Open Procurement Albania

Loti IV. “Furnizim me lëndë djegëse GLN për përdorim termik dhe civil me bombula”

Autoritet Prokurues Agjencia E Blerjeve Të Përqendruara
Institucion Kontraktues
Objekti i Tenderit Loti IV. “Furnizim me lëndë djegëse GLN për përdorim termik dhe civil me bombula”
Nr. Reference REF-83601-01-05-2021
Vlera / Fondi Limit 9 956 015,00
Lloji i Kontrates Publike Blerje Mallrash (Marrëveshje Kuadër)
Lloji i Procedures Procedurë e Hapur
Statusi i Tenderit Shpallur Procedura
Data e Njoftimit te Tenderit 06-01-2021
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 29-01-2021
Data e mbajtjes se tenderit 29-01-2021
Nr. i Operatoreve Konkurues
Operatore Konkurues
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Oferta fituese Leke pa TVSH
  Data e shpalljes se fituesit
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates 2 (dy) vite
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike Kontrata te lidhura ne baze te Marreveshjes Kuader Agjencia E Blerjeve Të Përqendruara REF-83601-01-05-2021
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Aneks 1

  Aneks 2

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data