Open Procurement Albania

Vjelje e degėzave tė xinės nė fondin pyjor Povėl dhe Rromės

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Mallakastėr
Objekti i ankandit Vjelje e degėzave tė xinės nė fondin pyjor Povėl (Nr. i ngastrave: 1, 2) dhe Rromės (Nr. i ngastrave: 1, 2/a, 3/a, 5, 22, 23, 52/a, 56/a, 57/a, 59/a, 60/a)
Nr. Reference
Vlera fillestare Lekė 41,400
Lloji i Procedurės Procedure e hapur
Statusi i Ankandit Njoftuar fituesi
Data e shpalljes sė ankandit nė buletin 02-07-2018
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 25-07-2018
Data e mbajtjes sė ankandit 25-07-2018
Nr. i Operatorėve Konkurues
Operatorė Konkurues FIORI CULTURA CULLHAJ
Operator Ekonomik Kontraktues
 • K33308203M
 • FIORI CULTURA CULLHAJ
 • Vlera fituese Lekė 41,400
  Data e shpalljes sė fituesit
  Arsyeja e Anulimit
  Vendi i ankandit Bashkia Mallakaster
  Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit NR.26 - DT.02-07-2018
  Shpallja e Fituesit NR.32 - DT.13-08-2018
  Lidhja e Kontratės

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data