Open Procurement Albania

Loti i tretė: Sasia e bimėve medicinale, tanifere dhe eterovajore: Molle e eger.

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Skrapar
Objekti i ankandit Vjelje dhe grumbullim i prodhimeve tė dyta, bime medicinale, tanifere dhe eterovajore. Loti i tretė: Sasia e bimėve medicinale,tanifere dhe eterovajore ėshtė si mė poshtė: Molle e eger Fruta.
Nr. Reference
Vlera fillestare Lekė 75,000
Lloji i Procedurės Procedure e hapur
Statusi i Ankandit Ankand i shpallur
Data e shpalljes sė ankandit nė buletin 25-06-2018
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 16-07-2018
Data e mbajtjes sė ankandit 16-07-2018
Nr. i Operatorėve Konkurues
Operatorė Konkurues
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Vlera fituese Lekė
  Data e shpalljes sė fituesit
  Data e lidhjes sė kontratės
  Arsyeja e Anulimit
  Vendi i ankandit Ndėrmarrja e Shėrbimit Pyjor, Bashkia Skrapar
  Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit NR.25 - DT.25-6-2018
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data