Open Procurement Albania

Paraqitje grafike e rezultateve sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Rezultate pėrmbledhėse sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Nr. i institucioneve tenderuese Operator Ekonomik Kontraktues Nr. i tenderave tė shpallur Fondi limit pėr tenderat e shpallur (nė Lekė, pa TVSH) Nr. i tenderave tė shpallur me fitues Fondi limit pėr tenderat e shpallur me fitues (nė Lekė, pa TVSH) Vlera totale e shpallur fituese (nė Lekė, pa TVSH)
18 IMI PHARMA SHPK 568 328,932,296 568 328,932,296 293,478,256

Lista e tenderave

Autoritet Prokurues Institucion Tenderues Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Lekė Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kukės Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kukės Loti 14 Phytomenadion (Vitamin K) 10mg/1ml Flakon/ Ampule 46,121 Lidhur Kontrata IMI PHARMA SHPK 46120
Spitali Universitar "Shefqet Ndroqi" Tiranė Spitali Universitar "Shefqet Ndroqi" Tiranė Loti 2 - PHYTOMENADIONE (VITAMINA K) 9,224 Njoftuar Fituesi IMI PHARMA SHPK
Drejtoria e Spitalit Rajonal Gjirokastėr Drejtoria e Spitalit Rajonal Gjirokastėr Loti 17 Gjaku dhe organet formuese te gjakut Phytomenadion (Vitamin K) 10mg/1ml Flakon/ Ampule 0 Lidhur Kontrata IMI PHARMA SHPK
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Loti 38 Gjaku dhe organet formuese te gjakut Phytomenadion (Vitamin K) 10mg/1ml 507,330 Njoftuar Fituesi IMI PHARMA SHPK 507210
Drejtoria e Spitalit Rajonal Gjirokastėr Drejtoria e Spitalit Rajonal Gjirokastėr Loti 17 Gjaku dhe organet formuese te gjakut Phytomenadion (Vitamin K) 10mg/1ml Flakon/ Ampule 18,448 Njoftuar Fituesi IMI PHARMA SHPK 18444
Spitali Universitar Obstetrik-Gjinekologjik "Mbretėresha Geraldinė", Tiranė Spitali Universitar Obstetrik-Gjinekologjik "Mbretėresha Geraldinė", Tiranė Lot.4 Blerje Phytomenadion (Vitamin K) - 10mg/1ml Ampule 29,979 Njoftuar Fituesi IMI PHARMA SHPK 29971.5
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Korēė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Korēė Loti 11 Gjaku dhe organet formuese te gjakut Phytomenadion (Vitamin K) 10mg/1ml Flakon/ Ampule 11,530 Njoftuar Fituesi IMI PHARMA SHPK
Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan Loti21 Phytomenadion (Vitamin K) 10mg/1ml 138,363 Rishpallje me Njoftim Fituesi IMI PHARMA SHPK
Spitali Universitar Obstetrik-Gjinekologjik "Mbretėresha Geraldinė", Tiranė Spitali Universitar Obstetrik-Gjinekologjik "Mbretėresha Geraldinė", Tiranė Lot 2 - Blerje barna emergjence, pėr nevoja spitalore 568,187 Lidhur Kontrata IMI PHARMA SHPK 568016.5
Spitali Rajonal Vlorė Spitali Rajonal Vlorė Blerje Phytomenadion (Vitamin K) loti 27 13,836 Lidhur Kontrata IMI PHARMA SHPK 13833
Spitali Rajonal Vlorė Spitali Rajonal Vlorė Blerje Oxytocin loti 13 110,920 Lidhur Kontrata IMI PHARMA SHPK 110000
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Phytomenadion (Vitamin K) 10 mg/1ml Flakon/Ampule 46,121 Lidhur Kontrata IMI PHARMA SHPK 46100
Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan Loti 45 Oxytocin 10UI / ml 0 Lidhur Kontrata IMI PHARMA SHPK 70928
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Korēė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Korēė Loti 24 Barna hormonale sistemike,hormonet seksuale Oxytocin 10UI / ml Flakon/Ampule 138,638 Lidhur Kontrata IMI PHARMA SHPK 130000
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Korēė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Korēė Loti 35 Gjaku dhe organet formuese te gjakut Enoxaparine sodium 4000UI Shiringe e para pergatitur 162,712 Lidhur Kontrata IMI PHARMA SHPK 130000
Drejtoria e Spitalit Rajonal Berat Drejtoria e Spitalit Rajonal Berat Loti 3 Medikamente hormonale 0 Njoftuar Fituesi IMI PHARMA SHPK 79558.4
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Loti 4 Docetaxel 33,318,030 Njoftuar Fituesi IMI PHARMA SHPK
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Loti 4 - Hymenopteret pėr diagnozė mjekimi 1,061,900 Lidhur Kontrata IMI PHARMA SHPK 999600
Spitali Rajonal Durrės Spitali Rajonal Durrės Blerje Medikamente tė deleguara nga MSH 7 Lote. Loti 9 - Oxytocin 10UI / ml Flakon/ Ampule 358,344 Rishpallje me Lidhje Kontrate IMI PHARMA SHPK 354340
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Spitali Universitar i Traumės Loti 8 - Phytomenadion (Vitamin K), 10mg/1ml, Flakon/ Ampule. Tender i pėrqėnduar i realizuar nga Ministria e Shėndetėsisė, me financim nga Buxheti i Shtetit 2017 9,314 Lidhur Kontrata IMI PHARMA SHPK 9314
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Drejtoria e Spitalit Rajonal Gjirokastėr Loti 8 - Phytomenadion (Vitamin K), 10mg/1ml, Flakon/ Ampule. Tender i pėrqėnduar i realizuar nga Ministria e Shėndetėsisė, me financim nga Buxheti i Shtetit 2017 11,643 Lidhur Kontrata IMI PHARMA SHPK 11642.5
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Spitali Rajonal Vlorė Loti 8 - Phytomenadion (Vitamin K), 10mg/1ml, Flakon/ Ampule. Tender i pėrqėnduar i realizuar nga Ministria e Shėndetėsisė, me financim nga Buxheti i Shtetit 2017 27,942 Lidhur Kontrata IMI PHARMA SHPK 27942
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Spitali Rajonal Durrės B2 - Blerje barna antineoplastike dhe imunomodulatore pėr nevoja spitalore, ndarė nė lote - financuar nga Buxheti i Shtetit 2017. Loti 18 - Trastuzumab 1,950,000 Lidhur Kontrata IMI PHARMA SHPK 1950000
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Drejtoria e Spitalit Rajonal Fier Loti 8 - Phytomenadion (Vitamin K), 10mg/1ml, Flakon/ Ampule. Tender i pėrqėnduar i realizuar nga Ministria e Shėndetėsisė, me financim nga Buxheti i Shtetit 2017 74,512 Lidhur Kontrata IMI PHARMA SHPK 74512
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Spitali Universitar Obstetrik-Gjinekologjik "Mbretėresha Geraldinė", Tiranė Loti 8 - Phytomenadion (Vitamin K), 10mg/1ml, Flakon/ Ampule. Tender i pėrqėnduar i realizuar nga Ministria e Shėndetėsisė, me financim nga Buxheti i Shtetit 2017 32,599 Lidhur Kontrata IMI PHARMA SHPK 32599
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Gramsh Loti 8 - Phytomenadion (Vitamin K), 10mg/1ml, Flakon/ Ampule. Tender i pėrqėnduar i realizuar nga Ministria e Shėndetėsisė, me financim nga Buxheti i Shtetit 2017 4,657 Lidhur Kontrata IMI PHARMA SHPK 4657
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" B3 - Blerje barna sistemi anti-infektivė tė pėrgjithshėm, antineoplastikė dhe imunomodulatore, antiparazitare dhe dermatologjike pėr nevoja spitalore, ndarė nė 15 lote. Loti 2 - Bevacizumab, Loti 11, Barna Antineoplastikė dhe Imunomodulatorė, Rituximab, 500 mg/50ml, Flakon/Ampulė 37,465,000 Rishpallje me Lidhje Kontrate IMI PHARMA SHPK 37465000
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Spitali Rajonal Durrės B3 - Blerje barna sistemi anti-infektivė tė pėrgjithshėm, antineoplastikė dhe imunomodulatore, antiparazitare dhe dermatologjike pėr nevoja spitalore, ndarė nė 15 lote. Loti 6 - Docetaxel 616,000 Lidhur Kontrata IMI PHARMA SHPK 616000
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Spitali Rajonal Durrės Loti 8 - Phytomenadion (Vitamin K), 10mg/1ml, Flakon/ Ampule. Tender i pėrqėnduar i realizuar nga Ministria e Shėndetėsisė, me financim nga Buxheti i Shtetit 2017 232,850 Lidhur Kontrata IMI PHARMA SHPK 232850
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" B2 - Blerje barna antineoplastike dhe imunomodulatore pėr nevoja spitalore, ndarė nė lote - financuar nga Buxheti i Shtetit 2017 116,670,000 Lidhur Kontrata IMI PHARMA SHPK 116670000


Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës, mbështetet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.