Open Procurement Albania

Materiali skrap ėshtė pėrfituar nga nxjerja jashtė pėrdorimit e mjeteve motorrike tė bashkisė si dhe materiale tė ndryshme ( te konvertuara ne skrap metalik) tė magazinuara nė bashki me njė peshė totale 8920 kg.

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Maliq
Objekti i ankandit Materiali skrap ėshtė pėrfituar nga nxjerja jashtė pėrdorimit e mjeteve motorrike tė bashkisė si dhe materiale tė ndryshme ( te konvertuara ne skrap metalik) tė magazinuara nė bashki me njė peshė totale 8920 kg.
Nr. Reference
Vlera fillestare Lekė 205,160
Lloji i Procedurės Procedure e hapur
Statusi i Ankandit Lidhur kontrata
Data e shpalljes sė ankandit nė buletin 28-10-2019
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 18-11-2019
Data e mbajtjes sė ankandit 18-11-2019
Nr. i Operatorėve Konkurues
Operatorė Konkurues MIR-CARA SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • L92002021K
 • MIR-CARA
 • Vlera fituese Lekė 205,160
  Data e shpalljes sė fituesit 19-11-2019
  Data e lidhjes sė kontratės 10-12-2019
  Arsyeja e Anulimit
  Vendi i ankandit Bashkia Maliq
  Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit Nr.43 - Dt.28-10-2019
  Shpallja e Fituesit Nr.48 - Dt.02-12-2019
  Lidhja e Kontratės Nr.51 - Dt.23-12-2019

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data