Open Procurement Albania

Paraqitje grafike e rezultateve sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Rezultate pėrmbledhėse sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Nr. i institucioneve tenderuese Operator Ekonomik Kontraktues Nr. i tenderave tė shpallur Fondi limit pėr tenderat e shpallur (nė Lekė, pa TVSH) Nr. i tenderave tė shpallur me fitues Fondi limit pėr tenderat e shpallur me fitues (nė Lekė, pa TVSH) Vlera totale e shpallur fituese (nė Lekė, pa TVSH)
2 Megapharma SHPK - Fufarma SHA 2 19,000,520 2 19,000,520 19,000,520

Lista e tenderave

  • < mė para
  • 1
  • mė pas >
Autoritet Prokurues Institucion Tenderues Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Lekė Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Korēė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Korēė Shtesė kontrate: Blerje Medikamente pėr nevojat Spitalore, Spitali Korēė e ndarė nė lote ( B2-1 bar / 1 lot ). Loti 20 - Gjaku dhe organet formuese tė gjakut, Heparinė me peshė molekulare tė ulėt 4000UI/5000 UI/ 5700UI Shiringė e p.pėrgatitur 294,520 Lidhur Kontrata +Shtesė Megapharma SHPK - Fufarma SHA 294520
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Shtesė kontrate: "Blerje barna"- Loti 78 - Gjaku dhe organet formuese tė gjakut, Heparinė me peshė molekulare tė ulėt, 4000UI/5000 UI/ 5700UI, Shiringė e p-pėrgatitur 18,706,000 Lidhur Kontrata +Shtesė Megapharma SHPK - Fufarma SHA 18706000
  • < mė para
  • 1
  • mė pas >