Open Procurement Albania

Loti III: Shėrbim gatimi dhe shpėrndarje ushqimi pėr Drejtorinė Vendore tė Policisė

Autoritet Prokurues Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara
Institucion Kontraktues Drejtoria e Pergjithshme e Policise se Shtetit
Objekti i Tenderit Loti III: Shėrbim gatimi dhe shpėrndarje ushqimi pėr Drejtorinė Vendore tė Policisė
Nr. Reference REF-04884-01-23-2019
Vlera / Fondi Limit 18 043 256,00
Lloji i Kontratės Publike Shėrbime Publike (Marrėveshje Kuadėr)
Lloji i Procedurės Procedurė e Hapur
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit tė Tenderit 24-01-2019
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 18-02-2019
Data e mbajtjes sė tenderit 18-02-2019
Nr. i Operatorėve Konkurues
Operatorė Konkurues
Operator Ekonomik Kontraktues
 • SHPRESA SHPK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 17 690 436,75
  Data e shpalljes sė fituesit 10-04-2019
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH
  Data e lidhjes sė kontratės
  Kohėzgjatja e kontratės Duke filluar nga data e lidhjes sė kontratės/kontratave me pėrfundim deri nė plotėsimin e nevojave tė autoriteteve kontraktore sipas marrėveshjeve kuadėr per secilin lot.
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  njoftim kontrate.docx
  Dokumentat e tenderit.doc
  MEMO +Njoftim Fituesi SHPRESA.docx
  NJOFTIM FITUESI-SISTEM.docx
  SQARIM NR.1.docx
  Shtojca nr.1.docx
  Dokumentat e tenderit.doc

  MBĖSHTETĖS
  Embassy of USA

  Ky portal është pjesë e projektit të mbështetur financiarisht nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci i Ambasadës së SH.B.A.-së në Tiranë.
  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk përfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Departamentit të Shtetit.

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data