Open Procurement Albania

Paraqitje grafike e rezultateve sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Rezultate pėrmbledhėse sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Nr. i institucioneve tenderuese Operator Ekonomik Kontraktues Nr. i tenderave tė shpallur Fondi limit pėr tenderat e shpallur (nė Lekė, pa TVSH) Nr. i tenderave tė shpallur me fitues Fondi limit pėr tenderat e shpallur me fitues (nė Lekė, pa TVSH) Vlera totale e shpallur fituese (nė Lekė, pa TVSH)
4 IRIS SHPK 6 16,070,807 6 16,070,807 13,369,538

Lista e tenderave

  • < mė para
  • 1
  • mė pas >
Autoritet Prokurues Institucion Tenderues Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Lekė Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Blerje materiale mjekėsore pėr Hemodinamikėn- Loti 3 Materiale pėr studime elektrofiziologjike dhe mjekim tė aritmive madhore tė zemrės 12,418,167 Lidhur Kontrata IRIS SHPK 9,717,400.00
Spitali Rajonal Durrės Spitali Rajonal Durrės Loti 34 - Metabolizmi dhe trakti tretės, Metoclopramid Hydrochloride 10mg-2ml, 4300 Ampule 67,804 Njoftuar Fituesi IRIS SHPK 67,768.00
Spitali Rajonal Durrės Spitali Rajonal Durrės Loti 35 - Metabolizmi dhe trakti tretės, Ranitidinė 50 mg/ 2 ml, 10000 Ampule 186,216 Njoftuar Fituesi IRIS SHPK 186,000.00
Spitali Rajonal Vlorė Spitali Rajonal Vlorė Blerje filma dhe materiale tė tjera pėr shėrbimin e imazherisė pėr Spitalin Rajonal Vlorė 176,750 Lidhur Kontrata IRIS SHPK 176,500.00
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Blerje materiale mjekimi pėr nevojat e shėrbimit tė Hemodinamikės nė QSUT- Loti 1 - Pacemaker dhe aksesorė 3,174,770 Lidhur Kontrata IRIS SHPK 3,174,770.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mirditė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mirditė Shtesė kontrate: "Blerje materiale mjekėsore" i ndarė nė Lote- Loti 2 - Blerje materiale mjeksore pėr shėrbimin e Imazherisė 47,100 Lidhur Kontrata +Shtesė IRIS SHPK 47,100.00
  • < mė para
  • 1
  • mė pas >


Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës,në periudhën 2 Qershor 2017 - 28 Shkurt 2019 u mbështet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.