Open Procurement Albania

“Blerje uniforma pėr Policinė e Shtetit dhe aksesorė qė e plotėsojnė”

Autoritet Prokurues Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara
Institucion Kontraktues Drejtoria e Pergjithshme e Policise se Shtetit
Objekti i Tenderit Blerje uniforma pėr Policinė e Shtetit dhe aksesorė qė e plotėsojnė.
Fondi limit: 908,973,900 (nėntėqind e tetė milion e nėntėqind e shtatėdhjetė e tre mijė e nėntėqind) lekė pa TVSH.
Fondi i pėrllogaritur pėr vitin buxhetor 2018 ėshtė nė vlerėn prej 201,501,700 (dyqind e njė milion e pesėqind e njė mijė e shtatėqind) lekė pa TVSH.
Nr. Reference REF-82564-08-09-2018
Vlera / Fondi Limit 908 973 900,00
Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedurės E hapur, mbi kufirin e lartė monetar
Statusi i Tenderit Anuluar Procedura
Data e Njoftimit tė Tenderit 10-08-2018 
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 04-10-2018
Data e mbajtjes sė tenderit 04-10-2018
Nr. i Operatorėve Konkurues
Operatorė Konkurues
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH
  Data e shpalljes sė fituesit
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH
  Data e lidhjes sė kontratės
  Kohėzgjatja e kontratės Afati i lėvrimit tė mallit ėshtė:
  - Pėr sasitė e planifikuara pėr vitin 2018 afati i lėvrimit do tė jetė: 30 ditė, 60 ditė dhe 100 ditė nga lidhja e kontratės, sipas listės sė artikujve tė pėrcaktuara nė shtojcėn 12 tė dokumenteve tė tenderit.
  - Pėr sasitė e planifikuara pėr vitin 2019 afati i lėvrimit duhet tė jetė brenda 15 Prill 2019 2019 dhe pjesa tjetėr brenda datės 2 Shtator 2019.
  - Pėr sasitė e planifikuara pėr vitin 2020 afati i lėvrimit duhet tė jetė brenda datės 15 Prill 2020 dhe brenda datės 2 Shtator 2020.
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit Asnjė nga ofertat e paraqitura nuk pėrputhet me kriteret e pėrcaktuara nė dokumentet e tenderit.
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde tė Tenderit
  Shtyrje Afati
  SQARIM MBI SPECIFIKIMET TEKNIKE

  MBĖSHTETĖS
  Embassy of USA

  Ky portal është pjesë e projektit të mbështetur financiarisht nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci i Ambasadës së SH.B.A.-së në Tiranë.
  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk përfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Departamentit të Shtetit.

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data