Open Procurement Albania

Vazhdimi i Shėtitores se Vlorės – Segmenti jugor nga Fusha e Sportit deri tė Tuneli.

Qarkun Vlorė
Kredia Nr
Burimi i Kredisė/Financuar nga:
Vlera e Kredisė sipas Monedhės
Titulli i Projektit
Pėrshkrim i Projektit
Objekti i Tenderit Vazhdimi i Shėtitores sė Vlorės – Segmenti jugor nga Fusha e Sportit deri tė Tuneli.
Fondi i akorduar pėr vitin 2018 ėshtė: 40.403.893 lekė pa tvsh.
Pjesa e mbetur ėshtė parashikuar pėr vitin 2019.
Nr. Reference REF-76964-06-28-2018
Kodi CPV
45000000-7 - Punė ndėrtimi
Vlera / Fondi Limit 199,079,827
Lloji i Kontratės Publike Punė Publike
Lloji i Procedurės Procedurė e Hapur
Statusi i Tenderit Anuluar Procedura
Data e Njoftimit tė Tenderit 29-06-2018
Data e Fillimit tė Afatit pėr Dorėzim Oferte 29-06-2018
Data e Mbylljes sė Afatit pėr Dorėzim Oferte 24-08-2018
Sektori Infrastrukturė Urbane
Nr. i Operatorėve Konkurues
Operatorė Konkurues
Operator Ekonomik Kontraktues
Oferta fituese Lekė pa TVSH
Data e shpalljes sė fituesit
Data e lidhjes sė kontratės
Vlera e Kontratės me TVSH
Kohėzgjatja e Kontratės 12 muaj
Ankesa
Arsyeja e Anulimit Pėr shkaqe qė dalin jashtė kontrollit tė autoritetit kontraktor dhe tė paparashikueshme nė kohėn e fillimit tė procedurės sė prokurimit, duke respektuar parimet e barazisė dhe tė transparencės, sipas pėrcaktimit nė rregullat e prokurimit publik.
Shėnime Pėr kėtė procedurė prokurimi ėshtė shtyrė njė herė afati pėr dorėzimin e dokumentave, referim sipas shtojcės 1.
Afati fillestar ka qėnė nė datėn 30-07-2018.
Transaksione Thesari
Publikimi nė Buletin
Njoftim pėr Shpallje Tenderi Nr.26 - Dt.02-07-2018
Specifikime Teknike
Dokumente Standarde Tenderi (DST) Draft Kontrata
Njoftim pėr Shpallje Fituesi
Njoftim pėr Lidhje Kontrate
Shtojca Nr 1 Nr.34 - Dt.27-08-2018

Tė drejtat e Pėrdorimit

Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data