Open Procurement Albania

Rindėrtimi i shtėpive individuale nė zonat e prekura nga tėrmeti (ne kuader te procesit te rindertimit)

Qarkun Tirane-Lezha-Durres
Kredia Nr
Burimi i Kredisė/Financuar nga:
Vlera e Kredisė sipas Monedhės
Titulli i Projektit
Pėrshkrim i Projektit
Objekti i Tenderit Rindėrtimi i shtėpive individuale nė zonat e prekura nga tėrmeti (ne kuader te procesit te rindertimit).

Burimi i Financimit: Fondi i Rindėrtimit ne Buxhetin e Shtetit.

Objekti i marrėveshjes kuadėr pėrfshin rindėrtimin e shtėpive individuale sipas projekteve model (1+1, 1+2, 1+3) nė territorin e bashkive: - Durrės, Kamėz, Kavajė, Rrogozhinė, Krujė, Kurbin, Lezhė, Mirditė, Shijak dhe Vorė.

Rindėrtimi i shtėpive individuale do tė ketė shpėrndarje nė territorin e bashkive tė lartpėrmendura. Rindėrtimit i tyre mund tė bėhet nė mėnyrė tė grupuar ose vec e vec (nė shtėpitė ekzistuese) sipas pėrcaktimit tė shesheve tė ndėrtimit tė caktuara nė Planet e Detyruara Vendore.
Nr. Reference REF-53475-03-09-2020
Kodi CPV
44211000-2 - Ndėrtesa tė parafabrikuara,
Vlera / Fondi Limit 5,225,192,288
Lloji i Kontratės Publike Punė Publike (Marrėveshje Kuadėr )
Lloji i Procedurės E kufizuar, mbi kufirin e lartė monetar
Statusi i Tenderit Shpallur Procedura
Data e Njoftimit tė Tenderit 10-03-2020
Data e Fillimit tė Afatit pėr Dorėzim Oferte 27-03-2020
Data e Mbylljes sė Afatit pėr Dorėzim Oferte 27-03-2020
Sektori Infrastrukturė Urbane
Nr. i Operatorėve Konkurues
Operatorė Konkurues
Operator Ekonomik Kontraktues
Oferta fituese Lekė pa TVSH
Data e shpalljes sė fituesit
Data e lidhjes sė kontratės
Vlera e Kontratės me TVSH
Kohėzgjatja e Kontratės 24 muaj
Ankesa
Arsyeja e Anulimit
Shėnime Pėr ketė procedurė prokurimi ėshtė shtyrė nje herė afati pėr dorėzimin e dokumentave, referim sipas shtojces me poshte .
Afati fillestar ka qėnė nė datėn 19-03-2020.
Transaksione Thesari
Publikimi nė Buletin
Njoftim pėr Shpallje Tenderi
Specifikime Teknike
Dokumente Standarde Tenderi (DST) Draft Kontrata
Raport Teknik
Njoftim pėr Shpallje Fituesi
Njoftim pėr Lidhje Kontrate
English Reconstruction of individual houses in areas affected by the earthquake - bidding documents

Projekti mekanik

Projekti Arkitektonik

Relacion Arkitektonik

Impianti i mbrojtjes nga zjarri “Projekte model per rindertimin e shtepive Individuale”

Projekt model tip 3+1; per rindertimin e shtėpive individuale, me kosto te ulet dhe eficence energjie model 3 _ sip. 93.8 m2 _ 3+1

Planimetri Kati

Relacion teknik “Projekte model per rindertimin e shtepive individuale”

Projekte Model per Rindertimin e Shtepive Individuale

Relacion Teknik mbi qendrueshmerine konstruktive

Relacion Teknik“Per projektin e instalimeve hidro-sanitare”

Specifikime Teknike

Projekti Konstruktiv "Projekte model" Per Rindertimin e Shtepive Individuale, me kosto te ulet dhe eficence energjie

Shtojca. DT

Projekte Model per Rindertimin e Shtepive Individuale (Pamje).

Tė drejtat e Pėrdorimit

Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data