Open Procurement Albania

Paraqitje grafike e rezultateve sipas njėsisė sė qeverisjes vendore

Rezultate pėrmbledhėse

Nr. i autoriteteve shitės Nr. i operatorėve ekonomik Nr. i ankandeve tė shpallur Vlera totale fillestare pėr ankandet e shpallur (nė Lekė, pa TVSH) Nr. i ankandeve tė shpallur me fitues Vlera totale fillestare pėr ankandet e shpallur me fitues (nė Lekė, pa TVSH) Vlera totale e shpallur fituese (nė Lekė, pa TVSH)
36 62 294 140,700,369 133 58,937,686 61,893,280

Lista e ankandeve

Objekti i ankandit Vlera fillestare Lekė Autoritet Prokurues Statusi i Ankandit
Loti I Nente: Dardhe Xhyre - Humus Pylli 320 m3, Stravaj - Humus Pylli 480 m3. 48,000 Qeverisja Vendore Prrenjas Lidhur kontrata
Loti i Tete - Ekonomia pyjore: Dardhe Xhyre, Mbeturina Pylli (Lloi Ah) 1910 m3, Mbeturina Pylli (Lloi Ah) 530 m3, Stravaj. 97,600 Qeverisja Vendore Prrenjas Lidhur kontrata
Loti i Shtate - E.Kullosore Malit Plak; Netull (Lulja) 15 Kv, Agulicja (Lulja) 10 Kv. 11,250 Qeverisja Vendore Prrenjas Ankand i shpallur
Loti I Gjashte - Ekonomia pyjore: Dardhe-Xhyre; Dellinje e Zeze (Kokerr, Frut) 10 Kv, Mjeder (Gjethe)13 Kv, Hither (Gjethe) 18 Kv. 9,650 Qeverisja Vendore Prrenjas Lidhur kontrata
Loti i Peste - Ekonomia pyjore: Prrenjas; Luleshtrydhe (Gjethe) 2 Kv, Mjeder (Gjethe) 30 Kv, Hither (Gjethe) 19 Kv, Dellinje e Zeze (Kokerr,Frut) 5 Kv; Dellinje e Kuqe (Kokerr, Frut) 100 Kv,Trendafil i Eger(Kokerr,Frut) 45 Kv. 82,650 Qeverisja Vendore Prrenjas Ankand i shpallur
Loti I Katert - Ekonomia pyjore: Turje; Dellinje e Kuqe (Kokerr, Frut) 35 Kv, Dellinje e Zeze (Kokerr, Frut) 10 Kv, Trendafil i Eger(Kokerr,Frut) 10 Kv. 27,500 Qeverisja Vendore Prrenjas Ankand i shpallur
Loti I Trete - Ekonomia pyjore: Lepushe; Luleshtrydhe (Gjethe) 3 Kv, Mjeder ( Gjethe) 46 Kv, Dellinje e Kuqe (Kokerr,Frut) 33 Kv, Trendafil i Eger (Kokerr,Frut) 10 Kv. 28,850 Qeverisja Vendore Prrenjas Ankand i shpallur
Loti I Dyte - Ekonomia pyjore: Stravaj; Luleshtrydhe (Gjethe) 3 Kv, Mjeder (Gjethe) 60 Kv, Hither (Gjethe) 14 Kv, Lajthi (Gjethe) 4 Kv, Dellinje e Zeze (Kokerr, Frut) 5 Kv, Trendafil i Eger (Kokerr, Frut) 10 Kv. 19,650 Qeverisja Vendore Prrenjas Lidhur kontrata
Loti I Pare - Ekonomia pyjore: Sopot ; Luleshtrydhe (Gjethe) 10 kv, Mjeder (Gjethe) 60 kv, Dellinje e Zeze (Koker, Frut) 15 kv, Trendafil i Eger (Kokerr, Frut)10 kv. 23,000 Qeverisja Vendore Prrenjas Ankand i shpallur
Vjelje, mbledhje, grumbullim dhe shitjen e bimėve mjekėsore eterovajore dhe tanifere natyrore 252,000 Qeverisja Vendore Korēė Anuluar ankandi
Shitje e prodhimeve tė tjera pyjore e jo pyjore - Loti V: Lumi i Gashit 156,000 Qeverisja Vendore Tropojė Ankand i shpallur
Shitje e prodhimeve tė tjera pyjore e jo pyjore - Loti IV: Lugina e Kolgecaje 37,410 Qeverisja Vendore Tropojė Ankand i shpallur
Shitje e prodhimeve tė tjera pyjore e jo pyjore - Loti III: Lugina e T'Planit 30,950 Qeverisja Vendore Tropojė Ankand i shpallur
Shitje e prodhimeve tė tjera pyjore e jo pyjore - Loti II: Lugina e Tropojės 119,740 Qeverisja Vendore Tropojė Ankand i shpallur
Shitje e prodhimeve tė tjera pyjore e jo pyjore - Loti I : Berishė-Bytyē 22,050 Qeverisja Vendore Tropojė Ankand i shpallur
Shitje Skrap 2,808,000 Qeverisja Vendore Tiranė Ankand i shpallur
Sherbim i linjes se rregullt Rrethqytetase Xhafzotaj-Durres-Xhafzotaj per transportin publik 18,400 Qeverisja Vendore Shijak Ankand i shpallur
Shitje hekur skrap i pėrftuar nga nxjerrja jashtė pėrdorimit tė makinerive dhe paisjeve. 320,640 Qeverisja Vendore Durrės Njoftuar fituesi
Shitje e fondit tė bimėve mjekėsore, tanifere e eterovajore natyrore dhe prodhimeve tė dyta pyjore, i ndarė nė dy lote: Loti i dytė: Ekonomitė pyjore: Sojnik -Kukur, Rovie-Gribė, Vidhan -Skėnderbegas, Jancė -Kėrpicė. 211,250 Qeverisja Vendore Librazhd Lidhur kontrata
Shitje e fondit tė bimėve mjekėsore, tanifere e eterovajore natyrore dhe prodhimeve tė dyta pyjore, i ndarė nė dy lote: Loti i parė: Ekonomitė pyjore: Holtė -Lukove ukovė, Porocan, Suhogorė-Guri Top. 262,150 Qeverisja Vendore Librazhd Lidhur kontrata

Tė drejtat e Pėrdorimit

Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data