Open Procurement Albania

Shitje per skrap mjete te dala jashte perdorimit.

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Berat
Objekti i ankandit Shitje per skrap mjete te dala jashte perdorimit.
Pėrshkrim i shkurtėr i objektit te shitjes: Shitje per skrap mjete te dala jashte perdorimit ne sasine 19 440 kg (celik dhe gize) dhe 200 kg (baker).
Nr. Reference
Vlera fillestare Lekė 523,120
Lloji i Procedurės Procedure e hapur
Statusi i Ankandit Ankand i shpallur
Data e shpalljes sė ankandit nė buletin 26-11-2018
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 17-12-2018
Data e mbajtjes sė ankandit 17-12-2018
Nr. i Operatorėve Konkurues
Operatorė Konkurues
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Vlera fituese Lekė
  Data e shpalljes sė fituesit
  Arsyeja e Anulimit
  Vendi i ankandit SHA Ujėsjellės Kanalizime Berat-Kuēovė
  Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit Nr.47 - Dt.26-11-2018
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data