Open Procurement Albania

Paraqitje grafike e rezultateve sipas njėsisė sė qeverisjes vendore

Rezultate pėrmbledhėse

Nr. i autoriteteve shitės Nr. i operatorėve ekonomik Nr. i ankandeve tė shpallur Vlera totale fillestare pėr ankandet e shpallur (nė Lekė, pa TVSH) Nr. i ankandeve tė shpallur me fitues Vlera totale fillestare pėr ankandet e shpallur me fitues (nė Lekė, pa TVSH) Vlera totale e shpallur fituese (nė Lekė, pa TVSH)
40 68 344 150,913,785 147 63,500,356 66,244,566

Lista e ankandeve

Objekti i ankandit Vlera fillestare Lekė Autoritet Prokurues Statusi i Ankandit
Vjelje e Grumbullimi Frutave tė Gėshtenjės: Loti II, Ekonomia Pyjore Lugina e Kirit 1562.3 kv 255,967 Qeverisja Vendore Shkodėr Ankand i shpallur
Vjelje dhe grumbullim i degėzave tė cėrmėndellit 49,000 Qeverisja Vendore Mallakastėr Ankand i shpallur
Vjelje dhe grumbullim i degėzave tė mares 105,000 Qeverisja Vendore Mallakastėr Anuluar ankandi
Shitje per Skrap: Mjete te dala jashte perdorimit 4,199,990 Qeverisja Vendore Berat Anuluar ankandi
Vjelje dhe grumbullim i boēeve tė pishės sė butė 108,200 Qeverisja Vendore Mallakastėr Njoftuar fituesi
Vjelje dhe grumbullim e degezave te dafines 63,000 Qeverisja Vendore Mallakastėr Njoftuar fituesi
Vjelje e degėzave tė xinės nė fondin pyjor Povėl dhe Rromės 41,400 Qeverisja Vendore Mallakastėr Njoftuar fituesi
Vjelja dhe grumbullimi i bimėve mjeksore,tanifere e eterovajore dhe prodhimet e dyta pyjore qe ndodhen nė ekonomitė pyjore: Loti 3 - Polis 20,000 Qeverisja Vendore Librazhd Ankand i shpallur
Vjelja dhe grumbullimi i bimėve mjeksore, tanifere e eterovajore dhe prodhimet e dyta pyjore qe ndodhen nė ekonomitė pyjore: Loti 2 - Dardhė-Xhyrė, Vehēan, Librazhd, Polis E.K Mal Plak 125,650 Qeverisja Vendore Librazhd Ankand i shpallur
Vjelja dhe grumbullimi i bimėve mjeksore, tanifere e eterovajore dhe prodhimet e dyta pyjore qe ndodhen nė ekonomitė pyjore: Loti 1 - Klenjė 2, Prodan 102,930 Qeverisja Vendore Librazhd Ankand i shpallur
Loti i tretė: Sasia e bimėve medicinale, tanifere dhe eterovajore: Molle e eger. 75,000 Qeverisja Vendore Skrapar Ankand i shpallur
Loti i dytė: Sasia e bimėve medicinale, tanifere dhe eterovajore : Aguliēe Lule. 38,250 Qeverisja Vendore Skrapar Ankand i shpallur
Loti i parė: Sasia e bimėve medicinale, tanifere dhe eterovajore : Sherebelė. 118,500 Qeverisja Vendore Skrapar Ankand i shpallur
Hekur per Skrap 72,750 Qeverisja Vendore Krujė Ankand i shpallur
Loti 2 - Shitje prodhimet e dyta pyjore; Ekonomia pyjore: Ep Malesia Peqin, Ngastra: 28, 32/a, 34, 35, 37, 39; 41, 67; 69; 7/a; 7/b; Lloji i bimes: Dege te gjelbera mersine pa lule per buqeta. 72,000 Qeverisja Vendore Peqin Ankand i shpallur
Loti 1 - Shitje prodhimet e dyta pyjore; Ekonomia pyjore: Ep Malesia Peqin, Ngastra: 28, 32/a, 34, 35, 37, 39; 41, 67, 69, 7/a, 7/b; Lloji i bimes: Dege te gjelbera xine pa lule per buqeta. 81,000 Qeverisja Vendore Peqin Lidhur kontrata
Vjeljen, mbledhjen, grumbullimin dhe shitjen e bimėve mjekėsore eterovajore dhe tanifere natyrore 252,000 Qeverisja Vendore Korēė Anuluar ankandi
Nxjerrja ne ankand e siperfaqeve dhe prodhimtarive te bimeve mjekesore e tanifere 59,700 Qeverisja Vendore Lezhė Rishpallje me lidhje kontrate
Shitje hekur skrap i pėrftuar nga nxjerrja jashtė pėrdorimit tė mjeteve tė transportit dhe nga inventari i imėt e ekonomik 687,300 Qeverisja Vendore Durrės Lidhur kontrata
Shitje pėr skrap te 29920 kg, tubacion ēeliku Ų700 mm, i pėrfituar nga traseja e Rrugės “Dhimiter Konomi” Vlorė. 943,796 Qeverisja Vendore Vlorė Anuluar ankandi

Tė drejtat e Pėrdorimit

Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data