Open Procurement Albania

Loti I "Blerje goma per automjete"

Autoritet Prokurues Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara
Institucion Kontraktues Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza"
Objekti i Tenderit Loti I "Blerje goma per automjete"
Nr. Reference REF-35856-09-13-2019
Vlera / Fondi Limit 656 350,00
Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash (Marrėveshje Kuadėr)
Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit tė Tenderit 16-09-2019
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 26-09-2019
Data e mbajtjes sė tenderit 26-09-2019
Nr. i Operatorėve Konkurues 2
Operatorė Konkurues KLOSI –R COMPANY
RA-MI KOMPANI
Operator Ekonomik Kontraktues
 • KLOSI-R COMPANY
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 75,000.00  leke (shumatorja e ēmimeve pėr njėsi.)
  Data e shpalljes sė fituesit 21-10-2019
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH
  Data e lidhjes sė kontratės
  Kohėzgjatja e kontratės
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Janė skualifikuar operatorėt ekonomikė tė mėposhtėm:

  1. “RA-MI KOMPANI” SHPK:
  • Tėrhequr nga oferta ekonomike me anė tė shkresės nr. 1669/1 datė 03.10.2019.
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike Kontrata tė lidhura nė bazė tė Marrėveshjes Kuadėr Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara REF-35856-09-13-2019
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde tė Tenderit
  Shpallja e Fituesit

  MBĖSHTETĖS
  Embassy of USA

  Ky portal është pjesë e projektit të mbështetur financiarisht nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci i Ambasadës së SH.B.A.-së në Tiranë.
  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk përfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Departamentit të Shtetit.

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data