Open Procurement Albania

Paraqitje grafike e rezultateve sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Rezultate pėrmbledhėse sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Nr. i institucioneve tenderuese Operator Ekonomik Kontraktues Nr. i tenderave tė shpallur Fondi limit pėr tenderat e shpallur (nė Lekė, pa TVSH) Nr. i tenderave tė shpallur me fitues Fondi limit pėr tenderat e shpallur me fitues (nė Lekė, pa TVSH) Vlera totale e shpallur fituese (nė Lekė, pa TVSH)
27 MEGAPHARMA SHPK 648 729,999,380 642 718,915,556 705,880,464

Lista e tenderave

Autoritet Prokurues Institucion Tenderues Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Lekė Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan Shtesė kontate: Blerje medikamentesh 219,306 Lidhur Kontrata +Shtesė MEGAPHARMA SHPK 219306.2
Spitali Universitar i Traumės Spitali Universitar i Traumės Blerje medikamente nė SUT pėr mbylljen e vitit 2017. Loti 5 Cefepime 102,490 Lidhur Kontrata MEGAPHARMA SHPK 102450
Spitali Universitar i Traumės Spitali Universitar i Traumės Blerje medikamente nė SUT pėr mbylljen e vitit 2017. Loti 1 Tranexamic acid 11,571 Lidhur Kontrata MEGAPHARMA SHPK 11550
Spitali Universitar i Traumės Spitali Universitar i Traumės Blerje medikamente nė SUT pėr mbylljen e vitit 2017. Loti 32 Ranitidine 50 mg 360,000 Lidhur Kontrata MEGAPHARMA SHPK 360000
Spitali Universitar i Traumės Spitali Universitar i Traumės Blerje medikamente nė SUT pėr mbylljen e vitit 2017. Loti 13 - Glyceryl trinitrate 158,363 Lidhur Kontrata MEGAPHARMA SHPK 158325
Spitali Universitar i Traumės Spitali Universitar i Traumės Blerje medikamente nė SUT pėr mbylljen e vitit 2017. Loti 21 - Levofloxacin hemihydrate 86,784 Lidhur Kontrata MEGAPHARMA SHPK 72450
Spitali Universitar i Traumės Spitali Universitar i Traumės Blerje medikamente nė SUT pėr mbylljen e vitit 2017. Loti 23 - Metoclopramid 30,800 Lidhur Kontrata MEGAPHARMA SHPK 30800
Drejtoria e Spitalit Rajonal Fier Drejtoria e Spitalit Rajonal Fier Blerje Medikamente ndarė nė lote, me financim nga Buxheti i Shtetit. Loti 1 - Dalteparine sodium, 5000 UI 5,322,720 Lidhur Kontrata MEGAPHARMA SHPK 5320000
Spitali Universitar i Traumės Spitali Universitar i Traumės Blerje medikamente nė SUT pėr nevoja emergjente 293,371 Lidhur Kontrata MEGAPHARMA SHPK 293370.833333333
Drejtoria e Spitalit "Ihsan Cabej" Lushnje Drejtoria e Spitalit "Ihsan Cabej" Lushnje Blerje medikamentesh tė dėshtuara - financuar nga Buxheti i Shtetit. Loti 31 - Amlodipine 844 Lidhur Kontrata MEGAPHARMA SHPK 800
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kukės Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kukės Blerje barna pėr nevoja spitalore ndarė nė lote, gjithsej 47 lote, pėr nevoja tė Spitalit Kukės. Loti 15 - Calcium chloride 1g/10 ml Flakon/ Ampule 129,308 Rishpallje me Lidhje Kontrate MEGAPHARMA SHPK 129000
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kukės Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kukės Blerje barna pėr nevoja spitalore ndarė nė lote, gjithsej 47 lote, pėr nevoja tė Spitalit Kukės. Loti 29 - Magnesium sulphate 2.5 g -10 ml Flakon/ Ampule 45,802 Rishpallje me Lidhje Kontrate MEGAPHARMA SHPK 45780
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kukės Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kukės Blerje barna pėr nevoja spitalore ndarė nė lote, gjithsej 47 lote, pėr nevoja tė Spitalit Kukės. Loti 30 - Metoclopramid hydrochloride 10mg-2ml Flakon/ Ampule 21,870 Rishpallje me Lidhje Kontrate MEGAPHARMA SHPK 21840
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kukės Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kukės Blerje barna pėr nevoja spitalore ndarė nė lote, gjithsej 47 lote, pėr nevoja tė Spitalit Kukės. Loti 33 - Ranitidine hydrochloride 50 mg Flakon/ Ampule 5,482 Rishpallje me Lidhje Kontrate MEGAPHARMA SHPK 5400
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kukės Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kukės Blerje barna pėr nevoja spitalore ndarė nė lote, gjithsej 47 lote, pėr nevoja tė Spitalit Kukės. Loti 39 - Furosemide 20 mg/2 ml Flakon/ Ampule 43,330 Rishpallje me Lidhje Kontrate MEGAPHARMA SHPK 43310
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kukės Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kukės Blerje barna pėr nevoja spitalore ndarė nė lote, gjithsej 47 lote, pėr nevoja tė Spitalit Kukės. Loti 44 - Metamizole sodium 1 gr/2 ml Flakon/ Ampule 38,231 Rishpallje me Lidhje Kontrate MEGAPHARMA SHPK 38080
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Blerje barna ndarė nė lote. Loti 37 - Sistemi nervor Venlafaxine 75 mg Tablete/ Kapsule 6,350 Lidhur Kontrata MEGAPHARMA SHPK 6350
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Blerje barna B2/1- Dermatologjike, Hormonale sistemike, hormonet seksuale, Gjaku dhe organet formuese tė gjakut, Lėndė Kontrasti gastrointestinal, Metabolizmi dhe trakti tretės. Loti 1 - Fusidic acid dhe Hydrocortison 2% dhe 1%- 30 gram Tubet 179,496 Lidhur Kontrata MEGAPHARMA SHPK 179400
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Blerje barna B2/1- Dermatologjike, Hormonale sistemike, hormonet seksuale, Gjaku dhe organet formuese tė gjakut, Lėndė Kontrasti gastrointestinal, Metabolizmi dhe trakti tretės. Loti 7 - Fusidic acid 2%-15gr Tubet 22,709 Lidhur Kontrata MEGAPHARMA SHPK 22700
Spitali Rajonal Durrės Spitali Rajonal Durrės Blerje medikamente tė deleguara nga MSH ndarė nė Lote. Loti 5 - Gjaku dhe organet formuese te gjakut, Daltaparin sodium 5000UI shiringe e parapergatitur 4,324,736 Lidhur Kontrata MEGAPHARMA SHPK 4322500
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Blerje Barna gjaku dhe organet formuese tė gjakut, e ndarė nė lote. Loti 3 - Gjaku dhe organet formuese tė gjakut, Dalteparine sodium 5000 UI, Shiringė e pėrgatitur 22,954,368 Lidhur Kontrata MEGAPHARMA SHPK 19118750
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Korēė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Korēė Blerje medikamente e ndarė me lote pėr nevojat spitalore, Spitali Korēė - financuar nga Buxheti i Shtetit. Loti 2 - Deltaparine sodium 5000UI Shiringe e parapergatitur 332,672 Njoftuar Fituesi MEGAPHARMA SHPK 332500
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Blerje barna B4 -Sistemi muskulo-skeletik, sistemi nervor dhe sistemi respirator, e ndarė nė lote. Loti 2 - Ibuprofen 100mg/5ml-100ml Flakon/, Ampule 271,602 Rishpallje me Lidhje Kontrate MEGAPHARMA SHPK
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Blerje barna B4 -Sistemi muskulo-skeletik, sistemi nervor dhe sistemi respirator, e ndarė nė lote. Loti 17 - Methadone hydrochloride 1 %/ml Flakon/, Ampule 83,497 Rishpallje me Lidhje Kontrate MEGAPHARMA SHPK
Drejtoria e Spitalit "Ihsan Cabej" Lushnje Drejtoria e Spitalit "Ihsan Cabej" Lushnje Blerje medikamentesh tė dėshtuara - financuar nga Buxheti i Shtetit. Loti 34 - Furosemide 3,804 Lidhur Kontrata MEGAPHARMA SHPK 3120
Drejtoria e Spitalit "Ihsan Cabej" Lushnje Drejtoria e Spitalit "Ihsan Cabej" Lushnje Blerje medikamentesh tė dėshtuara - financuar nga Buxheti i Shtetit. Loti 35 - Hydrochlorothiazide 1,300 Lidhur Kontrata MEGAPHARMA SHPK 936
Drejtoria e Spitalit "Ihsan Cabej" Lushnje Drejtoria e Spitalit "Ihsan Cabej" Lushnje Blerje medikamentesh tė dėshtuara - financuar nga Buxheti i Shtetit. Loti 48 - Ibuprofen 50,033 Lidhur Kontrata MEGAPHARMA SHPK 49000
Drejtoria e Spitalit "Ihsan Cabej" Lushnje Drejtoria e Spitalit "Ihsan Cabej" Lushnje Blerje medikamentesh tė dėshtuara - financuar nga Buxheti i Shtetit. Loti 60 - Dalteparine 332,670 Lidhur Kontrata MEGAPHARMA SHPK 332500
Spitali Rajonal Vlorė Spitali Rajonal Vlorė Blerje medikamente pėr Spitalin Rajonal Vlorė. Loti 3 - Blerje Dalteparine sodium 1,996,032 Lidhur Kontrata MEGAPHARMA SHPK 1995000
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Devoll B5 - Blerje barna sistemi anti-infektivė tė pėrgjithshėm, anestezi reanimacion, lėndė Kontrasti pėr CT, lėndė kontrasti pėr MRI, metabolizmi dhe trakti tretės, antineoplastike dhe immunomodulatore, pėr nevoja spitalore, ndarė nė 26 lote. Loti 16 - Magnesium sulphate 2.5 g -10 ml 78,480 Lidhur Kontrata MEGAPHARMA SHPK 78480