Open Procurement Albania

Loti i Peste - Ekonomia pyjore: Prrenjas; Luleshtrydhe (Gjethe) 2 Kv, Mjeder (Gjethe) 30 Kv, Hither (Gjethe) 19 Kv, Dellinje e Zeze (Kokerr,Frut) 5 Kv; Dellinje e Kuqe (Kokerr, Frut) 100 Kv,Trendafil i Eger(Kokerr,Frut) 45 Kv.

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Prrenjas
Objekti i ankandit Vjelje, grumbullim dhe shitje e prodhimeve te dyta pyjore; Loti i Peste - Ekonomia pyjore: Prrenjas; Luleshtrydhe (Gjethe) 2 Kv, Mjeder (Gjethe) 30 Kv, Hither (Gjethe) 19 Kv, Dellinje e Zeze (Kokerr,Frut) 5 Kv; Dellinje e Kuqe (Kokerr, Frut) 100 Kv,Trendafil i Eger(Kokerr,Frut) 45 Kv.
Nr. Reference
Vlera fillestare Lekė 82,650
Lloji i Procedurės Procedure e hapur
Statusi i Ankandit Ankand i shpallur
Data e shpalljes sė ankandit nė buletin 14-05-2018
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 04-06-2018
Data e mbajtjes sė ankandit 04-06-2018
Nr. i Operatorėve Konkurues
Operatorė Konkurues
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Vlera fituese Lekė
  Data e shpalljes sė fituesit
  Data e lidhjes sė kontratės
  Arsyeja e Anulimit
  Vendi i ankandit Bashkia Prrenjas
  Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit NR.19 - DT.14-05-2018
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data