Open Procurement Albania

Paraqitje grafike e rezultateve sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Rezultate pėrmbledhėse sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Nr. i institucioneve tenderuese Operator Ekonomik Kontraktues Nr. i tenderave tė shpallur Fondi limit pėr tenderat e shpallur (nė Lekė, pa TVSH) Nr. i tenderave tė shpallur me fitues Fondi limit pėr tenderat e shpallur me fitues (nė Lekė, pa TVSH) Vlera totale e shpallur fituese (nė Lekė, pa TVSH)
14 Montal SHPK 103 440,476,195 103 440,476,195 408,625,651

Lista e tenderave

Autoritet Prokurues Institucion Tenderues Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Lekė Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Spitali Universitar i Traumės Spitali Universitar i Traumės Loti II - Kite dhe Reagentė pėr aparatin cell-counter Beckman 1,534,561 Njoftuar Fituesi Montal SHPK 1500000
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Blerje materiale mjekėsore tė mjekimit, kite, reagente dhe materiale konsumi pėr Laboratorin e Biokimik-Klinik nė QSUT. Loti 1 Kite reagente dhe materiale konsumi te OLYMPUS AU 640 / AU 2700 14,705,700 Lidhur Kontrata Montal SHPK 14635600
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Mirėmbajtje e disa pajisjeve mjekėsore tė prodhuesit GE nė QSU Nėnė Tereza Tiranė 32,011,000 Lidhur Kontrata Montal SHPK 32010000
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Loti 2 Kite reagente dhe materiale konsumi per OLYMPUS AU 640 / AU 2700 1,833,200 Rishpallje me Lidhje Kontrate Montal SHPK 1833100
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Blerje materiale mjekėsore pėr Hemodinamikėn nė QSUT. Loti 6 Materiale tė pėrgjithshme 4,862,000 Lidhur Kontrata Montal SHPK 1252000
Spitali Rajonal Shkodėr Spitali Rajonal Shkodėr Riparim i aparatit tė laparaskopisė tė shėrbimit tė kirurgjisė 1,609,000 Lidhur Kontrata Montal SHPK 1609000
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Blerje materiale mjekėsore pėr Shėrbimin e Hemodializės. Loti 1 - Set solucioni dhe aksesorė dialize pėr makinat Fresenius 1,018,800 Njoftuar Fituesi Montal SHPK 1012800
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Mirėmbajtje e pajisjeve mjekėsore tė laboratorit Klinik Biokimik pėr nevojat e vitit 2017, e ndarė nė lote. Loti 3: Mirėmbajtje e pajisjeve Autonalizator prodhuesi OLYMPUS 631,429 Rishpallje me Lidhje Kontrate Montal SHPK 631428
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Loti 1 - Kite reagente dhe materiale konsumi pėr OLYMPUS AU 640 / AU 2700 710,800 Lidhur Kontrata Montal SHPK 710800
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Mirėmbajtje e pajisjeve mjekėsore pėr vitin 2017, e ndarė nė lote. Loti 8 - Mirėmbajtje e pajisjeve tė dializės Fressenius Medical Care 3,725,318 Lidhur Kontrata Montal SHPK 2666744.80833333
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Loti 1 - Reagentė pėr Imunologjia e pėrgjithshme dhe Pajtueshmėria Indore (Transplante) 4,806,300 Lidhur Kontrata Montal SHPK 5718000
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Loti 2 - Reagentė pėr LAZER IMUNONEFELOMETRI IMMAGE tė pėrshtatshme pėr aparatin Beckman Coulter dhe reagentė pėr FLOW CYTOMETRY tė pėrshtatshėm pėr aparatin (EPIXC-XL) tė Beckman Coulter 8,723,650 Njoftuar Fituesi Montal SHPK 8642000
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Loti 3 - Mirėmbajtje e aparaturės EKO e prodhuesit General Elektrik 725,090 Njoftuar Fituesi Montal SHPK 538600
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Loti 5 - Mirėmbajtja e aparaturės EMG tė prodhuesit MIKROMED 547,847 Njoftuar Fituesi Montal SHPK 406970
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Loti 11 - Mirėmbajtja e pajisjeve tė Grafi/Skopi prodhuesi GMM 2,990,000 Njoftuar Fituesi Montal SHPK 2221100
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Loti 19 - Mirėmbajtja e pajisjes Endoskopie prodhuesi KARL STROZ 7,876,713 Njoftuar Fituesi Montal SHPK 5851200
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Loti 20 - Mirėmbajtje e pajisjes CO2 Diode laser prodhuesi Lumenis 634,454 Njoftuar Fituesi Montal SHPK 471300
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Loti 21 - Mirėmbajtja e pajisjes Skanimit Hepatik prodhuesi Echosense. 1,480,001 Njoftuar Fituesi Montal SHPK 1099400
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Loti 24 - Mirėmbajtja e pajisjes Litothripter prodhuesi Storz Medical 3,510,000 Njoftuar Fituesi Montal SHPK 2607400
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Loti 30 - Mirėmbajtja e pajisjeve Autoanalizator prodhuesi OLYMPUS 1,061,633 Njoftuar Fituesi Montal SHPK 631400
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Loti 31 - Mirėmbajtja e pajisjeve Floė Cytometer dhe Analizator prodhuesi BECKMAN COULTER 2,249,999 Njoftuar Fituesi Montal SHPK 1671400
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Loti 42 - Mirėmbajtja e Hidroklave Prodhuesit Hidrocllave 1,494,000 Njoftuar Fituesi Montal SHPK 1109800
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Loti 51 - Mirėmbajtja e pajisjeve Inkubator prodhuesi GENERAL ELEKTRIK. 199,998 Njoftuar Fituesi Montal SHPK 148500
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Loti 54 - Mirėmbajtja e pajisjes Aparat Anestezie prodhuesi General Elektrik. 360,001 Njoftuar Fituesi Montal SHPK 267400
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Loti 57 - Furnizim dhe vendosje e kokės goditėse tė litotripterit prodhuesi Storz Medical Nr. Inventari 19241 2,870,000 Njoftuar Fituesi Montal SHPK 2870000
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Loti 58 - Furnizim dhe vendosje bord ushqimi pėr shtrat operacioni me Nr. Inventari 21435 200,000 Njoftuar Fituesi Montal SHPK 200000
Spitali Universitar Obstetrik-Gjinekologjik "Mbretėresha Geraldinė", Tiranė Spitali Universitar Obstetrik-Gjinekologjik "Mbretėresha Geraldinė", Tiranė Blerje aparatura mjekėsore 4,603,000 Lidhur Kontrata Montal SHPK 4150000
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Blerje materiale mjekėsore pėr hemodializėn nė QSUT, e ndarė nė lote. Loti 1 - Set solucioni dhe aksesorė dialize pėr makinat Fresenius 3,565,500 Lidhur Kontrata Montal SHPK 3554500
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Sarandė Furnizim vendosje pajisje mjekėsore dhe hotelerie pėr godinėn e Maternitetit tė Spitalit Sarandė 66,666,667 Lidhur Kontrata Montal SHPK 49494000
Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan Shtesė Kontrate: Blerje materiale konsumi pėr shėrbimin e hemodializės 1,655,860 Lidhur Kontrata +Shtesė Montal SHPK 1655860