Open Procurement Albania

Loti I. Blerje dokumentacioni pėr Ministrinė e Arsimit, Sportit dhe Rinisė

Autoritet Prokurues Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara
Institucion Kontraktues Ministria e Arsimit dhe Shkences
Objekti i Tenderit Loti I. Blerje dokumentacioni pėr Ministrinė e Arsimit, Sportit dhe Rinisė
Nr. Reference REF-10203-02-22-2019
Vlera / Fondi Limit 4 853 449,00
Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash (Marrėveshje Kuadėr)
Lloji i Procedurės Procedurė e Hapur
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit tė Tenderit 25-02-2019
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 20-03-2019
Data e mbajtjes sė tenderit 20-03-2019
Nr. i Operatorėve Konkurues 7
Operatorė Konkurues Adel CO SHPK
ALBDESIGN PSP SHPK
CLASSIC Print SHPK
DYNAMICX SHPK
INPRESS SHPK
KRISTALINA.KH SHPK
Shtepia botuese shtypshkronja MORAVA SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Inpress
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 1877.90 leke per njesi.
  Data e shpalljes sė fituesit 23-05-2019
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH
  Data e lidhjes sė kontratės
  Kohėzgjatja e kontratės • Zėrat nga 1-29, afati ėshtė 7 ditė nga momenti i lidhjes sė kontratės dhe dhėnies sė fileve finale pėr print.
  • Zėrat nga 30-47, afati ėshtė 30 ditė nga momenti i lidhjes sė kontratės dhe dhėnies se fileve finale pėr print.
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Ka pasur ankesa.
  Kanė marrė pėrgjigje nga Organi Qendror Blerės nė datė 17.04.2019.
  Kanė marrė pėrgjigje nga KPP nė datė 20.05.2019.
  Nuk ka pasur skualifikime.
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike Kontrata tė lidhura nė bazė tė Marrėveshjes Kuadėr Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara REF-10203-02-22-2019
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde tė Tenderit
  Vendim KPP
  Shpallja e Fituesit

  MBĖSHTETĖS
  Embassy of USA

  Ky portal është pjesë e projektit të mbështetur financiarisht nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci i Ambasadës së SH.B.A.-së në Tiranë.
  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk përfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Departamentit të Shtetit.

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data