Open Procurement Albania

Paraqitje grafike e rezultateve sipas njėsisė sė qeverisjes vendore

Rezultate pėrmbledhėse

Nr. i autoriteteve shitės Nr. i operatorėve ekonomik Nr. i ankandeve tė shpallur Vlera totale fillestare pėr ankandet e shpallur (nė Lekė, pa TVSH) Nr. i ankandeve tė shpallur me fitues Vlera totale fillestare pėr ankandet e shpallur me fitues (nė Lekė, pa TVSH) Vlera totale e shpallur fituese (nė Lekė, pa TVSH)
36 62 294 140,700,369 133 58,937,686 61,893,280

Lista e ankandeve

Objekti i ankandit Vlera fillestare Lekė Autoritet Prokurues Statusi i Ankandit
Loti i dytė: Shitje e prodhimeve tė dyta jopyjore (Kėrpurdha, Ekonomia Pyjore: Sakat-Lak Hithi; 310 kv) 775,000 Qeverisja Vendore Fushė-Arrėz Anuluar ankandi
Loti i parė: Shitje e prodhimeve tė dyta jopyjore (Kėrpurdha , Ekonomia Pyjore: Qafe Plake-Qafe Shari, 420 kv ) 1,050,000 Qeverisja Vendore Fushė-Arrėz Anuluar ankandi
Shitja e siperfaqeve dhe prodhimtarive te bimeve mjekesore e tanifere ( sherbele 1500 ha, trumez 265 ha , lisen 914 ha, te tjera 241 ha) 58,450 Qeverisja Vendore Lezhė Lidhur kontrata
Dhėnie nė pėrdorim tė sipėrfaqes pyjore/kullosore ( 1.7 ha) 166,600 Qeverisja Vendore Librazhd Njoftuar fituesi
Loti VIII - Grumbullim Boēe Pishe; Ekonomia Pyjore Prruemos Sheldi ne sasi prej 205 kv. 41,000 Qeverisja Vendore Shkodėr Rishpallje e anuluar
Loti VII - Nxjerrje rrenje Shqope; Ekonomia pyjore Rosek Drisht ne sasi prej 209 kv 20,900 Qeverisja Vendore Shkodėr Rishpallje me lidhje kontrate
Loti VI - Bime MET; Ekonomite Pyjore Prruemos Sheldi, Lugina e Shales, Shosh 1, sherbele dhe trumze 300 kv 29,000 Qeverisja Vendore Shkodėr Lidhur kontrata
Loti V - Bime MET; Ekonomite Pyjore Rosek Rrjoll,Rosek Drisht, Lugina e Kirit,sherbele dhe trumze 400 kv 36,000 Qeverisja Vendore Shkodėr Rishpallje e anuluar
Loti IV - Fruta Geshtenje; Ekonomia Pyjore Lugina e shales ne sasi prej 400.2 kv. 200,100 Qeverisja Vendore Shkodėr Rishpallje e anuluar
Loti III - Fruta Geshtenje; Ekonomite Pyjore Shosh-1,2 ne sasi prej 420 kv 210,000 Qeverisja Vendore Shkodėr Lidhur kontrata
Loti II -Fruta Geshtenje; Ekonomia Pyjore Lugina e Kirit 1562.3 kv 781,150 Qeverisja Vendore Shkodėr Rishpallje e anuluar
Loti I - Fruta Geshtenje; Ekonomia Pyjore Rosek Drisht ne sasi 80.3 kv 40,150 Qeverisja Vendore Shkodėr Lidhur kontrata
Vjelje, grumbullim dhe shitje e bimeve mjeksore, tanifere e eterovajore natyrore, Loti Peste - Prrenjas 82,650 Qeverisja Vendore Prrenjas Rishpallje me lidhje kontrate
Vjelje, grumbullim dhe shitje e bimeve mjeksore, tanifere e eterovajore natyrore, Loti Katert -Turje 27,500 Qeverisja Vendore Prrenjas Rishpallje me lidhje kontrate
Vjelje, grumbullim dhe shitje e bimeve mjeksore, tanifere e eterovajore natyrore, Loti Trete - Lepushe 28,850 Qeverisja Vendore Prrenjas Rishpallje me lidhje kontrate
Vjelje, grumbullim dhe shitje e bimeve mjeksore, tanifere e eterovajore natyrore, Loti Dyte - Stravaj 19,650 Qeverisja Vendore Prrenjas Rishpallje me lidhje kontrate
Vjelje, grumbullim dhe shitje e bimeve mjeksore, tanifere e eterovajore natyrore, Loti Pare - Sopot 23,000 Qeverisja Vendore Prrenjas Rishpallje me lidhje kontrate
Shitje e skrapit te pėrfituar nga tubacioni celik 700 mm, i nxjerre nga traseja e Rrugės “Dhimiter Konomi” , Vlore 943,976 Qeverisja Vendore Vlorė Anuluar ankandi
Shitje Automjeti ( Autoveture, Benz 450, Modeli: 303, Viti i Prodhimit: 1967) 300,000 Qeverisja Vendore Krujė Njoftuar fituesi
Shitje e Hekurit dhe Skrapit te perftuar nga nxjerrja jashte perdorimit te makinerive dhe paisjeve 239,140 Qeverisja Vendore Durrės Njoftuar fituesi

Tė drejtat e Pėrdorimit

Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data