Open Procurement Albania

Blerje orendi dhe pajisje per mobilim zyrash per Agjencine e Menaxhimit te Burimeve Ujore

Autoritet Prokurues Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara
Institucion Kontraktues
Objekti i Tenderit Blerje orendi dhe pajisje per mobilim zyrash per Agjencine e Menaxhimit te Burimeve Ujore
Nr. Reference REF-43497-11-14-2019
Vlera / Fondi Limit 1 244 368,00
Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash (Marrėveshje Kuadėr)
Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit tė Tenderit 15-11-2019
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 25-11-2019
Data e mbajtjes sė tenderit 25-11-2019
Nr. i Operatorėve Konkurues 8
Operatorė Konkurues IGLI SAND SHPK
M.LEZHA SHPK
RO-AL SHPK
BOLT SHPK
ERALD SHPK
ERZENI/SH SHPK
MUCA SHPK
MURATI D SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • "RO -AL"
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 38,597.00 Lekė shumatorja e ēmimeve pėr njėsi.
  Data e shpalljes sė fituesit 13-12-2019
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH
  Data e lidhjes sė kontratės
  Kohėzgjatja e kontratės Nga lidhja e kontratės/ kontratave deri nė plotėsimin e nevojave tė autoritetit kontraktor, nė bazė tė marrėveshjes kuadėr.
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Janė skualifikuar operatorėt ekonomikė tė mėposhėm:
  1. “ERZENI/SH” SHPK:
  • Operatori ekonomik nuk ka paraqitur oferte ekonomike sipas kriterit tė percaktuar ne pikėn 1, gėrma a) tė Kritereve tė vecanta.

  2. “MURATI D” SHPK:
  • Operatori ekonomik nuk pėrmbush pikėn 1, ne kriterin e pėrcaktuar nė pikėn 2.1, kapaciteti ligjor/profesional tė kritereve tė vecanta pėr kualifikim tė dokumentave tė tenderit, duke mos arritur tė pėrmbush Lejen Mjedisore tė lėshuar nga organet kompetente pėr veprimatarinė nė fushėn e objektit tė prokurimit.
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike Kontrata tė lidhura nė bazė tė Marrėveshjes Kuadėr Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara REF-43497-11-14-2019
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde tė Tenderit
  Shpallja e Fituesit

  MBĖSHTETĖS
  Embassy of USA

  Ky portal është pjesë e projektit të mbështetur financiarisht nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci i Ambasadës së SH.B.A.-së në Tiranë.
  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk përfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Departamentit të Shtetit.

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data