Open Procurement Albania

Pėrmirėsimi i shtresave rrugore pėr rajonin 2 dhe 4.

Qarkun 12 Qarqet
Kredia Nr
Burimi i Kredisė/Financuar nga:
Vlera e Kredisė sipas Monedhės
Titulli i Projektit
Pėrshkrim i Projektit
Objekti i Tenderit Pėrmirėsimi i shtresave rrugore pėr rajonin 2 dhe 4.

Burimi i Financimit: Buxheti i shtetit. Per vitin 2019 fondi ne dispozicion eshte ne vleren 75,000,000 leke pa tvsh. Financimi i mėtejshėm sipas PBA-sė.
Nr. Reference REF-34578-08-29-2019
Kodi CPV
45000000-7 - Punė ndėrtimi,
Vlera / Fondi Limit 375,000,000
Lloji i Kontratės Publike Punė Publike (Marrėveshje Kuadėr )
Lloji i Procedurės Procedurė e Hapur
Statusi i Tenderit Shpallur Procedura
Data e Njoftimit tė Tenderit 30-08-2019
Data e Fillimit tė Afatit pėr Dorėzim Oferte 30-08-2019
Data e Mbylljes sė Afatit pėr Dorėzim Oferte 30-09-2019
Sektori Infrastrukturė Urbane
Nr. i Operatorėve Konkurues
Operatorė Konkurues
Operator Ekonomik Kontraktues
Oferta fituese Lekė pa TVSH
Data e shpalljes sė fituesit
Data e lidhjes sė kontratės
Vlera e Kontratės me TVSH
Kohėzgjatja e Kontratės 20 muaj
Ankesa
Arsyeja e Anulimit
Shėnime
Transaksione Thesari
Publikimi nė Buletin
Njoftim pėr Shpallje Tenderi Nr.35 - Dt.02-09-2019
Specifikime Teknike
Raport Teknik
Preventiv
Njoftim pėr Shpallje Fituesi
Njoftim pėr Lidhje Kontrate

Tė drejtat e Pėrdorimit

Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data