Open Procurement Albania

Vjelja dhe grumbullimi i bimėve mjeksore,tanifere e eterovajore dhe prodhimet e dyta pyjore qe ndodhen nė ekonomitė pyjore: Loti 2 - Klenjė 2, Prodan

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Librazhd
Objekti i ankandit Vjelja dhe grumbullimi i bimėve mjeksore,tanifere e eterovajore dhe prodhimet e dyta pyjore qe ndodhen nė ekonomitė pyjore: Loti 2 - Klenjė 2, Prodan - (Dėllinjė e zezė, Dėllinjė e kuqe (fruta), Trėndafil i egėr (fruta), Mollė e egėr (fruta), Ferrė e butė (gjethe), Hithėr (gjethe), Teukėl (Herbe), Luleshtrydhe (gjethe)
Nr. Reference
Vlera fillestare Lekė 102,930
Lloji i Procedurės Procedure e hapur
Statusi i Ankandit Ankand i shpallur
Data e shpalljes sė ankandit nė buletin 21-05-2018
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 11-06-2018
Data e mbajtjes sė ankandit 11-06-2018
Nr. i Operatorėve Konkurues
Operatorė Konkurues
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Vlera fituese Lekė
  Data e shpalljes sė fituesit
  Data e lidhjes sė kontratės
  Arsyeja e Anulimit
  Vendi i ankandit Bashkia Librazhd
  Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit NR.20 - DT.21-05-2018
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data