Open Procurement Albania

Mirembajtja e objekteve ndertimore ne Spitalin Psikiatrik Sadik Dinēi Elbasan

Autoritet Prokurues Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara
Institucion Kontraktues Spitali Psikiatrik Elbasan
Objekti i Tenderit Mirembajtja e objekteve ndertimore ne Spitalin Psikiatrik Sadik Dinēi Elbasan
Nr. Reference REF-43258-11-13-2019
Vlera / Fondi Limit 2 002 398,00
Lloji i Kontratės Publike Shėrbime Publike
Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit tė Tenderit 14-11-2019
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 25-11-2019
Data e mbajtjes sė tenderit 25-11-2019
Nr. i Operatorėve Konkurues 3
Operatorė Konkurues FLONJA SHPK
MENI SHPK
NIKA SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • NIKA
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 1 250 899,00
  Data e shpalljes sė fituesit 13-12-2019
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH
  Data e lidhjes sė kontratės
  Kohėzgjatja e kontratės 12 muaj
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa dhe skualifikime.
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde tė Tenderit
  Shpallja e Fituesit

  MBĖSHTETĖS
  Embassy of USA

  Ky portal është pjesë e projektit të mbështetur financiarisht nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci i Ambasadës së SH.B.A.-së në Tiranë.
  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk përfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Departamentit të Shtetit.

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data