Open Procurement Albania

Paraqitje grafike e rezultateve sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Rezultate pėrmbledhėse sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Nr. i institucioneve tenderuese Operator Ekonomik Kontraktues Nr. i tenderave tė shpallur Fondi limit pėr tenderat e shpallur (nė Lekė, pa TVSH) Nr. i tenderave tė shpallur me fitues Fondi limit pėr tenderat e shpallur me fitues (nė Lekė, pa TVSH) Vlera totale e shpallur fituese (nė Lekė, pa TVSH)
17 Biometric Albania SHPK 133 534,592,142 132 534,017,642 492,900,251

Lista e tenderave

Autoritet Prokurues Institucion Tenderues Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Lekė Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Mirėmbajtje e pajisjeve mjekėsore tė laboratorit Klinik Biokimik pėr nevojat e vitit 2017, e ndarė nė lote. Loti 1: Mirėmbajtje e pajisjeve Analizator prodhuesi ABX 148,570 Rishpallje me Lidhje Kontrate Biometric Albania SHPK 148570
Qendra Kombėtare e Transfuzionit tė Gjakut Qendra Kombėtare e Transfuzionit tė Gjakut Loti 3 - Kyveta pėr hemoglobinometėr, solucione pėr Cell Counter dhe reagentė tė ndryshėm 3,054,800 Njoftuar Fituesi Biometric Albania SHPK 3,034,600
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Blerje materiale mjekėsore pėr Hemodinamikėn nė QSUT. Loti 4 ICD Materiale pėr studime elektrofiziologjike dhe mjekim tė aritmive madhore tė zemrės 6,527,580 Lidhur Kontrata Biometric Albania SHPK 4529200
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Blerje Materiale Mjekėsore kite, reagent dhe materiale konsumabile pėr Laboratorin Biokimik-Klinik. Loti 2 - Kite reagent pėr pėrcaktimin e gazeve ne gjak (IL) GEMOREMIER 499,250 Lidhur Kontrata Biometric Albania SHPK 499250
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Blerje Materiale Mjekėsore kite, reagent dhe materiale konsumabile pėr Laboratorin Biokimik-Klinik. Loti 3 - Kite reagent pėr Koagulometrin ACL 9000 (IL) 59,500 Lidhur Kontrata Biometric Albania SHPK 59500
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Blerje Materiale Mjekėsore kite, reagent dhe materiale konsumabile pėr Laboratorin Biokimik-Klinik. Loti 11 Produktet kompatibel pėr gazanalizatorin EASYSTAT 656,000 Lidhur Kontrata Biometric Albania SHPK 653000
Spitali Universitar "Shefqet Ndroqi" Tiranė Spitali Universitar "Shefqet Ndroqi" Tiranė Blerje kite dhe reagente, ndarė nė 8 lote. Loti 2 - Kite pėr koagulim hemostazė ACL 700 190,000 Lidhur Kontrata Biometric Albania SHPK 190000
Spitali Rajonal Durrės Spitali Rajonal Durrės Blerje Aksesore dhe Riparim Aparaturash Mjekėsore ndarė nė lote. Loti 2 - Riparim dhe sherbim per ventilar dhe aspirtor ne sallen e reanimacionit kirurgji dhe maternitet 1,314,400 Lidhur Kontrata Biometric Albania SHPK 1314400
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Blerje materiale mjekėsore pėr Shėrbimin e Hemodializės. Loti 2 - Set solucioni dhe aksesorė dialize pėr makinat Hospal 3,164,200 Njoftuar Fituesi Biometric Albania SHPK 3153700
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Mirėmbajtje e pajisjeve mjekėsore tė laboratorit Klinik Biokimik pėr nevojat e vitit 2017, e ndarė nė lote. Loti 2: Mirėmbajtje e pajisjes Koagulometer ACL 9000 147,606 Lidhur Kontrata Biometric Albania SHPK 147605
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Blerje materiale mjekėsore pėr Shėrbimin e Kardiokirurgjisė - financuar nga Buxheti i Shtetit. Loti 2 - Qarkullimi ekstrakorporal 14,728,000 Lidhur Kontrata Biometric Albania SHPK 14199000
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Blerje materiale mjekėsore pėr Shėrbimin e Kirurgjise Vaskulare 5,620,500 Njoftuar Fituesi Biometric Albania SHPK 5609900
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Loti 2 - Kite reagent pėr pėrcaktimin e gazeve ne gjak (IL) GEMOREMIER 399,400 Lidhur Kontrata Biometric Albania SHPK 399400
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Loti 3 - Kite reagent pėr Koagulometrin ACL 9000 (IL) 5,000 Lidhur Kontrata Biometric Albania SHPK 5000
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Loti 4 - Kite hematologjike pėr ABX – Micros 60 28,200 Lidhur Kontrata Biometric Albania SHPK 28200
Instituti i Shėndetit Publik Tiranė Instituti i Shėndetit Publik Tiranė Blerje materiale dhe kite pėr kėrkim dhe diagnostikim pėr laboratorin e biologjisė molekulare dhe HIV, HEP, HPV 13,998,000 Lidhur Kontrata Biometric Albania SHPK 13878700
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Furnizim veshje tė plumbuara Pb 0.5 mm pėr stafin mjekėsor nė QSUT 3,030,967 Lidhur Kontrata Biometric Albania SHPK 1498500
Spitali Rajonal Durrės Spitali Rajonal Durrės Blerje pajisjesh mjekėsore 2,250,000 Rishpallje me Lidhje Kontrate Biometric Albania SHPK 1619000
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Blerje materiale mjekėsore pėr Shėrbimin e Kardiokirurgjisė - financuar nga Buxheti i Shtetit. Loti 1 - Proteza, kanjula dhe materiale tė pėrgjithshme 17,989,000 Lidhur Kontrata Biometric Albania SHPK 15614000
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Blerje materiale mjekėsore pėr Shėrbimin e Kardiokirurgjisė - financuar nga Buxheti i Shtetit. Loti 3 - Materiale Mjekėsore kompatibėl pėr aparatin Nihon Kohen 935,050 Lidhur Kontrata Biometric Albania SHPK 926400
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Blerje materiale mjekėsore pėr Shėrbimin e Kardiokirurgjisė - financuar nga Buxheti i Shtetit. Loti 7 - Monitorimi dhe ventilimi mekanik, terapia intestive 5,951,755 Lidhur Kontrata Biometric Albania SHPK 5153000
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Furnizim vendosje pajisjesh pėr Shėrbimin e Reanimacionit nė QSUT 20,261,243 Rishpallje me Njoftim Fituesi Biometric Albania SHPK 7970000
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Loti 2 - Kite reagent pėr pėrcaktimin e gazeve ne gjak (IL) GEMOREMIER 1,198,200 Lidhur Kontrata Biometric Albania SHPK 1198200
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Loti 3 - Kite reagent pėr Koagulometrin ACL 9000 ( IL) 832,000 Lidhur Kontrata Biometric Albania SHPK 832000
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Loti 4 - Kite hematologjike pėr ABX – Micros 60 375,200 Lidhur Kontrata Biometric Albania SHPK 375200
Spitali Universitar Obstetrik-Gjinekologjik "Koco Gliozheni" Tiranė Spitali Universitar Obstetrik-Gjinekologjik "Koco Gliozheni" Tiranė Blerje Kite dhe Reagente - financuar nga Buxheti i Shtetit. Loti 4 - Koagulim 3,226,867 Rishpallje me Lidhje Kontrate Biometric Albania SHPK 3225000
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Loti 1 - Mirėmbajtje e aparaturės stress Test e prodhuesit Cardioline 287,733 Njoftuar Fituesi Biometric Albania SHPK 287730
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Loti 9 - Mirėmbajtja e pajisjeve tė dializes Gambro/Hospal 6,895,079 Njoftuar Fituesi Biometric Albania SHPK 6895062
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Loti 13 - Mirėmbajtja e pajisjeve tė Grafi prodhuesi Shimadzu 447,799 Njoftuar Fituesi Biometric Albania SHPK 447798
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Loti 23 - Mirėmbajtja e pajisjeve tė Anestezie prodhuesi Medec 3,287,003 Njoftuar Fituesi Biometric Albania SHPK 3287000