Open Procurement Albania

Prerjen, transportin dhe shitjen e materialit drusor tė shkulur dhe tė thyer nga dėbora por i perdorshem nė kembe dhe tė rrezuar dhe materialit drusor tė sekuestruar".

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Pogradec
Objekti i ankandit Prerjen, transportin dhe shitjen e materialit drusor tė shkulur dhe tė thyer nga dėbora por i perdorshem nė kembe dhe tė rrezuar dhe materialit drusor tė sekuestruar".

Loti II: "Shitja e materialit drusor tė sekuestruar", me vlerė fillestare 575 310 (Peseqind e shtatedhjete e pese mije e treqind e dhjete) lekė.
Nr. Reference
Vlera fillestare Lekė 575,310
Lloji i Procedurės Procedure e hapur
Statusi i Ankandit Lidhur kontrata
Data e shpalljes sė ankandit nė buletin 28-10-2019
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 27-11-2019
Data e mbajtjes sė ankandit 27-11-2019
Nr. i Operatorėve Konkurues
Operatorė Konkurues LENIS BISHNICA SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • K84018602H
 • Lenis Bishnica
 • Vlera fituese Lekė 580,310
  Data e shpalljes sė fituesit 27-11-2019
  Data e lidhjes sė kontratės 18-12-2019
  Arsyeja e Anulimit
  Vendi i ankandit Bashkia Pogradec
  Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit Nr.43 - Dt.28-10-2019
  Shpallja e Fituesit Nr.50 - Dt.16-12-2019
  Lidhja e Kontratės Nr.53 - Dt.31-12-2019

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data