Open Procurement Albania

Paraqitje grafike e rezultateve sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Rezultate pėrmbledhėse sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Autoritet Prokurues Operator Ekonomik Kontraktues Nr. i tenderave tė shpallur Fondi limit pėr tenderat e shpallur (nė Lekė, pa TVSH) Nr. i tenderave tė shpallur me fitues Fondi limit pėr tenderat e shpallur me fitues (nė Lekė, pa TVSH) Vlera totale e shpallur fituese (nė Lekė, pa TVSH)
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" FUSHA SHPK 4 8,643,752 4 8,643,752 9,198,254

Lista e tenderave

  • < mė para
  • 1
  • mė pas >
Autoritet Prokurues Institucion Tenderues Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Lekė Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Shėrbimi i pastrimit tė ambjentit tė jashtėm dhe mirėmbajtjes sė sipėrfaqeve tė gjelbėrta nė QSUT, nga data 5 Prill deri mė 31 Maj 2,772,262 Lidhur Kontrata FUSHA SHPK 2,767,761.00
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Shėrbimi i pastrimit tė ambientit tė jashtėm dhe mirėmbajtjes sė sipėrfaqeve gjelbėrta nė QSUT 2,293,550 Lidhur Kontrata FUSHA SHPK 2,292,528.00
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Shėrbimi i ambjentit tė jashtėm dhe mirėmbajtjes sė sipėrfaqeve tė gjelbėrta nė QSUT 3,577,940 Lidhur Kontrata FUSHA SHPK 3,577,935.00
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Shėrbimi i pastrimit tė ambjentit tė jashtėm nė QSUT, me periudhe 60 dite. Njoftuar Fituesi FUSHA SHPK 560,030.00
  • < mė para
  • 1
  • mė pas >


Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës,në periudhën 2 Qershor 2017 - 28 Shkurt 2019 u mbështet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.