Open Procurement Albania
  • < mė para
  • 1
  • mė pas >

Lista e Konēesioneve

Autoritet Prokurues Objekti Data e shpalljes sė konēesionit Kosto konēesionare Kompania Konēesionare
Ministria e Infrastruktures dhe EnergjiseDhenie me Koncesion/PPP te Projektit te Rruges Milot - Balldre23-07-2018
Ministria e Infrastruktures dhe Energjise Dhenie me Koncesion/PPP te Projektit te Rruges Porti i Jahteve - Orikum - Dukat24-07-2018
Ministria e Infrastruktures dhe EnergjiseNdėrtim dhe Mirėmbajtje e Aksit Rrugor "Thumanė–Fushė-Krujė–Vorė–Kashar"18-04-2018 225,821,553 “Gener 2” sh.p.k.
Qeverisja Vendore KamėzPėr Dhėnien Me Konēesion Tė Shėrbimit Tė Pastrimit, Grumbullimit, Transportimit, Dhe Seleksionimit Tė Mbetjeve Tė Bashkisė Kamėz01-03-2018
Qeverisja Vendore TiranėDhėnia me konēesion e parkimit nėntokėsor nė Sheshin "Italia"
Qeverisja Vendore TiranėKoncesion/Partneritet Publik Privat (PBOTM) pėr Pėrmirėsimin e Infrastrukturės Arsimore nė Bashkinė e Tiranės nė Zonėn Tirana 424-11-2017 1,427,925,976
Qeverisja Vendore TiranėKoncesion/Partneritet Publik Privat (PBOTM) pėr Pėrmirėsimin e Infrastrukturės Arsimore nė Bashkinė e Tiranės nė Zonėn Tirana 317-11-2017 1,623,582,832
Qeverisja Vendore TiranėKoncesion/Partneritet Publik Privat (PBOTM) pėr Pėrmirėsimin e Infrastrukturės Arsimore nė Bashkinė e Tiranės nė Zonėn Tirana 210-11-2017 1,574,138,127
Qeverisja Vendore TiranėKoncesion/Partneritet Publik Privat (PBOTM) pėr Pėrmirėsimin e Infrastrukturės Arsimore nė Bashkinė e Tiranės nė Zonėn Tirana 103-11-2017 1,940,859,276 “AGI KONS” shpk (K21622001M) & “MET ENGENEERING” shpk(L52025007R) & “ZENIT&CO” shpk (K61731002D)
Qeverisja Vendore TiranėPartneriteti Publik Privat pėr Hartimin, Ndėrtimin, Financimin, Operimin, Mirėmbajtjen dhe Transferimin e Terminalit Jug-lindor tė Transportit Publik Tiranė
Qeverisja Vendore TiranėPartneriteti Publik Privat Pėr Hartimin, Ndėrtimin, Financimin, Operimin, Mirėmbajtjen dhe Transferimin e Terminalit tė Transportit Publik Tiranė04-01-2017 2,098,487,894
Qeverisja Vendore ElbasanBOT (ndėrtim – operim - transferim) pėr ndėrtimin dhe administrimin e impiantit tė pėrpunimit tė mbetjeve urbane tė qarkut tė Elbasanit 2,968,257,207
Qeverisja Vendore TiranėDhėnie me Koncesion pėr ndėrtim Landfilli e Inceneratori dhe rehabilitim tė Venddepozitimeve ekzistuese, Tiranė
Qeverisja Vendore FierDhenia me koncesion e ndertimit e administrimit te impjantit te trajtimit tė mbetjeve urbane tė Qarkut Fier dhe prodhim energjie13-07-2016 Integrated Technology Services - Energy 2 SRL
Qeverisja Vendore VlorėKonēesion i sistemit tė Menaxhimit tė Parkimit nė qytetin e Vlorės.22-12-2014
Qeverisja Vendore TiranėBOT Parkimi Nėntokėsor nė Parkun Rinia16-02-2009 1,973,932,800 T A I W A N SHPK
  • < mė para
  • 1
  • mė pas >

Tė drejtat e Pėrdorimit

Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data