Open Procurement Albania

Paraqitje grafike e rezultateve sipas njėsisė sė qeverisjes vendore

Rezultate pėrmbledhėse

Nr. i autoriteteve shitės Nr. i operatorėve ekonomik Nr. i ankandeve tė shpallur Vlera totale fillestare pėr ankandet e shpallur (nė Lekė, pa TVSH) Nr. i ankandeve tė shpallur me fitues Vlera totale fillestare pėr ankandet e shpallur me fitues (nė Lekė, pa TVSH) Vlera totale e shpallur fituese (nė Lekė, pa TVSH)
40 68 344 150,913,785 147 63,500,356 66,244,566

Lista e ankandeve

Objekti i ankandit Vlera fillestare Lekė Autoritet Prokurues Statusi i Ankandit
Pėr vjeljen e Grumbullim tė Frutave tė Gėshtenjės, vjeljen e grumbullimin e bimeve MET, Vjeljen e grumbullimin e bohce te Pishes dhe nxjerrjen e rrenjeve te Shqopes.
Loti I, Ekonomia Pyjore Rosek Drisht 80.3 kv.
40,150 Qeverisja Vendore Shkodėr Ankand i shpallur
Pėr vjeljen e Grumbullim Prodhime tė dyta Pyjore e bimė MET i ndare nė lote: Loti X ekonomia Pyjore Dajē Velipoje 64 kv. 12,800 Qeverisja Vendore Vau i Dejės Ankand i shpallur
Pėr vjeljen e Grumbullim Prodhime tė dyta Pyjore e bimė MET i ndare nė lote: Loti IV Ekonomia Pyjore Gomsiqe 490 kv 98,000 Qeverisja Vendore Vau i Dejės Ankand i shpallur
Pėr vjeljen e Grumbullim Prodhime tė dyta Pyjore e bimė MET i ndare nė lote: Loti VIII, ekonomia Pyjore Gjadėr Mnele nė sasi prej 4173 kv ,Loti IV Ekonomia Pyjore Gomsiqe 490 kv 834,600 Qeverisja Vendore Vau i Dejės Ankand i shpallur
Pėr vjeljen e Grumbullim Prodhime tė dyta Pyjore e bimė MET i ndare nė lote: Loti VII, Nxjerrje rrėnje shqope, ekonomia pyjore Vig nė sasi prej 447 kv 44,700 Qeverisja Vendore Vau i Dejės Ankand i shpallur
Pėr vjeljen e Grumbullim Prodhime tė dyta Pyjore e bimė MET i ndare nė lote: Loti VI ekonomite Pyjore Karme,Gomsiqe,Vig ,Gjadėr Mnele ,Shllak e Shllak 2 nė, Trumzė dhe lisėn nė sasi prej 799 kv 55,930 Qeverisja Vendore Vau i Dejės Ankand i shpallur
Pėr vjeljen e Grumbullim Prodhime tė dyta Pyjore e bimė MET i ndare nė lote: loti V,Ekonomia Pyjore Hajmel Nenshat,lloji shėrbele nė sasi prej 148 kv 22,200 Qeverisja Vendore Vau i Dejės Njoftuar fituesi
Pėr vjeljen e Grumbullim Prodhime tė dyta Pyjore e bimė MET i ndare nė lote: Loti IV,Ekonomia Pyjore Temal nė sasi prej 115 kv 57,500 Qeverisja Vendore Vau i Dejės Ankand i shpallur
Pėr vjeljen e Grumbullim Prodhime tė dyta Pyjore e bimė MET i ndare nė lote: Loti III,Ekonomia Pyjore Pyjore Shllak 2 ne sasi prej 813 kv 406,500 Qeverisja Vendore Vau i Dejės Ankand i shpallur
Pėr vjeljen e Grumbullim Prodhime tė dyta Pyjore e bimė MET i ndare nė lote: Loti II,Ekonomia Pyjore Rosek Drisht nė sasi prej 94 kv. 47,000 Qeverisja Vendore Vau i Dejės Ankand i shpallur
Pėr vjeljen e Grumbullim Prodhime tė dyta Pyjore e bimė MET i ndare nė lote: Loti I,Ekonomia Pyjore Shllak 1 ne sasi 435 kv 217,500 Qeverisja Vendore Vau i Dejės Ankand i shpallur
Vjelje grumbullim i degezave te xines ne territorin e Bashkise Fier. 115,600 Qeverisja Vendore Fier Anuluar ankandi
Degėza , ( gjethe ) tė Mersinės ( Myrtus Communis L ). 207,960 Qeverisja Vendore Durrės Njoftuar fituesi
Shitje Hekur per Skrap. 52,800 Qeverisja Vendore Krujė Ankand i shpallur
LOTI 2 - Prodhime tė dyta ( Gjethe Dafine, dege mersine ,dege xine) 40,000 Qeverisja Vendore Rrogozhinė Njoftuar fituesi
LOTI 1 - Prodhime tė dyta ( Gjethe Dafine, dege mersine ,dege xine) 125,000 Qeverisja Vendore Rrogozhinė Njoftuar fituesi
Prodhime tė dyta ( Boce pishe mesdhetare). 80,000 Qeverisja Vendore Rrogozhinė Ankand i rishpallur
Loti 2- Dhėnie toke me qera me afat tė gjatė.
Vlera fillestar 6000 leke/ha.
Qeverisja Vendore Belsh Ankand i shpallur
Loti 1- Dhėnie toke me qera me afat tė gjatė.
Vlera fillestar 6000 leke/ha.
Qeverisja Vendore Belsh Njoftuar fituesi
Shitjen e fondit te bimevemjekesore,tanifere e eterovajore natyrore dhe prodhimet e dyta pyjore. Lot 2. 211,470 Qeverisja Vendore Elbasan Rishpallje e anuluar

Tė drejtat e Pėrdorimit

Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data