Open Procurement Albania

Paraqitje grafike e rezultateve sipas njėsisė sė qeverisjes vendore

Rezultate pėrmbledhėse

Nr. i autoriteteve shitės Nr. i operatorėve ekonomik Nr. i ankandeve tė shpallur Vlera totale fillestare pėr ankandet e shpallur (nė Lekė, pa TVSH) Nr. i ankandeve tė shpallur me fitues Vlera totale fillestare pėr ankandet e shpallur me fitues (nė Lekė, pa TVSH) Vlera totale e shpallur fituese (nė Lekė, pa TVSH)
40 68 344 150,913,785 147 63,500,356 66,244,566

Lista e ankandeve

Objekti i ankandit Vlera fillestare Lekė Autoritet Prokurues Statusi i Ankandit
Vjelja dhe grumbullimi i bimėve mjeksore,tanifere e eterovajore dhe prodhimet e dyta pyjore qe ndodhen nė ekonomitė pyjore: Loti 5 - Polis dhe Vehēan, (Degėza bushi) 20,000 Qeverisja Vendore Librazhd Njoftuar fituesi
Vjelja dhe grumbullimi i bimėve mjeksore,tanifere e eterovajore dhe prodhimet e dyta pyjore qe ndodhen nė ekonomitė pyjore: Loti 4 - Polis, Boēe pishe 20,000 Qeverisja Vendore Librazhd Ankand i shpallur
Vjelja dhe grumbullimi i bimėve mjeksore, tanifere e eterovajore dhe prodhimet e dyta pyjore qe ndodhen nė ekonomitė pyjore: Loti 3 - Dardhė-Xhyrė, Vehēan, Librazhd, Polis, E.K Mal Plak 125,650 Qeverisja Vendore Librazhd Ankand i shpallur
Vjelja dhe grumbullimi i bimėve mjeksore,tanifere e eterovajore dhe prodhimet e dyta pyjore qe ndodhen nė ekonomitė pyjore: Loti 2 - Klenjė 2, Prodan 102,930 Qeverisja Vendore Librazhd Ankand i shpallur
Vjelja dhe grumbullimi i bimėve mjeksore,tanifere e eterovajore dhe prodhimet e dyta pyjore qe ndodhen nė ekonomitė pyjore: Loti 1- Ēermenikė, Neshtė-Prevall 92,330 Qeverisja Vendore Librazhd Njoftuar fituesi
Loti i tretė: Sasia e bimėve medicinale, tanifere dhe eterovajore: Molle e eger. 75,000 Qeverisja Vendore Skrapar Anuluar ankandi
Loti i dytė: Sasia e bimėve medicinale,tanifere dhe eterovajore : Aguliēe, Murriz. 38,250 Qeverisja Vendore Skrapar Anuluar ankandi
Loti i parė: Sasia e bimėve medicinale,tanifere dhe eterovajore : Sherebelė. 118,500 Qeverisja Vendore Skrapar Anuluar ankandi
Loti I Nente: Dardhe Xhyre - Humus Pylli 320 m3, Stravaj - Humus Pylli 480 m3. 48,000 Qeverisja Vendore Prrenjas Lidhur kontrata
Loti i Tete - Ekonomia pyjore: Dardhe Xhyre, Mbeturina Pylli (Lloi Ah) 1910 m3, Mbeturina Pylli (Lloi Ah) 530 m3, Stravaj. 97,600 Qeverisja Vendore Prrenjas Lidhur kontrata
Loti i Shtate - E.Kullosore Malit Plak; Netull (Lulja) 15 Kv, Agulicja (Lulja) 10 Kv. 11,250 Qeverisja Vendore Prrenjas Ankand i shpallur
Loti I Gjashte - Ekonomia pyjore: Dardhe-Xhyre; Dellinje e Zeze (Kokerr, Frut) 10 Kv, Mjeder (Gjethe)13 Kv, Hither (Gjethe) 18 Kv. 9,650 Qeverisja Vendore Prrenjas Lidhur kontrata
Loti i Peste - Ekonomia pyjore: Prrenjas; Luleshtrydhe (Gjethe) 2 Kv, Mjeder (Gjethe) 30 Kv, Hither (Gjethe) 19 Kv, Dellinje e Zeze (Kokerr,Frut) 5 Kv; Dellinje e Kuqe (Kokerr, Frut) 100 Kv,Trendafil i Eger(Kokerr,Frut) 45 Kv. 82,650 Qeverisja Vendore Prrenjas Ankand i shpallur
Loti I Katert - Ekonomia pyjore: Turje; Dellinje e Kuqe (Kokerr, Frut) 35 Kv, Dellinje e Zeze (Kokerr, Frut) 10 Kv, Trendafil i Eger(Kokerr,Frut) 10 Kv. 27,500 Qeverisja Vendore Prrenjas Ankand i shpallur
Loti I Trete - Ekonomia pyjore: Lepushe; Luleshtrydhe (Gjethe) 3 Kv, Mjeder ( Gjethe) 46 Kv, Dellinje e Kuqe (Kokerr,Frut) 33 Kv, Trendafil i Eger (Kokerr,Frut) 10 Kv. 28,850 Qeverisja Vendore Prrenjas Ankand i shpallur
Loti I Dyte - Ekonomia pyjore: Stravaj; Luleshtrydhe (Gjethe) 3 Kv, Mjeder (Gjethe) 60 Kv, Hither (Gjethe) 14 Kv, Lajthi (Gjethe) 4 Kv, Dellinje e Zeze (Kokerr, Frut) 5 Kv, Trendafil i Eger (Kokerr, Frut) 10 Kv. 19,650 Qeverisja Vendore Prrenjas Lidhur kontrata
Loti I Pare - Ekonomia pyjore: Sopot ; Luleshtrydhe (Gjethe) 10 kv, Mjeder (Gjethe) 60 kv, Dellinje e Zeze (Koker, Frut) 15 kv, Trendafil i Eger (Kokerr, Frut)10 kv. 23,000 Qeverisja Vendore Prrenjas Ankand i shpallur
Vjelje, mbledhje, grumbullim dhe shitjen e bimėve mjekėsore eterovajore dhe tanifere natyrore 252,000 Qeverisja Vendore Korēė Anuluar ankandi
Shitje e prodhimeve tė tjera pyjore e jo pyjore - Loti V: Lumi i Gashit 156,000 Qeverisja Vendore Tropojė Ankand i shpallur
Shitje e prodhimeve tė tjera pyjore e jo pyjore - Loti IV: Lugina e Kolgecaje 37,410 Qeverisja Vendore Tropojė Ankand i shpallur

Tė drejtat e Pėrdorimit

Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data