Open Procurement Albania

Asistencė teknike pėr zbatimin e projektit arkitektonik gjatė zbatimit tė punimeve pėr Rehabilitimin e vijės bregdetare tė Vlorės.

Njė shėnim me RedFlag ėshtė njė fakt, ngjarje, ose grup i rrethanave ose informacione tė tjera qė mund tė tregojnė njė shqetėsim apo ekspozim dhe mbi rrezik potencial tė pajtueshmėrisė ligjore pėr sjellje tė paligjshme ose joetike tė biznesit, veēanėrisht nė lidhje me praktika korruptive dhe mosrespektimit tė ligjeve anti-korrupsion.Vlerėsimi pėr kėto kategori do tė bėhet nė mėnyrė automatike, me filtra analitik tė paracaktuar.

 • Mungesė Gare, Negocim i Drejtpėrdrejtė (mbi 5 milion lekė)
 • Janė kontrata pa garė qė lidhen si pasojė e bisedimeve mes autoritetit dhe kompanive. Kėto do duhej tė lejohen vetėm nė raste tė caktuara, ku njė situatė emergjente shoqėrohet me nevojėn pėr ndėrhyrje tė shpejtė pėrmes njė kontrate.

 • Anullimi i Tenderit dy ose mė shumė herė
 • Anullimi i Tenderit dy ose mė shumė herė

Qarkun Vlorė
Kredia Nr
Burimi i Kredisė/Financuar nga:
Vlera e Kredisė sipas Monedhės
Titulli i Projektit
Pėrshkrim i Projektit
Objekti i Tenderit Asistencė teknike pėr zbatimin e projektit arkitektonik gjatė zbatimit tė punimeve pėr Rehabilitimin e vijės bregdetare tė Vlorės .
Nr. Reference
Kodi CPV
Vlera / Fondi Limit 15,166,000
Lloji i Kontratės Publike Shėrbime Publike
Lloji i Procedurės Procedurė me Negocim
Statusi i Tenderit Rishpallje me Lidhje Kontrate
Data e Njoftimit tė Tenderit
Data e Fillimit tė Afatit pėr Dorėzim Oferte
Data e Mbylljes sė Afatit pėr Dorėzim Oferte
Sektori Projektim Teknik
Nr. i Operatorėve Konkurues
Operatorė Konkurues Xaveer De Geyter Architects
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Xaveer De Geyter Architects
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH
  Data e shpalljes sė fituesit
  Data e lidhjes sė kontratės 01-09-2016
  Vlera e Kontratės me TVSH 18,165,216
  Kohėzgjatja e Kontratės
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
  Publikimi nė Buletin
  Njoftim pėr Shpallje Tenderi
  Njoftim pėr Shpallje Fituesi
  Njoftim pėr Lidhje Kontrate Nr.44 - Dt.07-11-2016

  Asistencė teknike pėr zbatimin e projektit arkitektonik gjatė zbatimit tė punimeve pėr Rehabilitimin e vijės bregdetare tė Vlorės .

  Qarkun Vlorė
  Kredia Nr
  Burimi i Kredisė/Financuar nga:
  Vlera e Kredisė sipas Monedhės
  Titulli i Projektit
  Pėrshkrim i Projektit
  Objekti i Tenderit Asistencė teknike pėr zbatimin e projektit arkitektonik gjatė zbatimit tė punimeve pėr Rehabilitimin e vijės bregdetare tė Vlorės .
  Nr. Reference
  Kodi CPV
  Vlera / Fondi Limit 15,166,000
  Lloji i Kontratės Publike Shėrbime Publike
  Lloji i Procedurės Shėrbim konsulence
  Statusi i Tenderit Rishpallje e Anuluar
  Data e Njoftimit tė Tenderit
  Data e Fillimit tė Afatit pėr Dorėzim Oferte
  Data e Mbylljes sė Afatit pėr Dorėzim Oferte 30-05-2016
  Sektori Projektim Teknik
  Nr. i Operatorėve Konkurues
  Operatorė Konkurues
  Operator Ekonomik Kontraktues
  Oferta fituese Lekė pa TVSH
  Data e shpalljes sė fituesit
  Data e lidhjes sė kontratės
  Vlera e Kontratės me TVSH
  Kohėzgjatja e Kontratės Sipas termave te references.
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit Nuk ėshtė siguruar numri minimal i domosdoshėm pėr tė vazhduar procedurėn.
  Shėnime
  Transaksione Thesari
  Publikimi nė Buletin
  Njoftim pėr Shpallje Tenderi Nr.19 - Dt.16-05-2016
  Njoftim pėr Shpallje Fituesi
  Njoftim pėr Lidhje Kontrate
  Anulimi i Tenderit Nr.22 - Dt.06-06-2016

  Asistencė teknike pėr zbatimin e projektit arkitektonik gjatė zbatimit tė punimeve pėr Rehabilitimin e vijės bregdetare tė Vlorės .

  Qarkun Vlorė
  Kredia Nr
  Burimi i Kredisė/Financuar nga:
  Vlera e Kredisė sipas Monedhės
  Titulli i Projektit
  Pėrshkrim i Projektit
  Objekti i Tenderit Asistencė teknike pėr zbatimin e projektit arkitektonik gjatė zbatimit tė punimeve pėr Rehabilitimin e vijės bregdetare tė Vlorės
  Nr. Reference
  Kodi CPV
  Vlera / Fondi Limit 15,166,000
  Lloji i Kontratės Publike Shėrbime Publike
  Lloji i Procedurės Shėrbim konsulence
  Statusi i Tenderit Anuluar Procedura
  Data e Njoftimit tė Tenderit
  Data e Fillimit tė Afatit pėr Dorėzim Oferte
  Data e Mbylljes sė Afatit pėr Dorėzim Oferte 09-05-2016
  Sektori Projektim Teknik
  Nr. i Operatorėve Konkurues
  Operatorė Konkurues
  Operator Ekonomik Kontraktues
  Oferta fituese Lekė pa TVSH
  Data e shpalljes sė fituesit
  Data e lidhjes sė kontratės
  Vlera e Kontratės me TVSH
  Kohėzgjatja e Kontratės Sipas termave te references.
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit Nuk ėshtė siguruar numri minimal i domosdoshėm i konkurrenteve pėr tė vazhduar procedurėn.
  Shėnime Subjekti palė kontraktore ėshtė njė operator ekonomik i huaj, pa regjistrim pranė QKB ne momentin e lidhjes sė kontratės.

  Te dhėna pėr subjektin:
  Emri: Xaveer De Geyter Architects
  Adresa: Sainctellete Square 12 1000, Brussel, Belgique
  Nr. NIPT: 0461-324-179
  Transaksione Thesari
  Publikimi nė Buletin
  Njoftim pėr Shpallje Tenderi Nr.17 - Dt.03-05-2016
  Njoftim pėr Shpallje Fituesi
  Njoftim pėr Lidhje Kontrate
  Anulimi i Tenderit Nr.19 - Dt.16-05-2016

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data