Open Procurement Albania

Paraqitje grafike e rezultateve sipas njėsisė sė qeverisjes vendore

Rezultate pėrmbledhėse sipas njėsisė sė qeverisjes vendore

Autoritet Prokurues Nr. i operatorėve ekonomik Nr. i tenderave tė shpallur Fondi limit pėr tenderat e shpallur (nė Lekė, pa TVSH) Nr. i tenderave tė shpallur me fitues Fondi limit pėr tenderat e shpallur me fitues (nė Lekė, pa TVSH) Vlera totale e shpallur fituese (nė Lekė, pa TVSH)
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara 45 198 5,895,063,066 108 2,665,630,639 2,584,163,670

Lista e tenderave

Autoriteti Prokurues sipas Njėsisė sė Qeverisjes Vendore Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Lekė Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Loti III. Blerje e aparatit GC pėr analizimin e gazeve pėr Drejtorinė e Pėrgjithshme tė Doganave. 7,336,700 Njoftuar Fituesi KRIJON SHPK 7,200,000.00
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Loti XII “Blerje automjet fuoristradė pėr Autoritetin Kombėtar tė Ushqimit” . 4,441,667 Njoftuar Fituesi HYUNDAI AUTO ALBANIA 3,600,000.00
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Loti XV “Blerje automjete frigoriferike pėr Autoritetin Kombėtar tė Ushqimit” . 37,500,000 Njoftuar Fituesi HYUNDAI AUTO ALBANIA 30,000,000.00
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Loti III. “Blerje autoveture me kalueshmėri tė lartė SUV pėr Komisionin e Pavarur tė Kualifikimit”. 3,000,000 Njoftuar Fituesi HYUNDAI AUTO ALBANIA 2,700,000.00
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Furnizim me lėndė djegėse pėr automjete Diesel (Gazoil), pėr Inspektoriatin Qėndror 1,416,667 Shpallur Procedura
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Blerje orendish dhe pajisjesh pėr mobilim zyrash. 4,492,430 Anuluar Procedura
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Botime, printime dhe materiale shtypshkrimi per Spitalin Rajonal Durrės Lidhur Kontrata KRISTALINA K-H SHPK
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Loti II. “Blerje automjeti pėr Agjencinė Kombėtare tė Turizmit” . 9,999,999 Njoftuar Fituesi MEKTRIN MOTORS 9,999,000.00
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Shėrbim i lyerjeve dhe mirėmbajtje pėr Spitalin Rajonal Berat 2,266,666 Lidhur Kontrata TOTILA SHPK 1,600,000.00
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Shėrbim i lyerjeve dhe mirėmbajtje pėr Spitalin Rajonal Berat 2,266,666 Lidhur Kontrata TOTILA SHPK 1,600,000.00
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Loti II. “Blerje e aparatit pėr analizimin e tensionit tė shpimit pėr Drejtorinė e Pėrgjithshme tė Doganave”. 1,480,000 Njoftuar Fituesi 1,222,222.00
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Loti X “Blerje automjet pėr Drejtorinė e Pėrgjithshme tė Metrologjisė” . 3,916,667 Njoftuar Fituesi HYUNDAI AUTO ALBANIA 3,000,000.00
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Loti XIV “Blerje automjete vetura pėr Autoritetin Kombėtar tė Ushqimit” . 49,795,821 Njoftuar Fituesi HYUNDAI AUTO ALBANIA 43,882,000.00
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Loti IV. “Blerje automjeti SUV pėr Qendrėn Kombėtare tė Biznesit” . 2,500,000 Njoftuar Fituesi HYUNDAI AUTO ALBANIA 2,490,000.00
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Loti VI. “ Blerje automjeti 8 + 1 pėr Drejtorinė e Shėrbimeve Qeveritare”. 2,659,166 Njoftuar Fituesi HYUNDAI AUTO ALBANIA 2,650,000.00
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Loti VII. Blerje automjeti pėr transport materialesh + personash (i vogel) 4+1 vende pėr Drejtorinė e Shėrbimeve Qeveritare” . 1,958,333 Njoftuar Fituesi PORSCHE ALBANIA SHPK 1,900,000.00
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Loti VIII “Blerje Fuoristradė pėr Shėrbimin Gjeologjik Shqiptar” . 2,612,601 Njoftuar Fituesi HYUNDAI AUTO ALBANIA 2,600,000.00
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Loti IX “Blerje automjet per transport materialesh+personash (i vogel) 4+1 vende (Kombi) pėr SHĒBA” . 2,000,000 Njoftuar Fituesi PORSCHE ALBANIA SHPK 1,995,000.00
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Loti XIII “Blerje automjete fuoristarda pėr Autoritetin Kombėtar tė Ushqimit” . 36,137,507 Njoftuar Fituesi ALBANIA MOTOR COMPANY 29,253,000.00
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Loti I Blerje goma pėr automjete. 41,563,646 Njoftuar Fituesi GAJD Company SHPK 21,697,000.00
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara "Blerje materialesh tė buta dhe veshmbathje" 7,828,698 Anuluar Procedura
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Shėrbimi i gatimit dhe shpėrndarjes se ushqimit (Katering) pėr Spitalin Universitar tė Traumės 134,834,264 Lidhur Kontrata Sori-al SHPK 133680083.68
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Loti I. Blerje e dy kabineteve per mbajtjen e reagenteve kimike dhe solventeve pėr Drejtorinė e Pėrgjithshme tė Doganave. 940,000 Njoftuar Fituesi FEDOS shpk 796,000.00
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Loti II. Blerje bango laboratorike, kapa laboratorike pėr Drejtorinė e Pėrgjithshme tė Doganave. 6,611,867 Njoftuar Fituesi FEDOS shpk 5,900,000.00
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Loti I. “Blerje pajisjesh laboratorike pėr Qendrėn e Transferimit tė Teknologjive Bujqėsore Fushė Krujė”. 2,083,333 Njoftuar Fituesi KRIJON SHPK 1,840,000.00
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Loti IV. “Blerje aparatura laboratorike pėr kryerje tė analizave nė laboratorin Qendror tė Kontrollit pėr Inspektoriatin Shtetėror Teknik dhe Industrial". 15,000,000 Njoftuar Fituesi KRIJON SHPK 11,835,000.00
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Loti V. “Blerje pajisje laboratorike pėr Qendrėn e Transferimit tė Teknologjive Bujqėsore Lushnje”. 2,488,357 Njoftuar Fituesi KRIJON SHPK 2,430,000.00
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Kontrate ne baze te nje Marreveshje kuader : Blerje tonerash. 1,599,756 Lidhur Kontrata Infosoft Office SHPK&Interlogistic SHPK
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Shėrbim mirėmbajtje ndėrtimore e ndėrtesės sė Ministrisė sė Mbrojtjes. 1,250,000 Njoftuar Fituesi DAJTI PARK 2007 899,110.00
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Lyerje dhe shėrbim mirėmbajtje pėr Ministrinė e Turizmit dhe Mjedisit. 8,024,971 Njoftuar Fituesi Meni SHPK 5,450,124.00

MBĖSHTETĖS
Embassy of USA

Ky portal është pjesë e projektit të mbështetur financiarisht nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci i Ambasadës së SH.B.A.-së në Tiranë.
Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk përfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Departamentit të Shtetit.

Tė drejtat e Pėrdorimit

Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data