Open Procurement Albania

Vjeljen, mbledhjen, grumbullimin dhe shitjen e bimėve mjekėsore eterovajore dhe tanifere natyrore

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Korēė
Objekti i ankandit Vjeljen, mbledhjen, grumbullimin dhe shitjen e bimėve mjekėsore eterovajore dhe tanifere natyrore (BMET).
Nr. Reference
Vlera fillestare Lekė 252,000
Lloji i Procedurės Procedure e hapur
Statusi i Ankandit Anuluar ankandi
Data e shpalljes sė ankandit nė buletin 04-06-2018
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 25-06-2018
Data e mbajtjes sė ankandit 25-06-2018
Nr. i Operatorėve Konkurues
Operatorė Konkurues
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Vlera fituese Lekė
  Data e shpalljes sė fituesit
  Data e lidhjes sė kontratės
  Arsyeja e Anulimit Nuk eshte paraqitur asnje oferte e vlefshme.
  Vendi i ankandit Bashkia Korēė
  Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit NR.22 - DT.04-06-2018
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės
  Anulimi i Tenderit NR.27 - DT.09-07-2018

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data