Open Procurement Albania

Vjelje dhe grumbullim e degezave te dafines

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Mallakastėr
Objekti i ankandit Vjelje dhe grumbullim e degezave te dafines, Ek. Pyjore: Povėl
Nr. Reference
Vlera fillestare Lekė 63,000
Lloji i Procedurės Procedure e hapur
Statusi i Ankandit Njoftuar fituesi
Data e shpalljes sė ankandit nė buletin 02-07-2018
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 25-07-2018
Data e mbajtjes sė ankandit 25-07-2018
Nr. i Operatorėve Konkurues
Operatorė Konkurues MEDITERRANEAN EXPORT IMPORTS ALBANIA
Operator Ekonomik Kontraktues
 • L02415007U
 • MEDITERRANEAN EXPORT IMPORTS ALBANIA
 • Vlera fituese Lekė 63,000
  Data e shpalljes sė fituesit
  Arsyeja e Anulimit
  Vendi i ankandit Bashkia Mallakaster
  Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit NR.26 - DT.02-07-2018
  Shpallja e Fituesit NR.31 - DT.06-08-2018
  Lidhja e Kontratės

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data