Open Procurement Albania

Dhėnien me qira tė fondit pyjor me sipėrfaqe prej 2.13 ha nė pronėsi tė Bashkisė Korēė pėr veprimtari turistike dhe mjedise sportive (Pista e Skive Dardhė).

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Korēė
Objekti i ankandit Dhėnien me qira tė fondit pyjor me sipėrfaqe prej 2.13 ha nė pronėsi tė Bashkisė Korēė pėr veprimtari turistike dhe mjedise sportive (Pista e Skive Dardhė).
Nr. Reference
Vlera fillestare Lekė 159,750
Lloji i Procedurės Procedure e hapur
Statusi i Ankandit Anuluar ankandi
Data e shpalljes sė ankandit nė buletin 28-10-2019
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 19-11-2019
Data e mbajtjes sė ankandit 19-11-2019
Nr. i Operatorėve Konkurues
Operatorė Konkurues
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Vlera fituese Lekė
  Data e shpalljes sė fituesit
  Data e lidhjes sė kontratės
  Arsyeja e Anulimit
  Vendi i ankandit Bashkia Korēė
  Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit Nr.43 - Dt.28-10-2019
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data