Open Procurement Albania

Loti i Tete - Ekonomia pyjore: Dardhe Xhyre, Mbeturina Pylli (Lloi Ah) 1910 m3, Mbeturina Pylli (Lloi Ah) 530 m3, Stravaj.

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Prrenjas
Objekti i ankandit Vjelje, grumbullim dhe shitje e prodhimeve te dyta pyjore; Loti i Tete - Ekonomia pyjore: Dardhe Xhyre, Mbeturina Pylli (Lloi Ah) 1910 m3, Mbeturina Pylli (Lloi Ah) 530 m3, Stravaj.
Nr. Reference
Vlera fillestare Lekė 97,600
Lloji i Procedurės Procedure e hapur
Statusi i Ankandit Lidhur kontrata
Data e shpalljes sė ankandit nė buletin 14-05-2018
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 04-06-2018
Data e mbajtjes sė ankandit 04-06-2018
Nr. i Operatorėve Konkurues
Operatorė Konkurues KOPAĒI SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • K27713629E
 • KOPAĒI SHPK(K27713629E)
 • Vlera fituese Lekė 97,600
  Data e shpalljes sė fituesit
  Data e lidhjes sė kontratės 19-06-2018
  Arsyeja e Anulimit
  Vendi i ankandit Bashkia Prrenjas
  Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit NR.19 - DT.14-05-2018
  Shpallja e Fituesit NR.24 - DT.18-06-2018
  Lidhja e Kontratės NR.25 - DT.25-06-2018

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data