Open Procurement Albania

Paraqitje grafike e rezultateve sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Rezultate pėrmbledhėse sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Nr. i institucioneve tenderuese Operator Ekonomik Kontraktues Nr. i tenderave tė shpallur Fondi limit pėr tenderat e shpallur (nė Lekė, pa TVSH) Nr. i tenderave tė shpallur me fitues Fondi limit pėr tenderat e shpallur me fitues (nė Lekė, pa TVSH) Vlera totale e shpallur fituese (nė Lekė, pa TVSH)
3 LEKLI SHPK & MEGAPHARMA SHPK 14 26,281,736 14 26,281,736 26,084,023

Lista e tenderave

  • < mė para
  • 1
  • mė pas >
Autoritet Prokurues Institucion Tenderues Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Lekė Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Spitali Rajonal Shkodėr Spitali Rajonal Shkodėr LOT 11 Human albumine 1,289,093 Njoftuar Fituesi LEKLI SHPK & MEGAPHARMA SHPK 1,289,092.50
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Loti 11 - Human albumine 7,691,585 Njoftuar Fituesi LEKLI SHPK & MEGAPHARMA SHPK 7,691,576.30
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Korēė B4 - Blerje barna pėr nevoja spitalore, ndarė nė 19 lote - tender i pėrqėndruar financuar nga buxheti i Shtetit. Loti 18 - Human Albumin Serum, 20%-50ML Flakon/ Ampule 227,722 Lidhur Kontrata LEKLI SHPK & MEGAPHARMA SHPK 216,960.00
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Spitali Universitar Obstetrik-Gjinekologjik "Mbretėresha Geraldinė", Tiranė B4 - Blerje barna pėr nevoja spitalore, ndarė nė 19 lote - tender i pėrqėndruar financuar nga buxheti i Shtetit. Loti 18 - Human Albumin Serum, 20%-50ML Flakon/ Ampule 57,856 Lidhur Kontrata LEKLI SHPK & MEGAPHARMA SHPK 57,856.00
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Spitali Rajonal Vlorė B4 - Blerje barna pėr nevoja spitalore, ndarė nė 19 lote - tender i pėrqėndruar financuar nga buxheti i Shtetit. Loti 18 - Human Albumin Serum, 20%-50ML Flakon/ Ampule 216,960 Lidhur Kontrata LEKLI SHPK & MEGAPHARMA SHPK 216,960.00
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Spitali Universitar Obstetrik-Gjinekologjik "Koco Gliozheni" Tiranė B4 - Blerje barna pėr nevoja spitalore, ndarė nė 19 lote - tender i pėrqėndruar financuar nga buxheti i Shtetit. Loti 18 - Human Albumin Serum, 20%-50ML Flakon/ Ampule 542,400 Lidhur Kontrata LEKLI SHPK & MEGAPHARMA SHPK 542,400.00
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan B4 - Blerje barna pėr nevoja spitalore, ndarė nė 19 lote - tender i pėrqėndruar financuar nga buxheti i Shtetit. Loti 18 - Human Albumin Serum, 20%-50ML Flakon/ Ampule 117,520 Lidhur Kontrata LEKLI SHPK & MEGAPHARMA SHPK 117,520.00
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Blerje medikamente: Loti 114 - Gjaku dhe organet formuese te gjakut Human Coagulation Factor VIII 250UI-500 UI UI dhe Loti 124 - Gjaku dhe organet formuese te gjakut Human albumine 5%-250ML Flakon/ Ampule 8,159,935 Lidhur Kontrata LEKLI SHPK & MEGAPHARMA SHPK 8,159,934.91
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Shtesė kontrate: Blerje barna B3 - Gjaku dhe organet formuese tė gjakut, pėr nevoja spitalore, e ndarė nė lote: Loti 4 - Gjaku dhe organet formuese tė gjakut, Human albumine 20%-50ML Flakon 1,121,575 Lidhur Kontrata +Shtesė LEKLI SHPK & MEGAPHARMA SHPK 934,645.83
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Spitali Rajonal Durrės Blerje barna (B3)- Loti 4 - Human albumine, 20%-50ML, Flakon 309,407 Lidhur Kontrata LEKLI SHPK & MEGAPHARMA SHPK 309,400.00
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Spitali Rajonal Vlorė Blerje barna (B3)- Loti 4 - Human albumine, 20%-50ML, Flakon 193,375 Lidhur Kontrata LEKLI SHPK & MEGAPHARMA SHPK 193,375.00
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Blerje barna (B3)- Loti 4 - Human albumine, 20%-50ML, Flakon 5,607,880 Lidhur Kontrata LEKLI SHPK & MEGAPHARMA SHPK 5,607,875.00
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Spitali Universitar Obstetrik-Gjinekologjik "Koco Gliozheni" Tiranė Blerje barna - B3- Loti 4 - Human albumine, 20%-50ML, Flakon 657,475 Lidhur Kontrata LEKLI SHPK & MEGAPHARMA SHPK 657,475.00
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Spitali Universitar Obstetrik-Gjinekologjik "Mbretėresha Geraldinė", Tiranė Blerje barna (B3)- Loti 4 - Human albumine, 20%-50ML, Flakon 88,953 Lidhur Kontrata LEKLI SHPK & MEGAPHARMA SHPK 88,952.50
  • < mė para
  • 1
  • mė pas >


Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës,në periudhën 2 Qershor 2017 - 28 Shkurt 2019 u mbështet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.