Open Procurement Albania

Paraqitje grafike e rezultateve sipas njėsisė sė qeverisjes vendore

Rezultate pėrmbledhėse

Nr. i autoriteteve shitės Nr. i operatorėve ekonomik Nr. i ankandeve tė shpallur Vlera totale fillestare pėr ankandet e shpallur (nė Lekė, pa TVSH) Nr. i ankandeve tė shpallur me fitues Vlera totale fillestare pėr ankandet e shpallur me fitues (nė Lekė, pa TVSH) Vlera totale e shpallur fituese (nė Lekė, pa TVSH)
37 64 301 142,284,697 138 66,158,276 69,135,880

Lista e ankandeve

Objekti i ankandit Vlera fillestare Lekė Autoritet Prokurues Statusi i Ankandit
Shitjen e lendes drusore ne kembe per sigurimin e nevojave per ngrohje, Loti 3 Qeverisja Vendore Prrenjas Lidhur kontrata
Shitjen e lendes drusore ne kembe per sigurimin e nevojave per ngrohje, Loti 2 Qeverisja Vendore Prrenjas Lidhur kontrata
Shitjen e lendes drusore ne kembe per sigurimin e nevojave per ngrohje, Loti 1 Qeverisja Vendore Prrenjas Lidhur kontrata
Bime mjekesore, tanifere, eterovajore, 510 kv boce te ndryshme dhe 5 kv kallam 102,500 Qeverisja Vendore Rrogozhinė Ankand i shpallur
Prerjen e materialit drusor nė kėmbė (tė paprerė), transportin dhe shitjen e tyre tek bashkitė, entet publike dhe konsumatorėt familjarė pėr pėrdorim pėr ngrohje/dru zjarri. Loti V Ekonomia Pyjore ose pjesa ekonomike Shosh-1, 108 a, 112 a 389,000 Qeverisja Vendore Shkodėr Anuluar ankandi
Prerjen e materialit drusor nė kėmbė (tė paprerė), transportin dhe shitjen e tyre tek bashkitė, entet publike dhe konsumatorėt familjarė pėr pėrdorim pėr ngrohje/dru zjarri. Loti IV Ekonomia Pyjore ose pjesa ekonomike Shosh 1, 105 a, 110 a,110a 999,260 Qeverisja Vendore Shkodėr Anuluar ankandi
Prerjen e materialit drusor nė kėmbė (tė paprerė), transportin dhe shitjen e tyre tek bashkitė, entet publike dhe konsumatorėt familjarė pėr pėrdorim pėr ngrohje/dru zjarri.Loti III Ekonomia Pyjore ose pjesa ekonomike Lugina Kirit 203 b, 204a, 233 548,000 Qeverisja Vendore Shkodėr Anuluar ankandi
Prerjen e materialit drusor nė kėmbė (tė paprerė), transportin dhe shitjen e tyre tek bashkitė, entet publike dhe konsumatorėt familjarė pėr pėrdorim pėr ngrohje/dru zjarri. Loti II Ekonomia Pyjore ose pjesa ekonomike Bruēaj, 42, 43, 44 455,000 Qeverisja Vendore Shkodėr Anuluar ankandi
Prerjen e materialit drusor nė kėmbė (tė paprerė), transportin dhe shitjen e tyre tek bashkitė, entet publike dhe konsumatorėt familjarė pėr pėrdorim pėr ngrohje/dru zjarri.Loti I Ekonomia Pyjore ose pjesa ekonomike Rosek Drisht, 10 Ib,10 2b, 116, 117 930,000 Qeverisja Vendore Shkodėr Anuluar ankandi
Prerjen e materialit drusor nė kėmbė (tė paprerė), transportin dhe shitjen e tyre tek bashkitė, entet publike dhe konsumatorėt familjarė pėr pėrdorim pėr ngrohje/dru zjarri. Loti V Ekonomia Pyjore ose pjesa ekonomike Shosh-1, 108 a, 112 a 389,000 Qeverisja Vendore Shkodėr Lidhur kontrata
Prerjen e materialit drusor nė kėmbė (tė paprerė), transportin dhe shitjen e tyre tek bashkitė, entet publike dhe konsumatorėt familjarė pėr pėrdorim pėr ngrohje/dru zjarri. Loti IV Ekonomia Pyjore ose pjesa ekonomike Shosh 1, 105 a, 110 a,110a 999,260 Qeverisja Vendore Shkodėr Lidhur kontrata
Prerjen e materialit drusor nė kėmbė (tė paprerė), transportin dhe shitjen e tyre tek bashkitė, entet publike dhe konsumatorėt familjarė pėr pėrdorim pėr ngrohje/dru zjarri.Loti III Ekonomia Pyjore ose pjesa ekonomike Lugina Kirit 203 b, 204a, 233 548,000 Qeverisja Vendore Shkodėr Lidhur kontrata
Prerjen e materialit drusor nė kėmbė (tė paprerė), transportin dhe shitjen e tyre tek bashkitė, entet publike dhe konsumatorėt familjarė pėr pėrdorim pėr ngrohje/dru zjarri. Loti II Ekonomia Pyjore ose pjesa ekonomike Bruēaj, 42, 43, 44 455,000 Qeverisja Vendore Shkodėr Lidhur kontrata
Prerjen e materialit drusor nė kėmbė (tė paprerė), transportin dhe shitjen e tyre tek bashkitė, entet publike dhe konsumatorėt familjarė pėr pėrdorim pėr ngrohje/dru zjarri.Loti I Ekonomia Pyjore ose pjesa ekonomike Rosek Drisht, 10 Ib,10 2b, 116, 117 930,000 Qeverisja Vendore Shkodėr Lidhur kontrata
Shitjen e lėndės drusore nė kėmbė me ankand nė ngastrat pyjore nr 2a, 31a, 31b nė Ekonominė Pyjore Sherrė-Panarit me rrugė auto pyjore. 871,900 Qeverisja Vendore Korēė Njoftuar fituesi
Loti i III pėr ekonominė pyjore “Baldushk” sasi prej 100 kv 100,000 Qeverisja Vendore Tiranė Lidhur kontrata
Loti i II pėr ekonominė pyjore “Rovė - Lunxhė” sasi prej 100 kv 100,000 Qeverisja Vendore Tiranė Anuluar ankandi
Loti i I pėr ekonominė pyjore “Krrabė - Gurrė”, sasi prej 400 kv 400,000 Qeverisja Vendore Tiranė Anuluar ankandi
Shitje lėndė drusore dru zjarri, lėndė punimi, nė kembė,Loti i dytė, dru zjarri, lėndė punimi, lloji Ah : nė ngastren: 134/b ekonomia pyjore Qafe Plake-Qafe Shari. Me volum total 19.8 m3 lėndė e hollė, 92.8 m3 lėndė mes dhe tra, dru zjarri 1034.9 m3 838,790 Qeverisja Vendore Fushė-Arrėz Lidhur kontrata
Shitje lėndė drusore dru zjarri, lėndė punimi, nė kembė, Loti i parė,dru zjarri, lėndė punimi, lloji Ah nė ngastrat: 23/a, 24/a, 28/a, 29/a Ekonomia Pyjore Breg-Drini. Me volum total 49.8 m3 lėndė e hollė, 251.7 m3 lėndė mes dhe tra, dru zjarri 7235.1 m3 4,482,480 Qeverisja Vendore Fushė-Arrėz Lidhur kontrata

Tė drejtat e Pėrdorimit

Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data