Open Procurement Albania

Loti III Blerje veshmbathje

Autoritet Prokurues Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara
Institucion Kontraktues
Objekti i Tenderit Loti III Blerje veshmbathje
Nr. Reference REF-19911-04-26-2019
Vlera / Fondi Limit 1 391 030,00
Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedurės Procedurė e Hapur
Statusi i Tenderit Rishpallje me Njoftim Fituesi
Data e Njoftimit tė Tenderit 19-04-2019
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 13-05-2019
Data e mbajtjes sė tenderit 13-05-2019
Nr. i Operatorėve Konkurues 3
Operatorė Konkurues Atlantik 3
BLERINA SADIKU
MUĒA
Operator Ekonomik Kontraktues
 • ATLANTIK 3
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 1 148 300,00
  Data e shpalljes sė fituesit 18-06-2019
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH
  Data e lidhjes sė kontratės
  Kohėzgjatja e kontratės 31-12-2019
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Janė skualifikuar ofertuesit e mėposhtėm:

  1. MUĒA SHPK :
  Nuk ka paraqitur ofertė ekonomike
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftim kontrate - sistem.doc
  DST.docx
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde tė Tenderit
  Shpallja e Fituesit

  Loti III Blerje veshmbathje

  Autoritet Prokurues Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara
  Institucion Kontraktues
  Objekti i Tenderit Loti III Blerje veshmbathje
  Nr. Reference REF-18874-04-18-2019
  Vlera / Fondi Limit 1 391 030,00
  Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash
  Lloji i Procedurės Procedurė e Hapur
  Statusi i Tenderit Anuluar Procedura
  Data e Njoftimit tė Tenderit 19-04-2019
  Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 13-05-2019
  Data e mbajtjes sė tenderit 13-05-2019
  Nr. i Operatorėve Konkurues
  Operatorė Konkurues
  Operator Ekonomik Kontraktues
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH
  Data e shpalljes sė fituesit
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH
  Data e lidhjes sė kontratės
  Kohėzgjatja e kontratės Nga lidhja e kontratės deri nė 31.12.2019.
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit Pėr shkaqe qė dalin jashtė kontrollit tė autoritetit kontraktor dhe tė paparashikueshme nė kohėn e fillimit tė procedurės sė prokurimit, duke respektuar parimet e barazisė dhe tė transparencės, sipas pėrcaktimit nė rregullat e prokurimit publik.
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftim kontrate - sistem.doc
  DST.docx

  MBĖSHTETĖS
  Embassy of USA

  Ky portal është pjesë e projektit të mbështetur financiarisht nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci i Ambasadës së SH.B.A.-së në Tiranë.
  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk përfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Departamentit të Shtetit.

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data