Open Procurement Albania

Shpenzime per Riparimin e Varreve ne Varrezat e Deshmoreve

Procuring Authority / Buyer Local Unit Tiranė
Procuring Authority / Buyer Agjencia e Parqeve dhe Rekreacionit
Tender object Shpenzime per Riparimin e Varreve ne Varrezat e Deshmoreve
Reference No. REF-43496-11-14-2019
Estimated / Ceiling Value ALL without VAT 4 999 487,00
Type of Contract Public Service Contract
Procurement Method Request for Proposal
Stage Procedure Cancelled Procurement
Tender Publication Date 15-11-2019
Last date of Submitted Documents 25-11-2019
Tender Held Date 25-11-2019
No. of Bidders
Bidders
Successful Bidder /Supplier / Provider
 • The winning bid ALL without vat
  Bidder Announcement date
  Award and Contract Amount ALL with VAT
  Contract date
  Planned Milestones of Contract / Start and End Date 31-12-2019
  Renewal Contract Additional Value (ALL with VAT)
  Appeals
  Cancellation reason Pėr shkaqe qė dalin jashtė kontrollit tė autoritetit kontraktor dhe tė paparashikueshme nė kohėn e fillimit tė procedurės sė prokurimit, duke respektuar parimet e barazisė dhe tė transparencės, sipas pėrcaktimit nė rregullat e prokurimit publik; VKM nr. 750 datė 27.11.2019 “Pėr shpalljen e gjendjes se fatekeqesise natyrore ne qarqet Durrės dhe Tiranė”, si dhe shkresės sė Ministrisė sė Financave dhe Ekonomisė nr. 21920 prot, datė 02.12.2019“Pėr prioritetin e pagesave nė kushtet e gjėndjes sė shpallur tė fatkeqsisė natyrore pika 2, pėrcaktohet: “Autoritetet kontraktore ndalohen menjėherė tė nėnshkruajnė kontrata tė reja qė janė nė proces prokurimi apo tė ndėrmarrin procedura tė reja prokurimi me fondet publike (pėrveē fondeve tė emergjencės/fatekeqėsisė)”
  Additions
  Transaction / Actual Spending
 • Public Announcement Bulletin
  Announcement of Procurement
  Standard Tender Documents
  Bidder Announcement
  Signing of the Contract
  Cancellation of Procurement Nr.53 - Dt.31-12-2019

  Privacy Policy

  Except when otherwise defined, all data & information offered in Open Procurement Albania is available under the licenses: This material is Open Data