Open Procurement Albania

Rruga Qendėr Gose – Hekurudha - Gose e Madhe, Bashkia Rrogozhinė.

Qarkun Tiranė
Kredia Nr
Burimi i Kredisė/Financuar nga:
Vlera e Kredisė sipas Monedhės
Titulli i Projektit
Pėrshkrim i Projektit
Objekti i Tenderit Rruga Qendėr Gose – Hekurudha - Gose e Madhe, Bashkia Rrogozhinė.
Fondi i akorduar pėr vitin 2018 ėshtė: 16.209.062 lekė pa tvsh.
Pjesa e mbetur ėshtė parashikuar pėr vitin 2019.
Burimi i Financimit - Buxheti i Shtetit.
Nr. Reference REF-76090-06-23-2018
Kodi CPV
45000000-7 - Punė ndėrtimi
Vlera / Fondi Limit 79,997,650
Lloji i Kontratės Publike Punė Publike
Lloji i Procedurės Procedurė e Hapur
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit tė Tenderit 25-06-2018
Data e Fillimit tė Afatit pėr Dorėzim Oferte 25-06-2018
Data e Mbylljes sė Afatit pėr Dorėzim Oferte 25-07-2018
Sektori Infrastrukturė Urbane
Nr. i Operatorėve Konkurues 18
Operatorė Konkurues A.L-ASFALT SHPK & ALB KORCA 2002 SHPK
S.M.O UNION SHPK
COMPANY RIVIERA 2008 SHPK & KACDEDJA SHPK
SHKELQIMI 07 SHPK
MELA SHPK & ALB SHPRESA
CAUSHI SHPK
BAJRAMI N SHPK
B-93 II SHPK & B-93 SHPK
LIQENI VII SHPK & BOSHNJAKU.B SHPK
BIBA-X SHPK & SENKA
ARKONSTUDIO SHPK & MODESTE
BE-IS SHPK
VARAKU E SHPK & KLAJGER KONSTRUKSION SHPK
ALBAVIA SHPK
BAMI SHPK
HASTOCI
GJOKA KONSTRUKSION SHPK
VICTORIA INVEST SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • ALB KORCA 2002 SHPK
 • 10%
 • A.L-ASFALT
 • 90%
  Oferta fituese Lekė pa TVSH 43,490,748
  Data e shpalljes sė fituesit 09-08-2018
  Data e lidhjes sė kontratės 23-08-2018
  Vlera e Kontratės me TVSH 52,188,898
  Kohėzgjatja e Kontratės 8 muaj
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.

  Janė skualifikuar:

  1. Bashkimi i Operatorėve Ekonomik B 93II SHPK dhe B 93 SHPK pasi:

  a. Shoqėria B 93II SHPK nuk plotėson kėrkesėn 2.3.4 pėr kualifikim lidhur me punėsimin e inxhinierėve, pasi ka marrė pėrsipėr punime pėr kanalizimet e ujėrave tė shiut dhe kanalizime tė ujėrave tė zeza, dhe nuk ka inxhinier hidroteknik.
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr ALB KORCA 2002 SHPK
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr A.L-ASFALT
  Publikimi nė Buletin
  Njoftim pėr Shpallje Tenderi Nr.26 - Dt.02-07-2018
  Specifikime Teknike
  Dokumente Standarde Tenderi (DST) Draft Kontrata
  Raport Teknik
  Preventiv
  Njoftim pėr Shpallje Fituesi
  Njoftim pėr Lidhje Kontrate Nr.35 - Dt.03-09-2018

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data