Open Procurement Albania

Paraqitje grafike e rezultateve sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Rezultate pėrmbledhėse sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Nr. i institucioneve tenderuese Operator Ekonomik Kontraktues Nr. i tenderave tė shpallur Fondi limit pėr tenderat e shpallur (nė Lekė, pa TVSH) Nr. i tenderave tė shpallur me fitues Fondi limit pėr tenderat e shpallur me fitues (nė Lekė, pa TVSH) Vlera totale e shpallur fituese (nė Lekė, pa TVSH)
18 Kastrati SHPK 26 24,022,611 26 24,022,611 25,140,242

Lista e tenderave

  • < mė para
  • 1
  • mė pas >
Autoritet Prokurues Institucion Tenderues Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Lekė Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Fondi i Sigurimit tė Detyrueshėm tė Kujdesit Shėndetėsor Fondi i Sigurimit tė Detyrueshėm tė Kujdesit Shėndetėsor Blerje karburant per vitin 2018 Njoftuar Fituesi Kastrati SHPK
Drejtoria e Spitalit Rajonal Berat Drejtoria e Spitalit Rajonal Berat Furnizimi me lėndė djegėse Gazoil 10 ppm pėr Spitalin Rajonal Berat 350,000 Lidhur Kontrata Kastrati SHPK 350,000.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mat Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mat Karburant dhe vaj (furnizimi me karburant) 495,833 Lidhur Kontrata Kastrati SHPK 495,833.00
Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan Blerje lėndė djegėse pėr automjete Diesel (Gazoil) 799,867 Lidhur Kontrata Kastrati SHPK 799,867.00
Fondi i Sigurimit tė Detyrueshėm tė Kujdesit Shėndetėsor Fondi i Sigurimit tė Detyrueshėm tė Kujdesit Shėndetėsor Blerje karburant pėr Vitin 2017 10,588,138 Lidhur Kontrata Kastrati SHPK 12,705,766.08
Drejtoria Rajonale e Shėndetėsisė Vlorė Drejtoria Rajonale e Shėndetėsisė Vlorė Shtesė kontrate: Plotėsimi i nevojave tė furnizimit me karburante tė automjeteve pėr nevojat e fillim vitit 2017 249,987 Lidhur Kontrata +Shtesė Kastrati SHPK 249,987.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Gramsh Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Gramsh Blerje Gazoil pėr Spitalin Gramsh 583,600 Lidhur Kontrata Kastrati SHPK 583,600.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mirditė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mirditė Furnizim me lėndė djegėse pėr automjete diesel (gazoil) 500,000 Lidhur Kontrata Kastrati SHPK 500,000.00
Drejtoria e Spitalit Rajonal Berat Drejtoria e Spitalit Rajonal Berat Furnizim me Lėndė Djegėse Nafte 10ppm 933,636 Lidhur Kontrata Kastrati SHPK 933,635.83
Spitali Universitar "Shefqet Ndroqi" Tiranė Spitali Universitar "Shefqet Ndroqi" Tiranė Blerje Karburanti pėr nevojat spitalore nė S. U. "Shefqet Ndroqi" 1,000,000 Lidhur Kontrata Kastrati SHPK Marzhi i fitimit 17.4 %
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mirditė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mirditė Furnizim me lėndė djegėse pėr automjete diesel (gazoil) 213,959 Lidhur Kontrata Kastrati SHPK 213,959.00
Spitali Universitar i Traumės Spitali Universitar i Traumės Furnzimi me Lėndė djegėse pėr automjete diesel (gazoil) tė SUT, pėr plotėsimin e nevojave tė fillimit tė vitit 2017. 2,560,700 Lidhur Kontrata Kastrati SHPK 2,560,700.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Pogradec Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Pogradec Shtesė kontrate: Furnizim me lėndė djegėse pėr automjete, benzinė pa plumb pėr Drejtorinė e Shėrbimit Spitalor Pogradec 83,103 Lidhur Kontrata +Shtesė Kastrati SHPK 83,103.33
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Sarandė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Sarandė Shtesė kontrate: Blerje karburant pėr automjete – diesel 634,200 Lidhur Kontrata +Shtesė Kastrati SHPK 634,200.00
Drejtoria e Spitalit Rajonal Berat Drejtoria e Spitalit Rajonal Berat Shtesė kontrate: Furnizim me Nafte 10ppm 358,000 Lidhur Kontrata +Shtesė Kastrati SHPK 358,000.00
Drejtoria e Spitalit Rajonal Gjirokastėr Drejtoria e Spitalit Rajonal Gjirokastėr Shtesė kontrate: Blerje karburant (naftė) 523,578 Lidhur Kontrata +Shtesė Kastrati SHPK 523,578.00
Qendra Shėndetėsore Pogradec Qendra Shėndetėsore Pogradec Shtesė kontrate: Blerje lėndė djegėse pėr kaldajėn pėr nevojat e Q.SH. Pogradec 105,160 Lidhur Kontrata +Shtesė Kastrati SHPK 105,160.00
Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan Blerje karburanti nafte D1 240,000 Lidhur Kontrata Kastrati SHPK 240,000.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Korēė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Korēė Blerje naftė pėr automjetet e Spitalit Korēė- Financuar nga Buxheti i Shtetit 1,683,330 Lidhur Kontrata Kastrati SHPK 1,683,333.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Pukė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Pukė Shtesė kontrate: "Furnizim me karburant", Loti 1 - Furnizim me Gazoil 10ppm me marzh fitimi 13-6% pa TVSH- 300,000 Lidhur Kontrata +Shtesė Kastrati SHPK 300,000.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Pukė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Pukė Shtesė kontrate: "Furnizim me karburant", Loti 1 - Furnizim me Gazoil 10ppm me marzh fitimi 13-6% pa TVSH- 162,000 Lidhur Kontrata +Shtesė Kastrati SHPK 162,000.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mat Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mat Shtesė kontrate: "Blerje karburanti" 203,520 Lidhur Kontrata +Shtesė Kastrati SHPK 203,520.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kavajė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kavajė Blerje karburant pėr automjete dhe pėr ngrohje 480,000 Lidhur Kontrata Kastrati SHPK 480,000.00
Drejtoria e Shėndetit Publik Gjirokastėr Drejtoria e Shėndetit Publik Gjirokastėr Blerje karburanti 250,000 Lidhur Kontrata Kastrati SHPK 250,000.00
Spitali Sarandė Spitali Sarandė Blerje karburant pėr automjete – Gazoil 10ppm 642,400 Lidhur Kontrata Kastrati SHPK 642,400.00
Qendra Shėndetėsore Pogradec Qendra Shėndetėsore Pogradec Shtesė kontrate: Shtesė prej 20% e vleres fillestare nė kontratėn "lėndė djegėse pėr ngrohje" pėr Qendrėn Shėndetėsore Pogradec 81,600 Lidhur Kontrata +Shtesė Kastrati SHPK 81,600.00
  • < mė para
  • 1
  • mė pas >


Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës,në periudhën 2 Qershor 2017 - 28 Shkurt 2019 u mbështet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.