Open Procurement Albania

Largimi i inerteve të rrugës provizore dhe kthimi i bregut të liqenit në gjëndjen e mëparshme në aksin Lin - Pogradec.

Autoritet Prokurues Autoriteti Rrugor Shqiptar
Institucioni Prokurues Autoriteti Rrugor Shqiptar
Objekti i Tenderit Largimi i inerteve të rrugës provizore dhe kthimi i bregut të liqenit në gjëndjen e mëparshme në aksin Lin - Pogradec.

Burimi i Financimit: Buxheti i Shtetit (Fondi ne dispozicion per vitin 2020 eshte 5.000.000 leke)
Nr. Reference REF-58934-05-26-2020
Vlera / Fondi Limit 20 551 688,00
Lloji i Kontrates Publike Punë Publike
Lloji i Procedures Procedurë e Hapur
Statusi i Tenderit Shpallur Procedura
Data e Njoftimit te Tenderit 27-05-2020
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 26-06-2020
Data e mbajtjes se tenderit 26-06-2020
Nr. i Operatoreve Konkurues
Operatore Konkurues
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Oferta fituese Leke pa TVSH
  Data e shpalljes se fituesit
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates 30 dite
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates
  Anulimi i Tenderit
  PREVENTIV

  PROGRAMI I PUNIMEVE

  RELACION TEKNIK

  PLANIMETRIA BY PASS-PROVIZOR LIN - POGRADEC

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data