Open Procurement Albania

Blerje uniformash dhe elementesh te tjera perberese te tyre per Akademine e Sigurise

Autoritet Prokurues Agjencia E Blerjeve Të Përqendruara
Institucion Kontraktues Akademia e Sigurise Tirane
Objekti i Tenderit Blerje uniformash dhe elementesh te tjera perberese te tyre per Akademine e Sigurise
Nr. Reference REF-41044-10-25-2019
Vlera / Fondi Limit 1 793 600,00
Lloji i Kontrates Publike Blerje Mallrash (Marrëveshje Kuadër)
Lloji i Procedures Kërkesë për Propozim
Statusi i Tenderit Rishpallje e Anuluar
Data e Njoftimit te Tenderit 28-10-2019
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 07-11-2019
Data e mbajtjes se tenderit 07-11-2019
Nr. i Operatoreve Konkurues
Operatore Konkurues
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Oferta fituese Leke pa TVSH
  Data e shpalljes se fituesit
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates Nga lidhja e kontratës/ kontratave deri në plotësimin e nevojave të autoritetit kontraktor, në bazë të marrëveshjes kuadër
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit Asnjë nga ofertat e paraqitura nuk përputhet me kriteret e përcaktuara në dokumentet e tenderit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike Kontrata te lidhura ne baze te Marreveshjes Kuader Agjencia E Blerjeve Të Përqendruara REF-41044-10-25-2019
  Njoftim kontrate - sistem.doc
  DST Uniforma 2 lote.docx
  DST Uniforma 2 lote.docx
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit

  Loti I Blerje uniforma për Akademinë e Sigurisë

  Autoritet Prokurues Agjencia E Blerjeve Të Përqendruara
  Institucion Kontraktues Akademia e Sigurise Tirane
  Objekti i Tenderit Loti I Blerje uniforma për Akademinë e Sigurisë
  Nr. Reference REF-21106-05-08-2019
  Vlera / Fondi Limit 1 793 600,00
  Lloji i Kontrates Publike Blerje Mallrash (Marrëveshje Kuadër)
  Lloji i Procedures Procedurë e Hapur
  Statusi i Tenderit Anuluar Procedura
  Data e Njoftimit te Tenderit 09-05-2019
  Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 03-06-2019
  Data e mbajtjes se tenderit 03-06-2019
  Nr. i Operatoreve Konkurues
  Operatore Konkurues
  Operator Ekonomik Kontraktues
 • Oferta fituese Leke pa TVSH
  Data e shpalljes se fituesit
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates 24 muaj
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit Asnjë nga ofertat e paraqitura nuk përputhet me kriteret e përcaktuara në dokumentet e tenderit.
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike Kontrata te lidhura ne baze te Marreveshjes Kuader Agjencia E Blerjeve Të Përqendruara REF-21106-05-08-2019
  Njoftim kontrate - sistem.doc
  DST Uniforma 2 lote.docx
  DST Uniforma 2 lote.docx

  MBESHTETES
  Embassy of USA

  Ky portal është pjesë e projektit të mbështetur financiarisht nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci i Ambasadës së SH.B.A.-së në Tiranë.
  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk përfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Departamentit të Shtetit.

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data