Open Procurement Albania

Rezultate pėrmbledhėse

Nr. i tenderave tė shpallur Fondi limit pėr tenderat e shpallur (nė Lekė, pa TVSH) Nr. i tenderave tė shpallur me fitues Fondi limit pėr tenderat e shpallur me fitues (nė Lekė, pa TVSH) Vlera totale e shpallur fituese (nė Lekė, pa TVSH)
248 53,764,654,910 210 50,406,406,212 42,157,859,222

Lista e tenderave

Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Statusi i Tenderit Vlera fituese
Loti III – Rikonstruksion rruge Unaza Lumalas - Melēan – Porodinė, Bashkia Korēė 62,644,466 Njoftuar Fituesi 37,927,170
Loti I - Ndėrhyrje pėr pėrmirėsimin e infrastrukturės nė shėrbim tė turizmit, Qerret, Bashkia Kavajė. 125,000,048 Njoftuar Fituesi 70,000,630
Loti III - Mbikqyrja e punimeve Rivitalizimi urban i zonave me potencial te larte turistik ne Rajonin 3 dhe 4 . 3,088,351 Lidhur Kontrata 2,693,343
Loti II- Ndėrtimi i rrugės sė re pėrgjatė lumit Osumit si dhe ndėrhyrje pėrmirėsuese nė bypassin e rrugės Antipatrea dhe rehabilitimi i rrugės lidhėse ndėrmjet rrugės Shėtitorja Osumi dhe rrugės Antipatrea, Bashkia Berat 166,390,267 Lidhur Kontrata 92,129,875
Loti II - Mbikqyrja e punimeve “Ndėrtimi i rrugės sė re pėrgjatė lumit Osumit si dhe ndėrhyrje pėrmirėsuese nė bypassin e rrugės Antipatrea dhe rehabilitimi i rrugės lidhėse ndėrmjet rrugės Shėtitorja Osumi dhe rrugės Antipatrea, Bashkia Berat” 1,505,832 Lidhur Kontrata 1,331,122
Loti III - Mbikqyrja e punimeve ““Rikonstruksion rruge Unaza Lumalas - Melēan – Porodinė, Bashkia Korēė” 768,188 Njoftuar Fituesi 690,000
Loti I - Mbikqyrja e punimeve “Ndėrhyrje pėr pėrmirėsimin e infrastrukturės nė shėrbim tė turizmit, Qerret, Bashkia Kavajė” 1,234,375 Njoftuar Fituesi 1,087,500
Reconstruction of the road Gusmar – Kuc .
Rikonstruksion i rrugės "Gusmar – Kuc".
Njoftuar Fituesi 4,817,034 USD
Projektim “Qendra e ekselencės pėr zhvillim rajonal dhe vendor Nr. 2, - “Qendra Multifunksionale e Shėrbimeve pėr Sipėrmarrjet e Reja”: FAZA 2. 1,624,443 Shpallur Procedura
Rivitalizimi urban i zonave me potencial tė lartė turistik nė Rajonin 3 dhe 4 235,478,204 Lidhur Kontrata 153,182,656
Rehabilitation of the facades along Vlora boulevard. Njoftuar Fituesi 54,410,960
Loti VII - Mbikqyrja e punimeve Pėrmirėsimi i shtresave rrugore . 4,800,000 Lidhur Kontrata 4,320,000
Loti V - Mbikqyrja e punimeve Permiresimi i infrastruktures rrugore ne funksion te zhvillimit te turizmit dhe agroturizmit ne Rajonin 4 . 6,857,179 Lidhur Kontrata 5,990,270
Loti VI - Mbikqyrja e punimeve Permiresimi i aksesit ne zonat me aktivitet te larte bujqesor te Myzeqese . 5,313,780 Lidhur Kontrata 5,085,288
Vazhdimi i Shėtitores sė Vlorės – Segmenti jugor nga fushat e sportit deri te tuneli. 458,286,819 Njoftuar Fituesi 385,173,305
Rivitalizimi urban dhe pėrmirėsimi aksesit nė zonat me aktivitetet bujqėsor nė rajonin 3. 323,398,146 Lidhur Kontrata 200,273,141
Pėrmirėsimi i aksesit nė zonat me aktivitet tė lartė bujqėsor tė Myzeqesė. 574,733,505 Lidhur Kontrata 312,014,816
Loti I - Mbikqyrja e punimeve Pėrmirėsimi aksesit nė sitet turistike dhe lehtėsimi i trafikut nė zonat urbane nė rajonet veriore . 4,881,701 Lidhur Kontrata 4,299,058
Loti II - Mbikqyrja e punimeve Pėrmirėsimi i infrastrukurės rrugore nė zonat turistike tė rajonit qendror dhe lehtėsimi i trafikut nė zonat urbane tė tij . 4,135,838 Lidhur Kontrata 3,656,525
Loti IV - Mbikqyrja e punimeve Rivitalizimi urban dhe permiresimi aksesit ne zonat me aktivitetet bujqesor ne rajonin 3 3,150,329 Lidhur Kontrata 2,763,446
Loti VIII - Mbikqyrja e punimeve Pėrmirėsimi i sigurisė rrugore dhe ndriēimit . 2,803,125 Njoftuar Fituesi 2,494,419
Pėrmirėsimi i sigurisė rrugore 125,000,000 Njoftuar Fituesi 229,818,537
Pėrmirėsimi i infrastrukturės rrugore nė funksion tė zhvillimit tė turizmit dhe agroturizmit nė Rajonin 4. 618,371,666 Lidhur Kontrata 421,287,294
Pėrmirėsimi i infrastrukurės rrugore nė zonat turistike tė rajonit qendror dhe lehtėsimi i trafikut nė zonat urbane tė tij 454,015,711 Lidhur Kontrata 294,278,397
Pėrmirėsimi aksesit nė sitet turistike dhe lehtėsimi i trafikut nė zonat urbane nė rajonet veriore 471,487,538 Lidhur Kontrata 341,585,437
Pėrmirėsimi i shtresave rrugore pėr rajonin 2 dhe 4. 375,000,000 Njoftuar Fituesi 213,722,517
Pėrmirėsimi i shtresave rrugore pėr rajonin 1 dhe 3. 375,000,000 Njoftuar Fituesi 249,389,616
Consultancy services for identification and supervision of potential road safety interventions and road safety inspections.
Shėrbime konsulence pėr identifikimin dhe mbikėqyrjen ndėrhyrjeve postenciale per sigurinė rrugore dhe inspektimet e sigurisė rrugore.
Njoftuar Fituesi 156,400 USD
Construction of emergency center Palase, rehabilitation of the torrent and parking area in Dhermi village.
Ndėrtimi i qendrės sė urgjencės Palase, rehabilitimi i pėrroit dhe zonės sė parkimit nė fshatin Dhėrmi.
Njoftuar Fituesi 93,897,546
Design services for urban regeneration of Vlora central waterfront, Flag Square and port area .
60,703,000 Shpallur Procedura

Tė drejtat e Pėrdorimit

Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data