Open Procurement Albania

Loti I. “Blerje autoveturė 4+1 vende pėr Komisioneret Publikė”.

Autoritet Prokurues Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara
Institucion Kontraktues Institucioni i Komisionerėve Publik
Objekti i Tenderit Loti I. “Blerje autoveturė 4+1 vende pėr Komisioneret Publikė”.
Nr. Reference REF-83918-08-03-2018
Vlera / Fondi Limit 2 083 333,00
Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedurės Procedurė e Hapur
Statusi i Tenderit Rishpallur Prokurimi
Data e Njoftimit tė Tenderit 06-08-2018
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 29-08-2018
Data e mbajtjes sė tenderit 29-08-2018
Nr. i Operatorėve Konkurues
Operatorė Konkurues
Operator Ekonomik Kontraktues
  • Oferta fituese Lekė pa TVSH
    Data e shpalljes sė fituesit
    Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH
    Data e lidhjes sė kontratės
    Kohėzgjatja e kontratės 30 ditė
    Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
    Ankesa
    Arsyeja e Anulimit
    Shėnime
    Transaksione Thesari
  • Buletini i Prokurimeve Publike
    Anulimi i Tenderit

    Loti I. “Blerje autoveturė 4+1 vende pėr Komisioneret Publikė”.

    Autoritet Prokurues Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara
    Institucion Kontraktues Institucioni i Komisionerėve Publik
    Objekti i Tenderit Loti I. “Blerje autoveturė 4+1 vende pėr Komisioneret Publikė”.
    Nr. Reference REF-81918-08-03-2018
    Vlera / Fondi Limit 2 083 333,00
    Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash
    Lloji i Procedurės Procedurė e Hapur
    Statusi i Tenderit Anuluar Procedura
    Data e Njoftimit tė Tenderit
    Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve
    Data e mbajtjes sė tenderit
    Nr. i Operatorėve Konkurues
    Operatorė Konkurues
    Operator Ekonomik Kontraktues
  • Oferta fituese Lekė pa TVSH
    Data e shpalljes sė fituesit
    Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH
    Data e lidhjes sė kontratės
    Kohėzgjatja e kontratės 30 ditė
    Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
    Ankesa
    Arsyeja e Anulimit Nuk ėshtė paraqitur asnjė ofertė brenda afateve kohore.
    Shėnime
    Transaksione Thesari
  • Buletini i Prokurimeve Publike
    Anulimi i Tenderit

    MBĖSHTETĖS
    Embassy of USA

    Ky portal është pjesë e projektit të mbështetur financiarisht nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci i Ambasadës së SH.B.A.-së në Tiranë.
    Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk përfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Departamentit të Shtetit.

    Tė drejtat e Pėrdorimit

    Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data