Open Procurement Albania

Loti VI - Pėr dhėnie nė pėrdorim tė sipėrfaqes pyjore/kullosore.

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Librazhd
Objekti i ankandit Loti VI - Pėr dhėnie nė pėrdorim tė sipėrfaqes pyjore/kullosore.
Pėrshkrim i shkurtėr i objektit tė shitjes: Agjencia e Pyjeve dhe Kullotave pranė Bashkisė Librazhd kėrkon tė japė me ankand nė pėrdorim sipėrfaqe pyjore/kullosore.
Nr. Reference
Vlera fillestare Lekė 10,000
Lloji i Procedurės Procedure e hapur
Statusi i Ankandit Ankand i shpallur
Data e shpalljes sė ankandit nė buletin 11-03-2019
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 03-04-2019
Data e mbajtjes sė ankandit 03-04-2019
Nr. i Operatorėve Konkurues
Operatorė Konkurues
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Vlera fituese Lekė
  Data e shpalljes sė fituesit
  Data e lidhjes sė kontratės
  Arsyeja e Anulimit
  Vendi i ankandit Bashkia Librazhd
  Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit Nr.10 - Dt.11-03-2019
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data