėrtimi i Pedonaleve dhe Korsive tė Biēikletave-Liqeni Belsh Qeverisja Vendore Belsh 46 098 031.00
Punime rruge tė brendshme Fshati Sharove (Faza e dytė) Qeverisja Vendore Skrapar 2 784 600.00
Shėrbimi i verifikimit periodik tė matesave tė ujit nė vendinstalim dhe vulosja e tyre pas verifikimit Qeverisja Vendore Vlorė 4 382 000.00
Pėrmiresim i kushteve tė banimit pėr komunitetin Rom dhe Egjyptian nė Bashkinė Fier Qeverisja Vendore Fier 9 166 667.00
Blerje Kancelarie Qeverisja Vendore Himarė 2 500 000.00
Pėrmiresim i furnizimit me ujė Lagjia Nr. 14, Shkozet, Bashkia Durrės Qeverisja Vendore Durrės 4 661 006.00
Sistemim i varrezave publike tek fusha e Manes Qeverisja Vendore Librazhd 2 493 949.00
Blerje baze materiale Qeverisja Vendore Shkodėr 1 524 200.00
Sinjalistika vertikale, vijėzime Qeverisja Vendore Sarandė 1 915 776.00
Riparim dhe furnizim vendosje pjesė kėmbimi automjete 2017 Qeverisja Vendore Elbasan 3 999 600.00
Studimi i Fizibilitetit pėr 2 linja autobuzi urban Himarė-Palase dhe Himarė-Qafe Gjashtė Qeverisja Vendore Himarė 875 406.00
Parkingu Elektronik Qeparo Qeverisja Vendore Himarė 2 500 000.00
Ndėrtim vepėr arti tek rotondo nė pjesėn lindore tė unazės Roskovec Qeverisja Vendore Roskovec 2 083 000.00
Blerje nafte Qeverisja Vendore Bulqizė 2 083 333.00
Zbatimi i projekteve teknike pėr mbrojtjen e Tokės nga erozioni Qeverisja Vendore Shkodėr 2 734 784.00
Rikonstruksion i Ures tek Sheu i Suhes Qeverisja Vendore Malėsi e Madhe 6 476 733.00
Mirėmbajtja e varrezave publike dhe varrezave tė dėshmorėve Qeverisja Vendore Korēė 3 405 822.00
Zėvendėsimin e linjės 100 mm ēelik me tubacionin 90 mm HDPE dhe rrjet i brendshėm nė zonėn e ish-stacionit tė trenit tė mallrave nė Sodė Qeverisja Vendore Vlorė 3 098 475.00
Rikonstruksioni i kopshtit nr.7 Qeverisja Vendore Vlorė 9 575 334.00
Skema Ujitėse Ballaban (ujitje e fushės Ballaban, vazhdim) Qeverisja Vendore Kėlcyrė 20 833 333.33
Blerje materiale mirėmbajtje ndėrtimore Qeverisja Vendore Urė Vajgurore 2 540 581.00
Blerje materiale pėr rehabilitimin e Ndriēimit nė disa rrugė kryesore Qeverisja Vendore Tiranė 24 999 000.00
Ndėrtim aks rrugėsh nė Fshatra Qeverisja Vendore Klos 6 654 018.00
Rikonstruksion i Bibliotekės sė Qytetit nr.4 Qeverisja Vendore Tiranė 3 077 308.00
Rikualifikim urban i sheshit Livadhja Qeverisja Vendore Finiq 51 682 705.00
Punime pastrimi dhe mirėmbajtje tė stacioneve tė KUZ-se Qeverisja Vendore Vlorė 1 487 000.00
Blerje Shtypshkrime pėr vitin 2017 pėr Bashkinė Elbasan Qeverisja Vendore Elbasan 1 166 617.00
Blerje materiale pėr mirėmbajtje rrugore dhe komunale Qeverisja Vendore Peqin 1 542 319.00
Rikonstruksion i Magjistralit Kryesor dhe Rrjetit tė Brendshėm tė Ujėsjellėsit, nė Bashkinė Rrogozhinė, Loti i Dytė Qeverisja Vendore Rrogozhinė 81 339 519.00
Blerje ēimento Qeverisja Vendore Skrapar 920 596.00
Blerje Kontenjere pėr mbetjet urbane 1.1 m3 dhe kontenjerė tė vegjėl 0.66 m3 pėr territorin e Bashkisė Krujė Qeverisja Vendore Krujė 2 496 000.00
Sistemi Multifunksional “Smart City” LUNGOMARE Qeverisja Vendore Vlorė 53 539 200.00
Mbikqyrje e punimeve te tenderit me objekt , ”Rikonstruksion i Magjistralit Kryesor dhe Rrjetit tė Brendshėm tė Ujėsjellėsit, nė Bashkinė Rrogozhinė, Loti i Dyte”. Qeverisja Vendore Rrogozhinė 1 477 632.00
Shtesė kontrate: "Shėrbimi i Pastrimit tė territorit tė Bashkisė Devoll dhe Institucione nė varėsi tė saj." Qeverisja Vendore Devoll 4 581 959.00
Ndėrtim fushė sportive (kalēeto) shkolla e mesme Reps, Bashkia Mirditė Qeverisja Vendore Mirditė 6 666 660.00
Sistemim Asfaltim Rruga pėrballė Spitalit, qytet i Vjetėr, Bashkia Bulqizė Qeverisja Vendore Bulqizė 13 516 535.00
Blerje pjesė ndėrrimi pėr automjete, pėr vitin 2017 Qeverisja Vendore Tiranė 11 800 802.00
Sistemim Asfaltimi rruga Qendėr Gjorice-Lagja Kaje, Bashkia Bulqizė Qeverisja Vendore Bulqizė 23 333 333.33
Shėrbime tė sigurisė dhe ruajtjes me roje private Qeverisja Vendore Sarandė 3 595 359.00
Blerje materiale sinjalistike rrugore Qeverisja Vendore Tiranė 4 985 453.00
Blerje Gazoil, Benzine dhe Gaz Qeverisja Vendore Finiq 9 200 000.00
Pjesė kėmbimi, goma dhe bateri Qeverisja Vendore Korēė 1 797 910.00
Blerje ēakull dhe zhavorr pėr riparim rrugėsh nė territorin administrativ tė Bashkisė Shijak Qeverisja Vendore Shijak 2 498 560.00
Blerje Karburanti Gazoil Qeverisja Vendore Kėlcyrė 7 512 500.00
Blerje makinė vijėzimi Qeverisja Vendore Shkodėr 4 165 000.00
Rikonstruksion i rrugės KLA&XHU - Shėtitore Qendėr Golem Qeverisja Vendore Kavajė 64 940 132.00
Rikualifikim i fasadave tė objekteve, qyteti Bajram Curri Qeverisja Vendore Tropojė 34 917 267.00
Rikonstruksioni i Amfiteatrit Qeverisja Vendore Tiranė 39 944 942.00
Blerje gazoil D1 Qeverisja Vendore Belsh 1 250 000.00
Banese Sociale 2 kate per Komunitetin, Rom dhe Egjyptian, Gose, Bashkia Rrogozhinė Qeverisja Vendore Rrogozhinė 7 083 175.00
Blerje Karburant dhe Vaj Qeverisja Vendore Tiranė 14 014 838.00
Blerje Hipoklorit Kalciumi Qeverisja Vendore Urė Vajgurore 1 200 240.00
Rikonstruksione tė Veprave Ujore (Shatėrvane) Qeverisja Vendore Tiranė 4 165 844.00
Ndėrhyrje emergjente nė banesat e komunitetit ROM dhe Egjyptian Qeverisja Vendore Lushnje 12 491 582.00
Ndėrhyrje emergjente pėr furnizimin me ujė tė Urės Vajgurore nga Stacioni pompave Poshnje Qeverisja Vendore Urė Vajgurore 82 762 312.00
Rikonstruksion i shkollės 9-vjeēare "Abdulla Asabella",Vincan Qeverisja Vendore Korēė 25 166 666.00
LOTI II: Rikonstruksion i kanaleve vaditėse, Njėsia Administrative Qukes Qeverisja Vendore Prrenjas 4 916 666.00
Blerje makine Tip Kamioēine Qeverisja Vendore Sarandė 916 667.00
Shėrbim Mbikqyrje, Supervizim i objekteve: “Ndėrhyrje emergjente pėr furnizimin me ujė tė Urės Vajgurore nga Stacioni i Pompave Poshnje” dhe “Ndėrtim K. U. Z. nė lagjen 28 Nėntori” Qeverisja Vendore Urė Vajgurore 1 938 970.00
Pastrim kanali ujitės Buzaishte - Laktesh Qeverisja Vendore Pogradec 1 744 782.00
Rikonstruksioni i linjave tė brendshme tė rrjetit tė ujėsjellėsit Qeverisja Vendore Cėrrik 2 589 753.00
Blerje automjetesh ( Fadromė dhe Kamion vetėshkarkues me vinē) Qeverisja Vendore Pėrmet 4 166 666.00
Ndėrtim shpatulla ure auto nė fshatrat Jezull, Tarazh, Tenė, Klos Bashkia Mirditė Qeverisja Vendore Mirditė 15 000 000.00
Blerje kancelari dhe tonera, Bashkia Mirditė Qeverisja Vendore Mirditė 1 450 140.00
Blerje kamiona me tonazh tė ndryshėm Qeverisja Vendore Tiranė 18 333 333.00
Rikonstruksioni I fasadave nė hyrje tė qytetit Berat Qeverisja Vendore Berat 17 516 667.00
Sigurimi i Pasurive tė Paluajteshme Qeverisja Vendore Belsh 1 600 000.00
Blerje automjet transporti Qeverisja Vendore Tiranė 2 500 000.00
Rikonstruksioni I Shkollės sė mesme ”Starove" Berat Qeverisja Vendore Berat 43 925 288.00
Rehabilitim i pjesshėm i rrjetit ujitės tė rezervuarit Harvala Qeverisja Vendore Selenicė 26 233 260.00
Rikonstruksion i segmenteve rrugore Kukur -Rashtan dhe Gribe-Rmath, Njėsia Administrative Kukur Qeverisja Vendore Gramsh 2 300 320.00
Mermetimi i institucioneve arsimore Qeverisja Vendore Korēė 20 000 000.00
Ndėrtim i 8 banesave pėr komunitetin Rom Qeverisja Vendore Mirditė 7 497 992.00
Rikonstruksioni i Kanalit Vaditės Qeparo Qeverisja Vendore Himarė 3 333 333.00
Rikonstruksion ēatia, banja, shkolla Gjonbabas Qeverisja Vendore Korēė 2 500 000.00
Ndėrtim ure e varur , Fshati Luz, Lagjia “Shota”, Fushe Krujė Qeverisja Vendore Krujė 1 630 116.00
Rikonstruksion i rrugės Xhami-Golem Qeverisja Vendore Kavajė 20 877 813.00
Rikonstruksion I Shkollės: "Mehmet Xhaferri", Xarrė Qeverisja Vendore Konispol 57 931 934.00
Blerje Diesel 10 PPM Qeverisja Vendore Kavajė 2 660 000.00
Shėrbim Pastrimi pėr Sheshet mbi dhe nėn tokė dhe Terminalet Qeverisja Vendore Tiranė 5 908 247.00
Blerje Karburanti, Bashkia Kuēovė Qeverisja Vendore Kuēovė 966 500.00
Mbikėqyrje pėr objektin: "Ndėrtim Rruge Orenje-Librazhd", loti 2 Qeverisja Vendore Librazhd 1 128 736.00
Blerje vezė, qumėsht dhe nėnprodukte tė tij pėr kopshte, shkolla e ēerdhe pėr vitin 2017 Qeverisja Vendore Vlorė 4 207 680.00
Ndėrtim Kuz dhe Kub Selenicė Qeverisja Vendore Selenicė 81 999 265.00
Rikualifikimi urban i fasadave tė qėndrės, Belsh Qeverisja Vendore Belsh 17 161 276.00
Pėrmiresimi I Rrjetit K.U.Z Lukovė Qeverisja Vendore Himarė 3 666 667.00
Ndėrlidhje, pėrmirėsim i sistemit tė monitorimit tė UKD dhe lidhje e sistemit online Qeverisja Vendore Durrės 7 859 666.66
Ndėrtim ure kalimi dhe vendosje tombino nė fshatin Janjar Qeverisja Vendore Konispol 2 149 547.00
Blerje hipoklorit Qeverisja Vendore Belsh 1 250 000.00
Blerje materiale Elektrike Hidraulike Qeverisja Vendore Tiranė 2 622 000.00
Sistemim i pėrroit Senke, njėsia administrative Gjoricė, Bashkia Bulqizė Qeverisja Vendore Bulqizė 5 866 435.00
Supervizim punimesh pėr objektin: “KUZ Lagjia “Bylis”, qyteti Ballsh Qeverisja Vendore Mallakastėr 1 609 150.00
Riparim Palestra Elez Isufi Bathore 3 Qeverisja Vendore Kamėz 5 445 618.00
Blerje artikuj ushqimor Qeverisja Vendore Shkodėr 12 150 161.00
Blerje materiale pastrimi dhe detergjentė Qeverisja Vendore Durrės 6 832 000.00
Rikonstruksion dhe shtesė e shkollės 9-vjeēare Lumalas Qeverisja Vendore Korēė 13 916 666.00
Blerje Kamioni Qeverisja Vendore Libohovė 1 454 166.00
Blerje autokulla Qeverisja Vendore Tiranė 5 416 667.00
Rikonstruksion rruga lagjja kuksiane Rashbull Qeverisja Vendore Durrės 4 166 000.00
Shėrbim mirėmbajtje automjetesh pėr UKT sh.a. Qeverisja Vendore Tiranė 2 200 000.00
Ndėrtim rruga " Australia & kun” Qeverisja Vendore Kamėz 4 053 476.00
Blerje karburanti pėr automjetet e Bashkisė Konispol pėr vitin 2017 Qeverisja Vendore Konispol 9 475 000.00
Blerje Karburant pėr nevojat e Shoqerisė pėr njė vit Qeverisja Vendore Pogradec 6 124 536.00
Loti i parė: Mbikqyrja e punimeve pėr objektin: “Itenerare kėmbėsorėsh me pistė vrapimi dhe biēikletash nė Parkun e Liqenit Artificial" Qeverisja Vendore Tiranė 1 998 177.00
Blerje pajisje Elektronike Celular (smart Phone ose PAD) Qeverisja Vendore Tiranė 1 250 000.00
Blerje kuote ushqimore pėr Ēerdhe Qeverisja Vendore Pogradec 990 000.00
Furnizim me dru zjarri i shkollave ,kopeshteve, Konviktit tė qytetit dhe NJA nė varėsi Qeverisja Vendore Pėrmet 1 325 000.00
Rikonstruksion ujėsjėllėsi Kotodesh Qeverisja Vendore Prrenjas 8 333 330.36
Rikostruksion Ujėsjellėsi lagjja Mnjolle Xhyre, Ujėsjellėsi Kuturman, Ujėsjellėsi lagjja Qender Hotolisht, Ujėsjellėsi Dotkove Qeverisja Vendore Librazhd 6 554 579.00
Blerje Tonera pėr nevojat e shoqėrisė Qeverisja Vendore Tiranė 5 222 046.00
Sistemim - Asfaltim i rrugėve Domje, Rruga Ramadin Zazckocki,Rruga Kodra e Totėve, Rruga Ismail Qemali, Rruga Naim Frashėri, njėsia administrative Bėrxull, Bashkia Vorė Qeverisja Vendore Vorė 106 385 735.00
Loti i II-tė: Blerje ushqime tė ndryshme pėr nevojat e Institucioneve tė Varėsisė sė Bashkisė Shkodėr. Qeverisja Vendore Shkodėr 1 790 968.00
Loti i IV-tė: Blerje produkte mishi pėr nevojat e Institucioneve tė Varėsisė sė Bashkisė Shkodėr. Qeverisja Vendore Shkodėr 1 249 460.00
Loti i V-tė : Blerje zarzavate e fruta pėr nevojat e Institucioneve tė Varėsisė sė Bashkisė Shkodėr. Qeverisja Vendore Shkodėr 1 015 984.00
Blerje Kabllo Elektrike pėr Agjensinė e Shėrbimeve Publike Qeverisja Vendore Elbasan 4 999 740.00
Rehabilitimi i skemės sė ujitjes nė bashkinė Cėrrik Qeverisja Vendore Cėrrik 12 000 000.00
Loti i tretė: Mbikqyrja e punimeve pėr objektin:“Rikonstruksion i Bibliotekės sė Qytetit nr.9” Qeverisja Vendore Tiranė 61 600.00
Loti i katėrt: Mbikqyrja e punimeve pėr objektin:“ Rikonstruksion i Bibliotekės sė Qytetit nr.4” Qeverisja Vendore Tiranė 58 228.00
Blerje solari Qeverisja Vendore Tiranė 31 983 880.00
Loti 3 : Blerje Gaz i lengshem Qeverisja Vendore Mat 585 000.00
Blerje tubo me diametėr me presjone tė ndryshme Qeverisja Vendore Belsh 3 143 750.00
Blerje aktivitete tė ndryshme pėr Bashkinė e Tiranės pėr vitin 2017 Qeverisja Vendore Tiranė 8 333 333.00
Blerje Asfaltobeton dhe Bitum Qeverisja Vendore Elbasan 2 666 662.00
Ndėrtimi i rrugėve tė brendshme tė Parkut Qeverisja Vendore Tiranė 21 048 999.00
Loti 2 - Goma per mjetet e ASHP Qeverisja Vendore Elbasan 1 133 320.00
Pėrmirėsimi i Kushteve tė Banimit pėr Komunitetin Rom dhe Egjyptian nė Bashkinė Devoll Qeverisja Vendore Devoll 8 326 975.00
Blerje pllakash trotuari dhe materiale pėr shtrim trotuari Qeverisja Vendore Lushnje 8 333 280.00
Blerje buke pėr nevojat e kopeshteve dhe ēerdheve tė NJ.A. tė Bashkisė Dibėr 2017 Qeverisja Vendore Dibėr 1 038 560.00
Blerje materiale hidraulike pėr vitin 2017 Qeverisja Vendore Elbasan 1 795 005.00
Blerje tubo PE Qeverisja Vendore Elbasan 1 691 800.00
Blerje autoveture pėr nevojat e DSHP, Bashkia Bulqizė Qeverisja Vendore Bulqizė 1 166 665.00
Furnizim me Karburant Gazoil ( 10 ppm ULSD ) Qeverisja Vendore Gjirokastėr 1 981 200.00
Sistemim argjinaturė kanali Qeverisja Vendore Korēė 6 666 665.00
Loti 1: “Shkoder-Bushat”, transport mėsues Qeverisja Vendore Vau i Dejės 388 722.00
Loti 2: “ Shkoder- Barbullush”, transport mėsues Qeverisja Vendore Vau i Dejės 315 077.00
Loti 3: “Shkoder-Rranza-Fshati I Ri”, transport mėsues Qeverisja Vendore Vau i Dejės 273 980.00
Loti 6: Shkolla Barbullush, transport nxėnės Qeverisja Vendore Vau i Dejės 560 032.00
Loti 7: “Shkolla Bushat” , transport nxėnės Qeverisja Vendore Vau i Dejės 1 247 370.00
Loti 8: “Shkolla Rranza”, transport nxėnės Fshat I Ri Qeverisja Vendore Vau i Dejės 374 938.00
Loti 11: “Shkoder -Vau Dejes”, transport mėsues Qeverisja Vendore Vau i Dejės 369 873.00
Loti 14: “Shkolla Vau Dejes” transport nxėnės Qeverisja Vendore Vau i Dejės 299 552.00
Rikualifikimi urban i fasadave tė banesave kolektive nė Njėsinė Administrative Bradashesh dhe Papėr Qeverisja Vendore Elbasan 13 004 847.00
Loti 3 - Asfaltobeton dhe bitum Qeverisja Vendore Korēė 6 192 000.00
Rikonstruksion segmenti rrugor Ksanthipi Syko dhe Abdyl Ypi Qeverisja Vendore Durrės 33 193 000.00
Blerje materiale ndėrtimi Qeverisja Vendore Elbasan 3 133 647.00
Mirėmbatje tė ujėsjellsave tė njėsive administrative, blerje materiale hidraulike pėr mirėmbatje, Bashkia Bulqizė Qeverisja Vendore Bulqizė 1 229 636.00
Blerje kamion vetėshkarkues (Teknologjik) Qeverisja Vendore Durrės 1 660 000.00
Rikonstruksion i segmentit rrugor Lenie-Grabove siper Qeverisja Vendore Gramsh 1 250 005.00
Rikonstruksion i urės HD 5 m, fshati Lishan i Poshtėm, NJ.A. Luzni Qeverisja Vendore Dibėr 5 602 662.00
Blerje buldozer me zinxhir dhe me thikė para Qeverisja Vendore Kamėz 3 750 000.00
Riparim-shėrbime tė automjeteve Qeverisja Vendore Korēė 1 525 800.00
Loti I: Supervizim i objektit: “ Rikonstruksion i Kanalit Vaditės Kovashice-Shupenze, Bashkia Bulqizė" Qeverisja Vendore Bulqizė 677 083.00
Loti III: Supervizion i objektit: “ Sistemim Asfaltim i Rrugės sė shkollės, Blloku i Poshtėm, Lagja e Re, Bulqizė, Faza I,nga Pik. 1 - Pik. 10 dhe degėzimet, Bashkia Bulqizė Qeverisja Vendore Bulqizė 290 127.00
Blerje pajisje kompjuterike dhe kondicioner Qeverisja Vendore Peqin 1 000 000.00
Blerje automjete nė funksion tė administratės Qeverisja Vendore Shkodėr 1 333 333.00
Rikonstruksion rrugėt nė 2 lagjet e reja, Xhavzotaj Qeverisja Vendore Durrės 4 164 000.00
Sistemim asfaltim rruga Staravec-Shimcan-Zimur Qeverisja Vendore Dibėr 41 250 000.00
Rikonstruksion i shkollės 9-vjeēare Gjocaj Qeverisja Vendore Peqin 49 721 473.00
Zėvendėsimi i ndriēuesve tė dėmtuar (dekorativ dhe zinkat) Qeverisja Vendore Shkodėr 1 743 861.00
Rikonstruksion i rrugės stacioni i trenit - lagje Jushaj, Bashkia Mirditė Qeverisja Vendore Mirditė 1 167 854.00
Rikonstruksion i urės dhe tombinove nė fshatin Sarasel Qeverisja Vendore Gramsh 2 496 284.00
Rikonstuksion i pajisjeve elektromekanike tė statcionit tė pompave Shelg, Uzina, Shtermen Qeverisja Vendore Cėrrik 19 759 401.00
Ndėrtim rrjeti i ri ne lagjen Gramsh, njesia adm. Rrashbull, Bashkia Durrės Qeverisja Vendore Durrės 12 342 875.00
Mirėmbajtje kanale ujitėse, kullimi dhe Rikonstruksion kanale vaditėse. Qeverisja Vendore Klos 3 072 176.00
Ndėrtim Rr.(Elez Isufi & Zanave,Burreli,Torino, Bicaj) Qeverisja Vendore Kamėz 33 433 087.00
Rikonstruksion i rrugės Bukmirė-Simon-Kaēinar, Bashkia Mirditė. Qeverisja Vendore Mirditė 2 500 000.00
Materiale pėr mirėmbajtjen e rrjetit KUZ Qeverisja Vendore Gjirokastėr 835 900.00
Blerje automjet transporti pėr mobileri Qeverisja Vendore Tiranė 3 730 000.00
Rikonstruksion i rrugės Rrėshen-Sheshaj-Lurth, Bashkia Mirditė Qeverisja Vendore Mirditė 1 665 370.00
Rikonstruksion i rrugės Munaz - Velė Qeverisja Vendore Mirditė 1 663 959.00
Furnizim me Karburant Gazoil D1 Qeverisja Vendore Memaliaj 1 083 360.00
Blerje kancelari pėr Administratėn e Bashkisė Krujė Qeverisja Vendore Krujė 1 054 163.00
Ndėrtim Ure Lagj.Liqejthi Babje, Ndėrtim Ure e ne rrugen Prevall-Dranovice,Ndėrtim Ure dhe Rikostr rruge te lagjes Lange , Ndėrtim Solete Drabata Qete, Ndėrtim Ure Galonit Zdrajsh Verri-Floq Qeverisja Vendore Librazhd 5 500 810.00
Sistemim i rrugės sė varrezave Blace Qeverisja Vendore Pogradec 7 259 599.00
Loti 1- Blerje pleh organik dhe humus Qeverisja Vendore Tiranė 2 633 126.00
Loti 2 - Blerje farė bari dhe fara lule Qeverisja Vendore Tiranė 1 974 466.00
Loti 3 - Blerje plehra kimike (nitrofoska, N.P.K, Nitrat) dhe pesticide Qeverisja Vendore Tiranė 805 078.00
Shpenzime pėr tė tjera materiale dhe shėrbime operative Qeverisja Vendore Tiranė 4 995 600.00
Blerje Materiale Ndėrtimi pėr vitin 2017 Qeverisja Vendore Kuēovė 4 223 040.00
Rikonstruksioni i Vorrezave tė Deshmorėve tė Fshatit Kuc Qeverisja Vendore Himarė 1 666 667.00
Ndėrtim linjash KUZ nė Bashkinė Cėrrik Qeverisja Vendore Cėrrik 3 431 607.00
Shėrbimi i mirėmbajtjes sė sipėrfaqeve tė gjelbėrta Velipojė Qeverisja Vendore Shkodėr 1 999 183.00
Ndėrtimi I pusetave kolektive nė ujėsjellėsin e fshatit Shales dhe punime nė depon Ciflik Qeverisja Vendore Konispol 4 037 898.00
Ndėrtesa shėrbimi funeral te varrezat "GURAS" Qeverisja Vendore Pogradec 2 446 483.00
Rikonstruksion rrugėsh nė Bashkinė Cėrrik Qeverisja Vendore Cėrrik 6 523 364.00
Blerje materiale pastrimi dhe detergjentė Qeverisja Vendore Fier 3 444 571.00
Rikonstruksioni i Godinės, Palestrės e Ambienteve Sportive tė Shkollės 9 vjeēare Gjin Pjetri, Bashkia Kurbin Qeverisja Vendore Kurbin 82 500 002.00
Rehabilitim i rrugės lidhėse Rruge Nacionale-Lagje Dautaj-Gjeologji NJA Golaj Qeverisja Vendore Has 1 416 600.00
Loti I : Blerje naftė (GAZOIL 10 PPM ULSD) Qeverisja Vendore Pogradec 6 099 233.00
Blerje Tabela pėr Sinjalistikėn Rrugore Qeverisja Vendore Elbasan 831 842.00
Blerje materiale mirėmbajtje rruge Qeverisja Vendore Urė Vajgurore 7 951 667.00
Avolxhim Elektromotoresh Qeverisja Vendore Durrės 7 763 333.33
Pastrim kanale kryesore, dytėsore dhe ushqyes tė skemave ujitėse Qeverisja Vendore Has 3 725 000.00
Blerje automjet transport inertesh Qeverisja Vendore Belsh 4 100 000.00
Loti 2 - Blerje benzine Qeverisja Vendore Tiranė 3 582 500.00
Rikonstruksion i rrjetit rrugor tė Bashkisė Shijak Qeverisja Vendore Shijak 83 325 110.00
Blerje kushineta pėr UKT sha Qeverisja Vendore Tiranė 1 072 887.00
Blerje beton pėr nevojat e Ndėrmarrjes sė Shėrbimeve Publike Fier Qeverisja Vendore Fier 1 725 000.00
Ndėrtim kanali Suē Qeverisja Vendore Klos 1 250 000.00
Blerje dhe instalim soba me pellet Qeverisja Vendore Tiranė 20 103 300.00
Rikonstruksion i Shkollės 9 -Vjeēare : “Kahreman Ylli”, Ēorovodė Qeverisja Vendore Skrapar 52 831 363.00
Pastrimi i pjesės Lindore - 1 tė Qytetit Tiranės Qeverisja Vendore Tiranė 21 327 465.00
Asfaltim i Parkimit midis pallateve, Bashkia Divjakė Qeverisja Vendore Divjakė 5 810 000.00
Blerje Nafte D1 pėr nevojat e Ndėrmarrjes sė Shėrbimeve Publike, Bashkia Skrapar Qeverisja Vendore Skrapar 9 166 667.00
Rehabilitimi i themelit tė shkollės Skuraj, Bashkia Kurbin Qeverisja Vendore Kurbin 2 080 000.00
Ndėrhyrje emergjente pėr furnizimin dhe menaxhimin e ujit tė pijshėm nė shėtitoren e qytetit Koplik Qeverisja Vendore Malėsi e Madhe 11 912 155.00
Projekt zhvillimor pėr fshatin SUK 2 Qeverisja Vendore Roskovec 15 067 379.00
Mirėmbajtje rruge tė brendshme, Njėsia Administrative Strum Qeverisja Vendore Roskovec 4 166 421.00
Furnizim me mish pėr institucionet shkollore dhe parashkollore Qeverisja Vendore Mirditė 1 830 250.00
Rehabilitimi i Rrugės sė Fshatit Zahrisht, Has Qeverisja Vendore Has 126 785 883.00
Rikonstruksion i shkollės 9 -vjeēare, fshati Karavasta e Re, Bashkia Divjakė Qeverisja Vendore Divjakė 14 433 781.00
Blerje mjeti tip gjysem karrocerie Qeverisja Vendore Patos 833 333.00
Blerje shėrbim interneti pėr Bashkinė Tiranė pėr vitin 2017 Qeverisja Vendore Tiranė 7 543 139.00
Blerje matėsa uji dhe vula pėr UKT sha Qeverisja Vendore Tiranė 54 205 867.00
Blerje karburanti pėr shoqerinė ShA Ujėsjellės Kanalizime Patos Qeverisja Vendore Patos 2 919 000.00
Mirėmbajtje kanale vaditėse Qeverisja Vendore Mat 4 056 545.00
Ndėrtim K.U.N Rruga ( Abdyl Ypi, Gjovani Faust, Aleks Buda, Abdyl Elmazi, Havzi Nela (Korbi),Ago Agaj,Vresht Paskuqan) Qeverisja Vendore Kamėz 3 215 712.00
Gaz i lėngshėm Qeverisja Vendore Korēė 999 960.00
Sistemim Asfaltim Rruga Kodra e Hilajve Qeverisja Vendore Lushnje 18 371 714.25
Rikonstruksioni i Shkollės sė Mesme ''Spiro Gjiknuri'' Qeverisja Vendore Himarė 43 370 995.00
Loti 1 - Nafte 10ppm Qeverisja Vendore Durrės 68 411 881.00
Sistemim-Asfaltim rruga Liqenit, segmenti Gurrėz, segmenti Muhajes dhe segmenti Zajza, fshati Muēaj, Bashkia Vorė Qeverisja Vendore Vorė 44 411 017.00
Rehabilitimi I Veprės Sė Marrjes sė Kanalit Ujitės Batėr E Madhe Qeverisja Vendore Mat 7 025 000.00
Blerje mjet Transporti Fuoristrade me karroceri 4 x 4 Qeverisja Vendore Kolonjė 1 666 667.00
Rikonstruksion i Rrugėve tė Brendshme, tė Qytetit Rrogozhinė Qeverisja Vendore Rrogozhinė 124 995 917.00
Mbikqyrje e punimeve: ”Rikonstruksioni i rrugėve tė brendshme tė Qytetit tė Rrogozhinės" Qeverisja Vendore Rrogozhinė 1 083 391.00
Shėrbimi i transportit tė mėsuesve dhe nxėnėsve Qeverisja Vendore Kukės 5 067 610.00
Blerje Karburanti Qeverisja Vendore Mirditė 7 415 426.00
Blerje lodra parku "Aqif Pasha" Qeverisja Vendore Elbasan 1 665 000.00
Blerje karburant pėr nevojat e Bashkisė dhe te Institucioneve tė Varėsisė sė Bashkisė Qeverisja Vendore Shkodėr 14 979 846.00
Projektim: “Sistemim Asfaltim i rrugėve nė territorin e Bashkisė Diber" Qeverisja Vendore Dibėr 7 228 256.00
Punime, sistemimi dhe mbrojtje nga ujrat e larta pėrroi i fshatit Gjerbes Qeverisja Vendore Skrapar 966 569.00
Blerje automjete Qeverisja Vendore Durrės 7 970 249.98
Loti I - Transport i mėsuesve, Njėsia Administrative Velipoje Qeverisja Vendore Shkodėr 978 993.00
Loti VIII - Transport i nxėnėsve, Njėsia Administrative Velipoje . Qeverisja Vendore Shkodėr 1 566 232.00
Loti XII - Transport i nxėnėsve, Njėsia Administrative Ana e Malit . Qeverisja Vendore Shkodėr 721 200.00
Blerje Artikuj pėr Bashkinė Vorė Qeverisja Vendore Vorė 3 096 300.00
Blerje Karburanti pėr Ujitje Kullim Qeverisja Vendore Kuēovė 2 865 920.00
Blerje Karboni aktiv pluhur pėr UKT sh.a Qeverisja Vendore Tiranė 5 357 000.00
Rehabilitim kanali ujites Kraste Paxhves - Shkolla Blace Qeverisja Vendore Pogradec 3 178 065.00
Mbikqyerje e punimeve pėr objektin: Sistemim asfaltim Rruga Klos-Gjakez-Domgjon, Faza I, Bashkia Mirditė Qeverisja Vendore Mirditė 888 917.00
Blerje asfalte-beton dhe inerte Qeverisja Vendore Durrės 26 270 000.00
Rikonstruksion rruga Likmetaj dhe Rikonstruksion rruga Fushe Bize-Bize Qeverisja Vendore Durrės 8 330 000.00
Blerje materiale ndėrtimi pėr ndėrtimin e rrjetit KUB pėr Bashkinė Divjakė Qeverisja Vendore Divjakė 1 249 120.00
Loti I: “Blerje bukė gruri e bardhė e prerė me feta” Qeverisja Vendore Krujė 434 000.00
Loti II: Blerje Fruta –Perime” Qeverisja Vendore Krujė 420 450.00
Loti III: “Blerje bulmet dhe veze” Qeverisja Vendore Krujė 735 693.00
Pastrimi i kanaleve kulluese, nė territorin e Bashkisė Rrogozhinė Qeverisja Vendore Rrogozhinė 8 333 333.00
Punime rikonstruksioni dhe mirėmbatja e kanalit vaditės Zona D-Vajkal 2, Bashkia Bulqizė Qeverisja Vendore Bulqizė 4 583 332.00
Blerje materiale ndėrtimi, pėr ndėrtim trotuari, Bashkia Divjakė Qeverisja Vendore Divjakė 5 709 200.00
Rikonstruksion tė ambjenteve dhe terreneve sportive nė Sarandė dhe Ksamil Qeverisja Vendore Sarandė 4 967 591.00
Rikualifikimi i fasadave nė shėtitoren Miqėsia dhe reabilitimi i rrugės sė tregut Qeverisja Vendore Poliēan 6 926 312.00
Ndėrhyrje emergjente nė argjinaturėn pranė lumit Pavell Qeverisja Vendore Konispol 23 848 646.00
Blerje karburanti 2017, naftė ( diesel), Bashkia Bulqizė Qeverisja Vendore Bulqizė 6 666 667.00
Furnizim me ushqim catering pėr mensėn sociale Qeverisja Vendore Tiranė 2 200 000.00
Blerje pllaka varresh (kostume varresh), bordura Qeverisja Vendore Kamėz 1 500 000.00
Rikonstruksion dhe mirėmbajtje tė kanaleve vaditėse NJ.A. Maqellare, Melan, Muhur, Tomin tė Bashkisė Dibėr Qeverisja Vendore Dibėr 6 463 338.00
Rikonstruksion rruga e Mekeve Plazh Qeverisja Vendore Durrės 4 166 000.00
Blerje siguracione TPL dhe Kasko pėr automjetet e Bashkisė Tiranė pėr vitin 2017 Qeverisja Vendore Tiranė 2 993 211.00
Ruajtja e objekteve tė shoqėrisė me roje civile pėr UKT sh.a Qeverisja Vendore Tiranė 16 109 727.00
Blerje makine pėr Ndėrmarrjen e Shėrbim-Gjelbėrimit Qeverisja Vendore Librazhd 1 666 667.00
Blerje aparaturash pėr Sallėn e mbledhjes sė Kėshillit Bashkiak Berat Qeverisja Vendore Berat 995 000.00
Loti 1 : Blerje Gazoil deri ne 10 ppm Qeverisja Vendore Pukė 3 113 833.00
Sistemim i hapsirave pėr varreza nė fshatrat Pjezė dhe Sallmone tė Njėsisė Administrative Xhafzotaj Qeverisja Vendore Shijak 1 676 939.00
Blerje makineri e pajisje pėr stacionin e pompimit Bujqes, pėr kėrkesat e SHA Ujėsjellės Fshat Elbasan Qeverisja Vendore Elbasan 1 500 000.00
Ndėrtim ure HD - 3 M Pranė Rezervuarit Nishic Qeverisja Vendore Skrapar 1 057 758.00
Blerje ushqime 2017 Qeverisja Vendore Vlorė 1 250 000.00
Ndėrtim i Sistemit Dixhital tė Konferencės dhe Rregjistrimit Audio nė Sallėn e Kėshillit Bashkiak Shkodėr Qeverisja Vendore Shkodėr 3 289 950.00
Mirėmbajtje rruge tė brėndshme, Njėsia Administrative Kuman, fshati Luar Qeverisja Vendore Roskovec 2 493 650.00
Blerje kontenier dhe kosha tė vegjel pėr mbeturinat Qeverisja Vendore Roskovec 1 720 000.00
Shpenzime pėr materiale inerte (Ēakull, stabilizant) Qeverisja Vendore Vorė 1 665 000.00
Loti 1: Ushqime-Bukė Qeverisja Vendore Korēė 1 249 411.00
Loti 2: Ushqime mish , sallam , mish pule Qeverisja Vendore Korēė 2 666 325.00
Loti 3: Ushqime - djathė , gjalp Qeverisja Vendore Korēė 2 082 914.00
Loti 4: Ushqime- vezė Qeverisja Vendore Korēė 666 662.00
Loti 5: Ushqime - Qumėsht-Kos Qeverisja Vendore Korēė 1 666 650.00
Loti 6: Mallra ushqimore , Perime , Fruta Qeverisja Vendore Korēė 1 665 930.00
Blerje materiale pėr infrastrukturėn rrugore Qeverisja Vendore Krujė 1 666 492.00
Ndėrtim ure nė fshatin Garunje Qeverisja Vendore Peqin 2 219 058.00
Furnizim, vendosje e elektropompės pėr ujėsjellėsin Divjakė Qeverisja Vendore Divjakė 1 250 000.00
Konsulencė financiare dhe fiskale nė fushėn e aktivitetit tė shoqėrisė pėr Eco Tirana sh.a Qeverisja Vendore Tiranė 3 983 333.00
Loti i parė: “Blerje buke pėr Konviktet e Shkollave tė Mesme” Qeverisja Vendore Tiranė 2 136 000.00
Blerje materiale pėr pjesė kėmbimi pėr kryerjen e riparim- shėrbimeve, difekteve, pėr mjetet e makinerinė e rėnde Qeverisja Vendore Lushnje 1 744 571.00
Kuotė ushqimore pėr shkollėn Naim Frasheri Qeverisja Vendore Korēė 2 198 817.00
Ndėrtimi I Urės dhe Vendosja e Ndricimit, Fushė Prezė Qeverisja Vendore Vorė 13 301 711.00
Sistemim i rrugės sė varezave tė fshatit Fushe Verri Qeverisja Vendore Delvinė 1 885 833.00
Sitemim i rrugės te Gjovrak Kopacez-lagje, Badher Qeverisja Vendore Delvinė 985 833.00
Konstruksione tė rrjeteve, (sistem ujitės puse) Qeverisja Vendore Tiranė 5 000 000.00
Shėrbimi i Sigurimit me roje fizik dhe me sistem elektronik tė objekteve nė administrim tė Bashkisė Elbasan dhe institucioneve tė varesisė sė saj pėr periudhėn 01.05.2017-30.06.2017 Qeverisja Vendore Elbasan 5 548 907.00
Shėrbimi i mirėmbajtjes sė pajisjeve tė printimit fotokopjimit dhe skanimit pėr vitin 2017 Qeverisja Vendore Tiranė 3 160 000.00
Tė tjera materiale dhe shėrbime speciale (ēakull) Qeverisja Vendore Tiranė 2 416 667.00
Sistemim rruge tė brendėshme nė fshatin Bajkaj Qeverisja Vendore Delvinė 2 471 666.00
Sistemim rruge tė brendėshme nė fshatin Rusan Qeverisja Vendore Delvinė 1 614 166.00
Blerje kancelari dhe letėr, Bashkia Fier Qeverisja Vendore Fier 3 269 460.00
Loti 1.Blerje Ushqimesh, Ēerdhe Qeverisja Vendore Berat 2 750 034.00
Loti 2. Blerje Ushqimesh, Kopshtet Qeverisja Vendore Berat 4 957 100.00
Loti 3.Blerje Ushqimesh, Konvikti Qeverisja Vendore Berat 1 889 845.00
Shėrbimi i Pastrimit Himarė Qeverisja Vendore Himarė 16 666 667.00
Blerje materiale ndėrtimi Qeverisja Vendore Maliq 3 332 834.00
Blerje Boje Sinjalistike Rrugore Qeverisja Vendore Durrės 6 833 333.00
Akomodimi i Pjesmarrėsve tė Kampionatit Botėror tė Fluturimit Qeverisja Vendore Vlorė 3 000 000.00
Rehabilitimi i zonės pas pallateve tė ish mapos dhe rikualifikimi i fasadave tė pallateve Qeverisja Vendore Poliēan 19 337 946.00
Blerje rimorkiatori, pėr Agjensinė e Bordit tė Kullimit, Bashkia Kurbin Qeverisja Vendore Kurbin 1 500 000.00
Blerje bordura rruge e pemėsh pėr Ndėrmarrjen e Shėrbimeve Publike Fier Qeverisja Vendore Fier 2 330 000.00
Blerje makine pėr Bashkinė Qeverisja Vendore Gjirokastėr 1 083 330.00
Loti 1 - Blerje Fruta Perime pėr plotėsimin e nevojave tė Qendrės Sociale Balashe Qeverisja Vendore Elbasan 379 125.00
Loti 2 - Blerje Produkte Ushqimore pėr plotėsimin e nevojave tė Qendrės Sociale Balashe Qeverisja Vendore Elbasan 637 013.00
Loti 4 - Blerje Mish pėr plotėsimin e nevojave tė Qendrės Sociale Balashe Qeverisja Vendore Elbasan 813 167.00
Loti 5 - Blerje Buke pėr plotėsimin e nevojave tė Qendrės Sociale Balashe Qeverisja Vendore Elbasan 300 000.00
Pastrimi dhe largimi I mbetjeve urbane Qeverisja Vendore Krujė 17 000 071.00
Ndėrtim tualete njėsitė administrative Qeverisja Vendore Maliq 1 082 925.00
Blerje gazoil D1 10 ppm Qeverisja Vendore Tiranė 1 838 592.00
Blerje mjeti makine veteshkarkuese, Bashkia Patos Qeverisja Vendore Patos 2 916 667.00
Shtesė Kontrate : Ndėrtim K.U.Z. fshati Kuman , Zona II Qeverisja Vendore Roskovec 7 956 526.00
Transport i mbetjeve urbane ne Landfillin Bushat, Zona A “Qytet” Qeverisja Vendore Shkodėr 10 591 308.00
Blerje Ushqimore Qeverisja Vendore Pukė 2 190 833.00
Blerje kontenierėsh, Bashkia Kurbin Qeverisja Vendore Kurbin 2 083 334.00
Blerje buke pėr kopshte, shkolla e ēerdhe pėr vitin 2017 Qeverisja Vendore Vlorė 1 501 000.00
Shpenzime tė tjera qeraje Qeverisja Vendore Tiranė 2 500 000.00
Sigurimi i aseteve tė luajtshme kaznėve pėr vitin 2017 Qeverisja Vendore Tiranė 3 198 000.00
Blerje Pjesė Kėmbimi Qeverisja Vendore Durrės 3 270 000.00
Sistemim i rrugės sė tregjeve (loti 1) Qeverisja Vendore Urė Vajgurore 59 116 230.00
Blerje Fruta – Perime - Vezė pėr Qendren Ekonomike te Arsimit pėr vitin 2017 Qeverisja Vendore Elbasan 3 719 870.00
Blerje Mish Viēi pėr Qendren Ekonomike te Arsimit pėr vitin 2017 Qeverisja Vendore Elbasan 2 795 000.00
Blerje materiale elektrike per vitin 2017 Qeverisja Vendore Himarė 1 659 630.00
Blerje nafte dhe benzine pėr Bashkinė Pėrmet, Njėsitė Administrative dhe institucionet nė varėsi Qeverisja Vendore Pėrmet 5 810 986.00
Blerje tė medikamenteve dhe mjeteve Mjekėsore Veterinare Qeverisja Vendore Tiranė 19 631 250.00
Rehabilitimi i pjesshėm i rrjetit ujitės nė kanale, Suk 1, Roskovec Qeverisja Vendore Roskovec 12 333 065.00
Blerje preparate pėr dezinfektim, dezinsektikim dhe deratizim Qeverisja Vendore Tiranė 1 666 400.00
Blerje dhe montim pompa uji Qeverisja Vendore Tiranė 4 583 270.00
Blerjen e dy Mjeteve pėr Pastrimin Kanaleve Ujitės dhe Kullues Qeverisja Vendore Kuēovė 3 833 333.00
Blerje ushqime pėr vitin 2017 Qeverisja Vendore Vlorė 2 444 277.00
Blerje kamion vėtshkarkues pėr Drejtorinė e Transportit Qeverisja Vendore Prrenjas 2 066 666.00
Loti 3 - Blerje Bulmet pėr plotėsimin e nevojave tė Qendrės Sociale Balashe Qeverisja Vendore Elbasan 192 367.00
Blerje Goma Qeverisja Vendore Durrės 2 700 000.00
Shėrbimi i transportit tė konteniereve pėr Bashkinė Cerrik Qeverisja Vendore Cėrrik 2 350 000.00
Mjete Transporti Qeverisja Vendore Tiranė 33 259 700.00
Shpenzime qeramarrje aparate, paisje teknike, makineri (foni,paisje ndriēimi,videoprojektor) Qeverisja Vendore Tiranė 5 000 000.00
Sigurimi i automjeteve, sigurimi i shėndetit nė udhėtim, sigurimi i aktiveve afatgjata tė Ujėsjellės Kanalizime Korēė SHA, si dhe sigurimi nga aksidentet personale Qeverisja Vendore Korēė 1 863 762.00
Loti 2 : Blerje Benzin pa plumb Qeverisja Vendore Fier 1 372 932.00
Blerje karburanti pėr nevojat e Bashkisė Skrapar pėr vitin 2017 Qeverisja Vendore Skrapar 5 000 000.00
Blerje karburant pėr mjetet e Bashkisė Pustec Qeverisja Vendore Pustec 1 577 507.00
Blerje makinė me kosh pėr elektrikun Qeverisja Vendore Divjakė 1 666 666.00
Ruajtja e objekteve tė shoqėrisė me roje civile pėr UKT sh.a Qeverisja Vendore Tiranė 16 120 184.00
Loti 1 - Furnizim, transport, shtrim dhe ngjeshje tė shtresės asfaltobeton binder dhe konglomerat Qeverisja Vendore Fier 42 300 000.00
Rikonstruksion i segmentit tė rrugės pėr te varrezat, Fshati Nivice Qeverisja Vendore Himarė 6 916 667.00
Rikonstruksion dhe Sistemim I kanalit Vaditės dhe Pritės tė Ujrave tė larta nė Gjokaj –Picar Qeverisja Vendore Vorė 12 250 000.00
Furnizim Vendosje Pemė Dekorative Qeverisja Vendore Vorė 4 166 640.00
Paisje dhe makineri pėr kopshtarinė dhe pastrimin e rrugėve Qeverisja Vendore Tiranė 25 000 000.00
Loti 1 - Blerje mish pėr kafshėt e Parkut Zoologjik Qeverisja Vendore Tiranė 1 851 076.00
Lot 1- Furnizim me perime dhe bukė Qeverisja Vendore Poliēan 727 746.00
Lot 2-Furnizim me ushqime koloniale Qeverisja Vendore Poliēan 834 387.00
Lot 3- Furnizim me ushqime blektorale Qeverisja Vendore Poliēan 1 437 867.00
Blerje fije prerese per korrset e barit Qeverisja Vendore Patos 33 333.00
Grumbullimi, transporti,depozitimi dhe trajtimi I mbetjeve urbane nė zonėn SHėnkoll – Zejmen – Kolsh tė bashkisė Lezhė (Zona II) Qeverisja Vendore Lezhė 60 000 000.00
Shėrbimi I Pastrimit nė Njėsinė Administrative Lukovė Qeverisja Vendore Himarė 13 333 333.00
Blerje mjet transporti fuoristradė Qeverisja Vendore Kolonjė 2 000 000.00
Blerje Dru zjarri tė sharruara dhe Pellet Qeverisja Vendore Kuēovė 2 815 500.00
Transproti i fėmijėve tė shkollės speciale ”Luigj Gurakuqi” Qeverisja Vendore Tiranė 1 197 000.00
Blerje Automjeti zjarrėfikes, Bot Uji dhe Pajisje funksionale pėr efektivin zjarrfikės Qeverisja Vendore Vorė 7 083 333.00
Ndėrtim KUB dhe KUN ne shkollat Paskuqan Qeverisja Vendore Kamėz 1 096 724.00
Ndėrtim K.U.N Bathore 3 (Spahit), Rruga Mamuras dhe Palestra nė Bathore 3 Qeverisja Vendore Kamėz 5 369 778.00
Mirėmbajtje dhe riparim nga tė tretėt i elektromotorėve tė elektropompave pėr Ujėsjellės Kanalizime Tiranė Qeverisja Vendore Tiranė 10 158 667.00
Kanal vaditės nga Karbunara deri nė Saver Qeverisja Vendore Lushnje 11 130 090.00
Loti VI - Transport i mėsuesve, Njėsia Administrative Ana e Malit . Qeverisja Vendore Shkodėr 386 343.00
Kanali i ushqimit tė rezervuarit Gorican Qeverisja Vendore Urė Vajgurore 12 132 284.00
Shfrytėzim i materialit drusor tė pyjeve shteterore nė Bashkinė Kolonjė Qeverisja Vendore Kolonjė 12 000 000.00
Blerje ushqimesh pėr Kopėshtin, Ēerdhen dhe Qendrėn Kulturore tė femijve pėr vitin 2017 Qeverisja Vendore Fushė-Arrėz 1 081 667.00
Blerje rrul Ngjeshės Tipi CC 211 me vibrim Qeverisja Vendore Skrapar 2 083 333.00
Blerje Librash Artistik Qeverisja Vendore Durrės 337 650.00
Blerje Karburanti Diesel D1 dhe Benzinė pėr mjetet e Drejtorisė Nr.1 tė Punėtorėve tė Qytetit Tiranė Qeverisja Vendore Tiranė 20 000 000.00
Transporti i mėsuesėve dhe i nxėnėsve qė punojnė dhe mėsojnė jashtė vendbanimit tė tyre pėr periudhen 01 Mars 2017 deri me 22 Dhjetor 2017 Qeverisja Vendore Kurbin 12 588 976.00
Sigurim tė detyrueshėm tė mjeteve motorike TPL pėr vitin 2017 Qeverisja Vendore Tiranė 3 075 200.00
Blerje shėrbim interneti pėr Bashkinė Tiranė, pėr vitin 2017 Qeverisja Vendore Tiranė 6 285 948.00
Shėrbimi i pastrimit dhe grumbullimit tė mbeturinave nė territorin e Njėsisė Administrative Kashar Qeverisja Vendore Tiranė 7 381 115.54
Rehabilitim i varrezave Sharrė dhe lidhja me rrugėn ekzistuese Kombinat Qeverisja Vendore Tiranė 276 886 912.00
Blerje materiale pėr objektet ndėrtimore Qeverisja Vendore Poliēan 4 166 667.00
Blerje Produkte Ushqimore dhe Materiale Pastrimi Qeverisja Vendore Kuēovė 4 585 000.00
Blerje nafte pėr nevoja tė Bashkisė Tepelenė Qeverisja Vendore Tepelenė 3 032 000.00
Shtesė Kontrate: Shėrbimi i pastrimit nė Bashkinė Vorė Qeverisja Vendore Vorė 8 318 350.00
Shėrbimi i transportit tė mėsuesve dhe nxėnėsve nė bashkinė Cėrrik pėr vitin 2017 Qeverisja Vendore Cėrrik 7 997 704.00
Blerje lule dekorative pėr nevojat e Ndėrmarrjes sė Pastrim Gjelberimit Fier Qeverisja Vendore Fier 994 500.00
Shtesė kontrate: Rikonstruksioni i rrugės Fshati Cekrezė Qeverisja Vendore Tiranė 9 325 648.20
Rikualifikimi Urban i Sheshit Skėnderbej, Faza e II-tė Qeverisja Vendore Tiranė 979 884 648.00
Hartim projekt-preventiv ndėrtim rrugėsh Qeverisja Vendore Urė Vajgurore 2 666 667.00
Rikonstruksion pjesor i zyrave tė Aparatit tė Bashkisė Tiranė Qeverisja Vendore Tiranė 17 926 618.00
Rikonstruksioni i fasadės sė godinės sė Bashkisė Lushnje Qeverisja Vendore Lushnje 2 189 459.00
Blerje automjetesh, Bashkia Kurbin Qeverisja Vendore Kurbin 7 916 667.00
Vendosje semaforė tek kryqėzimi “Alpha Bank” (me rrugėn Q.Stafa) Qeverisja Vendore Elbasan 2 389 692.00
Largimi i mbeturinave tė ITUN Qeverisja Vendore Korēė 840 000.00
Transport i mėsuesve dhe nxėnensve pėr periudhėn 1 Mars deri me 25 Dhjetor 2017 Qeverisja Vendore Lezhė 20 046 739.00
Shėrbimi i pastrimit, grumbullimit transportit tė mbeturinave urbane tė Qytetit Memaliaj dhe grumbullim,transport mbeturinash nė Fshatin Memaliaj Qeverisja Vendore Memaliaj 3 576 311.00
Blerje Ushqime - Loti II: Blerje bukė gruri dhe artikuj ushqimorė Qeverisja Vendore Tiranė 6 735 323.00
Rikonstruksion ura fshati Gjuricaj fushe Ishem dhe Rikonstruksion rruge fshati Shkafane Ishem Qeverisja Vendore Durrės 6 661 000.00
Sigurim i detyruar TPL i automjeteve tė U.K. Durrės Qeverisja Vendore Durrės 982 090.00
Blerje Ushqime - Loti III: Blerje Fruta dhe zarzarvate Qeverisja Vendore Tiranė 6 276 998.00
Blerje Ushqime- Loti I : Blerje mish viēi, mish pule, bulmet dhe vezė Qeverisja Vendore Tiranė 24 437 137.00
Pastrimi i pjesės Lindore - 1 tė Qytetit tė Tiranės Qeverisja Vendore Tiranė 21 017 909.00
Larje pusi dhe furnizim-vendosje elektropompe centrifugale dhe elektropompe zhytese per stacionet e pompimit Mancurisht,Kishnik dhe Bulgarec Qeverisja Vendore Korēė 3 000 000.00
Blerje lėndesh djegėse ( dru zjarri) pėr cerdhet, kopshtet, dhe shkollat e Bashkisė Berat Qeverisja Vendore Berat 5 170 000.00
Loti i parė: Rehabilitimi i tregut pranė rrugės “Mine Peza” Qeverisja Vendore Tiranė 2 146 135.00
Blerje materialesh pėr prodhim pllakash betoni Qeverisja Vendore Kavajė 1 066 000.00
Loti I. Blerje Buke pėr nevojat e kopėshtit, ēerdheve dhe konviktit Qeverisja Vendore Lushnje 465 290.00
Loti II. Blerje artikuj bulmetore pėr nevojat e kopėshtit, ēerdheve dhe konviktit Qeverisja Vendore Lushnje 2 422 416.00
Loti III. Blerje artikuj ushqimorė dhe fruta perime pėr nevojat e kopėshtit, ēerdheve dhe konviktit Qeverisja Vendore Lushnje 2 660 512.00
Shėrbimi i Sigurimit me roje fizike dhe me sistem elektronik tė objekteve nė administrim tė Bashkisė Elbasan dhe institucioneve tė varesisė sė saj Qeverisja Vendore Elbasan 7 019 368.00
Shėrbimi i rojeve Qeverisja Vendore Korēė 5 592 948.00
Marrje 3 automjete me qera Qeverisja Vendore Shkodėr 17 400 000.00
Blerje paisje dhe makineri profesionale Qeverisja Vendore Shkodėr 1 187 884.00
Blerje matėsa mekanik uji dhe pajisje ndihmėse Qeverisja Vendore Fier 3 152 000.00
Implemtimi i sistemit tė informacionit pėr mbledhjen e taksave dhe tarifave vendore Qeverisja Vendore Shkodėr 4 166 000.00
BlerjeKarburanti Diesel D1 dhe Benzinė pėr mjetet e Drejtorisė Nr.1 tė Punėtorėve tė Qytetit Tiranė Qeverisja Vendore Tiranė 10 000 000.00
Blerje karburant diesel dhe shpėrndarje nė objektet shkollore dhe parashkollore Qeverisja Vendore Tiranė 19 501 736.00
Projekti I monitorimit tė ambjentit nė qytetin e Elbasanit Qeverisja Vendore Elbasan 20 470 833.00
Loti i parė: Mbikqyrja e punimeve pėr objektin: “Rikonstruksion rrugė tė brendshme Fshati Zall-Herr” Qeverisja Vendore Tiranė 85 600.00
Loti i dytė - Mbikqyrja e punimeve pėr objektin: "Rikonstruksion i rrugės Dalip Topi" (Pyjorja) Qeverisja Vendore Tiranė 142 706.00
Blerje dru zjarri dhe shpėrndarje nė objektet shkollore dhe parashkollore Qeverisja Vendore Tiranė 6 329 385.00
Blerje dru zjarri dhe shpėrndarje nė objektet shkollore dhe parashkollore Qeverisja Vendore Tiranė 10 999 500.00
Blerje materiale dhe paisje kompjuterike Qeverisja Vendore Shkodėr 1 710 000.00
Zhvillimi dhe pasurimi i fondit tė bibliotekės (Dega Ekonomike e Kultures) Qeverisja Vendore Shkodėr 849 850.00
Shtesė Kontrate : Blerje Karburant dhe Benzine per nevojat e SHA Ujėsjellės Kanalizime Berat-Kuēovė Qeverisja Vendore Berat 355 437.00
Blerje pajisje makineri Qeverisja Vendore Durrės 9 889 000.00
Blerje lubrifikanta dhe pjesė kėmbimi pėr makineri Qeverisja Vendore Shkodėr 1 508 940.00
Ruajtja dhe sigurimi fizik I objekteve tė SHA Ujėsjellės Kanalizime Elbasan me roje private,pėr nje afat 3 mujor, duke filluar nga data 19 janar 2017 Qeverisja Vendore Elbasan 5 553 178.00
Blerje Automjeti pėr Bashkinė, Bashkia Kuēovė Qeverisja Vendore Kuēovė 3 000 000.00
Blerje prodhime betoni Qeverisja Vendore Shkodėr 3 953 279.00
Ndėrtim tombino Qeverisja Vendore Peqin 1 096 529.00
Ndėrtim Ure pėr kėmbėsorė dhe automjete deri 2.5 ton pėr fshatin Kozan, Njėsia Administrative Bradashesh Qeverisja Vendore Elbasan 11 041 651.00
Blerje paisje dhe materiale elektrike Qeverisja Vendore Shkodėr 3 151 410.00
Shėrbimi i ruajtjes dhe sigurisė fizike me roje private tė depove tė ujit, pėr UKT sh.a. Qeverisja Vendore Tiranė 43 379 375.00
Blerje dru zjarri pėr nevojat e Bashkisė Krujė Qeverisja Vendore Krujė 1 665 096.00
Blerje Materiale tė Ndryshme pėr Ujėsjellesin Qeverisja Vendore Vorė 2 083 250.00
Rikonstruksion i rrugės Besnik Hidri Qeverisja Vendore Tiranė 10 206 053.00
Sistemim –Asfaltim i rrugės Allamani, Fushė-Krujė Qeverisja Vendore Krujė 3 358 917.00
Masa inxhinierike pėr mirėmbajtjen e linjės sė ujėsjellėsit, Fshati BENCĖ – TEPELENĖ Qeverisja Vendore Tepelenė 21 064 956.00
Sistemim asfaltim i rrugės kryqėzimi Hotel Ramizi-Pularia Qeverisja Vendore Pėrmet 16 663 560.00
Blerje ndricuesa pėr nevojat e bashkisė Finiq Qeverisja Vendore Finiq 5 000 000.00
Rikonstruksion urban i sheshit nė rrugėn Adem Gjinishi Qeverisja Vendore Peqin 1 311 116.00
Furnizim dhe vendosje pjesė kėmbimi dhe shėrbime pėr automjetet e Bashkisė Mallakastėr Qeverisja Vendore Mallakastėr 4 109 500.00
Blerje Kimikate pėr UKT sh.a Qeverisja Vendore Tiranė 19 700 000.00
Riparim i rrjetit elektrik (Ndriēimit) M.Madhe Qeverisja Vendore Malėsi e Madhe 1 019 994.00
Blerje makine Teknologjike Qeverisja Vendore Malėsi e Madhe 3 432 501.00
Blerje automjete pėr nevojat e Bashkisė Devoll. Loti 5 - Fadrome Qeverisja Vendore Devoll 4 583 333.00
Blerje fadrome per Drejtorine e Mirembajtjes se rrugeve rurale Qeverisja Vendore Gramsh 5 000 000.00
Program financiar nė rrjet pėr Drejtorinė e Financės dhe Buxhetit Qeverisja Vendore Maliq 1 750 000.00
Ndėrtim i rrugės para valltarėve gjer nė det Qeverisja Vendore Sarandė 3 154 167.00
Blerje prajmeri ( Emulsion Bituminoz) Qeverisja Vendore Tiranė 1 000 000.00
Blerje automjetesh Qeverisja Vendore Kėlcyrė 5 416 666.00
Rikonstruksion i shkollės 9 vjeēare Dino Ismaili, Levan, Bashkia Fier Qeverisja Vendore Fier 21 880 600.00
Studim-Projektim pėr shtimin e sasise se furnizmit me ujė per Qytetin e Krujės Qeverisja Vendore Krujė 6 666 658.00
Blerje materiale dekori pėr festat e fundvitit Qeverisja Vendore Roskovec 933 600.00
Hidroizolimi i taraces sė Shkollės sė Mesme Milot Qeverisja Vendore Kurbin 1 666 664.00
Autovetura pėr policinė e ndėrtimit dhe Bashkiake. Qeverisja Vendore Malėsi e Madhe 3 166 667.00
Furnizim Vendosje Pemė Dekorative Qeverisja Vendore Vorė 1 666 000.00
Rikonstruksioni i rrugės Voreza – Kishe, Fshati Palase Qeverisja Vendore Himarė 2 916 667.00
Blerje materiale dekori pėr festat e fundvitit Qeverisja Vendore Mallakastėr 2 500 000.00
Ndėrtim i kėmbėve tė Urės Mėnik mbi lumin Erzen Qeverisja Vendore Tiranė 13 000 000.00
Udhėtim pėr shkėmbim eksperience pėr Kėshilltarėt Qeverisja Vendore Vau i Dejės 2 500 000.00
Hartim projektesh Qeverisja Vendore Belsh 18 896 518.00
Blerje lėnde djegėse ( dru zjarri) pėr nevojat e kopshteve, cerdheve dhe shkollave tė Bashkisė Bulqizė Qeverisja Vendore Bulqizė 5 590 000.00
Aktivitet festiv, social- kulturor me rastin e festave tė fundvitit Qeverisja Vendore Roskovec 1 666 667.00
Riparime tė pjeshseme tė shkollave tė Bashkisė Selenicė Qeverisja Vendore Selenicė 4 176 517.00
Blerje Automjete pėr Menaxhimin e mbetjeve Urbane (Fadromė dhe makinė teknologjike pėr mbetjet ) Qeverisja Vendore Pukė 4 927 515.00
Blerje Artikuj tė ndryshėm pėr Shėrbimet Publike Qeverisja Vendore Vorė 1 601 550.00
Furnizim Vendosje Zbukurime Dekori nė bashkinė Vorė pėr festėn e vitit tė Ri Qeverisja Vendore Vorė 1 667 000.00
Zbatim Rikonstruksion rruga Degėzim ”Isuf Sokoli” Qeverisja Vendore Shkodėr 2 782 112.00
Fishekzjarre pėr festat e fundvitit Qeverisja Vendore Tiranė 2 082 500.00
Ndriēim Publik LED Fshati Rehove, Gostivisht, Selenicė,Boshanj,Starje Qeverisja Vendore Kolonjė 1 666 667.00
Furnizim, prerje dhe ēarje dru zjarri e fortė pėr shkollat 9 vjeēare dhe njėsitė administrative Qeverisja Vendore Kolonjė 1 675 000.00
Blerje materiale dekori festiv pėr vitin e ri Qeverisja Vendore Peqin 1 666 666.00
Marrje mjete me qera pėr pastrimin e kanaleve kulluese (Drejtoria e Shėrbimeve Bujqesore dhe Pyjore) Qeverisja Vendore Shkodėr 2 023 500.00
Furnizim Vendosje materiale elektrike pėr linjat e ndricimit publik Qeverisja Vendore Vorė 2 082 760.00
Blerje Pajisje per Bashkia Vorė Qeverisja Vendore Vorė 2 083 000.00
Pastrimi i kanaleve kulluese nė territorin e bashkisė Vorė Qeverisja Vendore Vorė 1 245 000.00
Ndėrtim KUZ, pranė Rrugės sė Lagjes sė Kurtėve ,F.Krujė Qeverisja Vendore Krujė 1 092 060.00
Ndėrtim KUZ Lagje e Re, rruga e Lacit, F-Krujė. Burimi i financimit - Tė ardhurat e Bashkisė Qeverisja Vendore Krujė 1 381 850.00
Vazhdim i Projektit arkitektonik pėr sistemimin e territorit sportiv tė shkollave 9-vjeēare Qeverisja Vendore Elbasan 4 075 390.00
Rikonstruksion i magjistralit kryesor dhe rrjetit tė brendshėm tė Ujėsjellėsit, nė Bashkinė Rrogozhinė, Loti I Qeverisja Vendore Rrogozhinė 27 462 059.00
Rikualifikimi i Bllokut te Banesave dhe Fasadave pergjate Rruges Hyrese - Financuar nga Fondi i Zhvillimit te Rajoneve Qeverisja Vendore Kėlcyrė 58 676 800.00
Blerje Puseta Plastike Qeverisja Vendore Tiranė 6 666 670.00
Blerje Materiale Ndertimi per Infrastrukturen Rrugore Qeverisja Vendore Finiq 10 000 000.00
Blerje aparate fotografike dhe paisje te tjera - Financuar nga Te ardhurat e Bashkise Qeverisja Vendore Tiranė 1 210 000.00
Larje-pastrim pusi dhe furnizim-vendosje elektropompe centrifugale dhe elektropompe zhytese Qeverisja Vendore Korēė 1 660 050.00
Blerje materiale pėr dekorin 2016 Qeverisja Vendore Durrės 3 350 000.00
Ndėrtim Bazamenti Kazanash pėr koshat e mbeturinave Qeverisja Vendore Vorė 1 667 000.00
Ujėsjellėsi Prokopi-Paftal, njėsia administrative Sinje Qeverisja Vendore Berat 7 889 891.00
Vendosja e sinjalistikes dhe vijezimeve te rrugeve Qeverisja Vendore Vorė 1 666 117.00
Ndertim, mobilim kopshtesh dhe Ndertim ambulancash - Financuar nga Te ardhurat e Bashksie Ura Vajgurore Qeverisja Vendore Urė Vajgurore 34 351 600.00
Pemė dekorative Qeverisja Vendore Korēė 1 250 000.00
Sistemim-asfaltimi rruges Citoze-Shkolla 9 vjecare, Kruje - Financuar nga te ardhurat e Bashkise Qeverisja Vendore Krujė 3 491 210.00
Rehabilitimi dhe sistemimi I tubacioneve tė ujerave tė zeza dhe gropave septike (pastrim, thithje, zhbllokim) nė territorin e administruar nga UK sha Sarandė. Burimi I financimit - Tė ardhurat e Shoqėrisė Qeverisja Vendore Sarandė 2 102 750.00
Loti 1 - Makine pastrimi per Nj.A.Vithkuq Qeverisja Vendore Korēė 450 000.00
Loti 2 - Makine per Administraten e Nj.A Qeverisja Vendore Korēė 700 000.00
Blerje kamionēinė Qeverisja Vendore Tiranė 2 333 000.00
Blerje automjete pėr nevojat e Bashkisė Devoll. Loti 1 - Autoveturė pėr administratėn e Bashkisė Qeverisja Vendore Devoll 2 500 000.00
Blerje automjete pėr nevojat e Bashkisė Devoll. Loti 2 - Kamioncine pėr Agj.Bujqėsisė/Pyjeve dhe Agj.Shėrbimeve Publike (2copė) Qeverisja Vendore Devoll 1 666 666.00
Blerje automjete pėr nevojat e Bashkisė Devoll. Loti 4 - Kamion me kosh Qeverisja Vendore Devoll 1 250 000.00
Blerje dhe furnizim me dru zjarri pėr Objektet arsimore tė Bashkisė Skrapar Qeverisja Vendore Skrapar 1 517 230.00
Rikonstruksion I rrugės sė fshatit Nihnat (rruga e varrezave) Qeverisja Vendore Konispol 1 377 145.00
Blerje dru zjarri pėr nevojat e Bashkisė Qeverisja Vendore Dibėr 5 855 610.00
Mjete MKZ pėr tė gjithė objektet nė administrim tė Bashkisė Qeverisja Vendore Shkodėr 6 151 932.00
Rivendosje dhe mbrojtje emergjente tė tubacionit nė linjen kryesore tė ujėsjellėsit Kerpice-Gramsh,nga rreshqitjet masive tė tokes nė fshatrat Kerpice,Sotire,Shemrize Qeverisja Vendore Gramsh 10 843 704.00
Pastrimi i pjesės Lindore - 1 tė Qytetit tė Tiranės Qeverisja Vendore Tiranė 28 799 025.00
Dru Zjarri (1728 mst Ahu) per Bashkine Devoll, Njesite Administrative dhe Institucionet Shkollore Qeverisja Vendore Devoll 5 218 560.00
Blerje Dru zjarri pr shkollat,Kopshtet,Cerdhe,Qendra Ditore,Njesite Administrative,Bashkia Librazhd Qeverisja Vendore Librazhd 4 182 000.00
Rehabilitim, Pastrim kanale kulluese Qeverisja Vendore Malėsi e Madhe 1 294 190.00
Blerje pajisje kompjuterike. Burimi i Financimit - Tė ardhurat e Bashkisė Korcė Qeverisja Vendore Korēė 876 000.00
Makineri dhe Pajisje per Sheshet Qeverisja Vendore Tiranė 67 797 200.00
Blerje Dru Zjarri pėr ngrohjen e shkollave, kopshteve dhe ēerdheve tė qytetit dhe Njėsive Administrative Qeverisja Vendore Gramsh 2 964 000.00
Blerje uniforma dhe veshje tė tjera speciale pėr Policinė Bashkiake Qeverisja Vendore Tiranė 9 165 600.00
Kėmbė mbajtėse ura Orman, Parmakėt ura Pojan mbi lumin Devoll Qeverisja Vendore Maliq 6 965 360.00
Rikonstruksion i rrjetit tė ndricimit rrugor tė qytetit tė Libohoves Qeverisja Vendore Libohovė 1 040 750.00
Blerje kamionēinė Qeverisja Vendore Tiranė 2 333 000.00
Blerje mjet pėr policinė bashkiake dhe Inspektoriatin Vendor tė Mbrojtjes sė Territorit Qeverisja Vendore Maliq 2 083 333.00
Blerje materiale elektrike pėr linjat e ndricimit publik Qeverisja Vendore Vorė 2 082 760.00
Loti 2: Mbikqyrja e punimeve pėr objektin: Rikonstruksion i ambjenteve tė Njėsisė Tirana 1, Njėsisė Tirana 2 dhe Drejtorisė Rajonale Qeverisja Vendore Tiranė 183 705.00
Rikonstruksion dhe Asfaltim i rruges Sul-Haxhi - Finacuar nga Te ardhurat e bashkise Vore sipas Buxhetit 2016-2018 Qeverisja Vendore Vorė 27 461 100.00
Krijimin e sheshit rekreativ, Kėnd lojrash, nė Njėsinė Administrative Kashar, Tiranė Qeverisja Vendore Tiranė 4 899 440.00
Rehabilitimi i Qendres sė Qytetit Koplik Qeverisja Vendore Malėsi e Madhe 173 749 000.00
, Loti II Blerje paisje elektronike e kompjuterike pėer ambientet e stadiumit Qeverisja Vendore Gjirokastėr 1 508 418.00
Sistemim asfaltim i rrugės sė varrezave Rranxa dhe Melgushė Qeverisja Vendore Vau i Dejės 6 583 330.00
Loti 3: Blerje Bulmeti pėr plotėsimin e nevojave tė Qendrės Sociale Balashe Qeverisja Vendore Elbasan 178 350.00
Loti 5: Blerje Ushqime pėr plotėsimin e nevojave tė Qendrės Sociale Balashe Qeverisja Vendore Elbasan 640 405.00
Blerje karburant diesel 10 PPM Qeverisja Vendore Tiranė 15 407 500.00
Loti 1: Mirembajtja e varrezave publike dhe e varrezave te deshmoreve - Financuar nga te ardhurat e Bashkise Berat Qeverisja Vendore Berat 2 862 160.00
Pėr hartimin e projektit te zbatimit pėr objektin, Loti 1.Rikonstruksion i rrugės Antipatrea-segmenti nga Xhamia e Beqarit – Sheshi Harmonia Ftare dhe fasadave tė ndėrtesave nė tė dyja anėt e saj Qeverisja Vendore Berat 2 708 333.00
Loti 2. Trajtimi i fasadave dhe sistemi i ndricimit rrugor nga hyrja e qytetit deri nė Uznove Qeverisja Vendore Berat 2 291 667.00
Ndėrtim ure tipi BALEY,nė lumin Kukur,fshati Grazhdan Qeverisja Vendore Gramsh 8 333 332.00
Memoriali i Ish te Perndjekurve Politik Saver dhe Memoriali Loni Dhamo - Financuar nga Te ardhurat e bashkise, Grant dhe Te ardhura Qeverisja Vendore Lushnje 3 708 330.00
Blerje kamion vetshkarkues pėr Drejtorin e Transportit Qeverisja Vendore Prrenjas 2 000 000.00
Blerje Mjetesh Qeverisja Vendore Libohovė 3 359 170.00
Studim, Riorganizim i linjave te Transportit Publik ne Bashkine Kamez - Financuar nga Te ardhurat e Bashkise Kamez Qeverisja Vendore Kamėz 989 583.00
Mirėmbajtjen e objekteve ndėrtimore, rikonstruksion i ēatisė sė Qeverisja Vendore Tiranė 875 000.00
Ndertim Depo uji Daias 200 m³(Punime B/A i Depos 200 m³ instalime hidraulike) Qeverisja Vendore Tiranė 5 081 300.00
Blerje Materiale Hidraulike per nevoja te Bashkise Devoll - Financuar nga Te ardhura te trasheguara Qeverisja Vendore Devoll 1 666 600.00
Blerje lėnde djegėse ( dru zjarri) pėr nevojat e kopshteve, cerdheve dhe shkollave tė Bashkisė Bulqizė Qeverisja Vendore Bulqizė 5 590 000.00
Mbrojtja e tubacioneve DN 650, DN 600, DN 350 nė Sektorin 5, nė shtratin e Pėrroit tė Selitės dhe nė Gurore Qeverisja Vendore Tiranė 17 785 000.00
Ndėrtim trotuari pėrgjatė rrugės nacionale (ndricim, gjelberim etj)”, Bashkia Prrenjas - Financuar nga Buxheti i Shtetit Qeverisja Vendore Prrenjas 68 188 405.00
Informimi online i qytetarit dhe biznesit per taksat vendore, nepermjet Implementimit te Sistemit te Taksave per Bashkine Skrapar dhe Njesite Administrative te saj, Infrastruktura mbeshtetese si dhe sherbimi i mirembajtjes - Financuar nga Fondi i Zhvillimit te Rajoneve Qeverisja Vendore Skrapar 10 849 200.00
Rikonstruksion i shkollės 9-vjecare Gjorice dhe Ndėrtim palester, Bashkia Bulqizė Qeverisja Vendore Bulqizė 6 493 685.00
Blerje makineri pastrimi Qeverisja Vendore Fier 8 365 000.00
Rrethim i Shkolles 9-Vjeēare Kosmaē - Financuar nga Buxheti i Bashkise Vau i Dejes Qeverisja Vendore Vau i Dejės 2 583 330.00
Riparim e mirembajtje makineri e mjete transporti Qeverisja Vendore Korēė 2 022 500.00
Rikonstruksion i Bashkisė Malėsi e Madhe Qeverisja Vendore Malėsi e Madhe 17 250 000.00
Blerje gaz i lengshem Qeverisja Vendore Korēė 1 280 000.00
Blerje Vinē Autokull Qeverisja Vendore Tiranė 7 500 000.00
Blerje Paisje Operacionale - Drejtoria Ekonomike e Arsimit - Financuar nga Buxheti i Bashkise Shkoder Qeverisja Vendore Shkodėr 1 207 000.00
Sistemim – Asfaltim rruga Adyli Haxhire, Lagja 28 Nentori - Financuar nga Te ardhurat e Bashkise Elbasan Qeverisja Vendore Elbasan 11 299 300.00
Ndertim Rruge ne Kalane Petralbe dhe Ndertim Rruge ne Lagjen Doka Qeverisja Vendore Klos 2 083 030.00
Rehabilitim i Digės dhe Ujėlėshuesit te Rezervuarit Malaj-1, Malaj, Bashkia Mirditė Qeverisja Vendore Mirditė 10 081 800.00
Studim projektim: Godina e Re e Bashkise Himare rikonstruksion i objektit ekzistues me shtese 1 kat si dhe shtese volumi anesor 2 kate - Financuar nga Te ardhurat e Bashkise Himare Qeverisja Vendore Himarė 10 000 000.00
Blerje pjesė kėmbimi dhe mirėmbajtje mjetesh transporti pėr vitin 2016 Qeverisja Vendore Librazhd 1 552 500.00
Rikonstruksion i Rrugės Reps – Bulshar - Nenshejt, Bashkia Mirditė - Financuar nga Buxheti i Bashkise Mirdite Qeverisja Vendore Mirditė 3 008 330.00
Sherbimi I Ruajtjse dhe Sigurimit Fizik te Objekteve te UKE SHA, me Roje dhe Sistem Alarmi Qeverisja Vendore Elbasan 5 417 470.00
Blerje Autokulle Qeverisja Vendore Durrės 1 661 670.00
Sistemim Asfaltim Rruga e Kalldrunit Qeverisja Vendore Malėsi e Madhe 16 666 700.00
Sistemim, Asfaltim i rruges Ahmet Hostopalli dhe sheshet e pallateve, Lagjja Beqir Dardha - Financuar nga Te ardhurat e Bashkise Qeverisja Vendore Elbasan 16 998 400.00
Rikualifikim Urban, zona ne hyrjen perendimire te qytetit Librazhd dhe mbrojtje lumore - Financuar nga Buxheti i Shtetit Qeverisja Vendore Librazhd 83 196 100.00
Blerje autormjet kamion me vinc (I perdorur) Qeverisja Vendore Skrapar 1 250 000.00
Rivitalizimi Urban i Qendres se Qytetit Rrogozhine - Financuar nga Fondi i Zhvillimit te Rajoneve Qeverisja Vendore Rrogozhinė 124 997 000.00
Blerje Kazanash - Financuar nga Te ardhurat e Bashkise Durres Qeverisja Vendore Durrės 4 988 920.00
Blerje mjetesh per Sektorin e Sherbimit Qeverisja Vendore Urė Vajgurore 5 000 000.00
Rikonstruksion i Shkollave te Arsimit baze dhe te mesem Qeverisja Vendore Bulqizė 1 807 510.00
Rikonstruksion i Shkollave te Njesise Administrative Shupenze - Financuar nga Fondi i Zhvillimit te Rajoneve Qeverisja Vendore Bulqizė 72 642 400.00
Rikonstruksion i objektit dhe terreneve sportive tė shkollės 9-vjecare Kozma Gjokė Basho - Financuar nga Fondi i Zhvillimit te Rajoneve Qeverisja Vendore Pogradec 72 250 400.00
Shtesė kontrate pėr objektin: “Shėrbimi i pastrimit publik, (Zona Unaza e Re), Njėsia Administrative, Kashar, Tiranė”. Qeverisja Vendore Tiranė 5 277 984.00
Mirembajtje e zakonshme e objekteve arsimore (Shkolla Fshati Domen Njesia Administrative Postribe, Shkolla Ndre Mjeda, Shkolla Pashko Vasa) - Financuar nga Buxheti i Bashkise Shkoder Qeverisja Vendore Shkodėr 947 021.00
Rikonstruksioni i Godines Bashkise Belsh Qeverisja Vendore Belsh 1 401 260.00
Akomodim nė Hotel pėr grumbullimin e futbollisteve te FK Erzeni Qeverisja Vendore Shijak 1 000 000.00
Projekt Zbatim i Objektit: Rikonstruksion i Ruges Kryesore – Ish. NBSH deri Ish. SMT Qeverisja Vendore Dibėr 5 000 000.00
Blerje baze materiale per nderhyrjet ne Objektet Shkollore te Bashkise Lezhe Qeverisja Vendore Lezhė 7 799 750.00
Mirembajtje e shtratit te Lumit Zeze Qeverisja Vendore Krujė 1 664 000.00
Mirembajtje e Shkollave - Financuar nga Fondi i Zhvillimit te Rajoneve Qeverisja Vendore Himarė 1 263 080.00
Ndertim Ure tip Beli ne Fshatin Mishter Njesia Administrative Gurre dhe Ndertim ure tip Beli ne Fshatin Shkalle Njesia Administrative Xiber Qeverisja Vendore Klos 11 076 800.00
Marrje me qera zyra per nevoja te Bashkisė Mirditė Qeverisja Vendore Mirditė 166 666.00
Rikonstruksion ure nė lumin Verdove , (prane shkolles) - Financuar nga Buxheti i Shtetit Qeverisja Vendore Pogradec 614 700.00
Riparime ne shkollat nen administrimin e Bashkise Roskovec - Financuar nga Te ardhurat e Bashkise Roskovec Qeverisja Vendore Roskovec 9 436 500.00
Rikostruksion i Shkollės 9 -vjecare ,Toplan Qeverisja Vendore Vau i Dejės 7 000 000.00
Rikonstruksion i argjinaturės mbrojtėse Nr.7, nė Lagjen Curkė, Fshati Nėnshat Qeverisja Vendore Vau i Dejės 15 404 200.00
Rikonstruksion i rruges Dushk, Njesia Administrative Kurjan Qeverisja Vendore Roskovec 4 730 660.00
Mbikqyrje e Punimeve ne disa Objekte Qeverisja Vendore Roskovec 1 596 000.00
Sistemimi dhe Rrethimi i Siperfaqes Shtese te Varrezave ne Fshatin Shales Qeverisja Vendore Konispol 1 691 130.00
Blerje asfalto-beton Qeverisja Vendore Durrės 12 500 000.00
Sherbimi i transportit te mesuesve dhe nxenesve ne bashkine Cėrrik per vitin 2016 Qeverisja Vendore Cėrrik 6 324 840.00
Sistemim, Asfaltim - Rikonstruksion Segmenti Rruga Shehelereve - Rruga Koder, Berxull - Financuar nga Te ardhurat e Bashkise Vore Qeverisja Vendore Vorė 67 554 000.00
Mirembajtje e Automjeteve Qeverisja Vendore Gjirokastėr 3 376 930.00
Sistemim Asfaltim rruge lidhese Urbane Fushe Preze -Ura e Limuthit Berxull Qeverisja Vendore Vorė 124 370 000.00
Rikonstruksion Kanalit Kullues fshtatit Domje dhe Rikonstruksion I K.U.Z fshati Berxull Qeverisja Vendore Vorė 1 667 000.00
Shėrbimi dhe konfigurimi i Kasave dhe Sistemit tė Faturimit pėr UKT SHA Qeverisja Vendore Tiranė 10 091 700.00
Pėrmisimi i kushteve te banimit per Komunitetin Rom/Egjiptian - Burimi i Financimit Buxheti i Ministrise se Zhvillimit Urban Qeverisja Vendore Belsh 9 464 040.00
Blerje Konteniere Pastrimi Qeverisja Vendore Belsh 2 153 060.00
Projekti Social: Shkolla Verore 2016 - Financuar nga Te ardhurat e Bashkise Tirane Qeverisja Vendore Tiranė 3 952 170.00
Projekt Zbatim i Objektit Sistemim i Perroit te Llixhave, Segmenti Ura e Pazarit-Lixha dhe Rikualifikimi Urban i Zones Qeverisja Vendore Dibėr 3 333 330.00
Loti 1: Studim projektim, pėr objektin Ndėrtim i ambienteve sportive nė Shkollėn e Mesme Vėrri - Fondi i Bashkise Tiranė Qeverisja Vendore Tiranė 276 281.00
Loti 2: Studim projektim, pėr objektin Rikonstruksion Kopshti Nr.55 - Fondi i Bashkise Tiranė Qeverisja Vendore Tiranė 375 300.00
Loti 4: Studim projektim, pėr objektin Rikonstruksion i nyjeve sanitare, Shkolla 9-Vjeēare e Kuqe - Fondi i Bashkise Tiranė Qeverisja Vendore Tiranė 496 400.00
Rikonstruksion i Ures se Grykshit Qeverisja Vendore Peqin 3 200 570.00
Sistemim sheshe plazhi Velipoje - Financuar nga Fondi i Bashkise Shkoder Qeverisja Vendore Shkodėr 3 637 480.00
Sherbimet Publike, te Pastrimit, Gjelberimit, Dekorit dhe Varrezave Publike, ne territorin e Bashkise Rrogozhine - Financuar nga Te ardhurat lokale Qeverisja Vendore Rrogozhinė 75 000 000.00
Ndertim i urės pasarele HD= 80ml, fshati Mnelė Lagja Rret Qeverisja Vendore Vau i Dejės 8 756 370.00
Studim Projektim per Rikonstruksion dhe Rehabilitim i Rruges Kuēovė-Ura-Vajgurore Qeverisja Vendore Kuēovė 5 833 330.00
Zgjerim Vorreza Pilur - Financuar nga Te ardhurat e Bashkise Himarė Qeverisja Vendore Himarė 1 654 950.00
Sherbim i ruajtjes se objekteve me roje private Qeverisja Vendore Shkodėr 8 070 640.00
Sherbim i mirembajtjes se siperfaqeve te gjelberta ne territorin e Bashkise Lezhė Qeverisja Vendore Lezhė 16 356 700.00
Loti 2: Dekori ne Bashkine Vlore Qeverisja Vendore Vlorė 2 334 550.00
Loti 1: Mirembajtja e Varrezave te Deshmoreve dhe Publike te qytetit Vlore Qeverisja Vendore Vlorė 7 742 600.00
Blerje karburanti per autovetura Qeverisja Vendore Finiq 4 074 000.00
Sherbim i ruajtjes objekteve - Financuar me Grant Qeverisja Vendore Vlorė 1 504 000.00
Rikonstruksioni i Shkolles 9 vjecare Qamil Guranjaku - Financuar nga Buxheti i Shtetit Qeverisja Vendore Elbasan 54 665 800.00
Lyerje dhe riparime te ndryshme ne shkolla e kopshte Qeverisja Vendore Gjirokastėr 3 333 330.00
Sigurimi i objekteve ne vartesi te Qendres Ekonomike te Arsimit, Bashkia Elbasan - Financuar nga Te ardhurat e Bashkise Elbasan Qeverisja Vendore Elbasan 4 000 000.00
Furnizim me ushqime pėr institucionet shkollore dhe parashkollore tė Bashkisė Mirditė Qeverisja Vendore Mirditė 3 750 000.00
Riparim dhe furnizim vendosje pjese kembimi automjete 2016 - Financuar nga Te ardhurat e Institucionit Qeverisja Vendore Elbasan 4 194 200.00
Rehabilitim i Rezervuarit Sheshaj dhe Troje Qeverisja Vendore Mirditė 3 328 720.00
Sherbim i ruajtjes objekteve - Financuar me Grant Qeverisja Vendore Vlorė 1 691 500.00
Blerje Materiale per mirembajtje rruge Qeverisja Vendore Devoll 1 150 000.00
Blerje Automjet (Kamion) i Perdorimit te Veēante (i Pajisur me vinē dhe Thikė) Qeverisja Vendore Has 4 166 670.00
Blerje Artikuj Kancelarie per Bashkine Vorė Qeverisja Vendore Vorė 1 666 000.00
Gjelberimi i mjediseve publike ne Bashkine Permet Qeverisja Vendore Pėrmet 8 333 330.00
Nderhyrje emergjente ne Rehabilitimin e Rruges lidhese me rrugen Kune Shengjin Qeverisja Vendore Lezhė 8 333 330.00
Rikostruksion i godinave te njesive administrative Hajmel dhe Vig Mnele Qeverisja Vendore Vau i Dejės 4 083 330.00
Rikonstruksion i Godines se Bashkise Tropoje Qeverisja Vendore Tropojė 6 658 900.00
Blerje pjese kembimi: Goma dhe Bateri Qeverisja Vendore Mat 1 666 600.00
Ndertim Rruga Pus i Thatė(Lagje Kastrat) Njesia Administrative Gjinaj - Fiancuar nga Te ardhurat dhe Grante te Bashkise Has Qeverisja Vendore Has 2 500 000.00
Verifikimi ne terren i matesave te ujit dhe vulosja e tyre pas verifikimit Qeverisja Vendore Vlorė 2 000 000.00
Ideim, Modelimi dhe Realizim ne bronz i Shtatores Bukuroshja e Strumit Qeverisja Vendore Roskovec 3 250 000.00
Kryerja e shėrbimit tė pastrimit nė qytetin e Elbasanit pėr periudhėn 11.07.2016 deri 10.08.2016 - Financuar nga Buxheti i Bashkise Elbasan Qeverisja Vendore Elbasan 6 090 620.00
Riparim Stacioni Pompimi Peshkepi Qeverisja Vendore Selenicė 969 000.00
Blerje Karburant - Financuar nga Te ardhurat e Bashkise dhe Grant Qeverisja Vendore Selenicė 3 638 250.00
Blerje tombinash dhe ēimento - Buxheti i Bashkise Klos Qeverisja Vendore Klos 1 251 900.00
Sherbimi i transportit te konteniereve dhe mjeteve teknologjike per bashkine Cerrik Qeverisja Vendore Cėrrik 3 250 000.00
Restaurimi i objekteve tė pazarit Korēė, Loti2, ndodhet nė : Pazari i vjetėr i qytetit te Korēės Qeverisja Vendore Korēė 139 305 000.00
Sherbimi i pastrimit ne Bashkine Vorė Qeverisja Vendore Vorė 42 915 000.00
Sherbimi i pastrimit te Bashkise Librazhd - Financuar nga Te ardhurat e Bashkise Librazhd Qeverisja Vendore Librazhd 49 739 500.00